igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
trolly23
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: To okt 03, 2006 4:28 pm

Napisal/-a trolly23 Po jul 28, 2008 12:42 pm

gasy je napisal:
Ma pokličejo w!ckeda da prileti z Turbo polnilnikom ( po domače fenom) pa on pokaže kaj pa kako. Nimaš tukaj kaj, tko je



:lol: :rofl :rofl :rofl :EE :EE joj kuk sm se narežov kr terbuh me je bolu.tale wickeda ga pa tut poka :D
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan Ne avg 31, 2008 10:17 am

da mal oživim temo :P

Komentar na polota od @CST Blackya
SAVINJCAN je napisal/-a:hud, ko p*****a :!: :!: :!: drgač pa tak veš moje mnenje; kljuke ti naj čimprej pokradejo :P
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky Ne avg 31, 2008 4:37 pm

:lol:

drugače pa bi sem noter spadal še ene par Voithovih izjav. Sploh s tistimi posnetki, ki niso offtopic, pa vseeno nimajo nič v zvezi s temo :D
LP Rok
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Če sep 04, 2008 7:40 pm

tole je izjava meseca :lol:
ta je res OFF :lol:

Jerch_ je napisal/-a:off: pri 1,9TDI s 165KM pri 1500 obratih gume že lepo zapojejo ob izklopljenem ESPju.. nad 2000 obratov ga pa sploh ne vozim odkar so tako lepe kazni
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan Če sep 11, 2008 8:27 pm

Ena od Voitha:
Voith je napisal/-a: pa ce vozm dizla se ne pomen da ga mam rad.. to je tko k ce bi rekel, da se majo vsi poroceni pari radi :lol:
:lol:

EDIT: še eno sm našo, debata je bla o novem meganu, pol pa je na offtopic naneslo, pa vleti Splash:
splash je napisal/-a:jst grem stavt, da ko spijemo 7 pirov bomo vsi za hondo :D
 
Uporabniški avatar
=ZiAn=
Uporabnik
 
Prispevkov: 1007
Pridružen: Pe okt 13, 2006 4:27 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a =ZiAn= Če sep 25, 2008 6:46 pm

Saj nevem a bi se smejal ali jokal :lol: :roll:

Ivan36 je napisal/-a:Mater je dobra ane :shock: :D Samo pazi, da se ne boš razpočil ker tudi moja strela ni za odpis glej podpis :D pa še hidro ima :P in ACTIVA :!: :roll: Samo tvoja pa nima volumetričnega alarma , ki dela :?:


Mater, jaz enih na temu forumu res ne razumem.
...Prava nemška zverina bučno zahrumi v turobno jutro, ljudje prično padati na kolena, ko se mimo njih zapeljem v audi a šest petici. "Mati tudi jaz bom nekoč" zašepeta mladi fant svoji materi, ki ji spolzi solza po zgubanem licu...
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy Po dec 15, 2008 11:43 pm

Menda ze staro.. ampak sem se potleh valjal :lol:

Joie de vivre! je napisal/-a:Kmalu boste začeli spraševati, če si brijemo pizde :roll:


V temi od soncka - koliko kaj tehtate
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
myster
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1978
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:43 pm
Kraj: malo tu, malo tam, odvisno od vremena

Napisal/-a myster Po jan 26, 2009 6:26 pm

ena, k je mene nasmejala... od mito155

In pa še malo o motorju... tsi ja sem vozil v A3 in lahko samo rečem odlično. Avto ima dovolj moči za normalno vožnjo, tudi malce športne vožnje mu ni tuje.. Sam sem napravil turo 2 x v Kranjsko goro (avtocesta 140-150 kmh - 63. prestava - 3000 obratov) in je porabil četrt tanka...


fak...men bi se zmešal da bi mogu tulk prestavljat
Lep pozdrav :)
 
Uporabniški avatar
splash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2352
Pridružen: To nov 16, 2004 9:27 pm

Napisal/-a splash To jan 27, 2009 12:53 pm


Mah saj ves kak je .. kot je ze Mindflash napisal, ko tak gledas galerijo Brera,mustang,evo X,clio storia .. nas zagrabi tista tipicna slovenska fovsija ... brez zamere ;)



eFxx je napisal/-a:čuj ti UPORABNIK S KRAVO na sliki.. ne meči teh avtov v isti koš ker mustang ni športni avto!




hahaha. a clio storia pa je športni avto? :lol:
 
Uporabniški avatar
myster
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1978
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:43 pm
Kraj: malo tu, malo tam, odvisno od vremena

Napisal/-a myster To jan 27, 2009 4:50 pm

žal ni iz a.com foruma, ampak sm se valu od smeha

Ker imam vse spodnje gate stare in v slabem stanju sem se odločil da si kupim nekaj novih. Ne maram vročih spodnjih gat rajši imam tanke. Ne rabijo bit ne vem kaj sam da so prijetne za nosit. Ker v Velenju tega nisem kupoval že vsaj deset let prosim za nasvet kje sploh prodajajo moške spodnjice ker res nimam pojma. Gornje Name ni več, Velme tud ne, v NC se mi zdi da ni nič takega... torej kje?


ODG:
jaz ti prodam svoje, imajo na sebi še nekaj profila, so garažirane, prane so ročno (ne v avtopralnici) sem prvi lastnik, pusti mail, pa ti slike pošljem...
Lep pozdrav :)
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To jan 27, 2009 4:56 pm

myster je napisal/-a:žal ni iz a.com foruma, ampak sm se valu od smeha

Ker imam vse spodnje gate stare in v slabem stanju sem se odločil da si kupim nekaj novih. Ne maram vročih spodnjih gat rajši imam tanke. Ne rabijo bit ne vem kaj sam da so prijetne za nosit. Ker v Velenju tega nisem kupoval že vsaj deset let prosim za nasvet kje sploh prodajajo moške spodnjice ker res nimam pojma. Gornje Name ni več, Velme tud ne, v NC se mi zdi da ni nič takega... torej kje?


ODG:
jaz ti prodam svoje, imajo na sebi še nekaj profila, so garažirane, prane so ročno (ne v avtopralnici) sem prvi lastnik, pusti mail, pa ti slike pošljem...


:lol:

prano z pervolom?
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo To jan 27, 2009 5:39 pm

adis je napisal/-a:tole je izjava meseca :lol:
ta je res OFF :lol:

Jerch_ je napisal/-a:off: pri 1,9TDI s 165KM pri 1500 obratih gume že lepo zapojejo ob izklopljenem ESPju.. nad 2000 obratov ga pa sploh ne vozim odkar so tako lepe kazni


zgleda da je najbolj optimalno vozit pod štandgasom s takim avtom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
sejjaretun
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Ne feb 10, 2008 9:28 pm
Kraj: Wien

Napisal/-a sejjaretun Sr jan 28, 2009 12:16 am

el_diablo je napisal/-a:
adis je napisal/-a:tole je izjava meseca :lol:
ta je res OFF :lol:

Jerch_ je napisal/-a:off: pri 1,9TDI s 165KM pri 1500 obratih gume že lepo zapojejo ob izklopljenem ESPju.. nad 2000 obratov ga pa sploh ne vozim odkar so tako lepe kazni


zgleda da je najbolj optimalno vozit pod štandgasom s takim avtom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
myster
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1978
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:43 pm
Kraj: malo tu, malo tam, odvisno od vremena

Napisal/-a myster So feb 07, 2009 2:15 am

še ena o pralnih strojih (v verziji s Bobincu-generalnemu direktorja v Gorenju) v verziji z požigalcem (žal ni iz tega foruma)

in to kmalu potem ko je v gorenju spet zavrelo. mel je v avtu denar pa take fore. tk da.... ne vem.

pa ste ga poznali?

ne ne ne js ga nism prej poznal.

uzeli smo mu prvo auto pa je on reku da bo policijo klicu pa je začel neki tam bil je živčn pa je reku ne klicat policijo kupu sem gorenske delnce za 600 jurjov sem pa tja.

pa sm js reku ja ka ti bo pa avto če si kupu delnce pa ka maš v avtu pa ni hotu pokazat avta pol sm pogledu pa je mel neki trdega pa sm reku dej pokaž ka mas u avtu pa je reku ne pa se je neki upiru pol ga je pa on primu za eno roko pa on za eno roko pa sem pogledu v avto pa je mel not pralni stroj pol mu je pa on reku ti si ziher Bobo (generalni direktor Gorenja) pa se je zašvico ful.

in potem ste poklicali jezne delavce iz proizvodnje?

ja pol smo poklicali delavce pa smo ga pridržali do njihovega prihoda
Lep pozdrav :)
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy So feb 07, 2009 10:09 am

myster je napisal/-a:še ena o pralnih strojih (v verziji s Bobincu-generalnemu direktorja v Gorenju) v verziji z požigalcem (žal ni iz tega foruma)

in to kmalu potem ko je v gorenju spet zavrelo. mel je v avtu denar pa take fore. tk da.... ne vem.

pa ste ga poznali?

ne ne ne js ga nism prej poznal.

uzeli smo mu prvo auto pa je on reku da bo policijo klicu pa je začel neki tam bil je živčn pa je reku ne klicat policijo kupu sem gorenske delnce za 600 jurjov sem pa tja.

pa sm js reku ja ka ti bo pa avto če si kupu delnce pa ka maš v avtu pa ni hotu pokazat avta pol sm pogledu pa je mel neki trdega pa sm reku dej pokaž ka mas u avtu pa je reku ne pa se je neki upiru pol ga je pa on primu za eno roko pa on za eno roko pa sem pogledu v avto pa je mel not pralni stroj pol mu je pa on reku ti si ziher Bobo (generalni direktor Gorenja) pa se je zašvico ful.

in potem ste poklicali jezne delavce iz proizvodnje?

ja pol smo poklicali delavce pa smo ga pridržali do njihovega prihoda

:rofl
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf So feb 07, 2009 10:37 am

AudiBoy je napisal/-a:
myster je napisal/-a:še ena o pralnih strojih (v verziji s Bobincu-generalnemu direktorja v Gorenju) v verziji z požigalcem (žal ni iz tega foruma)

in to kmalu potem ko je v gorenju spet zavrelo. mel je v avtu denar pa take fore. tk da.... ne vem.

pa ste ga poznali?

ne ne ne js ga nism prej poznal.

uzeli smo mu prvo auto pa je on reku da bo policijo klicu pa je začel neki tam bil je živčn pa je reku ne klicat policijo kupu sem gorenske delnce za 600 jurjov sem pa tja.

pa sm js reku ja ka ti bo pa avto če si kupu delnce pa ka maš v avtu pa ni hotu pokazat avta pol sm pogledu pa je mel neki trdega pa sm reku dej pokaž ka mas u avtu pa je reku ne pa se je neki upiru pol ga je pa on primu za eno roko pa on za eno roko pa sem pogledu v avto pa je mel not pralni stroj pol mu je pa on reku ti si ziher Bobo (generalni direktor Gorenja) pa se je zašvico ful.

in potem ste poklicali jezne delavce iz proizvodnje?

ja pol smo poklicali delavce pa smo ga pridržali do njihovega prihoda

:rofl


Pa je on reku, pa sm jest reku, pa sm ga pol vn potegnu ...... :lol: :cry
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Po feb 09, 2009 11:00 pm

adis je napisal/-a:tema styling:
@evil girl: oj sem nova tu a mi zna kdo povedat kam naj pišem sploh?


:lol: :lol: :lol:


target_practice je napisal/-a:
paskvale je napisal/-a:Dobro, hvala za odgovore. Se mogoče splača kupiti rabljeno sklopko, ali je te bedarija? ;)


A se splaca dat rabljen kondom na falus, po moznosti takega, ki si ga najdel na tleh ?


:woohoo
Js sm crknu od smeha :har :cry :jy :vc
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Sr feb 25, 2009 8:46 pm

To je iz salona ampak vseeno :-P

Deo hvala za oceno samo 160km/h je največ kar sem se peljal več ne upam,ker pol se vklopi v(r)tec in tu so pospeški dih jemajoči pa tudi sila G je prevelika te pa nočem tvegat,da bi utrpel podobne poškodbe kot jih nekateri astronavti,ki niso kos sili G :)


Ne res ti povem Honda že ko stoji daje občutek kot ,da leti 200km/h :)


Patrik je itaq že kuj ko ga zjutraj prižgem ga ene 2 min držim na blokadi.Ker Hondi baje moraš pokazat kdo je tu šef in to je nejboljši način,da jo zjutraj zbudim in pripravim na vožnjo :).Ita pa Honda nezna delat v mirnem teku.Sem na servisu presenečen odkril,da so mi "štangas" dvignili na 3000 rpm tko,da pol do vtec-a nimaš dost :)


Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.


:lol: :har :vc :cry
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Sr feb 25, 2009 10:17 pm

target_practice(Pille) - tega kr pogrešam; izjave/komentarji, kot tisti zgoraj ti je polepšal dan/noč......
 
Uporabniški avatar
shaggx
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 602
Pridružen: Ne nov 30, 2008 8:27 pm

Napisal/-a shaggx Če jul 23, 2009 6:48 am

iz teme pozna kdo tega megana :
CockroaC je napisal/-a:
Technologic je napisal/-a:Drugače se strinjam z mihaing-om. mx5 je avto z stilom.

Sploh če si frizer in si lastiš maltežanko z imenom Chanel




tako pa se že dolgo nisem nasmejal
Slika
Slika
Slika
Slika
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov