igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Pe nov 23, 2007 7:46 pm

še dobro da mam 2 bančna računa :shock: :D hehe
 
Uporabniški avatar
TruKillah
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 49
Pridružen: Ne sep 09, 2007 11:22 am
Kraj: Brodway

Napisal/-a TruKillah So nov 24, 2007 12:35 am

men ne predstavla kkšen velk strošek...zmer je tko enakt js plačam, enkat ona...al pa učas dvakrat js pa enkat ona..tako razmerje je 60:40..

V bistvu nimam stroška, zato ker je ljubezen zastonj! :P

...kokr pravjo...najlepše stvari v življenju so zastonj..
:)

LP
TruKillah
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em So nov 24, 2007 11:08 am

TruKillah je napisal/-a:...kokr pravjo...najlepše stvari v življenju so zastonj..
:)

LP


al jim je pa rok že poteku :lol:
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ So nov 24, 2007 11:29 am

:cry :cry :cry :EE


Še dobro da ni dost deklic aktivnih na forumu, ker bi bla večja kregarija v tej temi kot pa pri primerjavi Honde bencinarja in Golfa TDI-ja :twisted:
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
 
Uporabniški avatar
Niva13
Uporabnik
 
Prispevkov: 1246
Pridružen: Ne jul 04, 2004 4:52 pm
Kraj: planet Vulcan

Napisal/-a Niva13 So nov 24, 2007 11:53 am

Ma komplicirate prevec vsi po spisku. :lol:

Ce je nekdo tako zakompleksan, da misli, da lahko pritegne pozornost samo z materialnimi dobrinami, je pac njegov problem.
Isto velja za punce, ki jim je bistvo zivljenja predstavljat lep kipec.
@w~ b#0n~
 
Uporabniški avatar
*KAYA*
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe jun 09, 2006 6:02 pm
Kraj: Ivančna Gorica

Napisal/-a *KAYA* So nov 24, 2007 12:09 pm

TruKillah je napisal/-a:V bistvu nimam stroška, zato ker je ljubezen zastonj! :P

...kokr pravjo...najlepše stvari v življenju so zastonj..
:)


..to si pa lepo napisu. :)

Drugač pa k že glih govorite o tem kokrat kdo plača pijačko..da vam povem kako je pr men pa fantu..jst sm že dostkrat hotla plačat pa mi ni pustu..je reku da se moram pač navadit da bo kr on plačeval.. :lol: Kakor on hoče..čeprav meni to ni glih všeč..ne vem zakaj mi ne more kdaj pustit da bi jst plačala.. :) ker načeloma je blo tko, da sm pač jst enkrat plačala, drugič on, itd. :)
Pa tut nism taka da bi od fanta zahtevala ne vem kaj..oz. pričakovala da bi mi skos kaj kupoval, itd..tega ne maram, ker mam pač svoj denar in nočem da bi on mel kakšne velike stroške z mano..
Rada vas ima Kaychi :)=(:

Slika Slika Slika
 
Uporabniški avatar
the_man
Novinec
 
Prispevkov: 349
Pridružen: So jun 10, 2006 4:33 pm
Kraj: all around

Napisal/-a the_man So nov 24, 2007 12:43 pm

Lumpy_ je napisal/-a::cry :cry :cry :EE


Še dobro da ni dost deklic aktivnih na forumu, ker bi bla večja kregarija v tej temi kot pa pri primerjavi Honde bencinarja in Golfa TDI-ja :twisted:


off:
:shock: kak lahk ta dva motorja sploh primerjaš...bi rad vojno povzročil :pij: :g: :woohoo
za prepoznavnost športnosti avtomobilske firme tekmujejo v formuli 1, rally-u, nascar,...vw pa svojim izdelkom preprosto nadane oznako GTI
 
Uporabniški avatar
TruKillah
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 49
Pridružen: Ne sep 09, 2007 11:22 am
Kraj: Brodway

Napisal/-a TruKillah So nov 24, 2007 10:20 pm

mislm seveda da more tut kdaj ženska plačat...ker se mi zdi, če tip skos vztraja, da bo zmer on plaču in nkol ona, se bo pač ona počutila kot da je nesamostojna, da ne zna poskrbet zase in rab enga za podporo...tega pa ženske ne marate ane?..



..no pa gremo nazaj na primerjavo Honde bencinarja in Golfa TDI... :lol: :lol: :lol:
hec..
TruKillah
 
Uporabniški avatar
JEREMIJA79
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Po okt 01, 2007 12:56 am

Napisal/-a JEREMIJA79 Ne nov 25, 2007 3:39 am

Skupni račun je dobra rešitev... ;)
 
Uporabniški avatar
bigturbo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 766
Pridružen: To jul 24, 2007 11:19 am
Kraj: lj

Napisal/-a bigturbo Ne nov 25, 2007 1:20 pm

*KAYA* je napisal/-a:
TruKillah je napisal/-a:V bistvu nimam stroška, zato ker je ljubezen zastonj! :P

...kokr pravjo...najlepše stvari v življenju so zastonj..
:)


..to si pa lepo napisu. :)

Drugač pa k že glih govorite o tem kokrat kdo plača pijačko..da vam povem kako je pr men pa fantu..jst sm že dostkrat hotla plačat pa mi ni pustu..je reku da se moram pač navadit da bo kr on plačeval.. :lol: Kakor on hoče..čeprav meni to ni glih všeč..ne vem zakaj mi ne more kdaj pustit da bi jst plačala.. :) ker načeloma je blo tko, da sm pač jst enkrat plačala, drugič on, itd. :)
Pa tut nism taka da bi od fanta zahtevala ne vem kaj..oz. pričakovala da bi mi skos kaj kupoval, itd..tega ne maram, ker mam pač svoj denar in nočem da bi on mel kakšne velike stroške z mano..






to tipi delajo zato,ker mislijo da jih bodo potem beybe imele rajši,ampak glih to je največja napaka tipčkov,potem k jih pa pustijo pa zakaj pa vse sem ji dal,ti časi so minili jst osebno prisegam na skupni račun,ki je najboljši sistem res pa je da se morta oba strinjati!!!!!
biturbo SKN Project CT3 50
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Ne nov 25, 2007 1:38 pm

ah une pijačke to so minimalci to ni noben strošek, napaka je ko tipi začnejo plačevati ženskam šoping stvari - obleke itd....takrat je problem

2 ločena računa in pika :P
 
rimkilla
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 95
Pridružen: Sr mar 28, 2007 5:24 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a rimkilla Po nov 26, 2007 5:11 pm

napaka je sploh razmišlat o dnarju....ker pol lah sam skos računaš kdo je dal več kdo je dal mn tut pri skupnem računu.
k si z nekom k ti neki pomen je itk usen kdo da mal več keša pa kdo mal mn...lah tut da ga en ma ta drug ga pa nima....

sam moj mnenje!LP
SEAT IBIZA DRIVER
 
bonnym
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Če mar 17, 2011 12:48 am

Re: Koliko stanejo punce?

Napisal/-a bonnym Če mar 17, 2011 1:18 am

no pa bi rada moje mnenje povedala

res je da nekatere punce so fuul materjalistke..takim pravimo "šminkrce" ( in ne samo zaradi fasade ampak vse ostalo...)

moreste nekaj razumet
najboljše se skrivajo oz. so sramežljive
so ženske:
80% lutke, keš p...e, šminkrce itd.
15% feministke
5% ta pridne

jas rada vidim da moški naredi 1.korak in nikoooli ga nebi za nos vlekla
res...ker pomislim kako bi meni bilo če bi me negdo zajebavu tako

kaj je moj"problem"?
čakam na tapravega..in to že neki cajta

in ga je preveč sram da bi kej ukrepau ( res je sramežljiv, mogoče k je devičnik in ga to malo j..e.sam kko je kjuuuuut =P :D )
(jas pa mam zvezane roke..ker je ušeč kolegici. zato tud čakam da on naredi 1 korak. da se kolegica zave , da do nje je prijazen, a do mene čisto drugače in ne zato ker mislim ampak je ogromno dejstev, pač...lahko bi rekli da sm hiper senzibilna al telepatična, človeka preberem tkoj še predenj bo kaj povedau in vedno, vedno zadanem)
ITJPZ ( in tako je prau zakaj!) =P

nism niti malo materjalistka in moje prjatlce niti ,ajde ena je bla sam smo jo skenslali ;)


sam nažalost nekatere so postale hinauke. jst tuj sovražm keš pičke. tuj sem spoznala tipe k so bli zaljubljeni do uše in babe so jih zajebavale. sami so se tko odločli, sami so privlačli takšne babe.in kaj pol se zgodi..to pa najbl sovraži ko rečejo.JA USE BABE SO ISTE,-....MA NI RES! ljudje smo si različni.


obstajajo k...e in nažalost jih je dosti.sam niso use
tko ko niso usi tipi maskilisti in kretei k mislijo samo na sex
pač je praktično da ma auto.cam boli me k kakšne firme je .rajši grem na sprehod al pa z bičikleto na kakšen romantičen piknik ob sončnem zahodu.


kakšno napako dela večina tipou. zunanjost.
prej bojo pogledali lepo našminkano punco kot eno navadno v trenirkah. (pač do teh trditev sm prišla v srednji šoli. ko noooben čisto noben me ni pogledau, :/ ampak sm vesela ker se nism prelevila v nekega robota oz. lutko kot mediji pumpajo, ampak sm dobila samozavest, ki je zdej ful spoštovana)

ampak kaj jst delam. se oblačim bolj široko-komot bi rekla ( čeprow moja mati misli da sm l....a,ampak i like diks :P)
in če sem nekomu ušeč takšna v športnih oblačilih, preprosta. kaj šele da bi se zrihtala ( ko sm se za pusta mau nališpala ta moj je ostau brez besed :) )

npr. moški majo radi lahke punce, sej gdo nebi, če hočeš spraznit j...a je mega.. samo na "težke" :P gledajo s poštovanjem...to sm opazla v naši družbici.

hvala bogu da poznam pridne fante ki niso za sexy bič kot bi rekli. se radi pogovarjajo in prej bojo pogledali v notranjost kot zunanjost.

in pak kaj čmo
moški nemorejo brez žensk
in ženske nemorejo brez moških
lahko se med sabo jezimo kolko čmo
sam na koncu ljubezen zmaga in je najlepša in kot je že nekdo rekeu je zastonj!


ITJPZ =P
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Re: Koliko stanejo punce?

Napisal/-a croma_man Če mar 17, 2011 7:52 am

in se zdaj boljše počutiš? :lol:
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
uros_p
Novinec
 
Prispevkov: 485
Pridružen: Ne jul 01, 2007 4:37 pm
Kraj: Prevalje

Re: Koliko stanejo punce?

Napisal/-a uros_p Če mar 17, 2011 8:15 am

Pa dajte no, saj to ni Oprah show.
Slika
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Koliko stanejo punce?

Napisal/-a ~toMmy~ Če mar 17, 2011 8:36 am

Telenovele na a.com, zelo "zanimivo" :mrgreen:
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3583
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: Koliko stanejo punce?

Napisal/-a ban Če mar 17, 2011 8:45 am

Zakaj nisem te teme že prejt odkril :?: :lol:
 
Uporabniški avatar
Kalos
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 585
Pridružen: To feb 03, 2009 2:21 pm

Re: Koliko stanejo punce?

Napisal/-a Kalos Če mar 17, 2011 9:29 am

bonnym je napisal/-a:nism niti malo materjalistka in moje prjatlce niti ,ajde ena je bla sam smo jo skenslali ;)



Tale ga pa zmaga :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Re: Koliko stanejo punce?

Napisal/-a DaDek Če mar 17, 2011 9:52 am

simpatije pika kom :)
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Re: Koliko stanejo punce?

Napisal/-a croma_man Če mar 17, 2011 9:55 am

ni materialistka, a prvi post na avtomobilističnem forumu na temo koliko stanejo punce po 3 letih izkopana tema...ah kje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
the brand with the three stripes :)
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov