igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Če dec 04, 2008 10:22 pm

pr men je že dol (z enim crakom in *.dll datoteko), sam bom še počaku na dober crack, ker ta, ki ga mam, naj ne bi bil dober (še nisem probavu, k je treba dost nazaj uplaodat, pa še prestavt morm na drug disk, k mam primarnega polnga)
Slika
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Pe dec 05, 2008 4:36 pm

Sem znel dol GTA IV, inštaliral in noben crack mi ne dela :( ...znel sem pa štiri cracke. Naj kdo napiše kateri crack oz. kje je znel delujoč crack, lahko tudi link da tu gor.
V najslabšem primeru počakam na RELOADED pa šeenkrat znamem dol.

LP
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Pe dec 05, 2008 4:45 pm

off:

chevy je napisal/-a:Naj kdo napiše kateri crack oz. kje je znel delujoč crack, lahko tudi link da tu gor.


za objavo poti-linka do crack-a uporabljajte PM :!:
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Pe dec 05, 2008 4:49 pm

adis je napisal/-a:off:

chevy je napisal/-a:Naj kdo napiše kateri crack oz. kje je znel delujoč crack, lahko tudi link da tu gor.


za objavo poti-linka do crack-a uporabljajte PM :!:


OK.
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Pe dec 05, 2008 5:44 pm

ijuvan je napisal/-a:
Kukec je napisal/-a:a je že uspelo kateremu aktivirat igro.. to velja za nas ki se nam ne da v it trgovino:D

Tule dol potegn crack: http://www.rsmonkey.com/13857 Razpakiri, pa maš v beležnici navodila, kam kaj skopiraš. Ko poženeš igro, NE SMEŠ bit povezan na internet, ker ti bo težil Social club. Ponudijo ti možnost, da si nardiš account. Nardiš si offline account. V špilu ti ful trese kamero. Zato spremeniš resolucijo, restartaš komp, pa dela, in lahk spreminjaš resolucijo, kolikor te je volja. Pa na net se tut lahk povežeš.
VESELO NAŽIGANJE :D :D


To meni ne dela. Kaj naj bi pomenilo spodnje besedilo :?: Internet sem sklopil, da mi ne težijo od Social club-a.

Application has generated an exception that could not be handled.
Process ID=0×8c (140), Thread ID=0×a30 (2608)
Click OK to terminate the application.
Click CANCEL to debug the application.


A tebi dela :?:
 
Uporabniški avatar
Kukec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 663
Pridružen: Ne feb 06, 2005 6:38 pm
Kraj: ok. MB

Napisal/-a Kukec Pe dec 05, 2008 7:51 pm

jaz še nisem probal po tej metodi, sem pa igrco dol izbrisal.. ko bom mel čas bom inštaliral.. in igrca je baje orng požrešna, in večina jih graja postavitev kamere..

za popestritev prostega časa bo zaenkrat dovoj tdu in grid...
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Pe dec 05, 2008 7:57 pm

Kukec je napisal/-a:jaz še nisem probal po tej metodi, sem pa igrco dol izbrisal.. ko bom mel čas bom inštaliral.. in igrca je baje orng požrešna, in večina jih graja postavitev kamere..

za popestritev prostega časa bo zaenkrat dovoj tdu in grid...


Baje se da s cracki rešit postavitve kamere - nekateri grajajo, da kamera v igri skače. Zasledil sem še en podatek:
Deluje za Visto SP1 in 7 x32 in x64 ne vem pa kako je z XP...Lahko gdo komentira...samo bi po moje tudi moralo delovati na XP SP3!
 
Uporabniški avatar
Kukec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 663
Pridružen: Ne feb 06, 2005 6:38 pm
Kraj: ok. MB

Napisal/-a Kukec Pe dec 05, 2008 8:11 pm

tako.. baje da ne dela na xp s sp2...
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan Pe dec 05, 2008 9:31 pm

Ne, na SP2 naj ne bi delalo. Chevy, kje ti to napiše? Ko poženeš špil? Ker men tega ni napisalo....sem pa delal točno po navodilih. Z neta pa moraš biti samo prvič.
Je pa zdaj že "pravi" crack zunaj. Ker ne smem dat linka: v the pirate bay napiš: grand theft auto 4, pa zloadi tisti crack, kjer piše FeD0R zraven, pa na partisu jih maš tut.
 
Uporabniški avatar
H2
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:23 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a H2 So dec 06, 2008 12:13 am

Kupiš original in imaš mir pri instalaciji..
Sicer nevem ampak ta špil ima očitno res velike buge..
Meni pri 4G rama in GF 8800GTS nekje vse na medium šteka.. jao :roll:
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy So dec 06, 2008 11:02 am

Evo, tu je stran, ki analizira vas racunalnik in vam pove, ali vam bojo dolocene igre delale na vasem racunalniku.

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

LP
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O So dec 06, 2008 1:06 pm

Fajn stran je tole, ceprav ni se pa vedno nanjo zanasat.

Meni je recimo za Fallout 3 vrglo en gigantski FAIL, pa mi igra tece dokaj gladko. Kao je bilo required 256 rama na grafi, mam pa 128. Ceprav vprasanje kje je krivda, pri podanih podatkih od izdajalca igre ali pri sami strani.

Zato ce ste na meji magari storrentajte spil pa ga sprobajte ce tece, potem pa v trgovino.
Slika
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy So dec 06, 2008 1:07 pm

ijuvan je napisal/-a:Ne, na SP2 naj ne bi delalo. Chevy, kje ti to napiše? Ko poženeš špil? Ker men tega ni napisalo....sem pa delal točno po navodilih. Z neta pa moraš biti samo prvič.
Je pa zdaj že "pravi" crack zunaj. Ker ne smem dat linka: v the pirate bay napiš: grand theft auto 4, pa zloadi tisti crack, kjer piše FeD0R zraven, pa na partisu jih maš tut.


Ja ko zaženem mi napiše :? Probal sem že 4 cracke pa noben noče. Delal sem točno po navodilih, sklopil internet. Celo en crack je, da neki naštimaš account za offline - neke take fore, pa ti potem ne težijo od Social club-a.
Zadnjič spremenil chevy, dne So dec 06, 2008 1:16 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy So dec 06, 2008 1:15 pm

H2 je napisal/-a:Kupiš original in imaš mir pri instalaciji..
Sicer nevem ampak ta špil ima očitno res velike buge..
Meni pri 4G rama in GF 8800GTS nekje vse na medium šteka.. jao :roll:


Nevem. Meni do zdaj ni nibena novejša igrica štekala. Imam pa:
- AMD dvojedrni 4800+
- 2× GeForce 8600GT 256 MB (se pravi 512 MB)
- 2 GB RAM-a
- disk 160 GB

...pomoje bo, bomo videli. Na tisti strani, ki jo je dal @AudiBoy mi izpiše, da bo delalo - za minimum.
Original je 45€ - no way.

LP
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan So dec 06, 2008 1:18 pm

Chevy, potem pa predlagam, da reinštaliraš...
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy So dec 06, 2008 1:59 pm

Evo dela in ne šteka nič :D ...je že bil čas :roll:
Sedaj vprašanje: kako naštimaš tisto kamero ko voziš avto, da te zaleduje - ko obrnem volan oz. zavijem nekam moram tudi z miško popravljat smer.

LP
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O So dec 06, 2008 2:08 pm

chevy je napisal/-a: ko obrnem volan oz. zavijem nekam moram tudi z miško popravljat smer.


That's the idea. Tako kamero je mel ze San Andreas, recimo. Eno roko na tipkovnico, drugo na mis pa spilaj. :) Saj se navadis.
Slika
 
Interscope
Novinec
 
Prispevkov: 214
Pridružen: Sr jun 28, 2006 4:54 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Napisal/-a Interscope So dec 06, 2008 2:48 pm

Eazy-O je napisal/-a:
chevy je napisal/-a: ko obrnem volan oz. zavijem nekam moram tudi z miško popravljat smer.


That's the idea. Tako kamero je mel ze San Andreas, recimo. Eno roko na tipkovnico, drugo na mis pa spilaj. :) Saj se navadis.


To je bug, ki je posledica slabega cracka. Če imaš original kamera normalno deluje. Sem pa razočaran nad igro in mi je žal da sem kupil original. Slišal sem pa tudi da rockstar že dala na patchu, da bodo odstranili par zaščit zaradi katerih bo igra potem manj požrešna. Imam 512mb grafično, 4giga rama, dual 2,2 procesor pa mi igra šteka na low. :roll:
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O So dec 06, 2008 3:17 pm

Ok, zdaj pa ne vem a govorimo o isti stvari, ampak to da usmerjas kamero z misjo in premikanje s tipkami je normalno blo do zdaj.
Slika
 
Interscope
Novinec
 
Prispevkov: 214
Pridružen: Sr jun 28, 2006 4:54 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Napisal/-a Interscope So dec 06, 2008 3:44 pm

Eazy-O je napisal/-a:Ok, zdaj pa ne vem a govorimo o isti stvari, ampak to da usmerjas kamero z misjo in premikanje s tipkami je normalno blo do zdaj.


To je normalno. Ni pa normalno da ko voziš in greš v ovinek da kamera gre po svoje, to je posledica slabega cracka. V originalu drunken kamere ni :lol:
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 46 gostov