igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Napisal/-a dobek Ne avg 24, 2008 10:17 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:odkar sem prodal renoja sem samski,tak da pubeci,nabavite renoja


si vsaj dobil kaj vec, ko si jo not pustil? :lol:
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
tmtslash
Uporabnik
 
Prispevkov: 853
Pridružen: Sr mar 14, 2007 4:13 am
Kraj: Slovenj Gradec

Napisal/-a tmtslash Ne avg 24, 2008 10:23 pm

js na prvi zmenek grem pes, al pa me pele kolega, da se ga lahko napijem, pa ce jo to ne moti, pol grem z njo na drugi zmenek :) drug dan jo pa ze pelem z avtom :)
Bolš je drazja kvaliteta, ko pa poceni kvantiteta :)
 
Uporabniški avatar
Voith
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4113
Pridružen: Če nov 13, 2003 12:22 pm

Napisal/-a Voith Ne avg 24, 2008 10:30 pm

kako izdelano taktiko mate eni hehe

spontanost winz
 
Uporabniški avatar
myster
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1978
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:43 pm
Kraj: malo tu, malo tam, odvisno od vremena

Napisal/-a myster Ne avg 24, 2008 10:44 pm

moja ima rada da je avto spucan (vsaj od znotraj)...k čistoči sem tudi jst privržen, saj ne zdržim da mi kdo gleda prah na amaturki in v vsakmu predalu ki ga primore notranjost, ter umazananih sedežnih ali pa tepihe.ni mi težk porabit 15 minut tedensko z krpo in sesalcem...

veliko sem štopal in najhuje je blo ko mi je en pijanček ustavu v audju 80...2 minut je rabu da je ene stare cote na zadnje sedeže vrgu (folk za nama je trobu ko nor), pa še tk sm se na par cot mogu usedit, pod nogami sm mel 2 dežnika, blatne škorne in čevle (vozil je pa v umazanih nogavicah-mel bol rjave kot pa bele).ko sma se peljala me je vedn zanimal kaj ma na zadnjih sedežih, ker je skos cinglalo po flašah...pogledu sm da zadnje klopi sploh ni blo in je mel notr svašta...od starga kruha do salam, piksn, flaš, plesnave kozarce (mislim da kumarice), 2 noža kr zapikjena v klop, smeti od čokoladic, čipsov (piksne mercator piva je blo največ), praznih škatl od cigaret ter polno ogorkov, cot...imel je še pribor za ribolov 3 šteke cigaret (bosanske boss), mel je tut zračno v etujiju, prva pomoč je bla po celmu prtljažniku razmetana.amaturka mislim da ni več let videla krpe, avto sicer ni nič škripal.vozla sma se skos 50 (tretja prestava pa štangas).pri tej hitrosti me je blo prau strah vozit, ker so naju še tovornjakarji prehitevali.in šofer na pogled ni bil zanesljiv šofer...)smrdel je po pijači in čikah, kdaj pa kdaj je prinesl vonj po crkjenih ribah...najbol pa je on dišal po švicu...

če bi kera se v takmu avtu peljalat na randi, ji dam pa za pijačo.
Lep pozdrav :)
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3902
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Napisal/-a Lignage Ne avg 24, 2008 11:27 pm

Joie de vivre! je napisal/-a:
hribko je napisal/-a:z zastavi 128 pa z yugo 55 smo pa v mladih letih pecali :EE


Se spomnim enega tipa iz naših krajev, imel 128-ko, veselica se je komaj začela, a on je že "švasal" ali na bližnjem kozolcu ali pa v 128-ki... Danes ima Berlingota in 3 otroke :EE .


Tudi Enzo Ferarri je vozil 128 :)

http://www.youtube.com/watch?v=hGHXju859_A

Pa v tej reklami iz tistega časa, roko na srce, avto izgleda prekrasen :)
 
Uporabniški avatar
Polo78
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1942
Pridružen: Sr mar 17, 2004 1:32 am
Kraj: Cockpit

Napisal/-a Polo78 Po avg 25, 2008 7:34 am

Če bi že res moral glasovat za kak avto, s katerim NE bi prišel na prvi zmenek, bi bila to morda "bolha" oz. P126. Drugač sem pa tudi sam mnenja, da je**š take ženske, ki se sploh obregnejo ob avto. Morda, kot so nekateri omenili, je bolj pomembna čistoča avta. :idea:
Antiznačkar po prepričanju
 
Uporabniški avatar
Voith
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4113
Pridružen: Če nov 13, 2003 12:22 pm

Napisal/-a Voith Po avg 25, 2008 7:50 am

eeej :o bolha je pa ja zakon avto :?

una zgodba z audijem je pa res heart touching, sam vseeno ta pijanec je bil tok kul da te je pobral in ti nudil prevoz tko, da respect that :)


myster je napisal/-a:če bi kera se v takmu avtu peljalat na randi, ji dam pa za pijačo.


enmu kolegu, ki ima en res hud avto, je novopecena zena spizdila s cigani in je v ciganskem naselju baje zdej.. pa je po rodu slovenka cista :lol: tko da never underestimate female stupidity. enim bi tak audi prou sedu in feromoncki izpod pazduhe tut :twisted:

tesko je zenske razumet..
 
pilotka81
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: To avg 28, 2007 7:13 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a pilotka81 Po avg 25, 2008 8:07 am

SAVINJCAN je napisal/-a:moj clio ni za na zmenke, zaradi tega, ker je prenizek za v "gošo", itak pa pičke ne palijo na renoja :P


Ha ha savinjčan ti dobr veš kak gre clio fino v "gošo", sam da je bil takrat moj in ne tvoj clio :P
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Napisal/-a a_sist Po avg 25, 2008 8:54 am

Raje v slabem avtu in samozavesten, kot v dobrem in željan impresionirat damo z avtom (ker sam je pač ne moreš). Na veliko večino zmenkov sem šel z biciklom ali peš. Se pravi stari gorski Rog, kupljen iz druge roke z nedelujočim menjalnikom, delujočim zadnjim žlajfom, za varnost pa 'ta debela' veriga za bika priklenit. Al pa čevlji.. 42 al pa 43 številka. Deluje - preizkušeno!
 
Uporabniški avatar
skeey
Novinec
 
Prispevkov: 102
Pridružen: Pe dec 24, 2004 10:48 am

Napisal/-a skeey Po avg 25, 2008 11:30 am

Po moje more biti avto sledeč:
Gretje sedežev (zlo močno), ter klima (zlo močna), tko da je punca mokra (na pravem mestu) in za akcijo že tkoj v štartu, pa priporočljivo je še da so usnjeni sedeži :lol:

mal heca more bit :)
 
Uporabniški avatar
3furious
Novinec
 
Prispevkov: 119
Pridružen: Sr maj 25, 2005 9:13 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a 3furious Po avg 25, 2008 11:34 am

Odličen primer avta, ki ga NE uporabiš za zmenke :D
Slika

Sicer pa se mi zdi, da je poleg čistoče najbolj pomembno kako voziš. Če voziš kot na dirki, se ne bo počutila varno, če pa voziš kot njena babica, pa tudi ne bo impresionirana. Mislim, da je najboljša lepa dinamična vožnja, brez sunkovitih pospeševanj in bremzanj.
Mazda 3 G165
 
Uporabniški avatar
Voith
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4113
Pridružen: Če nov 13, 2003 12:22 pm

Napisal/-a Voith Po avg 25, 2008 11:45 am

js pa mislm, da je bl pomembn, da polek saltkebla se mal bl desno saltas kej :D
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Napisal/-a a_sist Po avg 25, 2008 11:56 am

Voith je napisal/-a:js pa mislm, da je bl pomembn, da polek saltkebla se mal bl desno saltas kej :D


S kakšnimi puncami pa ti na zmenek hodiš? ..mislim.. da imajo tud one šalthebl? :lol:
 
Uporabniški avatar
UDO1
Novinec
 
Prispevkov: 214
Pridružen: Po apr 09, 2007 3:15 pm

Napisal/-a UDO1 Po avg 25, 2008 12:04 pm

Mislu je "šlataš" ne šaltaš :D Vsaj upam no.
 
Uporabniški avatar
Voith
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4113
Pridružen: Če nov 13, 2003 12:22 pm

Napisal/-a Voith Po avg 25, 2008 12:31 pm

zacne se ponavad s saltanjem kolena, nadaljuje se pol s heat seek fukncijo in konca (saj med voznjo) z preciznim vodenjem situacije s podobno zadevo kot je na spodnji sliki :lol:

Slika


no po tovrstni prodecuri se je precej varno ustavt na kaksni ne ravno razgledni tocki, obstaja pa se opcija B, ki je med voznjo zazeljena in je prakticno edini 100% funkcionalni omejevalnik hitrosti na avtocesti :lol:
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a croma_man Po avg 25, 2008 12:33 pm

IBM rulz, sam ded, to majo sam še stari modeli :)
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
Voith
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4113
Pridružen: Če nov 13, 2003 12:22 pm

Napisal/-a Voith Po avg 25, 2008 12:42 pm

nebo drzal :) to majo vsi IBM-i, sam skoda, da so se IBM-i nehal delat.. zdj so lenovo thinkpad..drgac pa top notch serije kot je recimo T, imajo vsi scegetavcke ;)

ampak to je ze prevec offtopic..
 
Uporabniški avatar
Matjazy
Uporabnik
 
Prispevkov: 912
Pridružen: To maj 11, 2004 8:24 pm

Napisal/-a Matjazy Po avg 25, 2008 1:13 pm

croma_man je napisal/-a:IBM rulz, sam ded, to majo sam še stari modeli :)

To majo bl k ne vsi enterprise notebooki ;)

a sorry za offT.
 
Uporabniški avatar
urbn
Uporabnik
 
Prispevkov: 1184
Pridružen: Po maj 09, 2005 7:22 pm

Napisal/-a urbn Po avg 25, 2008 1:33 pm

Imam IBM-a že 2 let , sm zlo zadovoln :lol: :P
 
Uporabniški avatar
sundaydriver
Novinec
 
Prispevkov: 193
Pridružen: So sep 23, 2006 12:32 pm

Napisal/-a sundaydriver Po avg 25, 2008 1:55 pm

Joie de vivre! je napisal/-a:Seveda je butasta anketa, kot taka je bila tudi mišljena.

Selfpwned.

Kar pa se tiče starih IBMov... Imam Lenovota starega pol leta pa ima isto zadevo :D
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov