igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
Joie de vivre!
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4258
Pridružen: Če feb 10, 2005 12:25 pm
Kraj: Gorenja vas

S katerim avtom NE na prvi randi? Glasujte!

Napisal/-a Joie de vivre! So avg 23, 2008 4:09 pm

... ampak ne še takoj. Tudi to anketo povzemamo po Jalopniku, vendar jo bomo sestavli sami, s skupnimi močmi.

100 žensk 100 čudi, a predstavljajte si, da ste prejšnjo soboto na gasilski veselici ujeli povprečno, simpatično, lepo, izobraženo, pridno, pošteno in seveda še samsko slovensko dekle... Izmenjala sta si cifre in jutri je tisti dan, ko jo boš prvič peljal na Gorenjsko, na kremšnito. Ta prelestna Slovenka ni mahnjena na pleh, vendar nanj tudi ni povsem neobčutljiva...

S katerim avtom torej lahko pričakujemo reakcije kot "Bodiva samo prijatelja." ali pa "Ful si simpatičen, ampak..." ali pa bi se kar potuhnila in je ne bi bilo več na spregled...

Ideje zbiram na ZS do jutri zvečer, prosim ne pozabit na obrazložitev vaše izbire. Bodite izvirni!

LP,
JdV
Zadnjič spremenil Joie de vivre!, dne So avg 23, 2008 4:18 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: S katerim avtom NE na prvi randi? Glasujte!

Napisal/-a MacTron So avg 23, 2008 4:17 pm

Mislim, da ni tako pomembno kaksen avto je... bolj pomemben je prvi vtis tistega pogleda,
obcutka in predvsem mora biti tudi v "podstresju" malce pospravljeno. Torej
naceloma je vseeno ali gres z 30let starim ficotom ali pa z najnovejso S8 ali R8 ...konec
koncov je vsekakor pomembno tisto kar je v pomenu misli in glave. Kaj ti pomaga taksen
avto ce pa v podstresju ne stima nicesar in da bi se se pokazal s kaksnim brezveznim
divjanjem... ne hvala. Sedaj pa mislim, da rabis se obrazlozitev tistega prvega...
prepusti se domisljiji ;) ...ona te vodi. No ja tu sem izbral precej ekstremne razlike pa
vseeno tudi pri ekstremih je pomembno tisto kar se pokaze pri splosni razgledanosti.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
blazp
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 658
Pridružen: So sep 24, 2005 8:21 pm

Napisal/-a blazp So avg 23, 2008 4:22 pm

dobro napisano

če bi hipotetično prišel z nekimi jajci in bi bil to problem, potem je itak najboljše tako prepustit komu drugemu. bolj bi pa razumel, če bi oplel kak maček z na avto navešeno plastiko. :P
 
Uporabniški avatar
Pollo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne feb 12, 2006 10:07 pm

Napisal/-a Pollo So avg 23, 2008 4:31 pm

opel kadett+ jagermaister nalepka na zadni sajbi
 
Uporabniški avatar
Bawc
Novinec
 
Prispevkov: 293
Pridružen: To jun 13, 2006 8:41 pm
Kraj: Podgora

Napisal/-a Bawc So avg 23, 2008 4:41 pm

Sem prečekiral in se strinjam z MacTronom, vendar če jo prideš iskat z mrliškim avtom ne bosta niti prišla do "podstrešja". :lol:
 
Uporabniški avatar
Joie de vivre!
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4258
Pridružen: Če feb 10, 2005 12:25 pm
Kraj: Gorenja vas

Napisal/-a Joie de vivre! So avg 23, 2008 4:46 pm

Tudi jaz se strinjam z Macom. Jaz sem z Viso vedno imel babe in sem se prvi med vsemi oženil, znancu z Audijem to še zdaj ne gre v lajšto in ostaja samski.

Drugače mamo pa že dve dobri ideji. Kar tako naprej!
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' So avg 23, 2008 4:51 pm

vsaka ženska je drugačna in vsaki je všeč drugačen avto, kar pa je še bolj pomembno moški.

to se mi zdi ena butasta anketa oz. poizvedba in dvigovanje ega nekaterim.
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
Joie de vivre!
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4258
Pridružen: Če feb 10, 2005 12:25 pm
Kraj: Gorenja vas

Napisal/-a Joie de vivre! So avg 23, 2008 4:54 pm

Seveda je butasta anketa, kot taka je bila tudi mišljena.
 
Karletto
Novinec
 
Prispevkov: 333
Pridružen: To feb 13, 2007 10:27 pm
Kraj: KP

Napisal/-a Karletto So avg 23, 2008 5:02 pm

star in <1.8l postronine, benzin => worst case scenario :EE 8)
 
Legoless
Novinec
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To avg 21, 2007 1:35 am

Napisal/-a Legoless So avg 23, 2008 5:15 pm

Honda Civic l. 92-97 + cca 200kg plastike in 10 kg srebrnega selotejpa. ;) Ne moreš falit.

Lp
Zadnjič spremenil Legoless, dne So avg 23, 2008 5:36 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem So avg 23, 2008 5:24 pm

Bawc je napisal/-a:Sem prečekiral in se strinjam z MacTronom, vendar če jo prideš iskat z mrliškim avtom ne bosta niti prišla do "podstrešja". :lol:


Je že preminula od bridkega hrepenenja? :lol:

Falco' je napisal/-a:... in dvigovanje ega nekaterim.


Vprašanje je, čigavega. Imaš odgovor?

....................

Sicer pa odvisno, kaj hočeš. Če imaš v mislih (in še kje) samo poroko in družino ter se pripelješ z enoprostorcem, ona pa ni vzhičena, kaj potlej? :lol:
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Napisal/-a Doche So avg 23, 2008 5:36 pm

Bawc je napisal/-a:Sem prečekiral in se strinjam z MacTronom, vendar če jo prideš iskat z mrliškim avtom ne bosta niti prišla do "podstrešja". :lol:


Po sošolko je fant vsak dan prišel z mrliškim avtom pred šolo :EE
 
Uporabniški avatar
Joie de vivre!
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4258
Pridružen: Če feb 10, 2005 12:25 pm
Kraj: Gorenja vas

Napisal/-a Joie de vivre! So avg 23, 2008 5:39 pm

Doche je napisal/-a:
Bawc je napisal/-a:Sem prečekiral in se strinjam z MacTronom, vendar če jo prideš iskat z mrliškim avtom ne bosta niti prišla do "podstrešja". :lol:


Po sošolko je fant vsak dan prišel z mrliškim avtom pred šolo :EE


Najbrž je mislila, da gre samo za nenavadno velik karavan. ;)
 
Uporabniški avatar
hribko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1933
Pridružen: To apr 01, 2008 9:45 am
Kraj: koroška

Napisal/-a hribko So avg 23, 2008 5:42 pm

pač greš z tistim avtom ki ga pač imaš
naš moderator je kar lepo in prav napisal,tiste punce,ki pa gledajo na to kakšen avto imaš so pa tko samo za v koš za smeti in ponavadi so samo lepe in znajo samo sebe zrihtat da so "kao" lepe,kar se pa doma in gospodinjskih opravil tiče-to je pa tabu tema zanje(saj v 99%)
 
Uporabniški avatar
mihhec
Novinec
 
Prispevkov: 248
Pridružen: To apr 03, 2007 9:30 pm

Napisal/-a mihhec So avg 23, 2008 5:48 pm

Če te punca zanima, če ti njo zanimaš, potem ni nima veze kakšen avto voziš. Če pa je tako da te pusti zaradi avta ali pač se ji potem ne dopadeš, potem samo stran s tako. Sicer pa se popolnoma strinjam z mactronom, tako kot je to že on napisal.
 
Uporabniški avatar
Joie de vivre!
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4258
Pridružen: Če feb 10, 2005 12:25 pm
Kraj: Gorenja vas

Napisal/-a Joie de vivre! So avg 23, 2008 5:57 pm

Najbrž je bolj kot pleh važna sama vožnja, pa tudi če z maminim Getzom. Če voziš gladko, tekoče, udobno, samozavestno, takoj najdeš parkirplac ali pa se ne razburjaš kot piška, če ga ne najdeš takoj, si zmagal.
 
Uporabniški avatar
hribko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1933
Pridružen: To apr 01, 2008 9:45 am
Kraj: koroška

Napisal/-a hribko So avg 23, 2008 6:04 pm

ko sem jaz svojo spoznal,sem bil brez avta.
no ne ravno brez,imel sem 2,enega sem razbil(je čakal na kupca VW jeta l 87),skupaj sem si pa delal kadetta l 91
pač prve zmenke sem bil brez prevoza,je ona morala naju voziti okoli :P

uf to je pa že več kot 8 let nazaj

fantje,ni vse pleh
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR So avg 23, 2008 6:05 pm

Verjetno je razlika s čim se pripelješ. Tako ti garantiram, da če se pripelješ z Porschom, boš videl 100% še en zmenek... Je pa drugo na čem bo taka zveza temeljila...



S čim NE it na zmenek:
(+ rdeča honda z Ferrari nalepko)
Priponke
icbaa_0103_cinq7.JPG
Nekaj takega!
 
Uporabniški avatar
Rain
Novinec
 
Prispevkov: 389
Pridružen: Pe nov 29, 2002 11:00 pm
Kraj: Tržič

Napisal/-a Rain So avg 23, 2008 6:17 pm

Legoless je napisal/-a:Honda Civic l. 92-97 + cca 200kg plastike in 10 kg srebrnega selotejpa. ;) Ne moreš falit.

Lp


ubistvu najbolj uzge letnik 89-92, sploh ce pred pupo mal blokado pobozas pa kak krog narises, najrajs na nabito polnem parkiriscu...

pa se honde so ful prirocne, ker majo, kokr sm opazoval zadnje case, voznikov zic ponavad tko postrani da mors slonet nad rocno ko vozis (kar je, ce se furas sam fajn ker je tvoja teza bolj na sredini avta in s takim sportnim vozilom kot je honda civic z litrom in štirimi decilitri gibne prostornine je to zelo priporocljivo, ker tak dirkalnik ne dopusca prevec napak in lahko je usoden vsak narobe razporejen kilogram)... se blizje sovoznici in je vec sanse da preskoc kaka iskra, sploh ko kaka narodna melodija zaigra iz ovalcev na zadnji polici.

Pol pa se deklini natvezis da mas ful modifikacij (in da je JAGERMAISTER, od česar mas nalepko na zadnji sipi, ena huda tuning firma v nemčiji), pa da si zato k zelis da se varno vozi s tabo nabavil nizkoprofilne gume sava eskimo z DOT 3202 165/70/r13 k pač poskrbijo za še večjo odzivnost vozila v kritičnih pogojih in veliko povratne informacije, krom spiner pokrovi koles pa vozilu dodajo ves potreben glamur, katerega rabis, da si v prometu kar se da opazen. Za dodatno stabilnost zadka avtomobila pa skrbi repna plavut "shark" (v kombinaciji z aluminjastim spojlerjem nameščenim nad zadnjim steklom).
Slika
 
Uporabniški avatar
Psepi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 563
Pridružen: Pe okt 12, 2007 7:31 am

Napisal/-a Psepi So avg 23, 2008 6:31 pm

Rain ahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: Cela teorija 8) :lol:

Drugače pa ja, ni važn pleh... pa vseeno je že nek užitek se vseeno pripeljati v lepem avtu že zaradi prvega vtisa... Težje jo je "spravt" v katrco, kot v novega BMWja. Pa ne zaradi tega da s katrco nisi frajer (ker BTW če maš hudo katrco si glavni 8) ), ampak zaradi samega osebnega počutja (joj je še ne poznam, kaj če ji ni kul v tej kanti bla bla)... Itak pa po pol ure pogovora vidiš kolko ma pošlihtano pod podstrešjem, in če nima je ne pelješ domov niti s katrco niti z veyronom.

Torej, nekaj povsem normalnega in kulturnega. Js v svojem avtu ne vozim rad niti prijateljic, ker avto pač ni udoben mi ne ugaja in zato, kadar gremo ven vzamem avto od očeta. Pa to ni nič povezano z vrednostjo mojega ali očetovega avta, temveč z samo racionalnostjo, prostornostjo in udobno vožnjo ;)
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 54 gostov