igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky Po feb 23, 2009 12:44 pm

Če sem prav skapiral bojo zondo zdej vlekli čez 3 oddaje? To me sicer malo moti, vendar je iz finančnega vidika še nekako razumljivo.

Ampak ne razumem pa obnašanja voditeljev oziroma povezovalcev!? Vseeno sem pričakoval malo več vožnje, ne pa najstniških for. Moti me tudi to, da naredijo test, ki kaže večinoma samo, kako se avto vozi in pa zraven ženska bere besedilo, včasih še kaj narobe naglasi in je to kao test.

Testi avtov, ki so jih dejansko posneli pa so kr OK. Mogoče bi še lahko kaj več o prostornosti in vsakodnevni uporabnosti povedali. Mogoče posnetek ko se človek vsede na zadnje sedeže ali pa kaj anloži v prtljažnik.
LP Rok
 
Uporabniški avatar
R 26
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: To maj 15, 2007 1:27 pm
Kraj: dolenjska je moja mati

Napisal/-a R 26 To feb 24, 2009 6:08 pm

Tako je Drocky, več bi moral o avtomobilih govoriti tisti ki ga vozi, povedat kakšni so občutki, razkazat notranjost in podobno.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To feb 24, 2009 6:46 pm

sem si malo ogledal danes avtosteron in reakcija :lol:

serijo bi lahko postavili na višjo raven, bolj profesionalno raven tako kot to prikazuje fifth gear in top gear, kjer z manjšim improviziranjem dosežejo maximalni učinek = zadovoljstvo gledalcev.
sama serija je monotona, manjka jim dinamike. lahko se je "napiflati" karakteristike nekega avtomobila a problem se pokaže, ko moraš te iste karakteristike predstaviti skozi svoje občutke in ne tako kot ti to napiše producent, ki po vsej verjetnosti ni niti sedel v avtu ( beri: predstavitveni avto)

samo snemanje je obup, bi si lahko postavili vsaj podnožje za kamero ne pa, da se ta vsa trese ob snemanju

končna ocena: škoda časa za "serijo", žal...
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan To feb 24, 2009 7:01 pm

adis je napisal/-a:sem si malo ogledal danes avtosteron in reakcija :lol:

serijo bi lahko postavili na višjo raven, bolj profesionalno raven tako kot to prikazuje fifth gear in top gear, kjer z manjšim improviziranjem dosežejo maximalni učinek = zadovoljstvo gledalcev.
sama serija je monotona, manjka jim dinamike. lahko se je "napiflati" karakteristike nekega avtomobila a problem se pokaže, ko moraš te iste karakteristike predstaviti skozi svoje občutke in ne tako kot ti to napiše producent, ki po vsej verjetnosti ni niti sedel v avtu ( beri: predstavitveni avto)

samo snemanje je obup, bi si lahko postavili vsaj podnožje za kamero ne pa, da se ta vsa trese ob snemanju

končna ocena: škoda časa za "serijo", žal...



sam a ni colja tudi producent?
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To feb 24, 2009 7:29 pm

@damjan: točno tako saj mislim, da je colja na "hitro" spisal kaj naj kdo govori za določen avto a ni imel časa niti "testirati" avtomobile

colja se je bolj osredotočil na tiste high class avtomobile pa še to površno
 
Uporabniški avatar
207cc
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: To okt 02, 2007 8:35 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a 207cc Sr feb 25, 2009 8:44 am

Colja je največji umetnik v sloveniji. Prava umetnost je narest oddajo v kateri maš Pagani Zondo tako negledljivo

žalostno, res :?
 
Uporabniški avatar
Nixxon
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3646
Pridružen: Ne jul 27, 2003 10:42 am
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a Nixxon Pe feb 27, 2009 12:31 pm

:rofl:
Slika
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Pe feb 27, 2009 12:45 pm

Tip ni za na TV in to je dejstvo. Že videz in glas te iritira kot gledalca, humorističen je pa tudi kot lanski sneg. FAIL!
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy Pe feb 27, 2009 2:08 pm

INFINITI je napisal/-a:Tip ni za na TV in to je dejstvo. Že videz in glas te iritira kot gledalca, humorističen je pa tudi kot lanski sneg. FAIL!

Oni ko je govoril naj komentator bo mogel prist 8)
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Pe feb 27, 2009 5:44 pm

AudiBoy je napisal/-a:
INFINITI je napisal/-a:Tip ni za na TV in to je dejstvo. Že videz in glas te iritira kot gledalca, humorističen je pa tudi kot lanski sneg. FAIL!

Oni ko je govoril naj komentator bo mogel prist 8)


Pol bi blo pa: Gas prtisno... prtisno gas, zavijam v levo, zavijam v levo................ in zletel s ceste... no skoraj :lol: :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
H2
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:23 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a H2 Pe feb 27, 2009 7:23 pm

A se ni pisalo, da je Colja razbil se lamborghinija v eni oddaji ?
 
Uporabniški avatar
207cc
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: To okt 02, 2007 8:35 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a 207cc Po mar 02, 2009 8:27 am

Morm rečt, da je bla oddaja včeraj dejansko kr v redu, če bi pa izrezal vse "humoristične" vložke od Colje bi bla pa še boljša. Mel so 2 dokaj dobra testa (K1 in Kia proceed)
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po mar 02, 2009 9:14 am

če bi še tistega "izi-ja" oz. iztoka izrezal iz kadra bi bilo veliko boljše :P
 
Uporabniški avatar
zazo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Sr feb 06, 2002 7:51 am

Napisal/-a zazo Če mar 19, 2009 6:54 pm

tipični "slovenclji" :P

dober da so sploh začeli delati serijo. Šele z izkušnjami se da zadeve optimizirati. Za začetek je OK, je dobro vodilo da bo kdaj boljše.

Mene osebno veseli da je tudi nekaj lastne produkcije in ne da je vse kar znajo naredit Kupit oddajo in dodat podnapise (no ja še smer bolš kot da bi jo sinhroniziral kak ališič) :D

Seicer pa karkoli pogledaš je samo pluvanje, pa naj bo to
organizacija avtoakustičnih tekem, drag race.. ali kaj tretjega.. Paač tišična slovenska foušija...

zdej me pa "pojejte" za zajtrk ker sem to napisal :)

lp, zazo
 
Uporabniški avatar
207cc
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: To okt 02, 2007 8:35 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a 207cc Po mar 23, 2009 8:12 am

Učer je bla pa res katastrofa...... niti akreditacije si ne morjo zrihtat za ženevo da bi mal drgač tele novosti prikazal kot pa kazal že 100x videne fotografije
 
Uporabniški avatar
Nixxon
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3646
Pridružen: Ne jul 27, 2003 10:42 am
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a Nixxon To mar 24, 2009 12:03 pm

zazo je napisal/-a:tipični "slovenclji" :P

dober da so sploh začeli delati serijo. Šele z izkušnjami se da zadeve optimizirati. Za začetek je OK, je dobro vodilo da bo kdaj boljše.

Mene osebno veseli da je tudi nekaj lastne produkcije in ne da je vse kar znajo naredit Kupit oddajo in dodat podnapise (no ja še smer bolš kot da bi jo sinhroniziral kak ališič) :D

Seicer pa karkoli pogledaš je samo pluvanje, pa naj bo to
organizacija avtoakustičnih tekem, drag race.. ali kaj tretjega.. Paač tišična slovenska foušija...

zdej me pa "pojejte" za zajtrk ker sem to napisal :)

lp, zazo


Torej je oddaja super, voditelji opravljajo svojo vlogo brez napak, prispevki pa so dihjemajoči, po tvoj?

Najlažje je s prstom pokazat in rečt da s(m)o fouš. Resnica je na žalost drugje.
Slika
 
Uporabniški avatar
Ferio
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: So apr 04, 2009 7:02 pm
Kraj: nm

Napisal/-a Ferio Ne apr 05, 2009 9:31 am

zivio...
www.hessmo.com /TOPGEAR kategorija(levo zgoraj)

vse sezone vsi deli....
+ count down do novega topgear-a... komaj cakam

kar se pa avtosterona tice...je bil pa skajni cas da tut tle u Sloveniji neki nardijo...pa 30 minut dolgu pa 30 minut dolgu....saj neki...
edind Žiga bi lahko letu....pa kak drug pršu...

kje se prijavim? :P :D

fsm,F
japonc al pa nc
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mad Ne apr 05, 2009 1:18 pm

... "karkoli" je - še vedno je bolje kot nič - tip je pač kakršen je a raje to kot ...
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
Templar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1800
Pridružen: Če apr 29, 2004 4:34 pm
Kraj: Savinjska regija

Napisal/-a Templar Po apr 06, 2009 2:49 pm

Glede avtosterona,
ja res končno ena oddaja na temo avtomobilizma ampak tudi ABCD al kaj je že bilo ali je še na piki ali papriki je 1000X bolj gledljivo in bolj na nivoju od tega kar ustvarjajo Colja&Co.
Najbolj me moti to da če že bere teksta povezovalka in govori tisti ki vozi/testira je tako kot bi gledal gledališko predstavo predšolskih otrok. Niti ne trudijo se da ne bi izgledalo kot da berejo. Testi sami če niso kaj drugega kot vožnja pa so ukradene in prirejene ideje Top in Fifth geara.
Osebno mi je najbolj tečno tisto koketiranje blonde z vsem kar je moškega spola in Coljovo najstniško izigravanje največjega frajerja.
Zaradi vseh teh stvari mi je oddaja totalno negledljiva in dela celotni sceni bolj škodo kot kaj drugega.

Tako zaključujem da so edini gledljivi avto video testi še vedno Siolovi na siol.net, kjer so sicer stvari dokaj klasično predstavljene ampak še vedno dokaj kvalitetno in z bistveno manj kiksi(čeprav so včasih kr veliki) in brez nepotrebnega bullshita kot je avtosteron.
Če lahko bereš tole si preblizu! Drži varnostno razdaljo!
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po apr 06, 2009 3:10 pm

povedal bom to kar sem povedal tudi prej, kaj manjka eni slo. avtomobilistični oddaji ( kot sem to povedal za oddajo oktan):

slovenskim oddajam avtomobilizma manjka osebnost, manjka jim sproščenost in predvsem jim manjka SPONTANOSTI
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov