igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
4m4t3r
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Če dec 07, 2006 11:57 am

Slovenska Vw Audi Scena Facebook

Napisal/-a 4m4t3r Sr feb 17, 2010 9:35 am

Vsa kulturna Slovenska Vw Audi Vozila dobrodošla in njihovi prijatelji iz sosednjih držav..vsa plastik fantastik vozila bodo brisana ker hočemo da ostane skupina kot se spodobi;) German clean look, ratlook ter redke stare rakete ;) itd..
BBS,G60,S2,GTI,RS2.. itd..

http://www.facebook.com/group.php?gid=306631182035&ref=ts

lp Endi
5 Zylinder Fahren ist Kult, wer keinen hat ist selber schuld
 
4m4t3r
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Če dec 07, 2006 11:57 am

Napisal/-a 4m4t3r So feb 20, 2010 11:52 am

evo v treh dneh se je nabralo čez 80 uporabnikov in čez 70 slik bom prilepil nekaj slikic..
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Slika
Slika

dobrodšli vsi z enakim okusom
8)

lp Endi
5 Zylinder Fahren ist Kult, wer keinen hat ist selber schuld
 
Uporabniški avatar
BBS
Uporabnik
 
Prispevkov: 1280
Pridružen: Pe avg 07, 2009 12:15 am
Kraj: Kočevje

Napisal/-a BBS So feb 20, 2010 10:15 pm

A je nuja da je spimpan avto, da si član?
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Ne feb 28, 2010 8:18 pm

Torej napište da hočte dojče avte, ne pa vw-audi. Najbrž pa bodo vozila brisana glede na okus ustanovitelja skupine (kaj je plastik fantastik in kaj ni, oz. kaj je grdo in kaj je lepo..). Tudi vabilo v skupino je zelo prijazno, moram rečt.

lp
Slika
 
4m4t3r
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Če dec 07, 2006 11:57 am

Napisal/-a 4m4t3r Po mar 01, 2010 12:35 pm

eclipse_R je napisal/-a:Torej napište da hočte dojče avte, ne pa vw-audi. Najbrž pa bodo vozila brisana glede na okus ustanovitelja skupine (kaj je plastik fantastik in kaj ni, oz. kaj je grdo in kaj je lepo..). Tudi vabilo v skupino je zelo prijazno, moram rečt.

lp


točno tako..saj se ve kaj je pravi german look.. itak sem še preveč mili do nekaterih slik.. če pa pride kak originalen avto ki je star 20 let ali več in je prava redka raketa kot je kak audi V8 al pa vw 411 in podobne zadeve je seveda lahko original..ne razumem pa ko folk naloži sliko recimo od originalniga audi a3 ali podobno..če nebom strog bo itak vsaka kanta se gor prijavla in bo skupina žalostna za pogledat..se razume..
lp
5 Zylinder Fahren ist Kult, wer keinen hat ist selber schuld
 
krimic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Pe nov 30, 2007 4:38 pm

Napisal/-a krimic Po mar 01, 2010 2:59 pm

Sej zato sm se pa vclanu v VW club iz Karlovca,kjer me vsaj spostujejo in spodbujajo neglede na to a je avto grd ali lep,plastik al pa rizota.Vazn je da se druzmo pa smo vsi zadovoljni.Sm vidu vabilo in lah recem da me je takoj odbil,ker je ze v uvodu napisano,da niso dobrodosli vsi fani VW in Audija ampak samo tisti ki jih bo dolocil predsednik tega kluba.Vseeno lepa hvala sam tko se pac nekateri ne gremo. :D
 
4m4t3r
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Če dec 07, 2006 11:57 am

Napisal/-a 4m4t3r Po mar 01, 2010 11:21 pm

krimic je napisal/-a:Sej zato sm se pa vclanu v VW club iz Karlovca,kjer me vsaj spostujejo in spodbujajo neglede na to a je avto grd ali lep,plastik al pa rizota.Vazn je da se druzmo pa smo vsi zadovoljni.Sm vidu vabilo in lah recem da me je takoj odbil,ker je ze v uvodu napisano,da niso dobrodosli vsi fani VW in Audija ampak samo tisti ki jih bo dolocil predsednik tega kluba.Vseeno lepa hvala sam tko se pac nekateri ne gremo. :D


kakšniga kluba?? kakšni predsednik? tukaj ni nobenga kluba ne nič..ampak samo zbiranje slovenskih vw audi slik na facebooku! in to kulturnih.. tak da lepo prosim ne nabijat na pamet..tudi jaz sodelujem na enem od slovenskih vw audi forumov in se družim s temi člani.. samo da je človek fan..v tej skupini na fb pa imam raje majn slik in zato lepih..
lp
5 Zylinder Fahren ist Kult, wer keinen hat ist selber schuld
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov