igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Malo pomoči

Napisal/-a eclipse_R So apr 17, 2010 10:17 pm

Še jaz, hehe :)

Bodte mal za foro pa vsi ki ste na fejsbuku glasujte za mojo slikco. Natečaj je bil samo objavit eno random slikco, tisti ki pa dobi največ like-ov, dobi za čez poletje Citroena DS3.

Najprej morte postat oboževalci skupine, potem glasujete na sliko, ki je na spodnjem linku, potem pa greste spet nazaj na stran skupine in levo spodaj kliknete "Odstrani me od oboževalcev", če verjamete da ženske niso boljše voznice :)

Link do skupine, kjer joinate: http://www.facebook.com/pages/Stavim-da ... 3231459075

Potem pa klinete na like/všeč mi je (komentarji ne štejejo) pod tole slikico: http://www.facebook.com/home.php?#!/pho ... 075&ref=mf

Potem pa zopet nazaj na stran skupine in desno spodaj kliknite "Odstrani me iz oboževalcev", če nočete biti član te skupine.

Seveda pa v zameno, tisti ki boste hoteli, dobite kak krog z omenjenim avtom, če boste seveda dovolj pridni in dosti like-ali mojo slikco :) Peljem pa vsakega, ki da like, obljubim (v primeru da dobim avto :))

hvala in lp
Slika
 
Uporabniški avatar
BBS
Uporabnik
 
Prispevkov: 1280
Pridružen: Pe avg 07, 2009 12:15 am
Kraj: Kočevje

Napisal/-a BBS Ne apr 18, 2010 12:36 am

Like od mene ;) Ampak nisem več oboževalec, ker ne verjamem tistega :D
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Napisal/-a Matey_ Ne apr 18, 2010 6:49 am

Evo imaš še moj ''like'' =P ;)

Velik sreče

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Ne apr 18, 2010 2:58 pm

Hvala vama :)

Smo pa približno na tretjini glasov, kot vodilni, tako da nam gre dobro, sam še malo pomoči pa rabim vseeno :) Vem, da je treba 2 klika več kakor ponavadi (ker je treba joinat skupino in se pol odstranit), vendar vseeno.

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
Blink-182-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 546
Pridružen: Po feb 19, 2007 8:54 pm
Kraj: Škofja Loka

Napisal/-a Blink-182- Ne apr 18, 2010 5:54 pm

Jaz tudi tekmujem v tejle igri in sem trenutno v borbi za zmago, zato bi prav tako prosil če se komu da, da naj glasuje za mojo sliko.
...
Hvala in lp
Zadnjič spremenil Blink-182-, dne Če apr 22, 2010 5:53 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Ne apr 18, 2010 10:08 pm

Ukradeš moj topic, potem pa niti ne likeaš mojega avta? :P

Sicer pa ti je uspel dost ljudi nabrat, itak si daleč pred vsemi, ne v borbi za zmago ;)

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
Blink-182-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 546
Pridružen: Po feb 19, 2007 8:54 pm
Kraj: Škofja Loka

Napisal/-a Blink-182- Po apr 19, 2010 12:13 pm

Evo sem ti jo že likal zdaj pa lahko še ti mojo :lol:

Ja v bistvu ni tako, eden mi ves čas sledi, sploh zvečer pride v akcijo :lol: tako da bo danes ko je zadnji dan še kar napeto :D tako da hitro vsi za mojo sliko glasovat :lol:
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov