igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a _furby_ Po feb 28, 2011 12:39 pm

ne mores vrjet kako je lahko Honda prehitela Brumna :idea:
ajooooooj, sramotno :cry:

http://www.youtube.com/watch?v=pnUsTKZy8ig
turbo inside
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a el_diablo Po feb 28, 2011 7:49 pm

Sba je napisal/-a:
Mu ne dajo tablic, ker nima podvozja prav naštelanga? od 5:18 dalje :mrgreen:


njegov komentar na vožnjo:
še vedno vozim boljše kot 43drugih.... in mam boljši čas kot sem imel na slajkah.... bravo jst ja... zanimivo pa da ne pokažete ostale moje vožnje ampak samo začetek (2ure pred racelandom) sm dobil avto na kubik večjih konjih... in drugačnim setupom podvozja
oops
bolj mi izgleda kot da je vsakič napačno linijo ubral,in da moč motorja in podvozje nista kej dost pripomogla k temu da je ven letel vsakič ;)
Zadnjič spremenil el_diablo, dne Po feb 28, 2011 7:54 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a Kegl Po feb 28, 2011 7:54 pm

ko bereš njegova besedila in komentarje...EGOTRIPAŠ da ni večjega! :roll:
 
Uporabniški avatar
vojkostar
Uporabnik
 
Prispevkov: 934
Pridružen: Pe jun 23, 2006 11:12 pm

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a vojkostar Po feb 28, 2011 7:57 pm

ma on je talent da ni večjega, Iphone4 d.o.o. :D
 
belkaena
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 586
Pridružen: So nov 11, 2006 7:49 pm

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a belkaena Po feb 28, 2011 8:13 pm

Dons se pelem 15 do 4ih iz šihta in vidm ko ustavijo Brumna za Kolosejem prov na grdo počez z lučkam...sem mogu napisat, ker sem se takoj na temo spomnu hehe
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a Kegl Po feb 28, 2011 8:24 pm

take debile vedno lajf pojebe...prej ko slej ;)
 
Uporabniški avatar
Kalos
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 585
Pridružen: To feb 03, 2009 2:21 pm

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a Kalos Po feb 28, 2011 8:51 pm

Kegl je napisal/-a:take debile vedno lajf pojebe...prej ko slej ;)


:) Vem kjer avto poč dol Brumna in njegov EVO :)
Slika
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a nebivedu Po feb 28, 2011 8:58 pm

Kalos je napisal/-a:
Kegl je napisal/-a:take debile vedno lajf pojebe...prej ko slej ;)


:) Vem kjer avto poč dol Brumna in njegov EVO :)



Vsak k ima 2 modri lučki, pa gor piše policija.
Old subarus never die, they just get faster!
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a peroRS Po feb 28, 2011 9:04 pm

Kalos je napisal/-a:
Kegl je napisal/-a:take debile vedno lajf pojebe...prej ko slej ;)


:) Vem kjer avto poč dol Brumna in njegov EVO :)


Speedfreakov 1.2TSI :mrgreen: :lol:
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a esem Po feb 28, 2011 9:11 pm

Pri RB-ju je čudno edino to, da še ni začel prodajat iPhone 5, vsaj kot prednaročilo. Kaj čmo, kratka pamet.
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a DaDek Po feb 28, 2011 9:33 pm

esem je napisal/-a:Pri RB-ju je čudno edino to, da še ni začel prodajat iPhone 5, vsaj kot prednaročilo. Kaj čmo, kratka pamet.


mojster in ostali brez zamere.. ampak za mene ste kratke pameti vi ne rok brumen.. dobesedno norca se dela iz vas. Nazadnje vam je to dokazal z postom na svoji strani glede google analytica. Mojstru se dobesedno je*be. Z raznimi identitetami se reklamira po celotnem spletu, dobi predplačilo za N iphonov. Če jih dejansko izdobavi oz. kdaj jih niti ni pomembno. Marketinško je spreten. Po vsej verjetnosti prav zaradi takih kot ste tu.

Namesto, da bi temo zbrisali, ko se je odprla (s tem bi mogoče rešli kakega pubertetnika, da nebi naredil predplačila 500e za iphone), raje zaklenete temo ko se kregajo če ma dalšega speedfreak (al kaj je) z TSIjem al king1 (al kaj je) z komentiranjem vsakega posta z 123 različnimi smajliji.

Ne poznam roka brumena, za gusteka sem ga imel ko je predstavljal hondo. zdaj pa mi je mojster spletnega marketinga.
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a Doche Po feb 28, 2011 9:37 pm

DaDeK :tomidelej:
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a lancia hf Po feb 28, 2011 9:45 pm

DaDek je napisal/-a:
zdaj pa mi je mojster spletnega marketinga.


Ne samo mojster, ampak prav velemojster, pa čeprav je zame povsem zgubil stik z realnostjo. Nebo dolgo, ko ga bo Pahor predstavil, da je njegov novi svetovalec za marketing :mrgreen:
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Pollo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne feb 12, 2006 10:07 pm

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a Pollo Po feb 28, 2011 9:46 pm

DaDek je napisal/-a:
esem je napisal/-a:Pri RB-ju je čudno edino to, da še ni začel prodajat iPhone 5, vsaj kot prednaročilo. Kaj čmo, kratka pamet.


mojster in ostali brez zamere.. ampak za mene ste kratke pameti vi ne rok brumen.. dobesedno norca se dela iz vas. Nazadnje vam je to dokazal z postom na svoji strani glede google analytica. Mojstru se dobesedno je*be. Z raznimi identitetami se reklamira po celotnem spletu, dobi predplačilo za N iphonov. Če jih dejansko izdobavi oz. kdaj jih niti ni pomembno. Marketinško je spreten. Po vsej verjetnosti prav zaradi takih kot ste tu.

Namesto, da bi temo zbrisali, ko se je odprla (s tem bi mogoče rešli kakega pubertetnika, da nebi naredil predplačila 500e za iphone), raje zaklenete temo ko se kregajo če ma dalšega speedfreak (al kaj je) z TSIjem al king1 (al kaj je) z komentiranjem vsakega posta z 123 različnimi smajliji.

Ne poznam roka brumena, za gusteka sem ga imel ko je predstavljal hondo. zdaj pa mi je mojster spletnega marketinga.


Jst nevem od kje tebi marketinška spretnost glede na to, da vsak, ki bo napisal Rok Brumen na google bo dobil realno sliko omenjenega osebka. Vrjamem, da mu je to "natepavanje" povečalo obisk na spletni strani, ampak, da se mu je dvignil promet ja pa smešno. Sam ne poznam prodajalcev rabljenih avtomobilov, jih tudi še nisem obiskal, ampak mi je zaradi tem po raznih forumih ter googla, kristalno jasno,da se izogibam Šargi-ju a.k.a Keko...koncept je isti :lol:
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a esem Po feb 28, 2011 9:49 pm

DaDek je napisal/-a:...Namesto, da bi temo zbrisali, ko se je odprla (s tem bi mogoče rešli kakega pubertetnika, da nebi naredil predplačila 500e za iphone), raje zaklenete temo ko se kregajo če ma dalšega speedfreak (al kaj je) z TSIjem al king1 (al kaj je) z komentiranjem vsakega posta z 123 različnimi smajliji.
....


Že na začetku sem pgledal tiste linke in če bi imel kakršnokoli reklamo (ki je običajno plačljiva glede na število linkov nanjo ali samo ogledov), bi temo takoj zbrisal. In ker tega ni bilo, je morda vseeno bolje, da čim več ljudi spozna moralne in druge kvalitete RB-ja, tudi tako, da tema ostane nekaj časa odprta. Glede njegove "spretnosti" se seveda ne morem strinjat. Taki bi tudi lastno mater prodali, a prej ali slej gredo v čuzo. To bo doletelo tudi RB-ja, navkljub njegovi "spretnosti". O ostalih pa raje ne bi, zaklenil jih nisem, sem se pa kdaj zabaval, kdaj pa sočustvoval zaradi tresenja in utesnjenosti.
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a DaDek Po feb 28, 2011 9:53 pm

Pollo je napisal/-a:
DaDek je napisal/-a:
esem je napisal/-a:Pri RB-ju je čudno edino to, da še ni začel prodajat iPhone 5, vsaj kot prednaročilo. Kaj čmo, kratka pamet.


mojster in ostali brez zamere.. ampak za mene ste kratke pameti vi ne rok brumen.. dobesedno norca se dela iz vas. Nazadnje vam je to dokazal z postom na svoji strani glede google analytica. Mojstru se dobesedno je*be. Z raznimi identitetami se reklamira po celotnem spletu, dobi predplačilo za N iphonov. Če jih dejansko izdobavi oz. kdaj jih niti ni pomembno. Marketinško je spreten. Po vsej verjetnosti prav zaradi takih kot ste tu.

Namesto, da bi temo zbrisali, ko se je odprla (s tem bi mogoče rešli kakega pubertetnika, da nebi naredil predplačila 500e za iphone), raje zaklenete temo ko se kregajo če ma dalšega speedfreak (al kaj je) z TSIjem al king1 (al kaj je) z komentiranjem vsakega posta z 123 različnimi smajliji.

Ne poznam roka brumena, za gusteka sem ga imel ko je predstavljal hondo. zdaj pa mi je mojster spletnega marketinga.


Jst nevem od kje tebi marketinška spretnost glede na to, da vsak, ki bo napisal Rok Brumen na google bo dobil realno sliko omenjenega osebka. Vrjamem, da mu je to "natepavanje" povečalo obisk na spletni strani, ampak, da se mu je dvignil promet ja pa smešno. Sam ne poznam prodajalcev rabljenih avtomobilov, jih tudi še nisem obiskal, ampak mi je zaradi tem po raznih forumih ter googla, kristalno jasno,da se izogibam Šargi-ju a.k.a Keko...koncept je isti :lol:



daj prosim ne blamirajte si oči, res je na spletu je 99,9% kritik o njem. pred časom sem bral te kritike. Očitno je nategno dosti ljudi. Zakaj? Ker se reklamira. To ni marketing? Koliko ljudi napiše prej v google zadevo, ki za njo pozveduje? Malo in ti ki si slučajno na forumu prebral, da je dobro to naredit. Ti priporočam kakšno "google predavanje", jih je kr dosti zadnje čase. Tam boš videl, da se že ful premalo poslužuje takih in podobnih zadev over@all.

Če je nategno 10ljudi z 1uro učenja kako postaviti wordpress al keri blog pač ma in 100e za totih 27domen kaj ma, je to minimalen vložek. al se motim? zaslužo pa je 5000e +/- .

Če se želiš udeležit kakšnega google predavanja povej. so dokaj ugodna zadnje čase. naučiš pa se dosti.

peace.
Zadnjič spremenil DaDek, dne Po feb 28, 2011 9:56 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a DaDek Po feb 28, 2011 9:55 pm

esem je napisal/-a:Pogledal sem tiste linke in če bi imel kakršnokoli reklamo (ki je običajno plačljiva glede na število linkov nanjo ali samo ogledov), bi temo takoj zbrisal. In ker tega ni bilo, je morda vseeno bolje, da čim več ljudi spozna moralne in druge kvalitete RB-ja, tudi tako, da tema ostane nekaj časa odprta. Glede njegove "spretnosti" se seveda ne morem strinjat. Taki bi tudi lastno mater prodali, a prej ali slej gredo v čuzo. To bo doletelo tudi RB-ja, navkljub njegovi "spretnosti".




vem se strinjam s tabo glede zaklepa teme. Samo tako pač je, zaradi takih tem se reklamira. Žal.
 
Vikking
Uporabnik
 
Prispevkov: 826
Pridružen: Sr apr 20, 2005 7:06 pm

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a Vikking Po feb 28, 2011 9:56 pm

DaDeK: Tema o RokBrumnu je pač najboljši smešni del tega foruma. A kaj ko so njegove povedi poslastica za vsakega ljubitelja polomljenje slovenščine.

Tisti ki spremljajo njegove dogodivščine, od Tipot-a ki je imel 2s do100km/h, pa njegove homemade Turbo Honde, pa Integre, pa sedaj Evota. Nihče ne zanika njegovega entuziazma glede predelav. Ko si je končno našel pravi avtomobil zase, je zadaj le ta žalostna zgodba o kupcih Iphona, ter verjetno njegov nesrečen konec na sodišču.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a esem Po feb 28, 2011 9:59 pm

Ne vem, če je vsem jasno, da RB prodaja iPhone preko Bolhe itd in ne preko A.coma, ki o njem vsaj poduči narod.
 
Uporabniški avatar
SamoK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Po feb 05, 2007 6:36 pm
Kraj: Maribor

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a SamoK Po feb 28, 2011 10:00 pm

DaDek je napisal/-a:
esem je napisal/-a:Pri RB-ju je čudno edino to, da še ni začel prodajat iPhone 5, vsaj kot prednaročilo. Kaj čmo, kratka pamet.


mojster in ostali brez zamere.. ampak za mene ste kratke pameti vi ne rok brumen.. dobesedno norca se dela iz vas. Nazadnje vam je to dokazal z postom na svoji strani glede google analytica. Mojstru se dobesedno je*be. Z raznimi identitetami se reklamira po celotnem spletu, dobi predplačilo za N iphonov. Če jih dejansko izdobavi oz. kdaj jih niti ni pomembno. Marketinško je spreten. Po vsej verjetnosti prav zaradi takih kot ste tu.

Namesto, da bi temo zbrisali, ko se je odprla (s tem bi mogoče rešli kakega pubertetnika, da nebi naredil predplačila 500e za iphone), raje zaklenete temo ko se kregajo če ma dalšega speedfreak (al kaj je) z TSIjem al king1 (al kaj je) z komentiranjem vsakega posta z 123 različnimi smajliji.

Ne poznam roka brumena, za gusteka sem ga imel ko je predstavljal hondo. zdaj pa mi je mojster spletnega marketinga.


Takega mnenja sem sam, ze od zacetka te teme.. ampak je tale forum postal enostavno en navadn otroski vrtec in se mi zdi skoda mojega casa, da bi se na njem udejstvovav z svojimi prispevki. Rok Brumen, kdorkoli pac si.. res, da spomnjas na Murka, ampak j*** ga.. na denarju ne pise kako je zasluzen!
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov