igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Rok Brumen spet pretresel slovenske avtoceste!!!

Napisal/-a adis Pe apr 15, 2011 9:02 pm

Majko mila sta sve majka rodi ... :lol:
 
Vikking
Uporabnik
 
Prispevkov: 826
Pridružen: Sr apr 20, 2005 7:06 pm

Re: Rok Brumen spet pretresel slovenske avtoceste!!!

Napisal/-a Vikking Pe apr 15, 2011 9:05 pm

Mene pa zanima kako mu uspe imeti preizkušnja tablico že 8 mesecev?
 
nalcoq4
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Sr jul 15, 2009 6:58 pm
Kraj: Ljubljana - Bežigrad

Re: Rok Brumen spet pretresel slovenske avtoceste!!!

Napisal/-a nalcoq4 Pe apr 15, 2011 9:10 pm

Res da mu EVO leti ko raketa( baje pod 4 s do 100kmh ) ampak da gre pa take neumnosti snemat...
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Rok Brumen spet pretresel slovenske avtoceste!!!

Napisal/-a pskoda Pe apr 15, 2011 9:52 pm

nalcoq4 je napisal/-a:Res da mu EVO leti ko raketa( baje pod 4 s do 100kmh ) ampak da gre pa take neumnosti snemat...


Z 400ps ne bo nikol prišel pod 4s prej mogoče pod 5s do 100km/h
 
Uporabniški avatar
Bawc
Novinec
 
Prispevkov: 293
Pridružen: To jun 13, 2006 8:41 pm
Kraj: Podgora

Re: Rok Brumen spet pretresel slovenske avtoceste!!!

Napisal/-a Bawc Pe apr 15, 2011 10:39 pm

Jeremy Clarkson je enkrat rekel, da je prodal svojega Lamborghini Gallardo Spyder, ker so mulci v Peugeotih skoz hoteli dirkat z njim. Točno na nekaj takega me spominja tale posnetek. :lol:
 
t1l3n
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 67
Pridružen: Ne jun 14, 2009 8:53 pm
Kraj: Maribor

Re: Rok Brumen spet pretresel slovenske avtoceste!!!

Napisal/-a t1l3n Pe apr 15, 2011 10:45 pm

Bawc je napisal/-a:Jeremy Clarkson je enkrat rekel, da je prodal svojega Lamborghini Gallardo Spyder, ker so mulci v Peugeotih skoz hoteli dirkat z njim. Točno na nekaj takega me spominja tale posnetek. :lol:


:lol: vlego sem se zaj :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Rok Brumen spet pretresel slovenske avtoceste!!!

Napisal/-a LoCo Pe apr 15, 2011 11:23 pm

pskoda je napisal/-a:
Z 400ps ne bo nikol prišel pod 4s prej mogoče pod 5s do 100km/h


Evo ma serijski iz tovarne 4,9s do 100 ignorantski volkswagnovci.

Angleško verzijo Evo 8 FQ400 so štopal 3,0 sekunde do 100... Ampak tvoja matematika je zihr bolj pravilna.

http://www.youtube.com/watch?v=r1wkqZzwx9g random video pa si mal poštopej zravn.

Modelar je napisal/-a:
wuky je napisal/-a:Na zalost ce ni R8 V10 nima kej praskat... In to je resnica...


No no, pretiravat pa ni treba. Nihče ne govori o tega, da Brumnov EVO ne gre dobro, daleč od tega, ampak da bi pa kar tako prehitel R8, tudi če bi bila šibkejša verzija.... Bodimo realni. Tudi če je na evo-tu nevem kakšno športno podvozje, avto ni narejen za ekstremne hitrosti...ne aerodinamika ne podvozje... Tudi, če je pod havbo dovolj konjev za ekstremno visoko končno hitrost(kar ne dvomim, da jih je dovolj), se ne bi rad peljal s tem avtom pri njegovi končni hitrosti. Medtem ko se bo un v R8 pri 280km/h še vedno sedel noter kot turist, bo evo letel, pa neglede na tisti šank na zadnji havbi, in vortex generatorjem in nevem čemu še vse. Evo pač ni konstruiran, za doseganje hitrostnih rekordov.

Da pa bi s tem evotom v štartu stisnil R8, je pa zelo možno. Ampak s kakim drugim šoferjem, ne Brumnom.


Pa si kdaj sedel v R8? Da nabere tistih 280 rabi prazno cesto od vrhnike do ljubljane... In evo gre do 250 GLADKO mimo njega (govorim ti iz izkušenj, 410 hp evo, če se potrudiš boš še graf najdel na forumu)... Pol tam proti top speedom se zacne R8 vračat, samo je problem k je že ene 200 metrov zadej...
Tko da... R8 --> favdl.net
Enjoy.
Zadnjič spremenil LoCo, dne Pe apr 15, 2011 11:35 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika
 
Uporabniški avatar
gaši
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1640
Pridružen: So nov 10, 2007 1:25 pm
Kraj: Šentilj

Re: Rok Brumen spet pretresel slovenske avtoceste!!!

Napisal/-a gaši So apr 16, 2011 8:35 am

ma jaz verjamem da ta EVO gre zelo dobro, nič ne rečem na to ..samo glupi so mi vsi ti posnetki koga je vse kao dol vrgo ..svašta :huh:
 
GrEgEcN95
Novinec
 
Prispevkov: 405
Pridružen: Po jun 21, 2010 4:29 pm

Re: Rok Brumen spet pretresel slovenske avtoceste!!!

Napisal/-a GrEgEcN95 So apr 16, 2011 9:49 am

LoCo je napisal/-a:Pa si kdaj sedel v R8? Da nabere tistih 280 rabi prazno cesto od vrhnike do ljubljane... In evo gre do 250 GLADKO mimo njega (govorim ti iz izkušenj, 410 hp evo, če se potrudiš boš še graf najdel na forumu)... Pol tam proti top speedom se zacne R8 vračat, samo je problem k je že ene 200 metrov zadej...
Tko da... R8 --> favdl.net
Enjoy.



To pa sedaj ti bedarije govoriš. Enkrat sem se peljal v R8 Z 4,2 motorjem. 4,2 V8 FSI potrebuje do 100 manj kot 5s. Največja hitrost je mislim da ravno 300km/h. Avto je visok manj kot 1,3m in je precej širok tako da se odlično drži ceste, odličen upor in je boljši od Evota in za moje pojme mu Evo ni kos. Avtomobila nista niti isti razred nič. In do 250km/h upam stavit da Audi pride prej kot Evo.
"A clever person solves a problem. A wise person avoids it."
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Rok Brumen spet pretresel slovenske avtoceste!!!

Napisal/-a W|zz So apr 16, 2011 10:05 am

Dobr, sej tle sploh nima veze kater je boljši, ker tega R8 bi prehitel še jaz s fotrovim terencem k rabi 30s do 100, ane. Tip se je umaknil, ker je šel pač drugo pot in ni hotel da se mu en mulc v rit zabije.
Če bi pa zares dragala, se pa tut da vsak avto natunat da na ravni črti r8 dol poč, tko da spet v tem lancerju ne vidim nič tolk posebnega.
Če pa brumen uživa v snemanju sebe, ko gre mimo avta, ki po možnosti še ravno bremza, pa ok.. Sam js si takega posnetka ne bi upal objavit, ker mam občutek da je vtis ravno obraten, ker bi s tem pokazal da mam nesposoben avto.. :)
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Rok Brumen spet pretresel slovenske avtoceste!!!

Napisal/-a adis So apr 16, 2011 10:18 am

da se nebi tema preveč segrela bom temo gladko zaklenil.

zakaj je avto še pod preizkušnjo? jah ker je tako ceneje mar ne?
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov