Najcenejši styling način...
 
mberonja
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr jan 14, 2009 8:37 pm

prosim ce ima kdo cas da mi pomaga

Napisal/-a mberonja Sr jan 14, 2009 9:08 pm

prosim ce mi lahko pomagate in mi date te aluplatisca na avto in ga spustite ne prevec ampak cisto malo in ce ni tesko se zadnje sipe cist zatemnit i prednje malo manj ker bi to rad naredil z avtom pa da vidim kako izgleda hvala u naprej:Dspustil bi ga pa za 30mm
Priponke
gggggggggggggggg.jpg
to je pa avto
hhhhhhhhhh.jpg
pa s temi:D
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg
in s temi
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Sr jan 14, 2009 9:51 pm

No v PS se da vse naredit, ampak po zakonu ne smeš temnit prednjih stranskih (pred B stebričkom).
Aja samo še nekaj - ali si ta avto že kupil :?:
A je to SAWAL Postojna :?: En nasvet - čim dlje od njih. Avti so 90% vsi z Italije, zbiti kilometri, tono kita, zgonjeno do daske...govorim iz lastnih izkušenj in poznam modela, ki je čistil pripeljane avte iz Italije. Kiloemtrov ima tudi premalo - 100% prevrtani nazaj.

LP
 
Skorpjon
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 85
Pridružen: Če jan 12, 2006 9:08 pm

Napisal/-a Skorpjon Sr jan 14, 2009 10:33 pm

Jaz sem vzel od njih seat leona pa avto laufa normalno ze 5 let je bil pa sicer od lastnice iz Ribnice pa je tam kupila novga Opla pa Leona dala v ceno je bil pa zlo pocen tako da je blo kar sumljivo.
 
mberonja
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr jan 14, 2009 8:37 pm

Napisal/-a mberonja Če jan 15, 2009 12:59 am

ne nisem ga se kupu vendar ga bom ta teden pa se se odlocam za katerega drgac pa vrjamem da nategujejo ker povsod od tega sluzijo sam da prodajo drgac pa tut je odvisno od srece ce jo imas kot pravi za leona am vem da do b stebricka bi reskiral:D am lepo prosim ce mi kdo nardi to u photo shopu hvala u naprej Lp
Vrni se na PhotoShop ustvarjanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov