Najcenejši styling način...
 
Uporabniški avatar
zoky7
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: To apr 06, 2010 9:17 am
Kraj: Ljubljana

Črna streha in del prvega odbijača...

Napisal/-a zoky7 Ne maj 30, 2010 10:37 am

Imam eno prošnjo za vse tiste, ki obvladajo photoshop. Prosim če mi lahko na priloženi sliki nekdo pobarva črno streho in del sprednjega odbijača( Tisto kar je pod mrežico črno, naj bo črno do konca dol in naj bo v liniji)
Upam da razumete kaj mislim.
Hvala!

LP, Zoran
Priponke
IMG_1750fd.jpg
 
Hellyeah
Novinec
 
Prispevkov: 106
Pridružen: Ne maj 23, 2010 8:02 pm
Kraj: Dolenjska

Napisal/-a Hellyeah Ne maj 30, 2010 10:45 am

zgledalo bo čist hudo 8)
nimam fotošopa :?
se bo kmal kdo najdu, ko ga ima :)
Življenje je prekratko, da bi vozili dolgočasen avto!!!
Drive The Change.
 
Uporabniški avatar
JJenko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Sr mar 11, 2009 6:38 pm
Kraj: Škofja Loka

Napisal/-a JJenko Ne maj 30, 2010 11:05 am

ni glih nevem kaj, sm bl amater
Priponke
IMG_1750fd.jpg
 
Uporabniški avatar
zoky7
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: To apr 06, 2010 9:17 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a zoky7 Ne maj 30, 2010 11:28 am

Moram reči, da imam to v prvem planu... Mogoče tudi na zadnjem odbijaču nekaj črnega, ampak čisto nekaj malega spodaj... Samo newem če bi tisto okrog tablice in dol, ali pa samo tisti mali del na podaljšku, ko je polkrožen, v liniji z avspuhom...bi prosil, če mi še to dvoje lahko nekdo photoshopira...
Še enkrat hvala!!!

LP, Zoran
Priponke
IMG_1745.JPG
 
slopuc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To dec 29, 2009 3:49 pm

Napisal/-a slopuc Sr jun 02, 2010 9:44 pm

Lih neki na hitro, da vidiš izgled..

Slika

Slika
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Napisal/-a pinny Sr jun 02, 2010 9:55 pm

za moje pojme tako početje na skoraj novem avtu čist odveč, nesmisel in neokusno, vsekakor na pogled bolje in tudi drugače bolje bi bila kako colo večja platišča in športne fedre, saj zame to boljša naložba kot neko tako barvanje :)
 
PIKSNA007
Uporabnik
 
Prispevkov: 1161
Pridružen: To sep 29, 2009 6:05 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a PIKSNA007 Sr jun 02, 2010 11:03 pm

pinny je napisal/-a:za moje pojme tako početje na skoraj novem avtu čist odveč, nesmisel in neokusno, vsekakor na pogled bolje in tudi drugače bolje bi bila kako colo večja platišča in športne fedre, saj zame to boljša naložba kot neko tako barvanje :)


Se popolnoma strinjam z pinny-jem. Litke res spremenijo avto, raje si nabavi 18 col, ene ornk felne in bo avto bomba, kot pa da vlagaš v to in ne bo ene velike razlike. Nasvet se mi zdi zelo dober. Odloči se pa seveda sam.

LP
 
Uporabniški avatar
YugoGTI
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po feb 02, 2004 10:03 pm
Kraj: dolenska

Napisal/-a YugoGTI Sr jun 02, 2010 11:07 pm

Men pa prov lepo izgleda, sej ne rabiš štrihat lohka sam folijo nalimaš pa ko se naveličaš pa dol potegneš.
 
Uporabniški avatar
lizard
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2569
Pridružen: Po maj 14, 2007 11:34 pm

Napisal/-a lizard Sr jun 02, 2010 11:12 pm

Točno tako, daš nalepit folijo, in ko se ti sprdne in ti ni več všeč vzameš dol.
 
Uporabniški avatar
zoky7
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: To apr 06, 2010 9:17 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a zoky7 Če jun 03, 2010 10:15 am

Imate prav, ne mislim barvat, s folijo bi polepil, in če ti več kul, daš dol...Drgače pa za moje pojme je zelo lepše tko, ker sem videl na eni kiji v Nemčiji tako...samo ne morem se odločit odzadaj kaj naj naredim, al 1. ali 2. varijanto? Zdj pa potrebujem vašo pomoč, da pomagate in komentirate...;)

LP,Zoran
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Napisal/-a pinny Če jun 03, 2010 10:50 am

in z tem k morebiti odtrgaš folijo, vržeš dnar stran :D
 
Uporabniški avatar
_BuLLet_
Novinec
 
Prispevkov: 303
Pridružen: Po jul 23, 2007 12:54 am
Kraj: Radlje ob Dravi

Napisal/-a _BuLLet_ Če jun 03, 2010 1:02 pm

Tole preoblačenje v folijo ne stane nevem kaj, tako da tu ne morete govoriti o nevem kakšnem vlaganju..
Sprednji odbijač in streha tako kot je na photoshopu za moje pojme zelo lepo izpade. Za zadaj pa bi se jaz odločil za 2. varianto, ker izgleda lepo diskretno. 1. varianta je čisto preveč kičasta, pa še bela tablica bi potem preveč izstopala. Na streho svetlečo črno folijo, na odbijača pa mat.
Daš še tablice iz okvirjev in si v grobem zaključil, ker je ta kia že v osnovi lepo oblikovana.

Če se hočeš spuščati v detajle pa odstrani še oznaki na prtljažniku in krom letvice v sprednji maski prelepi s črno folijo. Celoto bi jaz zaključil še s črnimi ogledali in črnimi platišči ter nižanjem.

Se pa strinjam z predhodniki, največjo spremembbu na avtu naredijo konkretna platišča in nižanje, vse ostalo so potem malenkosti :tomidelej:
 
Uporabniški avatar
zoky7
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: To apr 06, 2010 9:17 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a zoky7 Če jun 03, 2010 1:59 pm

_BuLLet_ je napisal/-a:Tole preoblačenje v folijo ne stane nevem kaj, tako da tu ne morete govoriti o nevem kakšnem vlaganju..
Sprednji odbijač in streha tako kot je na photoshopu za moje pojme zelo lepo izpade. Za zadaj pa bi se jaz odločil za 2. varianto, ker izgleda lepo diskretno. 1. varianta je čisto preveč kičasta, pa še bela tablica bi potem preveč izstopala. Na streho svetlečo črno folijo, na odbijača pa mat.
Daš še tablice iz okvirjev in si v grobem zaključil, ker je ta kia že v osnovi lepo oblikovana.

Če se hočeš spuščati v detajle pa odstrani še oznaki na prtljažniku in krom letvice v sprednji maski prelepi s črno folijo. Celoto bi jaz zaključil še s črnimi ogledali in črnimi platišči ter nižanjem.

Se pa strinjam z predhodniki, največjo spremembbu na avtu naredijo konkretna platišča in nižanje, vse ostalo so potem malenkosti :tomidelej:

Oznaki odzadaj bodo odstranjeni brez skrbi, samo čas si moram vzet...glede sprednje maske, pa misliš da bi bilo dobro čez krom črno folijo dat?
Pa hvala ti za dober komentar;)

LP,Zoran
 
baSix
Novinec
 
Prispevkov: 493
Pridružen: Po okt 01, 2007 8:44 pm

Napisal/-a baSix Če jun 03, 2010 2:07 pm

Meni zgleda odlično :) idino glede strehe bi premislil :) je že preveč teh black & white variant :)
...::: www.CST-TEAM.net :::...
 
Uporabniški avatar
BBS
Uporabnik
 
Prispevkov: 1280
Pridružen: Pe avg 07, 2009 12:15 am
Kraj: Kočevje

Napisal/-a BBS Če jun 03, 2010 2:13 pm

_BuLLet_ je napisal/-a:Tole preoblačenje v folijo ne stane nevem kaj, tako da tu ne morete govoriti o nevem kakšnem vlaganju..
Sprednji odbijač in streha tako kot je na photoshopu za moje pojme zelo lepo izpade. Za zadaj pa bi se jaz odločil za 2. varianto, ker izgleda lepo diskretno. 1. varianta je čisto preveč kičasta, pa še bela tablica bi potem preveč izstopala. Na streho svetlečo črno folijo, na odbijača pa mat.
Daš še tablice iz okvirjev in si v grobem zaključil, ker je ta kia že v osnovi lepo oblikovana.

Če se hočeš spuščati v detajle pa odstrani še oznaki na prtljažniku in krom letvice v sprednji maski prelepi s črno folijo. Celoto bi jaz zaključil še s črnimi ogledali in črnimi platišči ter nižanjem.

Se pa strinjam z predhodniki, največjo spremembbu na avtu naredijo konkretna platišča in nižanje, vse ostalo so potem malenkosti :tomidelej:


Kako lepo spevno napisano ;)
Vrni se na PhotoShop ustvarjanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov