Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair Ne okt 05, 2003 8:36 pm

Krema ni iz Idrije.
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
RoadRunn3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 613
Pridružen: Ne avg 03, 2003 5:46 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a RoadRunn3r Ne okt 05, 2003 8:57 pm

V soboto ni blo časa zato sem se odpravil samo v nedeljo.
Blo pa je takole.

Odhod od doma : mokra cesta in mraz ampak sem dobre voje
Petrol na poti: že tako sem kasen pa so jim zatrokiral računalniki ampak sem dobre volje
Logatec: Prve dežne kaplje ampak sem dobre volje
Idrija prihod: Varnostnik mi teži da moram prestavit avto in na vprašanje kam naj ga parkiram dobim odgovor da ga ne briga in ga lahko tudi na sodnikovo glavo. Vendar mi tudi to ne pokvari razpoloženja.
Preparkiram avto in začne padat dež za znort ampak sem optimist.
Štart: Dobra bera avtomobilov in prvi sončni žarki hm… kaže da bo res dober dan.
Konec vsega lepega : Pred tretjo hitrostno preizkušnjo me napere dež. Kljub temu da sem oborožen z škorni, vojaško jakno in dokaj velikim dežnikom sem moker kot miš in navdušenje nad vsem skupaj splahni. Pika na i pa je množičen odstop naših tekmovalcev tako da se slabe volje odpravim domov.

Po mojem mnenju najslabši rally letošnje sezone. Upam da mi bo zneslo za zadnjega tko da si mal popravim okus.
 
Uporabniški avatar
Tamara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1023
Pridružen: Pe sep 26, 2003 7:47 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tamara Po okt 06, 2003 7:34 am

Bli smo dol soboto in nedeljo...v soboto je blo kul, ker med dirko ni padal dez. Se pa ze cel vikend cudim kaksni norci so ti rejlisti :o ozka cesta, brez ograj, oni pa dirkali ko NORCI! Res so neverjetni.....evo mi smo mel sanso spregovorit z enim dirkacem (Yugo, st. 95)......ful u redu, celo pustil je, da se usedemo v avto (no, fanta sta se)... v nedeljo je padalo skor skoz...pa toca....smo sli ze zgodaj domov!

Vreme - obup, razpolozenje dobro kljub vremenu, dirka - super glede na vozne razmere!
 
fric
Novinec
 
Prispevkov: 368
Pridružen: Po jan 20, 2003 12:16 pm

Napisal/-a fric Po okt 06, 2003 8:13 am

Tamara je napisal/-a:Bli smo dol soboto in nedeljo...v soboto je blo kul, ker med dirko ni padal dez. Se pa ze cel vikend cudim kaksni norci so ti rejlisti :o ozka cesta, brez ograj, oni pa dirkali ko NORCI! Res so neverjetni.....evo mi smo mel sanso spregovorit z enim dirkacem (Yugo, st. 95)......ful u redu, celo pustil je, da se usedemo v avto (no, fanta sta se)... v nedeljo je padalo skor skoz...pa toca....smo sli ze zgodaj domov!

Vreme - obup, razpolozenje dobro kljub vremenu, dirka - super glede na vozne razmere!


Me veseli, da te je rally navdušil (predvsem glede na vreme). To, da so naši relisti zelo odprti in komunikativni (predvsem dirkači v yugo pokalu) res drži. Samo ogovoriti jih je treba. Drugič stopi do Milana Bubniča, pa bosta govorila, kot da se že 10 let poznata. To je tisto, kar privabi ljudi (kljub vremenu). Skratka me veseli, da ti je bilo všeč, upam pa da tudi na naslednjih dirkah ne boš manjkala (čez 14 dni v Mariboru).
 
Uporabniški avatar
_VeNoM_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3086
Pridružen: To apr 29, 2003 11:30 pm
Kraj: Lj-Krško

Napisal/-a _VeNoM_ Po okt 06, 2003 8:31 am

Ja sm debateral bolj z hrvati ,ta model k ma felicijo pa tist z pugijem,celo mam slike od pugija notranjost,zunanjost,mašina dost stvari bilo je zeloooo zanimivo!!!!!! 8)
 
Uporabniški avatar
Tamara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1023
Pridružen: Pe sep 26, 2003 7:47 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tamara Po okt 06, 2003 8:37 am

fric je napisal/-a:Me veseli, da te je rally navdušil (predvsem glede na vreme). To, da so naši relisti zelo odprti in komunikativni (predvsem dirkači v yugo pokalu) res drži. Samo ogovoriti jih je treba. Drugič stopi do Milana Bubniča, pa bosta govorila, kot da se že 10 let poznata. To je tisto, kar privabi ljudi (kljub vremenu). Skratka me veseli, da ti je bilo všeč, upam pa da tudi na naslednjih dirkah ne boš manjkala (čez 14 dni v Mariboru).


Ja izredno odprti so! Najbolj navdusujeoce je blo pa to, da ko so ti dirkaci vsi pozdravljali nazaj....ko smo namrec hodili ob progi....sta moja so gledalca ful mahala :lol: ....izredno odprti!!!

Mogoce se pa vidimo v MB :)
 
Uporabniški avatar
svarci
Novinec
 
Prispevkov: 299
Pridružen: To avg 19, 2003 12:37 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a svarci Po okt 06, 2003 9:57 am

26. Rally Saturnus >>> fotke lahko najdete tukaj!
 
MaKo
Uporabnik
 
Prispevkov: 862
Pridružen: Po jul 14, 2003 10:05 am

Napisal/-a MaKo Po okt 06, 2003 1:11 pm

Road Runn3r je napisal/-a:V soboto ni blo časa zato sem se odpravil samo v nedeljo.
Blo pa je takole.

Odhod od doma : mokra cesta in mraz ampak sem dobre voje
Petrol na poti: že tako sem kasen pa so jim zatrokiral računalniki ampak sem dobre volje
Logatec: Prve dežne kaplje ampak sem dobre volje
Idrija prihod: Varnostnik mi teži da moram prestavit avto in na vprašanje kam naj ga parkiram dobim odgovor da ga ne briga in ga lahko tudi na sodnikovo glavo. Vendar mi tudi to ne pokvari razpoloženja.
Preparkiram avto in začne padat dež za znort ampak sem optimist.
Štart: Dobra bera avtomobilov in prvi sončni žarki hm… kaže da bo res dober dan.
Konec vsega lepega : Pred tretjo hitrostno preizkušnjo me napere dež. Kljub temu da sem oborožen z škorni, vojaško jakno in dokaj velikim dežnikom sem moker kot miš in navdušenje nad vsem skupaj splahni. Pika na i pa je množičen odstop naših tekmovalcev tako da se slabe volje odpravim domov.

Po mojem mnenju najslabši rally letošnje sezone. Upam da mi bo zneslo za zadnjega tko da si mal popravim okus.


--> potem bi bilo mogoce bolje da bi ostal doma. Ali pa prej preveril kaksno bo vreme. Tako, da si vedel kam se podajas.
 
MaKo
Uporabnik
 
Prispevkov: 862
Pridružen: Po jul 14, 2003 10:05 am

Napisal/-a MaKo Po okt 06, 2003 1:32 pm

Evo se malce mojega pisanja o rally-u!

1. Moj rezultat na HP 1 (3): moj cas: najboljsi cas (Jereb), se previ dobri 2 min in pol naskoka. Sem kar zadovoljen. Posebej ker vem kaksna je razlika v avtomobilih.S svojim casom bi osvojil tam nekje 63 do 64 mesto (HP1) oz 40 do 41 mesto (HP2). Ni slabo (vsaj zame ne). Ce pogledamo malo drugace: na HP1 dobro munuto za najboljim jugom, isto :?: :!: na HP3. Dobro bi bilo vedeti, da vozim avto z nic vec in manj kot 50 KM!

Tista izjava o minuti za najboljsin, ki jo je dal M dreamer je bila dalec prenapihnjena. Samo DeCecco in Jereb sta drugim dala pol minute, tako da... :lol:

2. V Soboto zvecer sem imel cast govoriti z DeCeccom. Sem ga zagledal, ko sem bil na vecerji in sva sedela za sosednjima mizama in sem ga kar malce ogovoril. In tako se je debata razvlekla na skoraj dve uri. so se se nekateri in tip je res cool. Zgovoren pa sploh. Priznal je, da mu je Jereb na HP1 delal sale. Bil je ZELO presenecen nad njegovo hitrostjo. Zelo je bil vesel tudi, ko sem mu zagotovil, da mu po mailu posljem njegove posnetke voznje. Sicer pa je obljubil, da se drugo leto vrne. Povabil me je celo na ogled in popis proge z njim (pod pogoj je postavil, da s seboj pripeljem tudi punco :shock: Italijani hudi..vi! Samo osvajali bi :o ) No ce bo to res, jo bom pa zraven vzel! Se to: letos je dalel popis z Peugeotom 206 RC!

3. Mani je bilo fajn, lepo, atraktivno, malce drsece, sicer pa zelo zelo uzivajoce!!
 
fric
Novinec
 
Prispevkov: 368
Pridružen: Po jan 20, 2003 12:16 pm

Napisal/-a fric Po okt 06, 2003 5:29 pm

MaKo je napisal/-a:Povabil me je celo na ogled in popis proge z njim (pod pogoj je postavil, da s seboj pripeljem tudi punco :shock: Italijani hudi..vi! Samo osvajali bi :o ) No ce bo to res, jo bom pa zraven vzel!


Ja, za to se pa splača babo zakšeftat :twisted:
 
goldi
Novinec
 
Prispevkov: 168
Pridružen: Ne mar 02, 2003 1:00 pm
Kraj: Kropa

Napisal/-a goldi To okt 07, 2003 11:18 am

 
Uporabniški avatar
Pugi
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6195
Pridružen: Ne avg 24, 2003 8:21 pm

Napisal/-a Pugi To okt 07, 2003 11:52 am

goldi je napisal/-a:Evo še nekaj mojih slikc http://foto.volja.net/goldimb/rally_saturnus_idrija/


Polcaj legenda - če bi tok prgonu ko uni bi šu pa sam na streho... Že tko je vs postran :D :lol:
Slika
 
grehc
Novinec
 
Prispevkov: 379
Pridružen: Po avg 26, 2002 1:32 pm
Kraj: Lublana

Napisal/-a grehc To okt 07, 2003 3:49 pm

Ja ta vikend je bil v znamenju adrenalina.

Mene zanima če je kdo slikal kaj v nedeljo na jeličnem vrhu na unem hardu na začetku. Predvsem bi rad videl sebe mojega soseda in fotra od klemenčiča kako bežimo pred cilenškovo imprezo.

No nekaj podobnega se nam je zgodilo tudi na superspecialu, ko je logar priletel direkt v nas in je mene zgrešil za 10cm ograjo pa je podrl in zabrisal 3m nazaj kako je uspelo ustalim zbežati sicer ne vem ampak očitno tega manevra nismo počeli prvič, no pol nas je polcaj premaknil za 1m nazaj.

Lp
Grehc
 
CybKnight
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: Pe avg 09, 2002 1:55 am

Napisal/-a CybKnight To okt 07, 2003 7:12 pm

Lep pozdrav!!
jah kaj cem rect, vreme je pac vreme!! ;) Jaz sem bil tudi moker kot mis a mi to ni pokvarilo razpolozenja! ;) Najprej moram pohvaliti posadkao Jeram & Jeram! Neverjetno 8 skupni cas, in to z jugecem!! NEVERJETNO!! Ko sm vidu kak so se drugi sparal s ta finmi avti pol pa prleti par juhcev mimo... Juhu... Uglavnem nad relyem sm navdusen, samo motila me je prevec na easy voznja voznikov z dobrimi avti ala 206 wrc, lancerji, ...( Jereb me je tudi presenetil s svojo drzno voznjo)

En lep pozdrav...
P.S. Ce je kje tukaj kak mehanik, ki je pripravljen za zmerno ceno pomagat pri predelovanju avta za rally potem naj odpise :) Resno razmisljam o tem , sam ne morem nobenga mehanika dobit...

LP
 
fric
Novinec
 
Prispevkov: 368
Pridružen: Po jan 20, 2003 12:16 pm

Napisal/-a fric Sr okt 08, 2003 6:29 am

CybKnight je napisal/-a:Najprej moram pohvaliti posadkao Jeram & Jeram! Neverjetno 8 skupni cas, in to z jugecem!! NEVERJETNO!!
LP


Povdariti je treba, da sta dosegla 3. (!) čas v SLO konkurenci!
 
MaKo
Uporabnik
 
Prispevkov: 862
Pridružen: Po jul 14, 2003 10:05 am

Napisal/-a MaKo Pe okt 10, 2003 9:51 am

Na spletni strani Radia Odmev, lahko preverite rezultate nagradnega zrebanja. Nahajajo se pod rubriko AKTUALNO!
 
rallyst
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 48
Pridružen: To maj 27, 2003 3:33 pm

Napisal/-a rallyst Ne dec 21, 2003 11:36 pm

CybKnight je napisal/-a:Lep pozdrav!!
jah kaj cem rect, vreme je pac vreme!! ;) Jaz sem bil tudi moker kot mis a mi to ni pokvarilo razpolozenja! ;) Najprej moram pohvaliti posadkao Jeram & Jeram! Neverjetno 8 skupni cas, in to z jugecem!! NEVERJETNO!! Ko sm vidu kak so se drugi sparal s ta finmi avti pol pa prleti par juhcev mimo... Juhu... Uglavnem nad relyem sm navdusen, samo motila me je prevec na easy voznja voznikov z dobrimi avti ala 206 wrc, lancerji, ...( Jereb me je tudi presenetil s svojo drzno voznjo)

En lep pozdrav...
P.S. Ce je kje tukaj kak mehanik, ki je pripravljen za zmerno ceno pomagat pri predelovanju avta za rally potem naj odpise :) Resno razmisljam o tem , sam ne morem nobenga mehanika dobit...

LP


Kir avto pa misliš delat. A yugota. Ker Urbančič svojega prodaja in verjemi mi na besedo da se bolj splača kupit narejen avto kot pa ga sam delat.
 
want_more
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: Sr jul 30, 2003 6:42 pm
Kraj: Idrija

Napisal/-a want_more Po jan 12, 2004 5:23 pm

mal pozna sicer......sam je blo kr zanimivo....ko sm se po koncu (kako uro) rallya pelala gor čez jelični vrh.....cesta....uf:) no comment:)
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov