Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Napisal/-a dobek Po maj 05, 2003 6:10 pm

nisem cist cele debate bral, mam pa svoje, mogoce rahlo drugacno mnenje o zadnjem pogonu

prvic...tud elektronika proti zdrsu ni vsemogocna.
prejsnji teden sem dobil v roke prejsnjo e klaso karavana. ker mamo do vikenda ene 2 kilometra makadama sem (valjda, drugace ne bi bil jaz :twisted: ) probal kako se to cudo drzi ceste. in...hja...na dolgem spuscenem ovinku je kljub elektroniki zacelo odnasat rit.

da pa safrane ne bo mislil, da simfam mercedeza, se toliko, da je prijatelju pri dobrih 140 v mb s ptujske na hitro cesto proti pobrezju prav tako lkjub elektroniki, a na rahlo mokri cesti z bmwjevo petico ne samo odneslo zadek, ampak je, ko sva prisla na ravni del, zacelo zadek spodnasat sem in tja...ni bil ravno dober obcutek po zajtrku :roll:


tale z balastom je dobra. spomnim se v starih dobrih casih, ko se ni bilo toliko bmwjev in mercedesov, so bile pa lade in stari fiati. pa ne samo betonske plosce v prtlazniku, ampak tud zaklji cementa, z vodo napolnjeni stari radiatorji...svega & svasta v glavnem, slo pa je kljub temu


takole na splosno pa se me se vedno drzi mnenje, da zadnji pogon zna bit super stvar, ce le dobis obcutek zanj...na suhi cesti. pa tud z elektroniko, ampak z dobro mero obcutka.


in ja...se vedno mi je sanjski avto bmw... :P 8)




kdo ve...mogoce pa ne bo dolgo vec samo sanjski... :twisted:
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
Zok
Uporabnik
 
Prispevkov: 1196
Pridružen: Če feb 20, 2003 12:34 pm
Kraj: Ponikva

Napisal/-a Zok Po maj 05, 2003 6:10 pm

uau, sta ze dva... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
tomzl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Sr maj 07, 2003 10:52 pm

Napisal/-a tomzl Sr maj 07, 2003 10:57 pm

SAFRANE je napisal/-a:bimer:
ma ne mi govort no da je zadnji pogon dobr-------8 mercedesov smo mel(tud po 200k DM)
z vsakim smo naredil vsaj 150.000km (torej dovolj izkušenj??)
živel smo v nemčiji,avstriji in švici(torej dovolj raznolikih cest??)

res je da sedaj trenutni avti imajo malo boljš narejen zaradi asr,esp,asc+t,eds itd.itd,
a še vedno NI to primerljivo z sprednjim pogonom ...khm....da 4pogona rajš ne omenim ki je pa itak izven konkurence

lp
johny 8)


Ti Safrane, zakaj pa potem prodajaš avte, ki imajo tako slabo zasnovan pogon? Bi moral svoje izkušnje delit tudi s potencialnimi kupci Mercedesov in jih odvrnit od nakupa tako nevarnega avta. :P Tolk dragi so Mercedesi pa imajo zadnji pogon. :shock: Bolje, da morebitne kupce napotiš v najbližji Audijev salon. :twisted:
 
Uporabniški avatar
Tuningcar
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Če feb 27, 2003 6:18 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a Tuningcar Sr maj 07, 2003 11:12 pm

Itak BMW, mecke so za stare ate, :)

LP,Sandi
Slika
 
Uporabniški avatar
Shatzy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 700
Pridružen: So apr 19, 2003 11:40 am
Kraj: Ljubljana

Merci, bemci

Napisal/-a Shatzy So maj 24, 2003 3:41 pm

OK. Gremo na Japonsko. Ka mislte o hondah! Recimo tanou Civic type R :?:
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov