Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Po jul 28, 2003 7:53 am

vroče je blo za popiz..t, sam za spetakel se vse potrpi. Jst sem bil tko kot vedno na Petrolu ovinku, kje ste bili pa kej ostali?
my ride
Slika
 
MaKo
Uporabnik
 
Prispevkov: 862
Pridružen: Po jul 14, 2003 10:05 am

Napisal/-a MaKo Po jul 28, 2003 8:02 am

Bajt555 je napisal/-a:Ej Mako ker vidm de kr dobro ves kaj se je dogajalo u Ilirski.Sem bil tud jst dole pa me zanima ce ves kaj za eno masino je mela una Lancia...se mi zdi de je bla temno plava... je mela tak pospesek d sploh nismo mogli vrjet!!!

Ce misliva isto masino (voznik Felix Pailer) gre za Lacia Delta Integrtale cca 3000ccm turbo (biturbo?) vozi v skupini F, kjer je stopnjo predelave tezko oceniti. Sicer pa ima njegova Lancia okoli 450 KM. enkrat vec drugi manj. V sobote in vceraj mogoce nekoliko vec :P Sicer pa je v svoji skupini zasedel 2. mesto. Prvi je bil Pregartner Herbert s Porsche 911 (gles str 4). Tam je tudi opis pogojev za skupino F.
 
MaKo
Uporabnik
 
Prispevkov: 862
Pridružen: Po jul 14, 2003 10:05 am

Napisal/-a MaKo Po jul 28, 2003 8:07 am

cresh je napisal/-a:vroče je blo za popiz..t, sam za spetakel se vse potrpi. Jst sem bil tko kot vedno na Petrolu ovinku, kje ste bili pa kej ostali?


Najlepse je videti progo iz avta :!: :!: :!: Na petrolu :wink: dobra izbira, prav tako je dobra tudi ovink Novice. Nekateri pa imajo rajsi cilj, nekateri start...
Zadnjič spremenil MaKo, dne Po jul 28, 2003 8:08 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Creed555
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: To jul 02, 2002 9:44 am
Kraj: Posočje

Napisal/-a Creed555 Po jul 28, 2003 8:08 am

Ja ja ta bo.Jst sem bil tud sigurn da je biturbo kr drgac ni sans de mas tok powerja! Ma res nevrjetno!!! Ko so se vracali na start smo ga s klapo ustavli in mu pokazal nej da en start... se je mozic sam posmeju, nabil gas in ze ga je ustrelilo ku lastiko :) Joj joj jo!!!
Slika
Slika
 
MaKo
Uporabnik
 
Prispevkov: 862
Pridružen: Po jul 14, 2003 10:05 am

Napisal/-a MaKo Po jul 28, 2003 8:09 am

Bajt555 je napisal/-a:Ja ja ta bo.Jst sem bil tud sigurn da je biturbo kr drgac ni sans de mas tok powerja! Ma res nevrjetno!!! Ko so se vracali na start smo ga s klapo ustavli in mu pokazal nej da en start... se je mozic sam posmeju, nabil gas in ze ga je ustrelilo ku lastiko :) Joj joj jo!!!


To je tudi ena izmed lepot Il. Bistice. Vedno nasmejani in zadovoljni dirkaci, ki radi pokazejo tudi kaksno akcijo...kar kocine grejo pokonc... :twisted:
 
Creed555
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: To jul 02, 2002 9:44 am
Kraj: Posočje

Napisal/-a Creed555 Po jul 28, 2003 8:14 am

Ja najprej je blo vroce za znoret ma ko so sli ti avti puni gas mimo mene... ko so se mi kocine postavle pokonc... me je pa kr streslo po hrbtu :) Ma d best je blo! Pa tok ku so tile dirkaci za foro... to so najvejc face. Bol ko jih pumpas leps je za njih in bol pozigajo :)
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Po jul 28, 2003 8:45 am

MaKo...copy-paste z www.ghd-ferrari.com a? Le kaj bi avtor tega teksta reku na to? :wink:

Lancia je huda...ni kej.
 
MaKo
Uporabnik
 
Prispevkov: 862
Pridružen: Po jul 14, 2003 10:05 am

Napisal/-a MaKo Po jul 28, 2003 11:35 am

NeRo je napisal/-a:MaKo...copy-paste z www.ghd-ferrari.com a? Le kaj bi avtor tega teksta reku na to? :wink:


Povzemanje in iskanje informacij v razlicnih napisanih clankih ni NEZAKONITO! Sploh pa tukaj ne gre za copy-paste. Informacije niso samo s ze omenjene strani. Z njihove strani so predvsem urniki, startne liste, casi rezultatov. Mnoge stvari na njihovi strani sploh niso bile objavljene, a so se na tej strani znasle. Nekatere stvari so bile na tej strani prej kot so bile na njihovi strani :wink: Tisti tekst, ki je bil direkt prekopiran je bil opremljen s tem pripisom. Niti ena slika ni njihova. Vsaka slika je opremljena z avtorjem. Tukaj ne gre za nobeno NEZAKONITOST :P

Sicer pa Lancia res ni slba :!:
 
Uporabniški avatar
Sarcy
Uporabnik
 
Prispevkov: 1483
Pridružen: Pe nov 08, 2002 11:03 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sarcy Po jul 28, 2003 6:35 pm

cresh je napisal/-a:vroče je blo za popiz..t, sam za spetakel se vse potrpi. Jst sem bil tko kot vedno na Petrolu ovinku, kje ste bili pa kej ostali?


Cresh jst sm bla povsod, ja sonce je pa tud pripekalo da sm še dons vsa rdeča (opečena) sm slišala da sta se z Damjanom (ne bravuro) vidla, sam jst tebe res nism nč vidla, jst se pa vedno tko al pa tko zgubim, tko da sory, sva pol mislila z Damjanom it še na pijačo s tabo, pa si tko hitr šu! :cry: :cry:

Drugače mi je blo pa ful dobr večinoma sm bila v ovinku Novice ampak sm tud dol na Petrolu kar nekaj časa gledala
Sarcy :8

__________________________________________
Slika Slika
 
Johnny
Novinec
 
Prispevkov: 434
Pridružen: To maj 28, 2002 9:20 am

Napisal/-a Johnny Po jul 28, 2003 8:54 pm

Edini car :D
Slika
Slika
Slika
 
MaKo
Uporabnik
 
Prispevkov: 862
Pridružen: Po jul 14, 2003 10:05 am

Napisal/-a MaKo To jul 29, 2003 8:13 am

Johnny je napisal/-a:Edini car :D

Se pa ne strinjam s tabo Johnny :evil: Ze res, da je Jereb odlicen voznik ni pa edini car. Saj konec koncev ni samo on vleker rocne. Se Seicenti :!: so jo. Kaj pa Humar s Polotom :!: Pa tudi voznja Jereba letos ni bila tako prepricljiva kot prejsnja leta! Sigurno je pa res, da mu rally bolj lezi!
Je pa res car!
 
Uporabniški avatar
bravura
Uporabnik
 
Prispevkov: 814
Pridružen: So maj 11, 2002 7:53 pm
Kraj: Ilirska Bistrica - okolica

Napisal/-a bravura To jul 29, 2003 2:55 pm

he he Sarcy, tudi bravura je vidu Cresha in Damjana :wink:
Sicer pa dirka zakon, jaz sem bil že v soboto tam, na mestu kjer sem povedal da je zanimivo so poplesovali kot za stavo, trije so se na istem mestu pobližje spogledali z zidom, najslabše jo je odnesel hrvat z AX, ki jo moral odstopit, druga dva (megane in swift) pa so usposobili za dirko v nedeljo.
Kot sem slišal baje v soboto ni vozil Jereb, ker je bil na "komisiji" (nevem zakaj), temveč eden njegovih mehanikov.
V nedeljo je bil pa meni najbolj zanimiv powerslide, ki ga je izvedel tip z zlatorumenim M3 pred začetkom dirke......pohvalno!!
:shock:

Najbolj pa sem se nasmejal napisu, ki je krasil steno hišice na enemu od ovinkov na spodnjem delu proge... ŠUSTER POPU** SI GA!!! :twisted:
Never drive faster, than your guardian angel can fly.
 
Uporabniški avatar
Sarcy
Uporabnik
 
Prispevkov: 1483
Pridružen: Pe nov 08, 2002 11:03 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sarcy Če jul 31, 2003 2:51 pm

bravura je napisal/-a:he he Sarcy, tudi bravura je vidu Cresha in Damjana :wink:
Sicer pa dirka zakon, jaz sem bil že v soboto tam, na mestu kjer sem povedal da je zanimivo so poplesovali kot za stavo, trije so se na istem mestu pobližje spogledali z zidom, najslabše jo je odnesel hrvat z AX, ki jo moral odstopit, druga dva (megane in swift) pa so usposobili za dirko v nedeljo.
Kot sem slišal baje v soboto ni vozil Jereb, ker je bil na "komisiji" (nevem zakaj), temveč eden njegovih mehanikov.
V nedeljo je bil pa meni najbolj zanimiv powerslide, ki ga je izvedel tip z zlatorumenim M3 pred začetkom dirke......pohvalno!!
:shock:

Najbolj pa sem se nasmejal napisu, ki je krasil steno hišice na enemu od ovinkov na spodnjem delu proge... ŠUSTER POPU** SI GA!!! :twisted:


Mislm sam mene ni nben vidu, razn Airbrusha in Tomaža :wink:
Sarcy :8

__________________________________________
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
OOwOp
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Če mar 06, 2003 10:28 pm
Kraj: Kransterdam

Napisal/-a OOwOp Če jul 31, 2003 9:44 pm

Pol vam pa moram mal pokazat notranjost Jerebove Ibize al pa podvozje znamenitega BMWja. Mogoče pa tudi ni slaba Yamaha z NOS-om. Kmalu.

Ilirska še vedno dviguje kocine. Sploh pa vojašnica :)
More power!
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost