Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ Ne jul 18, 2010 8:49 am

Slika
 
gofra
Uporabnik
 
Prispevkov: 1153
Pridružen: Pe jun 22, 2007 8:56 pm

Napisal/-a gofra Ne jul 18, 2010 8:51 am

Evo, se moj feedback - blo je...vroče :D

Sam sem z dosezenim sicer relativno zadovoljen (58.920), zal pa je bil cas postavljen prakticno takoj, ko sem sel na progo, potem pa je bilo konec, pa ce sem se na trepalnice postavljal. Cestna guma se sreca z limitom v teh razmerah ocitno res zelo hitro. Sicer sem se nekaj igral s tlakom ampak sumim, da me j**e prenizek load index (84). FWD in T kombinacijo bom pocasi ukrotil, je pa tale vrocina terjala hud davek na hlev pod havbo :D

Tako da, evo, dokler ne bo bistveno hladneje sem s TA-ji opravil.

Sicer pa je bilo super - gladko, tekoce, zajebancije kar nekaj, druscina super - organizacija kot je treba. Lepo je bilo spoznat nove ljudi in vsi, brez izjem ste fajn!

Par posameznikov me je pa spet presenetilo:

Beybo, hud napredek, izredno lepe voznje!
Ozi...ocitno se nisi nasel limita, kljub zgonjenim cestnim gumam - svaka cast! Brumen - karkoli se ze pise o tebi naokrog, peljal si zelo lepo, tudi tebi pohvala.
Primus, na, pa je uspelo - Astra le ni tako nerodna kakor sem sprva mislil!

Extra pohvala pa renault sektorju - uprizorili ste pravo kombinacijo vztrajnostne dirke skupaj z voznjo na noz - casi so nedvomno presenecenje!

Definitivno se spet vidimo - verjetno grem sicer kot gledalec, pa vendar...


LpF
 
Uporabniški avatar
Veloce
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 26
Pridružen: To jan 13, 2004 6:05 pm

Napisal/-a Veloce Ne jul 18, 2010 9:01 am

_B3yBo_ je napisal/-a:se vido zunaj

abart & cinq

http://www.youtube.com/watch?v=8OjiQ3ZktA4

cinq lovi celico

http://www.youtube.com/watch?v=UymKoA2v04Q


Kolk pa ima konjičkov tale mali Fiat?
Alfa 75 1.8 ie Turbo America 88
Alfa 75 1.8 ie Turbo America 89
Alfa 166 3.0 V6 24v sportronic
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ Ne jul 18, 2010 9:09 am

72 naj bi jih blo. Sam prasanje kok jih je pocrkal po 14 letih
Slika
 
Uporabniški avatar
uroš sojer
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 54
Pridružen: Po avg 10, 2009 8:15 am

Napisal/-a uroš sojer Ne jul 18, 2010 10:01 am

gofra je napisal/-a:Primus, na, pa je uspelo - Astra le ni tako nerodna kakor sem sprva mislil!
LpF

Glede na to.kako spljuvana je ta generacija Astre glede understeera,je v teh zaprtih ovinkih še mene presenetila.Glede na to,kako zelen sem še na RL,mi mora uspeti pod 58sec.,drgač bo cela familija trpela moje izpade :lol: .
ne mi z dizlom baba
 
Uporabniški avatar
zlabon
Novinec
 
Prispevkov: 443
Pridružen: To dec 21, 2004 5:07 pm

Napisal/-a zlabon Ne jul 18, 2010 1:10 pm

_B3yBo_ je napisal/-a:se vido zunaj

abart & cinq

http://www.youtube.com/watch?v=8OjiQ3ZktA4

cinq lovi celico

http://www.youtube.com/watch?v=UymKoA2v04Q


Hehe, nakonc si me pa kr mal živčnga naredu, k sem mislu da me hočeš v ovinku prehtet :lol: sej bi te spustu tam na ravnini ;)

Sam bi blo pa verjetno nemogoče kej več nardit z mojim avtom... Serisko podvozje, street gume in pomanjkanje konjenice naredi svoje...

Pa mal prej sem nehu vozt k mi je par tednov stare gume začel uničevat...
Spredna desna:
Priponke
16072010059.jpg
 
Uporabniški avatar
_Ozi_
Novinec
 
Prispevkov: 280
Pridružen: Ne sep 23, 2007 10:56 am
Kraj: Rivercity

Napisal/-a _Ozi_ Ne jul 18, 2010 2:22 pm

Koliko so bile pa napumpane Falkence?
 
Uporabniški avatar
zlabon
Novinec
 
Prispevkov: 443
Pridružen: To dec 21, 2004 5:07 pm

Napisal/-a zlabon Ne jul 18, 2010 3:04 pm

Jah nevem, k ni nujno da se je to takrat zgodil k sem opazu. Lahko se je že prej...
Sem pa proizkušal z 2.6, 2.8 in 2.9 spredaj (govorim za vroče gume, tko da hladne ene 0.3 manj).
 
Uporabniški avatar
Silvio
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 44
Pridružen: Če jul 15, 2010 5:38 pm
Kraj: Savinjska dolina

Napisal/-a Silvio Po jul 19, 2010 10:33 am

Jaz bi isto pohvalil organizatorja, bilo je super, vrhunsko, savna gratis :) naslednjič pridemo spet :)

lp TEAM AX
Catch me if you can :)
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Napisal/-a LoCo Po jul 19, 2010 11:29 am

Silvio je napisal/-a:Jaz bi isto pohvalil organizatorja, bilo je super, vrhunsko, savna gratis :) naslednjič pridemo spet :)

lp TEAM AX


Sam nikar olja naokrog polivat :D :D

Hvala!
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Napisal/-a pskoda Po jul 19, 2010 11:36 am

LoCo to si bil ti, ki te je malo več skup?
 
Uporabniški avatar
HaMzO
Uporabnik
 
Prispevkov: 1164
Pridružen: So sep 30, 2006 1:05 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a HaMzO Po jul 19, 2010 12:28 pm

pskoda je napisal/-a:LoCo to si bil ti, ki te je malo več skup?


pomojem največji človeček na RL :)
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a Schkorc Po jul 19, 2010 12:33 pm

Quote iz JDM foruma :D:
Alex je napisal/-a:Evo komada za Kangoo club:

"Kangoo,kangoo po pisti "drvi",ko pride do ovinka,baletno potezo na streho nardi" SlikaSlikaSlikaSlikaSlika

:D :lol:
Žal nam ni uspelo nobeno od teh kant obrnati na streho, čeprav smo se vztrajno trudili iz kroga v krog :D....

R 26 je napisal/-a:haha legende :D :D :D
Tist v Expresu je mel zihr najbolši čas, ker na slikah je vedno na treh kolesih :D

Dejansko je res Express (od naših) imel najboljši čas :) (tam pri rezultatih sta R19 in Express zamenjana).

uroš sojer je napisal/-a:Po videnem sem po tehtnem premisleku :) iz grupe nadebudnih voznikov izluščil dva,ki sta še posebej izstopala.Prvi je model(Škapin G.,če se ne motim),ki je s tako podrtijo dosegel za moje pojme odličen čas,predvsem pa je uprizarjal atraktivne vožnje....

Škapin G. je večinoma vozil Expressa, Škapin L. pa večinoma R19, podrtije sta pa oba avta :D. So se mi pa zdele vožnje 19ke malo bolj atraktivne, ker je na račun zadnjih zimskih gum bil avto zelo živahen zadaj :lol:.

gofra je napisal/-a:...
Extra pohvala pa renault sektorju - uprizorili ste pravo kombinacijo vztrajnostne dirke skupaj z voznjo na noz - casi so nedvomno presenecenje!
...LpF

Hvala za pohvale :). Je pa res bila skoraj prava vztrajnostna dirka, smo pa čisto pozabili pogledati koliko krogov smo spacali skupaj :roll:. Nekje proti koncu se mi zdi, da je bilo cca 140 krogov na Expressu... in nekaj takšnega na 19ki :lol:. Še dobro, da smo imeli dovolj gum sabo :).

Kar pa se tiče časov je pa stvar takšna, da smo se zjutraj preveč "afnali", potem pa je kot si ugotovil prehitro postalo prevroče za postavljanje časov, tako da smo malo zamudili. Bi pa moral vsaj Express iti pod minuto, če ne še 19ka.
Smo pa globoko razočarani, ker nam ni uspelo ugnati AXa :roll: :D :rofl HEC


Kar se tiče naše primerjave. Ugotovili smo, da smo vsi vozniki nekje tam tam :D. Kar pa se tiče avtov, pa smo ugotovili, da starejši kot je, hitrejši je in tako je to Express :lol:. Kangooja se sicer peljeta OK, ampak so ti "novejši" motorji precej zaspani, napram energy motorju :lol:.
Glede na razlike v temperaturi in različnih gumah je bilo sicer malce težje delati primerjavo med vozniki. Midva z Dejanom sva na začetku vozila s Kangooji in tako sta Grega in Luka preveč "trenirala" :). V glavnem v dokaj podobnih pogojih smo približno enako počasni.
Smo pa ugotovili, da je skupno z Expressom najhitrejši Grega, ki je čas postavil dopoldne (ostali smo skoraj izenačeni), z R19 pa baje jst popoldne (sicer še vseeno nisem prepričan v to, čeprav mi je avto od vseh res najbolj odgovarjal). Je pa Grega hitrejši od mene z mojim Kangoojem oops, očitno sem preveč nežen z avti :lol:.

@omahens: Dobre fotke, čeprav tistega onboard posnetka pa ne bi bilo treba dat na youtube (zakaj sem ti le fotoaparat pustil) :D... Aja a tist, ko je Stanč snemal je kaj koristnega, al so bolj ptiči posneti :D?

V glavnem bilo je fajn, naslednjič grem z avtom, ki ima klimo :!: :lol:.

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
Uporabniški avatar
mtl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 595
Pridružen: Sr jul 14, 2010 8:56 am
Kraj: Vetrovno mesto

Napisal/-a mtl To jul 20, 2010 7:32 am

A se že kaj ve okvirni dan za TA5? :D oops :shock: :D
Toliko, da probam dopust planirat izven tega termina. :lol:
 
Uporabniški avatar
wuky
Novinec
 
Prispevkov: 491
Pridružen: So jul 10, 2004 12:44 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a wuky To jul 20, 2010 10:59 am

Ne boš rabil dopusta za naslednji TA 8)
 
Uporabniški avatar
mtl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 595
Pridružen: Sr jul 14, 2010 8:56 am
Kraj: Vetrovno mesto

Napisal/-a mtl To jul 20, 2010 11:04 am

Nene, šibam na dopust za en teden enkrat proti koncu Avgusta, tako da bi rad uredil, da se to ne bo prekrivalo. A lahko poveš kaj več?
 
Uporabniški avatar
wuky
Novinec
 
Prispevkov: 491
Pridružen: So jul 10, 2004 12:44 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a wuky To jul 20, 2010 11:12 am

Kej več ne morem povedat ker je še vse v dogovoru, tko da tudi točnega datuma še ni.
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Napisal/-a LoCo To jul 20, 2010 11:19 am

mtl je napisal/-a:Nene, šibam na dopust za en teden enkrat proti koncu Avgusta, tako da bi rad uredil, da se to ne bo prekrivalo. A lahko poveš kaj več?


Zadnji teden avgusta 100% ne bo ker se prekriva s preveč stvarmi.

lp
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Jeaka
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 536
Pridružen: Sr maj 11, 2005 11:37 am
Kraj: lj

Napisal/-a Jeaka To jul 20, 2010 11:26 am

It was nice and hot. Užival smo v vragolijah sosedov (kangoo, ekspress, r 19).
Kont vedno pohvale organizatorju, in njegovemu teamu.
[url=http://www.enigma-motorsport.si][img]http://www.enigma-motorsport.si/images/enigma_uvodna.jpg[/img][/url] http://www.enigma-motorsport.si
 
Uporabniški avatar
omahens
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Po avg 02, 2004 3:54 pm
Kraj: Senovo

Napisal/-a omahens To jul 20, 2010 12:05 pm

Schkorc je napisal/-a:@omahens: Dobre fotke, čeprav tistega onboard posnetka pa ne bi bilo treba dat na youtube (zakaj sem ti le fotoaparat pustil) :D... Aja a tist, ko je Stanč snemal je kaj koristnega, al so bolj ptiči posneti :D?

V glavnem bilo je fajn, naslednjič grem z avtom, ki ima klimo :!: :lol:.

LP, Primož


Hvala za pohvale glede fotk, onboard posnetek je bil nared samo s tem namenom, da te damo na net. Stanč je snemal kar v redu, samo ni za online :)

Celo avto boš kupu? No fajn, bomo več sedeli pri tebi, če bo klima notri :lol:
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov