Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
Serđo™
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2412
Pridružen: Če mar 21, 2002 10:03 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Fast & Furious 2 - junija v kinotih

Napisal/-a Serđo™ Ne mar 02, 2003 3:44 pm

4Sale je napisal/-a:Po drugi strani je pa ta film naredil tak močan vtis na avtomobilske navdušence pri nas, da bi si skoraj upal trdit, da je to eden od faktorjev zaradi katerih se je SLO tuning scena začela prebujat. Prej npr. "širša javnost" sploh ni vedla kaj je to NO2. Po moje bomo nad drugim delom vsi malo razočarani (zaradi prevelikih pričakovanj) ampak jst se ga vseeno ful veselim ;) ;).


Lol, in to kak vtis je naredil na ljudi :D

Sm bil enkrat v A3M, pa cakam na vrsto, k sta bla dva not, tm nekih 25 sta jih stela:) Pa neki sprasujeta pa sprasujeta, pa sprasujeta, pa gre un model, k prodaja, neki iskat v katalog, pa kupca gledata eno nalimano japonsko zver, k je na vhodnih vratih, pa ma ta zver "NOS" nalepko gor.

Pa zacneta govort:
A: u, lej, nos, uuuu
B: ja, res ej
A: to more letet
B: (ne spomnim se vec)
A: ejga (prodajalcu), a mate tud nos pa to
prodajalc: ne, tega nimamo (k da kej majo :twisted: - hec, sej se zboljsuje ta stacuna)
A: shit, pa to je tok dobr, k pol tok pici
B: ja
A: a pa mate te pa te 17 - 18" feltne
..
....
...

Pogovor se nadaljuje, poata vsega pa je, da kekca sploh ne vesta kaj je to nos :D Po njuno je blo to kao neki prtisnes in pol te zalima in ful letis in super duper in ja ja ja in to bi onedva skoz in ne vem kaj :>

Nasploh prevec folka "hoce" met NOS, pa se osnov ne ve, kot recmo, da so to sam nekaj sekundni shoti :har

eh, kaj mors ;)
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell To mar 04, 2003 12:48 am

men je bil film komad usec... pri temu filmu ni slo tok men za drage al pa izdelavo..
pac usec mi je "kao" scena.. .folk... avti vse..
npr... folku vecinoma ni vse Getway in Stockholm 1,GS2 in GS3 men so pa vsi
V8 POWER
 
BaTeMaN
Novinec
 
Prispevkov: 107
Pridružen: Po okt 28, 2002 7:19 am

Moje skromno mnenje :D

Napisal/-a BaTeMaN To mar 04, 2003 9:57 am

Ko grem jest ven.. me ne zanima.. kaj je jedla krava.. kako so jo ubili... kako je zrezek prisel v restavracijo.. s čim so ga začinili... kako dolgo pekli... zanima me samo če je dober, okusen.. in kako se mu reče.
Mislim... zakaj bi ljudje morali vedet vse detajle o avtih, če me zanima samo to da leti ko raketa... morda samo dober mehanik lahko postane dober šofer, oziroma dirkač. Potemtakem sklepam... da vsi ki imate hitre avte, sami šraufate avre cele dneve, zvečer preden zaspite pa sestavljate nove tuning čipe... za še bolši izkoristek in povečanje moči... da... pomoje tudi.

največji faktor je denar... in domišlija... :D

Sam se sicer bolj spoznam na motorje kot avte... ampak večina folka, ki ga jaz poznam.. si da kakega športnega akrapoviča gor predvsem zaradi glasu in izgleda, in to celo prizna...

vem da mnogi ne vedo kaj sem htel povedat :D

Enim je avto tuning hobi, drugim živlenje, tretjim je všeč imeti LEP in HITER avto,.. spet enim četrim pa je pač ker majo denar kupijo vse, kar jim kdo svetuje... ampak, da je un butl, ki niti ne ve kaj ma v avto, gre pa super... še ne pomeni, da je d****. :D

Upam, da bo še več takih filmov kot je F&F :D ker je vsaj super gledat avte,... lepe hitre,.. vseeno mi je za zgodbo... če so avti čista poezija :D
Sam v končni fazi stane celotna predelave ene supre skoraj tolk kot 4 leta star ali pa nov Ferrarijev Spider 355...

Se opravičujem... ampak, nihče ne ve vsega... oziroma jaz vem, da nič ne vem.
The best way to get over someone is to get under someone else.
 
Uporabniški avatar
din
Uporabnik
 
Prispevkov: 1410
Pridružen: Ne jul 21, 2002 9:50 am
Kraj: Maribor

Re: Fast & Furious 2 - junija v kinotih

Napisal/-a din To mar 04, 2003 10:41 am

4Sale je napisal/-a:Prej npr. "širša javnost" sploh ni vedla kaj je to NO2.


Jaz sem vedo - vsaj za flaše pri MadMax2, vsaj domnevam, da bi naj tisto bil NO2 :D

Drugače pa imajo vsi avti v prvem F&F, nekam čudno dosti prestav :D
Slika
 
life4rave
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: Sr jul 03, 2002 12:55 pm

Napisal/-a life4rave To mar 04, 2003 3:24 pm

Mogoce so imel pa od tovornjakov menjalnike :wink: pa tko polovicne prestave :vc
 
life4rave
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: Sr jul 03, 2002 12:55 pm

Napisal/-a life4rave To mar 04, 2003 3:34 pm

Ce zaprav je res, tisti avti ki so bili v filmu imajo svinsko drage predelave, tko da te res predelava enga tazga konjicka pride celo premozenje, tko da bi mogu bit kr ornh magnator, da bi si kaj tazga privoscil!
Kar pomeni, da vecina od nas lahko samo sanja, da si bo kdaj lahko tako avto predelala, saj kar se notranjosti tice (masince, nos-i, computer management system, dvd-ji playstacjoni in podobna navlaka...)
Samo ti da pa veselje, da si das kaksen spoilercek gor, mal postrihas, kaksen filtercek, in podobne drobnarije, ki pa tud vcasih niso tolk pocen, no vsaj za povprecno slovensko pastirsko placo (stipendijo) :wink:
Tko da se tud jest veselim druzga dela, bom vsaj kaksno zamisel dubu, pa mal bom lahko sanjal naprej... :roll:
 
Skot_Racing
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 32
Pridružen: Pe dec 06, 2002 9:36 pm

Napisal/-a Skot_Racing To mar 04, 2003 9:00 pm

Hm,Din,lahko da misliš pri Mad Maxu 2 na kompresor ki gleda ven sred havbe,ali pa misliš dve veliki posodi v zadnjem delu,torej prtljažniku. No,tisti dve posodi sta posodi za gorivo. Mad Maxov Ford Falcon XB GT ni imel nobenih plinastih pomagal,le in samo kompresor.
 
life4rave
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: Sr jul 03, 2002 12:55 pm

Napisal/-a life4rave Sr mar 05, 2003 8:02 am

Ne on misle najbrz une tadruge modele, k se vozjo z enimi cudnimi avti (bugyi), k imajo kr ene plinske bombe pr stran, pol pa en model odpre ventil, in zacne zadeva letit k pr norcih :D
 
Uporabniški avatar
din
Uporabnik
 
Prispevkov: 1410
Pridružen: Ne jul 21, 2002 9:50 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a din Sr mar 05, 2003 9:28 am

life4rave je napisal/-a:Ne on misle najbrz une tadruge modele, k se vozjo z enimi cudnimi avti (bugyi), k imajo kr ene plinske bombe pr stran, pol pa en model odpre ventil, in zacne zadeva letit k pr norcih :D


:DDD :pivo
Slika
 
Uporabniški avatar
DiDo
Novinec
 
Prispevkov: 119
Pridružen: Sr maj 29, 2002 7:16 pm
Kraj: Činžat

Napisal/-a DiDo Ne mar 09, 2003 2:00 pm

Da boste lahko lažje dočakali 6. junij:

The Fast and the Delirious
http://stfuproductions.com/tfatdlow.wmv
 
G-4S
 

Napisal/-a G-4S Če maj 01, 2003 7:48 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
Mr-B
Novinec
 
Prispevkov: 147
Pridružen: So nov 30, 2002 7:34 pm

Napisal/-a Mr-B Po maj 05, 2003 7:13 am

Kaj pa boš z dieslom u 2f&2f mal prepočas za film :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
LP Boštjan
Pontiac Trans sport 2,3 16V
Slika
 
Uporabniški avatar
Tuningcar
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Če feb 27, 2003 6:18 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a Tuningcar Po maj 05, 2003 8:10 am

Pa se velik pokur :)) (20 milionov:)

LP,Sandi
Slika
 
G-4S
 

Napisal/-a G-4S Po maj 05, 2003 12:18 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Napisal/-a zupi13 Po maj 05, 2003 12:30 pm

pa v trailerju ful šleper zmečka mustanga! kaj kej MustangGirl prav na to?!? sigurn je ful navdušena?!? :wink:
Slika
 
Uporabniški avatar
Mr-B
Novinec
 
Prispevkov: 147
Pridružen: So nov 30, 2002 7:34 pm

Napisal/-a Mr-B Po maj 05, 2003 10:51 pm

zupi13 je napisal/-a:pa v trailerju ful šleper zmečka mustanga! kaj kej MustangGirl prav na to?!? sigurn je ful navdušena?!? :wink:

Ford=ceep roba isto k Opel poglej kdo u Nemčiji fura to robo čefurji pa Turki
LP Boštjan
LP Boštjan
Pontiac Trans sport 2,3 16V
Slika
 
Uporabniški avatar
Tuningcar
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Če feb 27, 2003 6:18 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a Tuningcar Po maj 05, 2003 11:02 pm

Okk, ce bi pa lahk mustanga furu pol sem pa za tebe tut cefur:))
Pa po moje ne bi bil sam:)

LP,Sandi
Slika
 
Uporabniški avatar
Mr-B
Novinec
 
Prispevkov: 147
Pridružen: So nov 30, 2002 7:34 pm

Napisal/-a Mr-B Po maj 05, 2003 11:08 pm

Tuningcar je napisal/-a:Okk, ce bi pa lahk mustanga furu pol sem pa za tebe tut cefur:))
Pa po moje ne bi bil sam:)

LP,Sandi

Mustang ni Nemški Ford to velja za Nemške modele :D :D :D
LP Boštjan
Pontiac Trans sport 2,3 16V
Slika
 
Uporabniški avatar
Tuningcar
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Če feb 27, 2003 6:18 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a Tuningcar Po maj 05, 2003 11:37 pm

Kaj je pa s fiesto narobe:))) ?

LP,Sandi
Slika
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov