Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell Sr avg 27, 2003 9:43 am

kolkr je men znano...so bili na "častno" vožno povabljeni člani timov (GTT,DRTK ipd) ampak samo določeno število...tako da pač eni niso razglašal...da se folk ni kregal..sej po en stran je se najlazje[/code]
V8 POWER
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Napisal/-a _BANDIT_ Sr avg 27, 2003 10:02 am

TechnoBoY je napisal/-a:kolkr je men znano...so bili na "častno" vožno povabljeni člani timov (GTT,DRTK ipd) ampak samo določeno število...tako da pač eni niso razglašal...da se folk ni kregal..sej po en stran je se najlazje[/code]


No ja, ni bla glih "častna" vožnja ampak je bla zadeva mišljena predvsem zato, da se popestri sama dirka z nekaj atraktivnimi avtomobili, ki bi vozili kot nule in ne sodelujejo na sami dirki.
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell Sr avg 27, 2003 10:10 am

aj blo dobr ?
btw...a to salejeva mazda ni sla al je ni tiscal ?
V8 POWER
 
G-4S
 

Napisal/-a G-4S Sr avg 27, 2003 10:14 am

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Napisal/-a _BANDIT_ Sr avg 27, 2003 10:19 am

TechnoBoY je napisal/-a:aj blo dobr ?
btw...a to salejeva mazda ni sla al je ni tiscal ?


Blo je full dobro gor ja. Nasploh je treba pohvaliti samo organizacijo dirke, ki je bla res super pripravljena. Vsa čast klubu Bencin - Adrenalin.

Gor je blo pa tud cel kup meni poznanega folka tko, da mi je blo pol še bolje.
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sale Sr avg 27, 2003 11:10 am

Kar se moje vožnje tiče, sem že v unem drugem topicu malo napisal kako in kaj. S samim avtom sem zadovoljen kako je šel, vozil sem pa do tiste meje kjer sem bil še ziher, da me ne more kaj presenetit in bi kaj razbil. Pa še ponavadi sva res že začela dohitevat tiste pred nama (kot je že G-4S napisal) in sem potem na tistih "nezanimivih" delih proge upočasnil, da se je nabralo malo razlike in se je dalo čez zanimive ovinke mal bolj terat. No avta vseeno nisem hotel preveč matrat, tako da sem po večini v tretjo prestavil že nekje pri 7.300 RPM kar je kakšnih 1500 obratov premalo da bi avto lahko dal vse od sebe - se pozna da je klanec.

Vsekakor je pa glede na posnetke Pajsar kar mojster volana, njegov avto pa tudi ni od muh tako da verjamem da bi me tudi brez mojih izgovorov z lahkoto dohitel :wink: :wink: .

Glavno je da smo noro užival in mislim da so se tudi ostali imeli fino. Kot rečeno vse pohvale organizatorju, da se je domislil in nas uvrstil na program.
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Napisal/-a _BANDIT_ Sr avg 27, 2003 11:40 am

Sale je napisal/-a:Kar se moje vožnje tiče, sem že v unem drugem topicu malo napisal kako in kaj. S samim avtom sem zadovoljen kako je šel, vozil sem pa do tiste meje kjer sem bil še ziher, da me ne more kaj presenetit in bi kaj razbil. Pa še ponavadi sva res že začela dohitevat tiste pred nama (kot je že G-4S napisal) in sem potem na tistih "nezanimivih" delih proge upočasnil, da se je nabralo malo razlike in se je dalo čez zanimive ovinke mal bolj terat. No avta vseeno nisem hotel preveč matrat, tako da sem po večini v tretjo prestavil že nekje pri 7.300 RPM kar je kakšnih 1500 obratov premalo da bi avto lahko dal vse od sebe - se pozna da je klanec.

Vsekakor je pa glede na posnetke Pajsar kar mojster volana, njegov avto pa tudi ni od muh tako da verjamem da bi me tudi brez mojih izgovorov z lahkoto dohitel :wink: :wink: .

Glavno je da smo noro užival in mislim da so se tudi ostali imeli fino. Kot rečeno vse pohvale organizatorju, da se je domislil in nas uvrstil na program.


Itak, če bi bla dirka, da bi vsi vozili precej drugače. Pa tud verjetno s takimi avtomobili, da nebi celo pot razmišljal, kaj bo, če boš kam zadel in kaj razbil.

Men se je pač zdelo fino mal terat mojo gajbico gor v tist klanec, lahko bi tud mal bolj driftal, samo je pol problem, če se ti ne izide kje.

Počutje je blo pa na višku ja.. hehe
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
Uporabniški avatar
Tuningcar
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Če feb 27, 2003 6:18 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a Tuningcar Sr avg 27, 2003 10:26 pm

Res mi je zal da nisem bil tam grrr...

LP,Sandi
Slika
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush Če avg 28, 2003 8:14 am

Sale je napisal/-a:Kar se moje vožnje tiče, sem že v unem drugem topicu malo napisal kako in kaj. S samim avtom sem zadovoljen kako je šel, vozil sem pa do tiste meje kjer sem bil še ziher, da me ne more kaj presenetit in bi kaj razbil. Pa še ponavadi sva res že začela dohitevat tiste pred nama (kot je že G-4S napisal) in sem potem na tistih "nezanimivih" delih proge upočasnil, da se je nabralo malo razlike in se je dalo čez zanimive ovinke mal bolj terat. No avta vseeno nisem hotel preveč matrat, tako da sem po večini v tretjo prestavil že nekje pri 7.300 RPM kar je kakšnih 1500 obratov premalo da bi avto lahko dal vse od sebe - se pozna da je klanec.

Vsekakor je pa glede na posnetke Pajsar kar mojster volana, njegov avto pa tudi ni od muh tako da verjamem da bi me tudi brez mojih izgovorov z lahkoto dohitel :wink: :wink: .

Glavno je da smo noro užival in mislim da so se tudi ostali imeli fino. Kot rečeno vse pohvale organizatorju, da se je domislil in nas uvrstil na program.


Tud jaz sem mel ta problem. Prvi 2 vožnji ko smo bli samo GTT gor sem vozil takoj za zadnjim predtekmovalnim vozilom - nulo (Mislim da je bil Kalos al neki tazga) sem ga obakrat ujel v zadnjih treh ovinkih. Zadnje tri vožnje so se pa že prej kolone naredile in to vedno tam ko je proga najbolj zanimiva - pri skalnati šikani, kjer avto samo malce zaguncaš.
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sale Če avg 28, 2003 8:54 am

Ja malo na prepogosto so nas štartal (na 10 sekundne intervale) ampak saj v bistvu je to tud namen tega, da ne bi že predtekmovalci preveč na polno žgal gor po progi pa še kakšno pizdarijo naredil :P .

Bo treba licence upedenat pa se prjavit na kakšno gorsko - če ne drugače pa kot tista uradna nula (zdej je bil en bel Clio se mi zdi), samo za tisto že rabiš vso opremo (čelada, kombinezon,...). Sam uživancija bi pa bla; pa še cajt ti zmerijo po moje :twisted: .

Aja, mene je tud sekiral ker glih tam pri tistih skalah kjer je blo zelo zanimivo nisem mogu mal bolj pritisnt :? .
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush Če avg 28, 2003 9:27 am

Sale je napisal/-a:Ja malo na prepogosto so nas štartal (na 10 sekundne intervale) ampak saj v bistvu je to tud namen tega, da ne bi že predtekmovalci preveč na polno žgal gor po progi pa še kakšno pišukarijo naredil :P .

Bo treba licence upedenat pa se prjavit na kakšno gorsko - če ne drugače pa kot tista uradna nula (zdej je bil en bel Clio se mi zdi), samo za tisto že rabiš vso opremo (čelada, kombinezon,...). Sam uživancija bi pa bla; pa še cajt ti zmerijo po moje :twisted: .

Aja, mene je tud sekiral ker glih tam pri tistih skalah kjer je blo zelo zanimivo nisem mogu mal bolj pritisnt :? .


Sej pol boš pa mel ko te bo zagrablo in boš hotu še resno dirkat! Pol bo pa šel zadnji spojler dol! Hehehe...

Se mi zdi da je treba za nulo plačat 70 k sit. Ne me za besedo držat ampak ko sem nazadnje spraševal (Polhov gradec) je koštalo 70 K sit.
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Če avg 28, 2003 10:28 am

AIRbrush, Sale in ostali...če vas zanima

Predvozila na 20. Amtk Rallyu -- Ponedeljek, 25.Avgust, 2003 - 12:25
Trenutno še nimamo zasedenih vseh mest, ki so na voljo za predvozila. Če ste zainteresirani za vožnjo s tekmovalnim ali pa komercialnim predvozilom nas pokličite, da se dogovorimo o možnostih oziroma pogojih nastopa.

vir: http://www.amtklub-velenje.si/

LP
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sale Če avg 28, 2003 10:36 am

Hja mamljivo je tole. Ampak jaz bom tole zadevo tokrat izpustil. V bistvu je rally zaenkrat pevelik projekt zame, pa čeprav kot predtekmovalec. Pa še ravno Avtoshow Grosuplje je 6. septembra :twisted: .

Bi bilo pa dobro zvedet kakšni so ti pogoji nastopa. Sej grem stavit, da bo Airbrush poklical in vprašal :D . On je še bolj zagret kot jaz :wink:.
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush Če avg 28, 2003 10:36 am

NeRo je napisal/-a:AIRbrush, Sale in ostali...če vas zanima

Predvozila na 20. Amtk Rallyu -- Ponedeljek, 25.Avgust, 2003 - 12:25
Trenutno še nimamo zasedenih vseh mest, ki so na voljo za predvozila. Če ste zainteresirani za vožnjo s tekmovalnim ali pa komercialnim predvozilom nas pokličite, da se dogovorimo o možnostih oziroma pogojih nastopa.

vir: http://www.amtklub-velenje.si/

LP


Me me me me me!!!!

Kolk $$$ bi me prišlo! Jaz sem TOTALNO (še na avtu piše TOTAL) zainteresiran. Če ne drugače mi prosim na PM pošlji ker me hudo zanima!
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sale Če avg 28, 2003 10:40 am

Airbrush: po moje je še najbolje da ti pokličeš ta avto klub, ki to organizira pa ti bodo iz prve roke povedal.

Na njihovi strani sem najdu podatke:
Koroška 62, 3320 Velenje
Tel.: 03 / 58-64-741
Fax.: 03 / 58-64-479
E-mail:
info@amtklub-velenje.si

Potem pa sporoč kaj so povedal organizatorji :-P :wink: .
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Če avg 28, 2003 10:40 am

Najboljš da pokličeš pa vprašaš. Zna bit zastonj :)
Pa pohit...je treba še progo popisat :)
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush Če avg 28, 2003 10:59 am

Še danes bom poklicu. Ufff... bi blo fajn!
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov