Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Jeaka
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 536
Pridružen: Sr maj 11, 2005 11:37 am
Kraj: lj

Napisal/-a Jeaka Pe jun 25, 2010 6:56 pm

NE! Če narediš pi..arijo greš sam pospravit za seboj.
[url=http://www.enigma-motorsport.si][img]http://www.enigma-motorsport.si/images/enigma_uvodna.jpg[/img][/url] http://www.enigma-motorsport.si
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a B|ind Pe jun 25, 2010 7:02 pm

Veš kolk jih je še zaprašilo progo ko so zapeljal čez robnik..
 
Jeaka
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 536
Pridružen: Sr maj 11, 2005 11:37 am
Kraj: lj

Napisal/-a Jeaka Pe jun 25, 2010 7:08 pm

Jest usakič ko sem to naredil sem šel sam od sebe po metlo in pospravil, kot je bilo na začetku na sestanku povedano.
[url=http://www.enigma-motorsport.si][img]http://www.enigma-motorsport.si/images/enigma_uvodna.jpg[/img][/url] http://www.enigma-motorsport.si
 
scirocco12
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 568
Pridružen: So avg 29, 2009 6:59 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a scirocco12 Pe jun 25, 2010 7:16 pm

Jeaka je napisal/-a:Jest usakič ko sem to naredil sem šel sam od sebe po metlo in pospravil, kot je bilo na začetku na sestanku povedano.


Pol si pa eden redkih, vsekakor pohvalno. Pisto so pometal pomagači od šefa piste, če je pa kdo sam pometu, se pa sigurno niso bunili. Hec :D ;)
 
Jeaka
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 536
Pridružen: Sr maj 11, 2005 11:37 am
Kraj: lj

Napisal/-a Jeaka Pe jun 25, 2010 7:18 pm

Na zdejšnjem nisem nič pometal, na prejšnjih pa.
[url=http://www.enigma-motorsport.si][img]http://www.enigma-motorsport.si/images/enigma_uvodna.jpg[/img][/url] http://www.enigma-motorsport.si
 
Uporabniški avatar
=ZiAn=
Uporabnik
 
Prispevkov: 1007
Pridružen: Pe okt 13, 2006 4:27 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a =ZiAn= Pe jun 25, 2010 7:34 pm

Super je bilo, na začetku konkretna gužva ampak se je popoldne razkadilo... glede pospravljanja ima Jeaka prav, sej je bilo vse lepo povedano zjutraj na sestanku. Drugače pa škoda samo, ker je bilo kar veliko enih okvar (tudi sam utrgal kakšno stvar :) ), upamo na boljše naslednjič :D

Lp
...Prava nemška zverina bučno zahrumi v turobno jutro, ljudje prično padati na kolena, ko se mimo njih zapeljem v audi a šest petici. "Mati tudi jaz bom nekoč" zašepeta mladi fant svoji materi, ki ji spolzi solza po zgubanem licu...
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Napisal/-a LoCo Pe jun 25, 2010 7:48 pm

B|ind je napisal/-a:
GorazdO je napisal/-a:
ker je izletel ven
;)

A niso zato tisti majstri tam zato da pometejo progo po potrebi itd. ?


Na Racelandu je načeloma tko, da tisti ki nasipa tudi pometa. Večino dneva smo to počela jaz in wuky, veliko je pomagal tudi mladi majster iz Racelanda (Jure mislim da je). Ampak zato da event poteka hitreje in bolj tekoče... Na trackdayih kjer je blo 20 ljudi je pa vedno blo tko da tist k je svinjarijo naredu je tut spucal in potem se je nadaljevalo.

scirocco12 je napisal/-a:Pogrešal pa sem rdečega EVOTA! ;)


Če si mislil mene in rdečega evota X ki je tam parkiran je situacija taka. Evo je sedaj v novem lastništvu, mene pa je pripeljal na raceland drugouvrščeni v Street Modified klasi - Bistri (Hvala Stribi, se priporočam naslednič :D )


Moj vtis tega trackdaya je pa sledeč:

Probali smo kako je če na trackday pride 50+ ljudi in tudi ob prekinitvah vmes je bila najdaljša izmerjena čakalna doba za na progo 35 minut od trenutka ko se je postavil v kolono do trenutka ko je odpeljal na progo. Povprečno nekje 20-25 minut v času največje gneče. Meni se zdi to sprejemljivo.

Čestitke vsem najhitrejšim in hvala vsem za udeležbo! Upam da se vidimo tudi naslednjič.

Hvala tudi našim sponzorjem za nagradice, ki smo jih podelili na koncu tekmovanja.

Avtocenter Špan je podaril 2xNastavitev podvozja(optika) in 1x kompletno pranje vozila
Repsol je podaril 2x 5L 10w40 motornega olja, 1x2L dvotaktola (ajmo kosilnice :)) in pa nekaj oblačilnega materiala
RSR Motorsport pa je prispeval 4 zastonj dyno meritve!

Čestitke nagrajencem, dobro jih vnovčite. Mislim da je bil z nagrado najbolj vesel X-Hair ki bo lahko olje kar takoj natočil v svojega Golf 2 GTi, ki je bil najhitrejši v stock klasi.


Skratka, fajn je blo. VIP player dneva pa definitivno Nivea zaščitni faktor 30.

Zdej pa še en tagrdi P.S.
Tisti ki ste bili prijavljeni in se niste odjavili lahko naslednjič pridete na Time Attack brez problema, vendar je za vas prijavnina 50€. Več kot prositi ljudi da se odjavijo zato da bodo drugi ki si želijo voziti lahko prišli ne morem, niti ne nameravam. Kdor pa bo uspel dvakrat ponoviti to da se prijavi in se "pozabi" odjaviti ko ne bo prišel pa zgubi pravico do prijave na evente Time Attack. Žal mi je da moram sploh to pisati ampak se mi res ne zdi fer to da me ljudje kličejo in sprašujejo in prosijo če bi se dalo še kaj zmenit in jim moram povedati da smo že čisto prepolni.


Še tadrugi P.S.
Hvaležen bom za vsa mnenja in konstruktivne kritike, da bo lahko naslednji Time Attack še boljši!

lp,
zmatrani LoCo
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
gofra
Uporabnik
 
Prispevkov: 1153
Pridružen: Pe jun 22, 2007 8:56 pm

Napisal/-a gofra Pe jun 25, 2010 7:58 pm

Še z moje strani pohvala za super event!

Zame je bilo sicer prvic, tko da je blo vse skupaj bolj "tipanje" ampak se definitivno pojavim spet!

Kar se vozenj tice - par posameznikov me je res pozitivno presenetilo - predvsem ciljam na stock avtomobile s cestno obutvijo - naj se vsak sam pofocka! Aja, bela GTjka...hats off! :shock:

Sicer pa, meni se zdi super ideja 6 tekmovalcev skupaj, voznja po 4 kroge. Ravno prav....pri teh temperaturah (vsaj cestne) gume ne prenesejo vec kot to. Da pa ne bo vse samo "lepo" :)...fajn bi bilo, ko bi se vsaka 6-clanska skupina pred odhodom na stezo pogovorila o casih in se temu primerno razporedila. Tudi lufta bi si lahko puscali nekoliko vec.

Over and out - uradno sem sit avta (se sam ne morem verjet) :D

LpF
 
Uporabniški avatar
wuky
Novinec
 
Prispevkov: 491
Pridružen: So jul 10, 2004 12:44 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a wuky Pe jun 25, 2010 8:22 pm

Nisem uspel še nič prebrati kaj ste napisali niti ne mislim še nič komentirati ker tudi pod tuš še nisem uspel, ker sem do sedaj urejal rezultate ker vem da jih vsi težko pričakujete.

Rezultati so napisani enako kot zadnjič se pravi:

Najboljši časi po skupinah / Najboljši časi dneva

Slika


Lp, čestitke vsem nagrajencem!
PS: grem končno pod tuš 8)
 
Uporabniški avatar
eXtreme69
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: Če maj 06, 2010 9:22 pm

Napisal/-a eXtreme69 Pe jun 25, 2010 9:37 pm

Zadnič ko je bil dež je blo zanimivo, dons je blo pa še 100x boljš!
Z avtom zadovoljen, z rezultatom pa tut! Sicer ni bla dosežena želena 1 minuta ampak jbg..

Drgač, vreme 1a, ajde folka je blo ene 20-30 preveč za moje pojme, na koncu oz po 13ti uri je blo glih prov. Graja gre pa na to, ker nekateri niso pospravljal za sabo.. so res znal dost peska nametat na cesto, pospravu neb pa noben.

Drugač pa kar se tiče spuščanja avtov.. če si se lepo razporedil na začetku nisi mel nobenih problemov ;)

No za letos ne vem če še pridem, naslednje leto pa upam da z predelavami popravm cajt ;)


PS @ LoCo: drugič nej bo brez kapc pa 5€ cenej :P
Slika
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ Pe jun 25, 2010 11:11 pm

ce spregledamo malo morje tezav z avtom, je bilo vec kot odlicno! se vidimo spet...

neki slik sledi kasneje pa posnetek
Slika
 
scirocco12
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 568
Pridružen: So avg 29, 2009 6:59 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a scirocco12 So jun 26, 2010 5:53 am

Čestitke organizatorjem in tekmovalcem, upam, da bo zadeva trajala. Ker kot se vidi je interes.

Se enkrat vse čestitke! :tomidelej:

Lp
 
Uporabniški avatar
bojc T
Novinec
 
Prispevkov: 120
Pridružen: Sr nov 02, 2005 4:32 pm

Napisal/-a bojc T So jun 26, 2010 8:13 am

Ja pohvale organizatorjem, vse je lepo potekal tud če nas je bilo malo več ni blo pene hehe :D
Lp bojc T
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Napisal/-a ManIAK So jun 26, 2010 9:31 am

_B3yBo_ je napisal/-a:ce spregledamo malo morje tezav z avtom, je bilo vec kot odlicno! se vidimo spet...

neki slik sledi kasneje pa posnetek


Sam drote bi prvič prav obrnal, pa bi blo... :lol:
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Napisal/-a LoCo So jun 26, 2010 10:14 am

Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Napisal/-a peroRS So jun 26, 2010 10:19 am

 
Uporabniški avatar
Bel-Tirid
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1547
Pridružen: Po feb 09, 2004 7:52 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a Bel-Tirid So jun 26, 2010 11:30 am

Res bilo je top, pogrešam samo filmčke ala turboman.
Pohvale Locotu in ekipi ter dirkačem, vsak TA gremo sekundo dol

Lp
Slika Slika
 
Legoless
Novinec
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To avg 21, 2007 1:35 am

Napisal/-a Legoless So jun 26, 2010 11:42 am

Pozdravljeni,

zame je bil prvič to tako malo bolj resen event, sem že malo peljal po pisti, ampak malo bolj v večernih urah, ko asfalt ni bil več tako vroč. Žal mi je, ker mi ni uspelo priti prej, zaradi težav s avtom in prometne nesreče pred parimi dnevi. Upam, da mi bo do naslednjega eventa uspelo porihtati avto in da popravim napake, ki sem jih naredil včeraj. :)

Hvala vsem, še posebej LoCotu.

Lp
 
Uporabniški avatar
malisport
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Ne maj 30, 2010 10:48 pm

Napisal/-a malisport So jun 26, 2010 12:43 pm

Še enkrat odlična organizacija, kljub velikem številu voznikov (mislim da 59). Odvijalo se je zelo hitro, saj se je v največji gužvi čakalo cca.30min. Glih prav, da se je avto malo zdihal.
Čestitke pa tudi Dawetu, ki je dosegel vrhunski čas. Skratka :clapclap
S časom sem pa zadovoljen tudi jaz, saj sem dosegel željeni cilj. Pod 54s.
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair So jun 26, 2010 12:51 pm

Tega res nisem pričakoval. Odšel na event z dvemi osebnimi cilji, izpolnil le enega. :D

Bojc T. Vidim, da bi lahko midva pokal za prvo mesto kr na pol dala. ;) Fletn je blo in zame čiiiiiiist preveč gužve. Kot je blo zadnji dve urci je blo bomba. Zdej grem pa probat olje. Upam na dober vonj, da vozniki za mano ne bodo preveč trpeli. :mrgreen:

Hvala organizatorju.
SlikaSlika
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov