Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a LoCo So nov 06, 2010 11:44 am

Pa dobr nehte že moralizirat vsi...

Če bi mel vi Ferrarije bi se pa 130 vozil okrog pa razlagal kako spoštujete zakonodajo in skrbite za varnost v prometu... Problem je k ste vsi zaslepljeni od medijev kaj vse je grozn in nevarn na cesti... Nevarni ste VI k se 100 pelete po levem pasu 3pasovne avtoceste, ne pa Ferrari k vas 250 po desni prehiti ker ste tam kjer ne rabte bit.

Res je, sta pretiravala, res je, mlado dekle je umrlo in je to najbolj grozn izid te nesreče in se tudi strinjam, da cesta ni dirkališče in da so se obnašal kot moroni na cesti, ampak to da jih pa zdej pljuvate kt 2 mamina sinčka k ne znata vozt in delata iz ceste dirkališče je pa mal čez rob. Nesreča nikoli ne počiva in če izzivaš te bo srečal, to vemo vsi. Tokrat sta jo onadva.
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Scorp84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 788
Pridružen: Ne nov 26, 2006 1:25 am

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Scorp84 So nov 06, 2010 11:53 am

LoCo: Po tvoji teoriji, ti lahko sam na karatko odgoovrim da se obrneš na medije in jim predlagaš z oglaševanjem. Počasna vožnja ubija, zato vozite hitro. Če nekdo vozi po levi strani in je pač butec, ni razloga da je še en butec, ki ne zdrži tiste pol minute, da se voznik umakne.
 
GodOfAll
Novinec
 
Prispevkov: 299
Pridružen: So maj 07, 2005 7:39 pm
Kraj: Fračji dol

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a GodOfAll So nov 06, 2010 12:04 pm

Gre se za to da je profesionalen voznik, predstavli si da greš ven ga mal spiješ, se rukneš ob Dejana Zavca in te premlati k kanto - enostavno more bit tok profesionalc da se takim zadevam izogne pa pika.
 
Manfred
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po jul 11, 2005 9:52 am

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Manfred So nov 06, 2010 12:19 pm

LoCo je napisal/-a:Pa dobr nehte že moralizirat vsi...

Če bi mel vi Ferrarije bi se pa 130 vozil okrog pa razlagal kako spoštujete zakonodajo in skrbite za varnost v prometu... Problem je k ste vsi zaslepljeni od medijev kaj vse je grozn in nevarn na cesti... Nevarni ste VI k se 100 pelete po levem pasu 3pasovne avtoceste, ne pa Ferrari k vas 250 po desni prehiti ker ste tam kjer ne rabte bit.

Res je, sta pretiravala, res je, mlado dekle je umrlo in je to najbolj grozn izid te nesreče in se tudi strinjam, da cesta ni dirkališče in da so se obnašal kot moroni na cesti, ampak to da jih pa zdej pljuvate kt 2 mamina sinčka k ne znata vozt in delata iz ceste dirkališče je pa mal čez rob. Nesreča nikoli ne počiva in če izzivaš te bo srečal, to vemo vsi. Tokrat sta jo onadva.



Oprosti ampak to je neumnost. Že to, da opravičuješ tako početje je skregano z vsako zdravo pametjo. Tip je bil očitno nadut k****n, ker je očitno mislil, da zanj pravila ne veljajo in je v smrt pahnil dekle. Po moje je taka oseba zasluži edino zapor. Opravičevat to kar je naredil s tem da je imel Ferrarija in da kakšen oh in sploh voznik je bil je idiotizem. Mogoče bi bilo to dobro razložit dekletovim staršem :?: To, da imaš Ferrarija ti še ne daje pravice, da ti ni potrebno spoštovati zakonov.

LP
 
Manfred
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po jul 11, 2005 9:52 am

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Manfred So nov 06, 2010 12:21 pm

INFINITI je napisal/-a:Čolak bi moral za tole v zapor, ker je posredno kriv za smrt tiste mlade ženske, tista dva v NIssanu pa ravno tako.
Vendar sem prepričan, da se bodo vsi izmuznili ko pezdeta češ nesreča z denarnimi kaznimi.

Kako je lahko profi voznik tako naduto tele, ki se vehementno obnaša in izživlje izven dirkališče je beyond me - da sem oče tega dekleta bi ga lastnoročno zadavil; ko nekoga kot voznik sprejmeš v svoj avto si avtomatično odgovoren za njega.



Podpis pod tole, odlično povedano !!
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a crxdelsol So nov 06, 2010 12:25 pm

Jaz nebi preveč obsojal voznika, sopotnik je tisti ki se lahko odloči, bo se peljal z tabo ali ne. Vsekakor pa je bilo neodgovorno tole.
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a airmike So nov 06, 2010 12:28 pm

Manfred je napisal/-a: To, da imaš Ferrarija ti še ne daje pravice, da ti ni potrebno spoštovati zakonov.

LP


To je res...je pa tud res da so zakoni napisani za stoenke pa fičeke....
 
urosch
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Ne dec 28, 2008 11:04 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a urosch So nov 06, 2010 12:36 pm

Razpravljat ali je varno, če voziš hitreje ali počasneje je brez veze. Dejstvo je, da nesreča nikoli ne počiva in te lahko doleti na vsakem koraku.


Sožalje svojcem dekleta in škoda za Marina Čolaka, upam, da bo okreval, ker ga je bilo lepo gledati v WTCC.
 
MaRko81
Novinec
 
Prispevkov: 236
Pridružen: Sr sep 08, 2010 5:47 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a MaRko81 So nov 06, 2010 12:40 pm

Golo dejstvo je, da se PRAVI dirkači pilijo na navadnih cestah in ne na dirkališčih (tako šumi, kot sena pa prost pa loeb....) A se je kdo vprašu: kaj pa če je punca navijala da nej hitr pele, pa da ga nov nek ....z nisanom dol dau, pa dej pokaž kaj znaš, pa sj si dedi al ne...tud take so kake pičke ;) :!: :roll:
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a cruiser1 So nov 06, 2010 12:46 pm

LoCo je napisal/-a:Pa dobr nehte že moralizirat vsi...


Pa kdo moralizira? Smešni ste vi, ki zagovarjate cestnega divjaka samo zato, ker je neka zvezda, slaven in "KAO" odličen voznik. :roll:




MaRko81 je napisal/-a: A se je kdo vprašu: kaj pa če je punca navijala da nej hitr pele, pa da ga nov nek ....z nisanom dol dau, pa dej pokaž kaj znaš, pa sj si dedi al ne...tud take so kake pičke ;) :!: :roll:


Če ga je res punca nagovoril k temu početju potem je le še večji b****, kot sem mislil.
 
MaRko81
Novinec
 
Prispevkov: 236
Pridružen: Sr sep 08, 2010 5:47 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a MaRko81 So nov 06, 2010 12:49 pm

Če ga je res punca nagovoril k temu početju potem je le še večji b****, kot sem mislil.[/quote]

...se strinjam! Drugač pa vse skup :huh: :(
 
Manfred
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po jul 11, 2005 9:52 am

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Manfred So nov 06, 2010 12:51 pm

MaRko81 je napisal/-a: A se je kdo vprašu: kaj pa če je punca navijala da nej hitr pele, pa da ga nov nek ....z nisanom dol dau, pa dej pokaž kaj znaš, pa sj si dedi al ne...tud take so kake pičke ;) :!: :roll:



:?: :?: :?: :?: :?:

A potem, če bi ga nekdo nagovarjal naj nekoga ustreli, bi tudi to naredil, da bo frajer izpadel !?
 
Kavs
Novinec
 
Prispevkov: 341
Pridružen: Pe maj 28, 2010 7:23 am

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Kavs So nov 06, 2010 12:53 pm

Kolk so spet vsi pametni.

Me zanima koliko od vas k ste tok prot "divjanju" (definirajte najprej divjanje seveda) bi vas opravlo tečaj varne vožnje, brez da bi vas vrtelo kot na vrtiljaku?

Če vsi potem, kapo dol. Če ste eni unih, k še pod omejitvajmi ne ujamete avta pri mal nestandardni situaciji pa bolje da utihnete.

Vedno ene in iste butaste debate na forumu. BTW jst sm enkrat kmal su zarad ene picke k je rikvercala na glavno cesto. A prot takim pa nimate nic (k jih je 90% na cest) divjakov 1% normalnih pa 9%.
Me zanima če ste v teh 9% - upam da niste med 90%. :)

Pa najbrž ste, ker po statistiki že drugače ne more bit.
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a LoCo So nov 06, 2010 1:35 pm

cruiser1 je napisal/-a:
LoCo je napisal/-a:Pa dobr nehte že moralizirat vsi...


Pa kdo moralizira? Smešni ste vi, ki zagovarjate cestnega divjaka samo zato, ker je neka zvezda, slaven in "KAO" odličen voznik. :roll:


Vsi moralizirate. K en s Ferrarijem 300 pele je hud avto k p*****a, k ga pa pr 300 razstreli v ograjo je pa k****n nesposobn na cesti. Men vsak drug razlaga da ce bi mel on tazga evota kt jz, da to bi ga SKOS ampak SKOS žgal povsod na polno. In to so isti moroni k zdele tlele moralke spuščajo o prehitri vožnji po avtocesti.

Scorp84 je napisal/-a:LoCo: Po tvoji teoriji, ti lahko sam na karatko odgoovrim da se obrneš na medije in jim predlagaš z oglaševanjem. Počasna vožnja ubija, zato vozite hitro. Če nekdo vozi po levi strani in je pač butec, ni razloga da je še en butec, ki ne zdrži tiste pol minute, da se voznik umakne.


Problem je to, da tist k se mu zad prpele in mu je*e mater in blenda in trob da nej se skine s kur*a VE da je ta pred njim i****. Un i**** spredi pa po 30 sekundah v ogledalo pogleda in si rece "LEJ GA KRETENA K DIVJA PO CESTI" in se pol prou počas nejevoljno umakne in še pomaha ti da si k****n... In v 50% primerih takoj za tem ko greš mimo gre nazaj na levi pas (prazne ceste). Pa ne mi niti probat rečt da ni tko ker je to dobesedna situacija ki jo DNEVNO gledam na višnjegorskem klancu.
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a skopusnik So nov 06, 2010 1:42 pm

Se povsem strinjam z LoCo-tom!
www.mihafabijan.si
Renault Sport
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a _furby_ So nov 06, 2010 1:56 pm

al se bo mimo mene po avtocesti peljal 300, ali pa se bo pri 300 raztresu po kaki ograji...

zame je v obeh primerih b**** :!:
turbo inside
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a LoCo So nov 06, 2010 2:09 pm

Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a cruiser1 So nov 06, 2010 2:11 pm

LoCo je napisal/-a:
Vsi moralizirate. K en s Ferrarijem 300 pele je hud avto k p*****a, k ga pa pr 300 razstreli v ograjo je pa k****n nesposobn na cesti. Men vsak drug razlaga da ce bi mel on tazga evota kt jz, da to bi ga SKOS ampak SKOS žgal povsod na polno. In to so isti moroni k zdele tlele moralke spuščajo o prehitri vožnji po avtocesti.


Ah dej nehaj no! Avto je res hud k p*****a, ampak za volanom je pa še vedno k****n. Brezveze tukaj nekaj zagovarjaš divjake. Imam prijatelje, ki imajo precej hude avtomobile pa ne norijo po cestah. Zelo dobro pa poznam dve osebi, ki pa stalno tišita avtomobile in to kateregakoli. Nekaj sta jih že razbila na njuno srečo pa še nikoli nista poškodvala sebe ali bognedaj koga drugega. In ta dva sta zame prav tako kretena in to sem jima tudi že večkrat povedal. Ampak ne pomaga, dokler ne bost kakšno hudo pizdarijo naredila, pa še potem vprašanje kaj bo.



LoCo je napisal/-a:Problem je to, da tist k se mu zad prpele in mu je*e mater in blenda in trob da nej se skine s kur*a VE da je ta pred njim i****. Un i**** spredi pa po 30 sekundah v ogledalo pogleda in si rece "LEJ GA KRETENA K DIVJA PO CESTI" in se pol prou počas nejevoljno umakne in še pomaha ti da si k****n... In v 50% primerih takoj za tem ko greš mimo gre nazaj na levi pas (prazne ceste). Pa ne mi niti probat rečt da ni tko ker je to dobesedna situacija ki jo DNEVNO gledam na višnjegorskem klancu.


Ravno včeraj se mi je eden na avtocesti Lj-Domžale z nekim terenskim micubišijem zalepil na rit in živčno blendal!! Jaz sem vozil 120km/h po prehitovalnem pasu. Na desnem voznem pasu je bila kolona šleparjev in nekaj avtomobilov, ki so vozili cca 90km/h.
Hočeš povedati, da je pavijan za menoj upravičeno blendal in hotel izsiliti naj se mu umaknem?? Je bila njegova vožnja tik za menoj varna?
No, da je pa vseskupaj še lepše naj povem še to, da jaz nisem mogel voziti hitreje, ker je bila tudi na prehitovalnem pasu kolona in pri najboljši volji nisem imel kaj narediti saj je bilo pred mano vsaj 15 vozil, ki so peljali 120km/h. Po tvojem bi moral tudi jaz se na rit zalepit vozilu pred mano in živčno blendati?

Problem takih kot si ti, b*****m v micubišju, Marinu in mojih dveh znancev je, ker mislite, da ste sami na cesti.
 
Dj Big
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 787
Pridružen: Če apr 02, 2009 6:52 pm
Kraj: LJ-Polje

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Dj Big So nov 06, 2010 2:15 pm

INFINITI je napisal/-a:Čolak bi moral za tole v zapor, ker je posredno kriv za smrt tiste mlade ženske, tista dva v NIssanu pa ravno tako.
Vendar sem prepričan, da se bodo vsi izmuznili ko pezdeta češ nesreča z denarnimi kaznimi.

Kako je lahko profi voznik tako naduto tele, ki se vehementno obnaša in izživlje izven dirkališče je beyond me - da sem oče tega dekleta bi ga lastnoročno zadavil; ko nekoga kot voznik sprejmeš v svoj avto si avtomatično odgovoren za njega.


Bolj se nebi mogel strinjati!!! Če voziš dekle se moraš zavedati da jo moreš pripeljati varno domov.

Loco: Se strinjam.... meni se iste stvari dogajajo na avtocesti..... glede tega da ti usak govori da bi nonstop žgal EVO-ta pa tudi vrjamem......

Pač nesreča se je zgodila in to je to. Lahko bi se nekomu zgodila tudi če bi vozil po omejitvi. Eni prej nardijo nesrečo ker vozijo počasi ker niso osredotočeni, pri dinamični vožnji si bolj pozoren na vožnjo.....
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a damjan So nov 06, 2010 2:17 pm

jst se tud v popolnosti strinjam z locotom...
drugi ste pa kot ovčke....
malo bolj širše glejte stvari...ne pa da vam mediji pumpajo glave
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov