Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
DevilJDM
Novinec
 
Prispevkov: 104
Pridružen: Če jul 22, 2010 11:03 pm

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a DevilJDM So jul 02, 2011 2:02 am

Bilo je super!

par folka bo pa se treba naucit v zadnja ogledala gledat :evil: :vrum
 
Uporabniški avatar
mito155
Uporabnik
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: So jan 17, 2004 12:15 pm
Kraj: ljubljana

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a mito155 So jul 02, 2011 7:56 am

LinuxFuter je napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=3G-GwK_Hvb4

Kakovost ni ne vem kaj, je pa vsaj posneto :mrgreen:



tole bi pa jest prepovedu... ker s takim obnašanjem nekatri kar silite v nesrečo. odpadlo kolo je že recimo en lep znak... ampak nekaterim se zdi to nadvsen smešno.. :roll:
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a ManIAK So jul 02, 2011 8:58 am

Agree. Jaz tud mislim da neke omejitve bi pa mogle bit. Kaj če bi mu kolo odpadlo v ovinek v ciljno ravnino in bi se lepo privtel do ljudi? Aja, sem pozabu, saj je dosti čvrsta ograja, da te stvari prepreči. :roll:
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a airmike So jul 02, 2011 10:18 am

Blo je fajn razn to da sem v celem dnevu naredu mogoč 5 hitrih krogov ostalo pa umikanje. Zgleda da bo treba narest avto mal hitrejši :twisted:
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a LoCo So jul 02, 2011 10:46 am

Da nekej razčistimo okol te škode. Avto je bil v k**** ampak šoferji v njemu so bli pa tapravi, se zavedajo nevarnosti voznje in so bli pazljivi in uvidevni do ostalih na progi. V zadnjem ovinku ni nikol tako pripeljal da bi ogrožal gledalce, tut če bi mu kolo odtrgalo ne - in ja maniak, tam so še gume poleg ograje. Če boš pa zdej pluval zato ker se nisi mogel v četrtek pred eventom pred-prijavit in napisat "pridem če se lah, drgač me pa ne bo" so pa tvoji razlogi čist napačni.


Kar se tiče eventa je blo kar fino, glede na prostorsko stisko. Čakanje je blo do 40 min kar je malenkost preveč ampak žal ni šlo hitreje, sem se trudil potem laufat zadevo da je šlo bolj tekoče. Če ma pa kdo kakšen predlog kako bi uredili promet da bi šlo bolj tekoče čez vrsto pa prosim na pm :)
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a Matey_ So jul 02, 2011 10:55 am

ManIAK je napisal/-a:Agree. Jaz tud mislim da neke omejitve bi pa mogle bit. Kaj če bi mu kolo odpadlo v ovinek v ciljno ravnino in bi se lepo privtel do ljudi? Aja, sem pozabu, saj je dosti čvrsta ograja, da te stvari prepreči. :roll:


A ne gre folk na dirkališče, da se znori ?? A ni dirkališče kjer (vsaj načeloma) ni večjih omejitev ??
Nesreče se dogajajo in upam, da se tega zaveda vsak, ki stopi na dirkališče ... če se ne pa nima tam kaj iskat oz. če te ''nevarnosti'' ne sprejme !

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
gofra
Uporabnik
 
Prispevkov: 1153
Pridružen: Pe jun 22, 2007 8:56 pm

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a gofra So jul 02, 2011 11:00 am

To je bil open drift event?
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a LoCo So jul 02, 2011 11:10 am

gofra je napisal/-a:To je bil open drift event?


Mel smo grupo driftarjev ki so se ločeno vsake tolk podal na progo da so narisal idealno linijo iz gume :D
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
eXtreme69
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: Če maj 06, 2010 9:22 pm

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a eXtreme69 So jul 02, 2011 11:14 am

LoCo je napisal/-a:
gofra je napisal/-a:To je bil open drift event?


Mel smo grupo driftarjev ki so se ločeno vsake tolk podal na progo da so narisal idealno linijo iz gume :D


Kaj pa tisto pravilo ki je povsod napisano "Driftanje prepovedano"?

Drgač pa smeh glede škode.. kakšen cajt so pa postavljal?
Slika
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a LoCo So jul 02, 2011 11:19 am

eXtreme69 je napisal/-a:Kaj pa tisto pravilo ki je povsod napisano "Driftanje prepovedano"?


Je še zmeraj - da med dirkanjem se ne drifta. Če se zbere poštena grupica in odpelejo "session" da so skupaj tko kot dirkači je bla čisto super popestritev. Ob 9h so pa nataknili gume in so vozili grip.
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
mito155
Uporabnik
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: So jan 17, 2004 12:15 pm
Kraj: ljubljana

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a mito155 So jul 02, 2011 11:26 am

LoCo je napisal/-a:Da nekej razčistimo okol te škode. Avto je bil v k**** ampak šoferji v njemu so bli pa tapravi, se zavedajo nevarnosti voznje in so bli pazljivi in uvidevni do ostalih na progi. V zadnjem ovinku ni nikol tako pripeljal da bi ogrožal gledalce, tut če bi mu kolo odtrgalo ne - in ja maniak, tam so še gume poleg ograje. Če boš pa zdej pluval zato ker se nisi mogel v četrtek pred eventom pred-prijavit in napisat "pridem če se lah, drgač me pa ne bo" so pa tvoji razlogi čist napačni.


Kar se tiče eventa je blo kar fino, glede na prostorsko stisko. Čakanje je blo do 40 min kar je malenkost preveč ampak žal ni šlo hitreje, sem se trudil potem laufat zadevo da je šlo bolj tekoče. Če ma pa kdo kakšen predlog kako bi uredili promet da bi šlo bolj tekoče čez vrsto pa prosim na pm :)


Jest nisem nič spraševal ali se lahko predprijavim, tako da si me zamenjal z kom. ;) al sem pa narobe prebral :P
Loco... obnašaje voznikov škode na progi ni bilo ravno vrhunsko, kolikor sem videl so se parkrat obrnili, pa ne zaradi doseganja rezultata, ampak ker so bili na progi zato, da so zganjali norce. Eventi postajajo vedno bolj zanimivi tudi za gledalce, veliko vozil ima že drikalne gume tudi na "običajnih" vozilih (pade mi na pamet sedaj C4), driftarji so dogajanje popestrili in dvignili adrenalin vsem, ki smo stali tam zraven in gledali.
Dejstvo je da je vozilo neizpravno in nevarno za v promet in kot tako neprimerno tudi za dirkališče. Primerno je edino za v stiskalnico.

Sprašujem pa tebe Loco, če se zavedaš kakšna neumnost se lahko zgodi, če bi odpadla guma odskakljal med gledalce in koga poškodovala. To so stvari ki so precej težke in bi lahko dale velik minus na TA. kar bi bilo pa resnično škoda. In verjamem da je še kdo podobnega mnenja.

lp
 
Uporabniški avatar
mito155
Uporabnik
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: So jan 17, 2004 12:15 pm
Kraj: ljubljana

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a mito155 So jul 02, 2011 11:31 am

Matey_ je napisal/-a:
ManIAK je napisal/-a:Agree. Jaz tud mislim da neke omejitve bi pa mogle bit. Kaj če bi mu kolo odpadlo v ovinek v ciljno ravnino in bi se lepo privtel do ljudi? Aja, sem pozabu, saj je dosti čvrsta ograja, da te stvari prepreči. :roll:


A ne gre folk na dirkališče, da se znori ?? A ni dirkališče kjer (vsaj načeloma) ni večjih omejitev ??
Nesreče se dogajajo in upam, da se tega zaveda vsak, ki stopi na dirkališče ... če se ne pa nima tam kaj iskat oz. če te ''nevarnosti'' ne sprejme !

LP
Matej



Če se hoče znoreti in delati iz sebe norca z totalno gnilim vozilom, kjer odpadajo stvari, se lahko zapelje kdaj ko se ne organizira TA, kjer je prvotni plan doseganje časa. Me zanima kakšen bi bil odziv nekoga ki bi mu skakajoča guma pristala v vozilu. Jaz ti osebno napišem kupoprodajno pogobo za vozilo. In uredim financiranje če nimaš. Ne se hecat s takimi stvari. Eno je nesreča zaradi prehitre vožnje, drugo pa nesreča zaradi malomarnosti.

lp
 
Uporabniški avatar
Silvio
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 44
Pridružen: Če jul 15, 2010 5:38 pm
Kraj: Savinjska dolina

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a Silvio So jul 02, 2011 11:45 am

Za vse tiste, ki vam gre škoda in vozniki v njej v nos vam povem, da je avto še registriran. Edino kar smo naredili je to, da smo ga olajšali in prilagodili izpuh. Z gumo, ki je odletela pa je bila nepredvidljiva nesreča, ki se lahko vsakemu pripeti. Hitrejše voznike smo puščali naprej, če pa smo kaj peska vrgli na progo smo pa tudi pometli. Se opravičujem tistim, ki smo jih ovirali. Naslednjič pa pridemo s saxojem, da vam ne bomo napote delal na stezi :roll:

Drugače pa super event, ni bilo prevroče, na koncu pa še malo dežja :) kot naročeno
Catch me if you can :)
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a LoCo So jul 02, 2011 11:47 am

mito155 je napisal/-a:Jest nisem nič spraševal ali se lahko predprijavim, tako da si me zamenjal z kom. ;) al sem pa narobe prebral :P


Je letel na maniaka, ne nate. Se opravičujem če sm se narobe izrazu.

mito155 je napisal/-a:Loco... obnašaje voznikov škode na progi ni bilo ravno vrhunsko, kolikor sem videl so se parkrat obrnili, pa ne zaradi doseganja rezultata, ampak ker so bili na progi zato, da so zganjali norce. Eventi postajajo vedno bolj zanimivi tudi za gledalce, veliko vozil ima že drikalne gume tudi na "običajnih" vozilih (pade mi na pamet sedaj C4), driftarji so dogajanje popestrili in dvignili adrenalin vsem, ki smo stali tam zraven in gledali.
Dejstvo je da je vozilo neizpravno in nevarno za v promet in kot tako neprimerno tudi za dirkališče. Primerno je edino za v stiskalnico.

Sprašujem pa tebe Loco, če se zavedaš kakšna neumnost se lahko zgodi, če bi odpadla guma odskakljal med gledalce in koga poškodovala. To so stvari ki so precej težke in bi lahko dale velik minus na TA. kar bi bilo pa resnično škoda. In verjamem da je še kdo podobnega mnenja.

lp


Avto je ob prihodu na progo bil tehnično izpraven - dejansko. Naredil so tehnični pregled, mel so uredu gume, bremze in zlajšan avto. Edina razlika je bila da so bili brez haube - ampak v praksi je avto BIL tehnično izpraven. Maš najbrž prav da je šla stvar predaleč ampak verjami mi da je bilo v celotnem dogodku VELIKO bolj nevarnih situacij med šoferji kot pa Škoda ki se je načeloma držala zase, vozila z driftarji itd.

Sej se trudimo vsakič posebej podučit ljudi o obnašanju na dirkališlu, varnosti itd. Imamo obvezne čelade. Ampak to so stvari ki se jih ljudje naučijo skozi čas - sej se stvar izboljšuje, ampak vsakič so novi, prvič na pisti itd. Če pa se ti stvar ne zdi na nivoju pa najboljše da začneš vozit FIA dirke, kjer bo dovolj varno.
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1598
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a srcnik So jul 02, 2011 12:00 pm

mito155 je napisal/-a:
LoCo je napisal/-a:Da nekej razčistimo okol te škode. Avto je bil v k**** ampak šoferji v njemu so bli pa tapravi, se zavedajo nevarnosti voznje in so bli pazljivi in uvidevni do ostalih na progi. V zadnjem ovinku ni nikol tako pripeljal da bi ogrožal gledalce, tut če bi mu kolo odtrgalo ne - in ja maniak, tam so še gume poleg ograje. Če boš pa zdej pluval zato ker se nisi mogel v četrtek pred eventom pred-prijavit in napisat "pridem če se lah, drgač me pa ne bo" so pa tvoji razlogi čist napačni.


Kar se tiče eventa je blo kar fino, glede na prostorsko stisko. Čakanje je blo do 40 min kar je malenkost preveč ampak žal ni šlo hitreje, sem se trudil potem laufat zadevo da je šlo bolj tekoče. Če ma pa kdo kakšen predlog kako bi uredili promet da bi šlo bolj tekoče čez vrsto pa prosim na pm :)


Jest nisem nič spraševal ali se lahko predprijavim, tako da si me zamenjal z kom. ;) al sem pa narobe prebral :P
Loco... obnašaje voznikov škode na progi ni bilo ravno vrhunsko, kolikor sem videl so se parkrat obrnili, pa ne zaradi doseganja rezultata, ampak ker so bili na progi zato, da so zganjali norce. Eventi postajajo vedno bolj zanimivi tudi za gledalce, veliko vozil ima že drikalne gume tudi na "običajnih" vozilih (pade mi na pamet sedaj C4), driftarji so dogajanje popestrili in dvignili adrenalin vsem, ki smo stali tam zraven in gledali.
Dejstvo je da je vozilo neizpravno in nevarno za v promet in kot tako neprimerno tudi za dirkališče. Primerno je edino za v stiskalnico.

Sprašujem pa tebe Loco, če se zavedaš kakšna neumnost se lahko zgodi, če bi odpadla guma odskakljal med gledalce in koga poškodovala. To so stvari ki so precej težke in bi lahko dale velik minus na TA. kar bi bilo pa resnično škoda. In verjamem da je še kdo podobnega mnenja.

lp


Daj ne pametvat na suho.

Avto je BIL tehnično izpraven, razen rje ki je pri tem modelu stara znanka, je tehnično bil tipi topi, saj je uradno tudi še registriran. Razlog zakaj je prišlo do dogodka v videu je RAZTRGANO PLATIŠČE. Kar pa nima veze z izpravnostjo avtomobila (razen če bi (kolker si pameten) prepovedal jeklena platišča?).

Drugače pa malo preveč gledaš formulo 1, da bo eno odletelo platišče pobilo 5 ljudi, sploh na RL, kjer se dosegajo 200+ hitrosti. A si sploh na lastne oči vidu hitrost kotaljenja gume? Pa z nogo bi jo lahk ustavu oz. imel 10 sek časa za umik...

@wuky
Na žalost pa se je na koncu vdal menjalnik, tako da škodilak no more :(

@LinuxFuter

V videu uredi, gre se za Škodo Felicijo Combi 1.3 :)

@Maniak (da ne bom postov nabijal)

Kakršno predpostavko si ti dal je fizično nemogoča. Prvo kot prvo, da mu felgo raztrga mora avto biti v ovinku, kar je že daleč od tiste strehce, kot drugo, če bi jo čudežno na ravnini odtrgal, bi letela vzporedno z avtom oz. pod majhnim kotom in bi jo tista mreža ustavla, kot tretje končno hitrost (recimo tvojih 80 km/h) doseže na koncu ravnine, kar je pa že spet mimo tiste strehce.

Tako da ne jokat tu zdaj pa paniko zgajat, dirkanje je nevaren šport, to vsi vemo. Je pa mnogo bolj nevarno če zleti kdo s ceste z 300+ hp avtom med publiko kot pa ena guma s škode :? mislim eni ste res (cenzura) :roll:
Zadnjič spremenil srcnik, dne So jul 02, 2011 12:20 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a ManIAK So jul 02, 2011 12:03 pm

LoCo je napisal/-a:Če boš pa zdej pluval zato ker se nisi mogel v četrtek pred eventom pred-prijavit in napisat "pridem če se lah, drgač me pa ne bo" so pa tvoji razlogi čist napačni.


Kaj se zdaj tu obešaš na to? Sem ti jaz slučajno v javno temo opisal moj problem? Nisem, torej se te zadeve rešujejo po PM-ih.

Jaz nevem zakaj si ti domišljaš, da si toliko več kot mi ostali in ti je bil problem še odpisat, tu pa zdaj potenciraš s tem?

In ne, to ni bil razlog da sem se vpiknil v varnost ob stezi. Tud sam sem se nasmejal ob izletu škode, ampak ko pomisliš na posledice pa niti ni več tolko hecno. Dosti ljudi je stalo pod streho na ciljni ravnini, si mogoče pomislil kaj bi se zgodilo če bi mu kolo pri 80km/h odpadlo in nadaljevalo med publiko? Tam jaz niker nisem opazil zaščitnih gum.
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a LoCo So jul 02, 2011 12:30 pm

ManIAK je napisal/-a:
Kaj se zdaj tu obešaš na to? Sem ti jaz slučajno v javno temo opisal moj problem? Nisem, torej se te zadeve rešujejo po PM-ih.

Jaz nevem zakaj si ti domišljaš, da si toliko več kot mi ostali in ti je bil problem še odpisat, tu pa zdaj potenciraš s tem?


Če se kdo obnaša od naju nad vsemi si to ti. Če ma kdo hitrejši čas od tebe je najprej tehnični pregled, potem pa vprašat kdo vozi. Ne potenciram ničesar, ne mislim si da sem nad komerkoli ampak pričakujemo pa MALO SPOŠTOVANJA IN HVALEŽNOSTI za organizacijo eventov, iz katerih zaslužim toliko da sem s tem včerajšnjim eventom končno naredil NULO iz minusa in vsakič podpišem 2 strani dolgo izjavo za kaj vse sem odgovoren če se kaj zgodi. Ker delam nekaj iz svojega veselja do "amaterskega dirkanja" in ker upam da bo to nekoč uspešno tekmovanje. Če se ti zdi da zahtevam preveč, potem se ti iskreno opravičujem vaša visokost.

ManIAK je napisal/-a:In ne, to ni bil razlog da sem se vpiknil v varnost ob stezi. Tud sam sem se nasmejal ob izletu škode, ampak ko pomisliš na posledice pa niti ni več tolko hecno. Dosti ljudi je stalo pod streho na ciljni ravnini, si mogoče pomislil kaj bi se zgodilo če bi mu kolo pri 80km/h odpadlo in nadaljevalo med publiko? Tam jaz niker nisem opazil zaščitnih gum.


Nesreče so del motoršporta. Če bi vsi razmišljali o tem kaj se lahko na dirkališču zgodi bi ostal doma. Se dogaja, upamo da ne bo šlo kolo v publiko, je pa vseeno pred publiko pod streho žičnata ograja ki naj bi vsaj močno zabremzača če ne že ustavila ta projektil od škodinega platišča.
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
mito155
Uporabnik
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: So jan 17, 2004 12:15 pm
Kraj: ljubljana

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a mito155 So jul 02, 2011 12:45 pm

srcnik je napisal/-a:
Daj ne pametvat na suho.

Avto je BIL tehnično izpraven, razen rje ki je pri tem modelu stara znanka, je tehnično bil tipi topi, saj je uradno tudi še registriran. Razlog zakaj je prišlo do dogodka v videu je RAZTRGANO PLATIŠČE. Kar pa nima veze z izpravnostjo avtomobila (razen če bi (kolker si pameten) prepovedal jeklena platišča?).

Drugače pa malo preveč gledaš formulo 1, da bo eno odletelo platišče pobilo 5 ljudi, sploh na RL, kjer se dosegajo 200+ hitrosti. A si sploh na lastne oči vidu hitrost kotaljenja gume? Pa z nogo bi jo lahk ustavu oz. imel 10 sek časa za umik...


Kakršno predpostavko si ti dal je fizično nemogoča. Prvo kot prvo, da mu felgo raztrga mora avto biti v ovinku, kar je že daleč od tiste strehce, kot drugo, če bi jo čudežno na ravnini odtrgal, bi letela vzporedno z avtom oz. pod majhnim kotom in bi jo tista mreža ustavla, kot tretje končno hitrost (recimo tvojih 80 km/h) doseže na koncu ravnine, kar je pa že spet mimo tiste strehce.

Tako da ne jokat tu zdaj pa paniko zgajat, dirkanje je nevaren šport, to vsi vemo. Je pa mnogo bolj nevarno če zleti kdo s ceste z 300+ hp avtom med publiko kot pa ena guma s škode :? mislim eni ste res (cenzura) :roll:


Kolega moj.. midva nisva krave skupi pasla da boš takole pisal ;) . Avto je bil tehnično izpraven mogoče 5 let nazaj. To da je odtrgalo kolo stran je posledica tvoje, vaše zajebancije, saj ste vozili za zabavo. Manjkalo vam je samo še da obrnete škodo na glavo. To da si vse spustil naprej bom raje preskočil, ker ima veliko ljudi težave z spremljanjem dogajanja zadaj. Dejstvo je, da ste prišli tja z namemo se zajebavat in to vam je uspelo. Po celi črti. In še huje. Kotaleča kolesa z razgretimi gumami ti pa verjamem da jih lahko ti sam ujameš in zraven še surfaš po internetu. Pač si maksimalno sposoben. In se ti opravičujem ker mnogi nismo.
In hvala... da pridete naslednjič z AXom. Je veliko bolj pametno.

@loco... tekmovanja so odlična, to veš dobro tudi sam. Vendar pretiravanje z čemerkoli ni nikoli ok. Prav tako ne z takimi "zajebancijami". Track day je otak tvoj, jaz sem samo izrazil mnenje. Tako kot ga vedno.

lp
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a LoCo So jul 02, 2011 12:54 pm

mito155 je napisal/-a:@loco... tekmovanja so odlična, to veš dobro tudi sam. Vendar pretiravanje z čemerkoli ni nikoli ok. Prav tako ne z takimi "zajebancijami". Track day je otak tvoj, jaz sem samo izrazil mnenje. Tako kot ga vedno.


Hvala. Se naučimo vsakič nekaj novega, da bo naslednjič boljše. Konstruktivna mnenja pa vedno dobrodošla.
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a ManIAK So jul 02, 2011 1:08 pm

LoCo je napisal/-a:
ManIAK je napisal/-a:
Kaj se zdaj tu obešaš na to? Sem ti jaz slučajno v javno temo opisal moj problem? Nisem, torej se te zadeve rešujejo po PM-ih.

Jaz nevem zakaj si ti domišljaš, da si toliko več kot mi ostali in ti je bil problem še odpisat, tu pa zdaj potenciraš s tem?


Če se kdo obnaša od naju nad vsemi si to ti. Če ma kdo hitrejši čas od tebe je najprej tehnični pregled, potem pa vprašat kdo vozi.


Take podle igre pa niti od tebe nisem pričakoval. Malo, zelo malo je tekmovalcev ki se vpišejo v klaso ki res spadajo. In jaz, ki sem te občasno opozoril ( 3x če smo natančni ) na nepravilnosti, izpadem zdaj tu največji grebator za pokale in "nagrade". Sem eden izmed redkih, ki ti osebno povem kako pikro pripombo glede kakšnega avta in nisem kot ostali ki nabijajo na forumih v živo pa poniknejo. Zdaj če hočeš ti lahko tud jaz tule nabijam o nepravilnosti na RL pa sem tiho in se ti za hrbtom smejim kako si nesposoben, da še določenih avtov ne uvrstiš v prave skupine? Ti je to ljubše?
Sem bil včeraj že na poti do tebe, da ti povem še za kaki avto ki je že par x bil v narobni klasi, pa sem si premislu ravno zaradi takšnih izpadov v katerih sem potem jaz najslabši.

In če mi če med vrsticami očitaš, da se grebem za pokale in nagrade, pol pa naj bom še jaz malo nesramn.
Jaz bi na tvojem mestu najprej zagotovil vse nagrade, potem pa se hvalisal okrog. Kaj mi nuca doma list papirja če pa je olje nedobavljeno že iz TA #2. ;)
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov