Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
Serđo™
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2412
Pridružen: Če mar 21, 2002 10:03 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a Serđo™ To okt 01, 2002 8:52 pm

:D:D
 
Uporabniški avatar
AnDrO__
Novinec
 
Prispevkov: 118
Pridružen: To okt 01, 2002 9:44 pm
Kraj: MB

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a AnDrO__ To okt 01, 2002 10:05 pm

Fantje bili ste dobri samo ite kaj pogledat v tujino pogledat kako ma folk poštimane avtomobile.Pa če greste na kakšno srečanje pustite svoje avte daleč vstran na parkirišču če ne se vam bo še kod smejal.

Gori naprimer v Avstriji naredijo iz avtov nemogoče.Fantje če maš samo denar kupiš avto in ga maš takšnega kot si ga pripeljal iz salona,daš na njega samo kakšne spojlerčke pa lita platišča in športni filter to še ni ne vem kakšen tuning.Temu se reče prvi na vasi in zadnji v mestu
Guter Sex ist nur ein Vorspiel fur fahren mit BMW.

AnDrO
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a Sale To okt 01, 2002 10:22 pm

Sem že bil v tujini in sem si pogledal kako imajo to tam narejeno. Priznam da sem se veliko tam "naučil", kar pa še ne pomeni da ne znam ceniti tut domače tuning scene. Pa ne verjamem, da bi se nam tam kdo smejal (oz. se nam ni) - tam na srečo prevladuje drugačna mentaliteta in če bi se blo treba it česa učit v tujino, je to predvsem slednje.

Avstrijce lahko pa potem po istem principu začnemo pošiljat v ZDA, da se bojo fantje mal naučil kaj je to pravi avto tunning, pa američane na Japonsko, al kako ???
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
bravura
Uporabnik
 
Prispevkov: 814
Pridružen: So maj 11, 2002 7:53 pm
Kraj: Ilirska Bistrica - okolica

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a bravura To okt 01, 2002 10:22 pm

Slikahe he!
Never drive faster, than your guardian angel can fly.
 
Uporabniški avatar
AnDrO__
Novinec
 
Prispevkov: 118
Pridružen: To okt 01, 2002 9:44 pm
Kraj: MB

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a AnDrO__ To okt 01, 2002 10:30 pm

Če misliš da Avstrijsci in Nemci še nimajo zadev kot v Ameriki se motiš.Idi enkrat malo v Essen pa boš videl pa potem še malo med lokalce tam.Drugače pa so Angleži in Japonci pravi manijaki v tuningu. Na Nurburgring hodi ful Nagležev z avti, da samo gledaš.Naprimer sploh ne morš verjet, da vidiš Golfa ali Imprezo in podobno.

Ljudje kaj pravite na Audi A3 z 4,2 V8 motorjem od Audija S8.
Guter Sex ist nur ein Vorspiel fur fahren mit BMW.

AnDrO
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a Sale To okt 01, 2002 10:37 pm

Jah, potem je pa stvar rešena. Bomo Avstrijce pošiljali k Angležem in Japoncem na tečaj avto-tuninga :D :D. Mi pa bomo lahko zadovoljni če nam bodo dovolili učenje od Američanov ;).
Slika Slika
 
G-4S
 

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a G-4S To okt 01, 2002 11:10 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Salsa
Novinec
 
Prispevkov: 142
Pridružen: So sep 21, 2002 9:47 am

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a Salsa Sr okt 02, 2002 7:22 am

Hehehehehehehhe
Slika
 
Uporabniški avatar
enarf
Novinec
 
Prispevkov: 382
Pridružen: Pe maj 24, 2002 10:09 am
Kraj: Ljubljana

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a enarf Sr okt 02, 2002 8:44 am

Ej, Gfors, bel avto s črnimi odbijači je kul!
Žua d vivre...
 
Susi13
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: So jul 06, 2002 10:54 pm

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a Susi13 Sr okt 02, 2002 5:08 pm

Z zamudo, pa vendar... :)

Sobota je bila krasna! :) Mrzla, a čudovita! :)

Alenkica je uspela premagati tremo in uživala full! Jaz pa tudi... Se mi je uresničila želja! ;)

Sicer pa: spoznali sva Lupusa (ki ima za moj okus full lepe očke) in DrSergiaDj, za katerega bi skoraj rabila pručko... da preverim, če ima tudi on tako sončkaste oči! ;) :)

...hahahaha...

V glavnem: naslednjič nas bo več! Ekipa ženskic se zbira in ... Moški, pazite se! ;) :)

Suzana ;)
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a Sale Sr okt 02, 2002 5:26 pm

Hehe, to pa so komplimenti za Lupusa in Sergia sej se bosta fanta še Slika (pa ne med sabo, hehe).

Ja sorry, jaz sem te pa že skor dokončno obtožu, da vaju s kolegico ni blo. Sem pol še pogledu rezultate in Alenka očitno ve kako se stvari streže Slika.

Naslednjič bom še jst prispeval svojo ženskico v vašo ekipo, sam zdej je glih nekako "in between cars". A ne Salsa? Boš lohk s Sergiotom in z mano rejsala če ne bova midva pobegnila v kakšno višjo kategorijo Slika .
Slika Slika
 
Salsa
Novinec
 
Prispevkov: 142
Pridružen: So sep 21, 2002 9:47 am

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a Salsa Sr okt 02, 2002 7:28 pm

Prispeval svojo ženskico?!?Slika
Tvoja ženskica komaj čaka, da se ponudi naslednja priložnost, da bo lohk tudi ona rejsala! ;)Tudi, če mi bosta ušla v višjo kategorijo, vaju bom z lahkoto ujela in tudi prehitela, saj govorimo o teži, ne? ;) ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
AnDrO__
Novinec
 
Prispevkov: 118
Pridružen: To okt 01, 2002 9:44 pm
Kraj: MB

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a AnDrO__ Sr okt 02, 2002 8:46 pm

O.K. naši vrli fantje zgleda da ste le prvi v naši vasi,ker mate za ta dnar najboljše kar se da dobit.BRAVO

Ampak mene bi blo sram,da grem na DRAG RACE in zaradi neznanja v hitrem speljevanju in menjavanju uničim sklopko.Kera avtošola vas je te tega učila oz. kje ste to videli, da sklopka med prestavljanjem drsi.Moram rečt, da mate znimive tehnike,ki pa vas žal stane denarja in pa tudi časa na samem rejsu.Ali pa morda mate vsi povrsti za k.... sklopke oz. neke čip varijante.

Sicer pa je vašim dobaviteljem delov to bilo fajn.


P.S.:Pa ne zamert kritike pač veliko tega spremljam in določene stvari me presenečajo:).
Guter Sex ist nur ein Vorspiel fur fahren mit BMW.

AnDrO
 
Uporabniški avatar
Serđo™
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2412
Pridružen: Če mar 21, 2002 10:03 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a Serđo™ Sr okt 02, 2002 8:56 pm

saxoman: kako pa ves, da znas ti hitro speljevati? :D

sam sm mislu, da zadevo dosti dobro obvaladam...pa sm se dobro dobro zmotu :)

sklopka je pa itak potrosni material ;)
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a Sale Sr okt 02, 2002 9:40 pm

Saxoman, kateri si že ti bil na drag race-u? Oprosti, ampak se te nekako ne spomnim med tekmovalci Slika.

No sicer si pa še do danes ne morem odpustit, da nisem za prvi uradni drag race v SLO, vgradil v svoj avto čisto nove (not cheap) sklopke ;) in tako namesto 8 tisočakov raje zapravil 5x toliko :D.

Še to bi rad povedu: nič nimam proti kritiki, če je le ta dobronamerna (ja tudi taka obstaja) in če poleg nje pristaviš tudi kakšno vzpodbudno besedo - drugače smo lahko hitro na meji provokacije. Vsekakor pa ne moreš pričakovat, da ti bomo tisti, ki tukaj že kar nekaj časa "delimo" mnenja kar takoj (brez argumentov) pritdili v en glas. Sej je prav, da nas podučiš če imaš izkušnje na tem področju - se pa da to izvest tudi na eleganten način, a ne? Pa brez zamere ;).

BTW..Vsak začetek je težek. Tudi v tujini niso najbrž kar takoj štartali z engine swap-i, "kameleon" barvami, pa custom made bodyworkom,...

[Sporočilo uredil/a 4Sale na dan 02.10.2002 ob 21:51 GMT]
Slika Slika
 
G-4S
 

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a G-4S Sr okt 02, 2002 10:30 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a Sale Sr okt 02, 2002 10:38 pm

Uf, jao tole je bilo pa na oštro Slika!!! Jah saxoman, si si pa že zaslužu, da ti jih je Gfors tkole napel :D :D :D.

Samo, da se ne bo kakšna ključavnica pojavla zraven naslova tegale topica, hehe ;) ;).

[Sporočilo uredil/a 4Sale na dan 02.10.2002 ob 22:39 GMT]
Slika Slika
 
G-4S
 

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a G-4S Sr okt 02, 2002 10:51 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
DiDo
Novinec
 
Prispevkov: 119
Pridružen: Sr maj 29, 2002 7:16 pm
Kraj: Činžat

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a DiDo Če okt 03, 2002 12:35 am

Najprej moram pohvalit organizatorje, ker jim je ˝vsaj po moje˝ uspelo skupaj spravit tako prireditev. Res pohvalno.
Pohvala tudi vsem, ki ste tekmovali. Sej v končni fazi ni važno kak ste se odrezali, važno je, da ste sodelovali in prispevali k tej prireditvi v kateri smo uživali res vsi (razn tistih, ki so zmrzovali!). :)

suxman: Me res zanima kaj vožiš, kako stylan in tunan avto imaš ti... predvidevam, da ne kaj, zato ker pol ne bi trobo takih neumosti. V primeru, da pa imaš boga in batino, pa si verjetno nisi sam kupil avta, vzdrževal, stylau, tunau pa ne vem kaj še vse iz lastnega žepa! Ti je ati stisno perje zraven ha? .)

Pubeci, ne se ukvarjat z takim no... nima smisla... Po mojem je pri nas čisto cool, da je tak kot je in da gre na boljše (vsaj v tej smeri).
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Po Mariboru....

Napisal/-a vladek Če okt 03, 2002 5:37 am

susi13: a ti si bila tud tam?? kako to da te nisem videl??
Slika
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov