Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Napisal/-a skopusnik Pe maj 08, 2009 8:23 pm

kaj se kregate. treba bo dojet da je Renault naredu odličen avto za svoje konjičke in za prednji pogon. sicer pa. vzemte enga evota(ziher je kakšen na forumu), zice pa to vn pa semi-slick gume gor pa pejte probat odpeljat hitrejši krog kot ga ima Megane. :P
 
Uporabniški avatar
TOYOTA
Uporabnik
 
Prispevkov: 1167
Pridružen: Če feb 13, 2003 4:20 pm

Napisal/-a TOYOTA Pe maj 08, 2009 8:25 pm

skopusnik je napisal/-a:kaj se kregate. treba bo dojet da je Renault naredu odličen avto za svoje konjičke in za prednji pogon. sicer pa. vzemte enga evota(ziher je kakšen na forumu), zice pa to vn pa semi-slick gume gor pa pejte probat odpeljat hitrejši krog kot ga ima Megane. :P

očitno nisi prebral teme, saj ima bolši čas kot megane, pe še z vsemi zici :lol:
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Napisal/-a skopusnik Pe maj 08, 2009 8:30 pm

ne res nisem bral cele teme. a nima Megane R26R boljši čas na racelandu kot EVO 9(al x ne vem kater) pa M3?
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan Pe maj 08, 2009 8:53 pm

@skopusnik; to je lestica avtomagazina, ne racelanda. Nihče (skoraj) ne trdi, da je ta megane (je kdo opazil, da večina imena ne napiše pravilno?) slab. Tu se ne gre več o serijskih avtih in neserijskih, ob to večina ne dregne, le te gume jim burijo domišljijo. Dejsto, da ma slick gume, mu tečejo na mlin, in to s precej velikim tokom. Če bi imeli vsi avti gor takšne gume, bi bila lestvica drugače sestavljena. Sicer pa naj gre kdo -če ima takšnega megana- na raceland z "navadnimi" gumami, pa da se vidi, kako mu bo šlo.
 
MAX CAVALLERA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Po mar 16, 2009 12:15 pm
Kraj: BRASIL Belo Horizonte

Napisal/-a MAX CAVALLERA Pe maj 08, 2009 9:10 pm

...bilo bi v ku..u,Megan pa neki avto,na nobeni dirki ga ne opazim,sploh da bi naredil kakšen rezultat voz pa tak :roll:
Če pa so kakšni rezultati pa gor z njimi,then i will belive :pray:
This is a prophecy
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan Pe maj 08, 2009 9:39 pm

@MAX CAVALLERA; pa ne more ti biti merilo ali avto sodeluje na kakšnih dirkah. Sodeluje audi RS6 avant na kakšni dirki? Ali pa SLR McLaren? Torej sta to za tebe slaba avta?
Meni defenitivno niso dirke merilo, po katerih ocenim nek avto/znamko (v katerih za nameček dirkajo s totalno neserijskimi avti). Dol mi visi, ali je AUDI zmagal v LeMansu. Ali pa Citroën v rallyu. To se mi zdi kvečjemu neumno, ker Citroën ne izdeluje avtov, ki bi bili približek rallya (dosti bolj logičen mi je Subaru ali pa Mitsubishi). Največjo povezavo z rallem ima njihov SUV, pa še to le zato, ker ima štirikolesni pogon. C4 ali pa C2 by Loëb pa mi tudi nista nek približek. To dirkanje kvečjemu dvigne ugled znamke v podzavesti ljudi, po mojem mnenju. Verjetno pa bi znamka bila nizko cenjena pri ljudeh, če ne bi sodelovala v športih, četudi je slaba. Se vsaj govori o njih. Spet primer: Lada ali pa Proton, ki je bil dolgo v zatonu. Dosti OFF-Topic.
Upam da razumeš kaj hočem povedati ;)
 
MAX CAVALLERA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Po mar 16, 2009 12:15 pm
Kraj: BRASIL Belo Horizonte

Napisal/-a MAX CAVALLERA Pe maj 08, 2009 9:43 pm

ijuvan pa ti povej kje dirkajo s karavani RS6 WTF :shock:
SLR ni blema http://www.youtube.com/watch?v=qr_H0hnjtx8
http://www.youtube.com/watch?v=wrNOGVOr6K0
še želiš :?:
upss smetim temo za nevedneže :oops:
Zadnjič spremenil MAX CAVALLERA, dne Pe maj 08, 2009 9:45 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
This is a prophecy
 
Uporabniški avatar
SAVINJCAN
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3780
Pridružen: To avg 30, 2005 8:09 pm

Napisal/-a SAVINJCAN Pe maj 08, 2009 9:44 pm

ijuvan je napisal/-a:@MAX CAVALLERA; pa ne more ti biti merilo ali avto sodeluje na kakšnih dirkah. Sodeluje audi RS6 avant na kakšni dirki? Ali pa SLR McLaren? Torej sta to za tebe slaba avta?
Meni defenitivno niso dirke merilo, po katerih ocenim nek avto/znamko (v katerih za nameček dirkajo s totalno neserijskimi avti). Dol mi visi, ali je AUDI zmagal v LeMansu. Ali pa Citroën v rallyu. To se mi zdi kvečjemu neumno, ker Citroën ne izdeluje avtov, ki bi bili približek rallya (dosti bolj logičen mi je Subaru ali pa Mitsubishi). Največjo povezavo z rallem ima njihov SUV, pa še to le zato, ker ima štirikolesni pogon. C4 ali pa C2 by Loëb pa mi tudi nista nek približek. To dirkanje kvečjemu dvigne ugled znamke v podzavesti ljudi, po mojem mnenju. Verjetno pa bi znamka bila nizko cenjena pri ljudeh, če ne bi sodelovala v športih, četudi je slaba. Se vsaj govori o njih. Spet primer: Lada ali pa Proton, ki je bil dolgo v zatonu. Dosti OFF-Topic.
Upam da razumeš kaj hočem povedati ;)


lepo napisano, podpis :con :clapclap
 
Uporabniški avatar
SAVINJCAN
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3780
Pridružen: To avg 30, 2005 8:09 pm

Napisal/-a SAVINJCAN Pe maj 08, 2009 9:46 pm

MAX CAVALLERA je napisal/-a:ijuvan pa ti povej kje dirkajo s karavani RS6 WTF :shock:


to je on tebe vprašal, ker si ti njega vprašal kje dirkajo z megane, si res ne prideš gor? :har
 
MAX CAVALLERA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Po mar 16, 2009 12:15 pm
Kraj: BRASIL Belo Horizonte

Napisal/-a MAX CAVALLERA Pe maj 08, 2009 9:47 pm

ziher avtomobilske tovarne dirkajo za to da se salama bolje prodaja,a si ti normalen
dokazal sem mu ker je vprašal
in kje pokaže megan rezultat,dol mi visijo dvopogonci jeb..ga :!:
This is a prophecy
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan Pe maj 08, 2009 10:14 pm

Priznam, da sem o marsičem nevednež, a tudi ti se ne moreš s tem ravno postavljati. 100% je tudi nekdo nekje dirka z megani, jaz sem ciljal predvsem na dirke večjega formata (upam da nisi ravno ti nevednež in jih poznaš vsaj nekaj). Če gremo v detajle, najdeš na avtoslalomih vsega boga (saj so tudi to dirke, ali pač?). Tudi avtošolski qashqai se najde. Salame pa jem zelo rad, tudi v avtomobilu (še posebej so dobre s kumaricami in sirom), napisal sem zgolj svoj pogled na dirkanje in ni imelo nikakršne veze s tvojim postom.
O RS6 avantu in dirkanju pa ti je že SAVINJCAN napisal kaj sem hotel. Si za SLR-a z drugega posnetka prepričan da je serijski? Totalno svinjamo tole temo, a sem se moral oglasiti, ker pisanje nekaterih (ne, MAX CAVALLERA, ne mislim samo tebe) je pa že smešno (tudi moje pisanje je za koga neumno, a pustimo to za drugič), in nič ne kaže, da se bo kaj spremenilo.
 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

Napisal/-a zoranwagen So maj 09, 2009 9:21 am

...človek sam bere: če, če, če, če, če, če, če bi mel tok zicov, če bi mel take gume...

me pa tule ena zanima kaj bi se zgodilo ČE bi Megane vozu brez motorja??? kaki bi mel čas??? ČE bi brez vozu pomoje ga Micka pihne edin ČE bi mela Micka ta mali izpuh al ČE bi na strehi peljala nočno omarcu pa ČE Megane bi mel 2l bencina sam pol pa ČE bi M3 mel okna odprta in ČE poslušaš narodnjake z komolcem zunaj pol pa nevem kaj bi blo

točno tk se bere vse to jokanje
...ne smem kar želim...
 
Uporabniški avatar
_Pancho_
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Po jan 02, 2006 5:10 pm
Kraj: OBALA

Napisal/-a _Pancho_ So maj 09, 2009 9:40 am

Tale forum potrebuje enega poštenega MODERATORJA !!!!
Včasih vozim hitro, včasih pa počas
 
Prokarjon
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: Pe avg 29, 2008 2:56 pm

Napisal/-a Prokarjon So maj 09, 2009 11:26 am

Lejte... lepo je bilo razloženo da merilo je da je avto iz štacune kot je... torej če ga Renault prodaja kot serijskega z R888 gumam je pač žal tako... žalite se pri micki da vam tega ni dala oz. da micka tega nima za tiste ki jo zagovarjate pa jo tudi doma nimate...


In še za tiste ki slabo berejo celotno temo. Sem lepo že povedal da ima ta megane najboljši FWD čas na Nurburgringu... tako da tist argument, da je pač na eni gokard pisti lahko tak rezultat naredit prav smešen...


Pravzaprav ste smešni že vsi ki ga tako kurcate, ker dejansko nimate enega pametnega argumenta za na mizo dat... tako kot sem rekel... meganova direktna konkurenca so golfi, fordi, seati... zakaj nikjer primerjave z njimi...



PS: http://www.youtube.com/watch?v=H34uGV7w ... L&index=48
...tolk o tekmovanjih z megani...
...imajo povsem svoj pokal... in letos je prišel novi model :P
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz So maj 09, 2009 11:37 am

Prokarjon je napisal/-a:Pravzaprav ste smešni že vsi ki ga tako kurcate, ker dejansko nimate enega pametnega argumenta za na mizo dat... tako kot sem rekel... meganova direktna konkurenca so golfi, fordi, seati... zakaj nikjer primerjave z njimi...

Konkurenca od navadnega megana ja, od r26r pa ne. Mogoče edino novi RS, pa še pri tem dvomim da bojo tolk podredil športnosti, da bo reskirana uporabnost.

@zoranwagen, teli če-ji v tej temi so čisto pravilni, ker brez njih nimaš direktne primerjave. Sej to je dokaj očitno..

Anyway, BV se kregat, tukaj sploh ne gre za kurcanje tega megana. Avto je špica v svojem razredu, to je dejstvo. Govora je o smiselnosti teh rezultatov oz. teh kriterijev. Obstaja tudi (mislim da serijski) avto, ki se ga lahko spremeni v letalo. Potem bi lahko šli tekmovat, kater serijski avto prej pride čez evropo, pa bo gotovo tist zmagal. Smisel? Ga ni.. To je vse, r26r je pa vsekakor zakon avto.
 
Uporabniški avatar
Xequerin
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: So sep 20, 2008 11:55 pm

Napisal/-a Xequerin So maj 09, 2009 12:16 pm

 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

Napisal/-a zoranwagen So maj 09, 2009 5:46 pm

W|zz je napisal/-a:Govora je o smiselnosti teh rezultatov oz. teh kriterijev. Obstaja tudi (mislim da serijski) avto, ki se ga lahko spremeni v letalo. Potem bi lahko šli tekmovat, kater serijski avto prej pride čez evropo, pa bo gotovo tist zmagal.
avte se zal ne da primerjat tk pac je. Garantiram,ce vzames 5 avtov bom 5x tako dolocil kriterije,da bos dobil 5 zmagovalcev. AM je postavil svoje in Megane je zmagovalec brez tega al onega! Ce bi zmagalo letalo pac bi! Zakaj ne? Lahko edin postavimo tk kriterije da ne more sodelovat!
...ne smem kar želim...
 
Uporabniški avatar
en3rgie
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 720
Pridružen: Ne jan 04, 2009 10:41 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a en3rgie So maj 09, 2009 8:06 pm

Skoda se kregat ker renojevc itak nebo dal graje za megana ;) to je dejstvo ..
 
MAX CAVALLERA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Po mar 16, 2009 12:15 pm
Kraj: BRASIL Belo Horizonte

Napisal/-a MAX CAVALLERA So maj 09, 2009 8:21 pm

Na dirki med samimi Megani je pa lahko MEGAN prvi :lol: :lol: :shock:
Ne vem no bo treba naštudirat tole zadevo ne pa blef pisat
Se iskreno opravičujem ker sem anti-renojevec pa pišem bedarije a je.. ga,nikol mi niso ležali.
This is a prophecy
 
Uporabniški avatar
Matjaz46
Uporabnik
 
Prispevkov: 839
Pridružen: So feb 17, 2007 1:58 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Matjaz46 So maj 09, 2009 9:24 pm

MAX CAVALLERA je napisal/-a:ziher avtomobilske tovarne dirkajo za to da se salama bolje prodaja,a si ti normalen
dokazal sem mu ker je vprašal
in kje pokaže megan rezultat,dol mi visijo dvopogonci jeb..ga :!:


hehe, to je beseda... :P
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov