Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
HUGO_BOSS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2893
Pridružen: Sr jul 09, 2003 5:47 pm
Kraj: LJUBLJANA

Napisal/-a HUGO_BOSS So feb 07, 2004 1:02 pm

Pugi je napisal/-a:Pa hugo, ne ga srat, saj veš da smo papki... Ti si pa grahec Piko...
In odpujsala sva u Siesto. :roll:


:D :lol: :shock: :twisted: :har :EE
:/:o:/

:bow
zastopnik, SEAT TUNING KLUB
Slika
 
Uporabniški avatar
_VeNoM_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3086
Pridružen: To apr 29, 2003 11:30 pm
Kraj: Lj-Krško

Napisal/-a _VeNoM_ So feb 07, 2004 3:20 pm

HUGO_BOSS je napisal/-a:
DaJest je napisal/-a:Ne razumite me narobe, ampak:

Malo sem bral poste (sem pač novinec) na tem forumu in ugotovil, da se več ali manj vse skupaj vrti le še okrog Drag dirk. Fantje! Kje so ovinki in takozvane "kuglice", ki jih mora človek pokazat, če hoče čim hitreje speljat ovinek.
Nič ne rečem, drift je tukaj povsem izključen. Vsaka čast tistim, ki naberejo pogum da se "po šrek" čez ovinek peljejo.
Ne vem. Meni se zdi vsa zadeva nekam dolgočasna. 2 avta štartata, volana jima še premaknit ni treba, mal se morata "kao" potrudit da pravilno prestavlajata in to je to. Po 402 metrih je vse veselice konec. To se ja dogaja na vsakem semaforju že skoraj.
Večina (posamezniki izključeni) se samo hvalijo kako je kdo koga na 402 metra scat pelal oziroma ga še bo ali mu je to želja. Kr neki. Zelo bi bil vesel, če bi kdo napisal: " Zadnji sem ga pa pritisnil čez 180% ovinek, zamotal volan, da me je odneslo počez, zadnji konec je ponorel in sem komaj zvozil,..." ali nekaj v tem smislu.
Pohvalim edino lahko temo Motošport, kjer se res junake predstavi!!! Vsa čast moderatojem te rubrike (Maky, McLaren,...).
Ko berem druge teme spet eno in isto ponavljanje! Tuning: Športni filter na ta in oni možni avto, kaj bi kdo naredil da bi bi bolj letelo in ga koštalo 2000 sit, izpuh sem in tja, ... ,... blabla blabla,,... vse se ponavlja. Naj se kdo najde in napiše nekaj konkretnega. Recimo:
Imam željo spedenat avto. Zamenjal bom odmične gredi, kompleten izpuh, filter z cold air intakeom, mogoče dodat turbino ali kompresor,...Kje naj dobimn koga da mi to vse uredi. Ne pa da se pojavijo modeli raznimi 1.0 ali manj motorji, ki bi radi meli prek 200 konj in za to dali 2.000 sit ali manj. Badddddd......!!!!!!!!!!!
Styling pa se da kr pohvalit, ker se je dalo marsikaj novega prebrat.
Zabluzil sem spet ampak vseeno...
Če je kdo užaljen v tem postu se mu opravičujem, ker nisem imel nobenega namen užalit, povem samo svoje mišljenje.
Fantje (in seveda dekleta)! NISMO amerika in ne igramo v 2fast 2furious!!! Get real!


ja jst sem to celo objavil nekje in kaj je blo? popluvali so me podolgo in počez,
tko da ti kaj takega odsvetujem, drugače pa se podpišem pod ta post!
oglsi se kaj okoli, da kako rečemo :wink:



to se podpišem pod hugota pa DEJEST , sam spet je čar!!! pa nimamo vsi AVTE 200KM če maš ti to nepomen da mamo vsi!! nč narobe če so mašine 1.0 pa tud že je 900kubična ,vse je odvisno od lastne volje,tukaj je pa tud Čar!!!
 
DaJest
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Po feb 02, 2004 12:21 pm

Napisal/-a DaJest So feb 07, 2004 3:34 pm

Niste me prav razumeli. Meni je povsem jasno da si ne more vsak full hude makine privoščit. Smešno se mi samo zdi, da bi posamezniki iz majhnih motorjev radi čuda naredili pri tem pa nič denarja vložili (razna vprašanja tipa: kupil sem športni filter, kolko sem zdaj z tem pridobil? Skoraj NIČ).
Nič nimam proti majhnim motorjem, da ne bo kdo mislil.
Sam vozim Audi A6 2.8 Avant Quattro letnik 2000, ko sem bil pa še v študijskih letih (kakih 5 let nazaj) sem pa vozil Yugeca in sem vedno sanjal o takem Audiju zdaj ga pa imam.
Audi A6 avant 2.8 quattro
 
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Novinec
 
Prispevkov: 253
Pridružen: Ne okt 05, 2003 12:56 am

Napisal/-a LaserJaMM So feb 07, 2004 4:06 pm

Kupte si ALFO pa jo sfrizirite. Deli so napol zastonj. Je pa res da morš velik sam narest, ni tko k pr Hondah k sam naročiš po netu pa je.. :evil:
Cuore Sportivo
 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

Napisal/-a zoranwagen Sr feb 11, 2004 10:58 am

...ne smem kar želim...
 
Uporabniški avatar
majaCRX
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 578
Pridružen: Po feb 10, 2003 6:37 pm

Napisal/-a majaCRX Po feb 16, 2004 3:10 pm

DaJest je napisal/-a:Niste me prav razumeli. Meni je povsem jasno da si ne more vsak full hude makine privoščit. Smešno se mi samo zdi, da bi posamezniki iz majhnih motorjev radi čuda naredili pri tem pa nič denarja vložili (razna vprašanja tipa: kupil sem športni filter, kolko sem zdaj z tem pridobil? Skoraj NIČ).
Nič nimam proti majhnim motorjem, da ne bo kdo mislil.
Sam vozim Audi A6 2.8 Avant Quattro letnik 2000, ko sem bil pa še v študijskih letih (kakih 5 let nazaj) sem pa vozil Yugeca in sem vedno sanjal o takem Audiju zdaj ga pa imam.


Ne razumemo narobe, samo RAZMIŠLJAMO RAZLIČNO!!

Nekaterim je feelig kupiti NOV, MOČAN avto...
Drugim je užitek kupiti rabljen avto, z manj hp in le to predelovati do te mere, da so zadovoljni...
tretjim so v zadovoljstvo oldtimerji...

Zato pa obstaja več zvrsti avtomobilizma - pri nas, GHD, KHD, rally, avto-slalom, dirke v pospeševanju,......
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov