Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
donVito
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po mar 08, 2004 10:26 pm
Kraj: Podlehnik

Šumi moj heroj!!!!

Napisal/-a donVito Ne apr 25, 2004 3:10 pm

Zakaj je moj heroj, v šoli švinglam pa me dobijo. Šumi švingla pa ga ne dobijo!!!!
Pa Montoja je to naredo kaj si jaz že dolgo želim, prišo je do Šumija in mu pokazal sredinca-BRAVO MONTOJA. Prav veseli me da bo Motoja drugo leto pri Mclarno. Te bota z Kimijom pokazal Šuminatorjo(Šuminator zato ker jih je že tolko vun vrgo) kak se vozi.

Mam prav? Pa prosim za odgovore normalnih F1 gledalcev ne pa navijačev Scuderije Ferrari.
 
Uporabniški avatar
Viper123
Uporabnik
 
Prispevkov: 968
Pridružen: So dec 14, 2002 11:38 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a Viper123 Ne apr 25, 2004 3:20 pm

Beda, škoda besed :roll:

Oh ja, saj bo nekoč bolje.

LP
Slika
 
Uporabniški avatar
Tomi-x
Novinec
 
Prispevkov: 246
Pridružen: To sep 09, 2003 5:46 pm

Re: Šumi moj heroj!!!!

Napisal/-a Tomi-x Ne apr 25, 2004 3:27 pm

donVito je napisal/-a:Pa Montoja je to naredo kaj si jaz že dolgo želim, prišo je do Šumija in mu pokazal sredinca-BRAVO MONTOJA.


Prov odraslo nimas kej :roll:
Slika
Noch ein VW fahrer!
 
Uporabniški avatar
gre_up
Novinec
 
Prispevkov: 339
Pridružen: So nov 29, 2003 8:02 pm
Kraj: LJ barje

Napisal/-a gre_up Ne apr 25, 2004 3:33 pm

kdo je že govoril da je treba dirkat na nož :roll:

LP
G
Nasveti so dani v dobri veri, za rezultate ne odgovarjam!
Slika
 
Uporabniški avatar
Festngar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 63
Pridružen: So mar 27, 2004 10:38 pm

Napisal/-a Festngar Ne apr 25, 2004 4:42 pm

Ma totega švaba bi bloj trejba "skenslajte",spljoh nej zanimjivu glejdat tej formujle.
Ko j sem jo glejdal nazadje ma kej jazt vem meybe lanski lejt je taj švaba zmagval,evo lejtos ista pejsem :(
Sploh nej zanimjive glejdat,ker že taki vejš keri bode "winner" :evil: :evil: :cry:
Born to be wild
 
Uporabniški avatar
BaSe
Uporabnik
 
Prispevkov: 1350
Pridružen: Če dec 26, 2002 2:47 am
Kraj: Maribor

Re: Šumi moj heroj!!!!

Napisal/-a BaSe Ne apr 25, 2004 4:54 pm

donVito je napisal/-a:Zakaj je moj heroj, v šoli švinglam pa me dobijo. Šumi švingla pa ga ne dobijo!!!!
Pa Montoja je to naredo kaj si jaz že dolgo želim, prišo je do Šumija in mu pokazal sredinca-BRAVO MONTOJA. Prav veseli me da bo Motoja drugo leto pri Mclarno. Te bota z Kimijom pokazal Šuminatorjo(Šuminator zato ker jih je že tolko vun vrgo) kak se vozi.

Mam prav? Pa prosim za odgovore normalnih F1 gledalcev ne pa navijačev Scuderije Ferrari.


Ma seveda maš praw meni se je že takrat zasral ko je vun vrgo Hilla, Vilneva (ne bom se trudil kak se piše :P ) leta nazaj, zato vedno ko ga vidim se kr zmrazim :? :?
Da bi mu še maneger več dinarčkov pokral :P :twisted: :twisted:
 
Uporabniški avatar
kobreti
Uporabnik
 
Prispevkov: 1166
Pridružen: Če feb 06, 2003 3:33 pm
Kraj: MB

Napisal/-a kobreti Ne apr 25, 2004 4:55 pm

Mah ded zna vozit ,v ekipi jim vse štima brez problemov ne pa tak ,kot pri bmw-ju ,ko se sam nekaj kregajo pa nimajo radi in nevejo al lahko informacije voznikom sploh povejo al naj z njimi razvijajo..... te vse malenkosti ubitačno vplivajo na eno EKIPO katere jim nemorejo zagotoviti uspeha!!!

Bi pa blo tud smešno ,da enmu ferrariju ,ko že celo svoje življenje razvija in dela najbolj športne avtomobile na svetu nebi uspelo bit najboljši....sicer pa so sami rpesenečeni nad svojim uspehom jim pač en zagriženi talentirani švabo pomaga tak ,kot je treba!!!!

Svaka čast od mene pa vedno manj bom spremljal F1 ker mi je res neinteresantna že postala!! :wink: :wink:

BMW POWER!!! :P
 
Uporabniški avatar
Zm3-D3n
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 514
Pridružen: Če apr 08, 2004 1:50 pm

Napisal/-a Zm3-D3n Ne apr 25, 2004 5:49 pm

Ja itq ce tko pogledamo je schumi dobr dirkat in ma veliko izkusenj s eposebi pa zto ker je tudi sam bil avtomehanik nekoc! Nch ne recem da je antipaticen in da ga velik ljudi ne mara zarad tega sam jst mislim da ma kvaliteto voznje in da si zasluzeno pridobiva zmage. Pri tem mu pa itq pomaga oz. zagotavlja Ferarri ker je tudi dobra EKIPA ki ji dans v F1 ni para! Me zanima kaj bi se zgodilo ce bi sel Schumi furat k BMW-ju! Jst lahko samo recem svaka mu cast pa ceprav ne navijam za njega zto ker je Schumi ampak zto ker je res dober!

LP
 
G-4S
 

Napisal/-a G-4S Ne apr 25, 2004 11:44 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
yogo
Novinec
 
Prispevkov: 281
Pridružen: Sr feb 25, 2004 9:52 pm

Napisal/-a yogo Po apr 26, 2004 7:07 pm

Bote vidli, samo še majčkeno pa bo SATO al pa BUTTON popapcal šumija in co...hehe
 
Uporabniški avatar
_VeNoM_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3086
Pridružen: To apr 29, 2003 11:30 pm
Kraj: Lj-Krško

Napisal/-a _VeNoM_ To apr 27, 2004 1:25 pm

G-4S je napisal/-a:Ampak ko pa berem to debato (oz. je nisem uspel do konca prebrati) se mi pa zdi kot da ne živimo v isti državi..... Dejte se eni naučit tako pisat, da vas navadni smrtniki razumemo.







hehehe

jebiga pol sva že dva! :?
 
MetodTrobec
 

Napisal/-a MetodTrobec To apr 27, 2004 2:55 pm

Tale montoja je navadno dete. Formula je za prave moške, ne za take jokice. :/:o:/
 
Simonn
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 53
Pridružen: Po mar 22, 2004 10:36 am

Napisal/-a Simonn To apr 27, 2004 3:05 pm

F1 je res postala nezanimiva, sploh več ni nič akcije. V moto GP je v eni dirki več akcije kot pa v F1 v celi sezoni.
 
Uporabniški avatar
s3ker
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 69
Pridružen: Pe feb 28, 2003 11:40 am
Kraj: Vsepovsod in nikjer

Re: Šumi moj heroj!!!!

Napisal/-a s3ker To apr 27, 2004 3:31 pm

BaSe ® je napisal/-a:
donVito je napisal/-a:Zakaj je moj heroj, v šoli švinglam pa me dobijo. Šumi švingla pa ga ne dobijo!!!!
Pa Montoja je to naredo kaj si jaz že dolgo želim, prišo je do Šumija in mu pokazal sredinca-BRAVO MONTOJA. Prav veseli me da bo Motoja drugo leto pri Mclarno. Te bota z Kimijom pokazal Šuminatorjo(Šuminator zato ker jih je že tolko vun vrgo) kak se vozi.

Mam prav? Pa prosim za odgovore normalnih F1 gledalcev ne pa navijačev Scuderije Ferrari.


Ma seveda maš praw meni se je že takrat zasral ko je vun vrgo Hilla, Vilneva (ne bom se trudil kak se piše :P ) leta nazaj, zato vedno ko ga vidim se kr zmrazim :? :?
Da bi mu še maneger več dinarčkov pokral :P :twisted: :twisted:


sej nč ne rečem, je res car kar se tiče vožnje - obvlada sceno, sam je pa totalno nefer, ker se je do zdaj že tri al štirikrat zgodil, da je rinil ostale s proge, pa naj se je šlo za naslov svetovnega prvaka al pa ta vikend k je blo čist brez pomena!!!!!
Nobody is perfect, I'm nobody!
 
Uporabniški avatar
VaLe
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Sr okt 08, 2003 1:44 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a VaLe To apr 27, 2004 3:55 pm

Enim gre pač v nos...
My Love... Nissan 350 z
Slika
 
Uporabniški avatar
HajdukS
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 731
Pridružen: Če dec 26, 2002 1:45 pm

Napisal/-a HajdukS To apr 27, 2004 4:27 pm

zakaj bi se mu schumi odmaknu? Su je po idealni liniji in ce je montoya bil zivcn zarad slabga starta in ga je hotu po zunanji prehitet ni on kriv? po kiri logiki vi sklepate da se moras nekomu ki je za tabo v istem krogu odmikat in hodit ven iz svoje idealne linije.
 
Uporabniški avatar
Omelo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2051
Pridružen: Ne jun 29, 2003 7:26 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Omelo To apr 27, 2004 4:40 pm

Simonn je napisal/-a:F1 je res postala nezanimiva, sploh več ni nič akcije. V moto GP je v eni dirki več akcije kot pa v F1 v celi sezoni.


Ma ja burek... Tle je Schumacher, tm je pa Rossi. Isti falus...

Kr pa se tiče nesreče bom pa tako reku. Prehiteva naj tm kjer se prehitvat da. Najprej nekej jamra kako on rad dirka ostro, da gre use na nož, pol pa nekej joka ko hoče prehitevat po zunanji liniji enga ke voz po idealni liniji. Men se zdi to trapasto. Sicr se mi je Schumacher že nekajkrat zameru, sm je pa sigurno boljši voznik od vseh ki trenutno vozijo F1. Kr se tiče pa Button-a, svaka mu čast. Montoya je pa res eno bogo dete... Pfuj te bod, pa pesti sm lani držou zate k****n!... Tut Barichello ni pokazou nevem kaj, nč ni napadal, ipd. Slabo slabo...
 
Baloon-z
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Po apr 26, 2004 5:09 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a Baloon-z To apr 27, 2004 4:55 pm

Simonn je napisal/-a:F1 je res postala nezanimiva, sploh več ni nič akcije. V moto GP je v eni dirki več akcije kot pa v F1 v celi sezoni.


Tako se strinjam! V GP se vsaj nekaj dogaja pri F1 pa lahko zaspiš zraven !! :)
BMW M5
The world’s first V10 high-revving engine in a sedan.
The world’s first 7-speed SMG in a sedan.
The best power-to-weight ratio in its market segment.
 
D.O.H.C. 16V
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: Če mar 11, 2004 2:15 pm
Kraj: Trebnje

Napisal/-a D.O.H.C. 16V Če apr 29, 2004 2:56 pm

To itak če pa Shumi, pa Button nimata konkurence :P :P :P
 
Uporabniški avatar
salesky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1561
Pridružen: Sr sep 10, 2003 8:41 pm
Kraj: Nova Gorica

Napisal/-a salesky Če apr 29, 2004 3:06 pm

Eni ste tko fouš ka je šumaher tolk dobr! Če bi pa montoja al pa kdo drug bil prvi bi blo pa ista pašta!

BTW: rossi ima neke načrte z F1 če ste kej poslušal.
The MAN
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov