Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
enarf
Novinec
 
Prispevkov: 382
Pridružen: Pe maj 24, 2002 10:09 am
Kraj: Ljubljana

Ta prave dirke

Napisal/-a enarf Sr maj 29, 2002 8:36 pm

Zanima me koliko vas je tukaj "forumasov", ki spremljate dirke CHD, GHD in jasno Rally-ijev? Lahko bi ustanovili eno taksno ljubiteljsko drustvo za mnozicno podporo avtosportu v Sloveniji. Stvar je milo receno precej v pizdi po drugi strani pa dirke ratujejo bolj in bolj zanimive (yugo-cup!).
Žua d vivre...
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Ta prave dirke

Napisal/-a Sale Sr maj 29, 2002 8:58 pm

Jst spremlam GHD, tut CHD rally pa niti ne. Hodm tut v "spremstvo". Ideja je ql, sam treba izvest. ;)
Slika Slika
 
DavKo
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Če feb 14, 2002 7:36 am
Kraj: Kranj

Re: Ta prave dirke

Napisal/-a DavKo Če maj 30, 2002 6:18 am

Hi

Rally je zakon. :)
No, pa vega oz. seicento pokal je tudi zanimiv, vsaj na azcetku so bili enakovredni avti, zdaj vsak svojega po svoje predeluje. Yugo cup je pa tud velika osvezitev.

LP
David
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Ta prave dirke

Napisal/-a Sale Če maj 30, 2002 7:40 am

3 leta sem ful spremljal Seicento pokal, letos pa pojma nimam, kaj se dogaja (smo presedlal v drugo kategorijo), zato bi bil hvaležen če bi se komu ljubilo napisat če se kaj zanimivga dogaja, (sej okvirno vem, ampak kakšne bl podrobnosti pa ne). ;)

BTW..zdej se mi zdi vse ful zmeden s temi klasami pa divizijami in takim šitom, prej mi je blo vse jasn. A kdo ve kaj o tem?
Slika Slika
 
DavKo
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Če feb 14, 2002 7:36 am
Kraj: Kranj

Re: Ta prave dirke

Napisal/-a DavKo Če maj 30, 2002 10:00 am

Hi

Kaj bolj podrobnega ne vem, sicer kolega vozi letos, amapk nisem bolj podrobno spraseval, tudi nekako ni blo casa, da bi sel kaj zraven.

V glavnem po rezultatih je Pirjevec dalec spredaj, ceprav so ga prejsnjo dirko diskvalificirali zaradi ene malenkosti, ki ni bila v skladu s pravili. Ampak jim je na zadnji tekmi dokazal, da ni bila fora zmag v tem. Precej mocna je tudi Petrolova ekipa. Sicer je pa vec na uradnih stranhe zveze za avto šport http://www.as2005-avtozveza.si/ pa potem rezultati in tko naprej. Ta je nekako se najbolj azurirana, vse ostao je crknilo po dveh dirkah. Precej je pa tudi tule: http://www.mpiracing.com/ napovedi, proge, rezultati, slike, novice...

LP
David
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Ta prave dirke

Napisal/-a Sale Če maj 30, 2002 10:55 am

Hvala. Bom mal pogledu, da zvem kakšne bl sočne zanimivosti. ;)
Slika Slika
 
G-4S
 

Re: Ta prave dirke

Napisal/-a G-4S Če maj 30, 2002 4:18 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Tarzan
Novinec
 
Prispevkov: 161
Pridružen: To feb 05, 2002 7:22 pm

Re: Ta prave dirke

Napisal/-a Tarzan Če maj 30, 2002 8:08 pm

jaz tut pravm da bi uhka nardil eno dirkalisce u sloveniji, ce ne prej ga bom jest dau zgradit k bom mu ksno visoko funkcijo u drzavi.:) se mi pa zdi da je najblizi dirkalisce k je dostopn za zunanje grobnik, ce ne stejemo letalisca koper:), uglavnm dirkalisce bi res uhka nastimal pa bi recmo mel ure kdaj majo avtomobili progo kdaj pa motorji, pa se uhka take ene manse dirke bi prirejal, sam bi mogl mal popredalčkat kategorije:)

uglavnm jaz sm za dirkalisce:)
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Ta prave dirke

Napisal/-a Sale Če maj 30, 2002 8:18 pm

Kva je zdej to s tem, k se govori da nej bi še ta naš bogi miki mouse track alias mobikrog Cerklje vzel, ker ga vojska baje zahteva nazaj ( najbrž NATO pa te fore). Pol pa qrc te dirke, še to kar mamo nej poberejo. :( :( :( :(
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
enarf
Novinec
 
Prispevkov: 382
Pridružen: Pe maj 24, 2002 10:09 am
Kraj: Ljubljana

Re: Ta prave dirke

Napisal/-a enarf Pe maj 31, 2002 3:14 pm

Pocasi pocasi....

Lih sem pobegnu iz enga foruma, ker so se fantje nonstop kregal okol tega. Na koncu je prislo do zabarjev, hribovskih pokvek ipd.. Zalostno je, da stvari stojijo kot stojijo vendar vidim ob (primerni podpori kolegov soljubiteljev) se vedno svetlo prihodnost. dejmo se veselit - pa tut ce samo z 6 dirkami letno.

Tarzan, ko zacnes gradit dirkalisce me poklic, bom prsu pomagat (bom prnesu sendvice pa to...).Kar se pa Jereba in Koritnika ter ostalih "preminulih" tice - sej bojo prsl nazaj boste vidl.

LP od optimista!
Žua d vivre...
 
gpavsic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne feb 10, 2002 11:17 pm

Re: Re: Ta prave dirke

Napisal/-a gpavsic Pe jun 07, 2002 5:45 pm

prva internet stran v Sloveniji kar se avtošporta tiče je http://slosport.avtomania.com !!!
 
Uporabniški avatar
enarf
Novinec
 
Prispevkov: 382
Pridružen: Pe maj 24, 2002 10:09 am
Kraj: Ljubljana

Re: Re: Re: Ta prave dirke

Napisal/-a enarf Pe jun 07, 2002 6:07 pm

gpavsic pravi:
prva internet stran v Sloveniji kar se avtošporta tiče je http://slosport.avtomania.com !!!

Ja prou...stran je kul...sam foruma mi ne omenji. Aja, pa če kej nimajo na slosportu ma pomojem Peljhan: http://www.mpiracing.com. Iz tega moštva je namreč večina perspektivnih Yugašev.LP!
Žua d vivre...
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov