Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Jekc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Ne feb 05, 2006 11:09 am
Kraj: Godešič

Napisal/-a Jekc To apr 04, 2006 1:41 pm

Kako je sedaj s temi dirkami,ker že 1 mesec ne dobim nikaršnega odgovora od Ninota,tako da sedaj že premišljujem ali avto pripravim za kaj drugega ker trenutno ga delam pa neprejmem dobenega odgovora!
 
Uporabniški avatar
JeZn
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 46
Pridružen: Če apr 14, 2005 1:16 pm
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica

Napisal/-a JeZn To apr 04, 2006 8:12 pm

JeZn je napisal/-a:Hmmm, nekako mi ni jasno kaj se gre ta ADAM. Zadeva visi v zraku 100 na uro, tko kot njegove visokoleteče misli, da bo to nek hud pokal. In to tudi bo dokler se ne bo kaj hudega zgodilo.
Rollbar si bodo fantje kar sami noter švasali??? Ja, bodo vzeli cevi iz kopalnice in si jih dajali v napol podrte Yugote. Tle je treba znat hudo dobro varit. Ker če to ni dobro narejeno je lahko samo slabše. KAJ PA ČE BO KDO DOBIL ŠTANGO SKOZI GLAVO?
Na začetku sezone bo enega tekmovalca zadeva stala 47.000 brez avta. (15000 za tekmovalca + 4x8000 za spremljevalce) in pol ne bo dirk. Kdo bo vraču denar??? Fantje dejte zračunat 20xcca50000. NATEG STOLETJA!!!
Nino a ti res misliš da ti bo eden prišel z rešilcem na dirko samo za eno pivo? A nisi malo preveč naiven? V rešilnem avtomobilu rabiš zdravnika in voznika, ki je po možnosti tudi zdravstveni tehnik. Torej sta to že dve pivi... A na pogodbo boš pod znesek napisal: ENO PIVO? Taki časi so šli mimo...
Zdej sm skozi kritiziral, bi te pa rad pohvalil,da si sploh prišel na tako idejo. Sam dej še malo razmisli, da ne boš potem imel vellliiikih problemov.

LP


Že davno sem napovedal da bo to nateg. Eni ste očitno nasedli. Upam da mu še nisi nič plačal, no razen tega da si avto pripravil.
Da bi čimbolje zrihtal...
Nič ni bolj žalostno kot gledati Mercedesovo zvezdo, ki te ne pripelje nikamor.
 
Jekc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Ne feb 05, 2006 11:09 am
Kraj: Godešič

Napisal/-a Jekc Sr apr 05, 2006 2:44 pm

Plačal nisem čisto nič,avto pa sem šele bolj osnovno pripravil tako da če doma oče, ki ima podjetje da kakšen tolar lahko avto pripravim za rallykros ali pa Ghd ker samo rally pa je trenutno še zelo,zelo velika želja,ki pa finančno najbrž ni mogoča!Pa če tudi delam v treh firmah da si uresničujem dolgoletne želje, bom avto za nekatero kategorijo že pripravil! :D
 
Uporabniški avatar
shakes
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne feb 05, 2006 12:44 pm
Kraj: brežice

Napisal/-a shakes Če apr 06, 2006 6:07 pm

kaj pa če bo Nino sam dirkal da ne bo imel konkurence??? :D :D :?:
Dobr da mam js že drugačne načrte za sproščanje adrenalina 8) :lol:
Kar me ne ubije, me naredi močnejšega:)
 
Uporabniški avatar
Nino Adam
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 34
Pridružen: Pe jan 13, 2006 10:17 am
Kraj: Miklavž na Dr. polju

Napisal/-a Nino Adam Ne apr 09, 2006 2:46 pm

Jekc tako je...jaz sem ti pošiljal maile vendar mi vedno zavrne..tako da če bi si ti mail pošlihtal ali mi kakšnega drugega poslal bi ti rade volje odgovoril. Bil sem pa zadnjih 14 dni odsoten iz Slovenije tako da res nisem nič spremljal mailov ne foruma.

in shakes...sam definitivno ne bom vozil ker je v mariboru in okolici pripravljenih 13 avtomobilov.

JeZn...hm..če je zate nateg leta da dirkaš med 20 avti in da te 1. sezona v kateri je vložek tudi avtomobil pride med 400.000 in 500.000 tolarji nateg...AŠ je pa potem kaj???plus tega ves denar ki se bo zbral ob štartnini in članarinui gre za najem proge in denarne nagrade....organizator bo delal z minusom oz. vsa priprava in vse ostalo gre na moj račun da bodo lahko fantje poceni dirkali...

...ni lepo da me imaš za nategovalca...je pa res da jih je ogromno v avtošportu vendar se vsi držijo AŠa...
Je prišo v pizzerijo in rekel: "eno pico brez vsega!"
 
Uporabniški avatar
JeZn
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 46
Pridružen: Če apr 14, 2005 1:16 pm
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica

Napisal/-a JeZn To apr 11, 2006 9:08 am

AŠ je itak poglavje zase....
Sam kaj nej si pa mislim o tebi, če modelu ne odgovoriš en mesec na vprašanje koliko jih je prjavljenih. To o mailu ni noben izgovor, pa dej mu odgovorit tu čez. A sedaj si mu odgovoril? Dej povej še tu čez koliko je prjavljenih v ta tvoj pokal. ker tudi mene zanima.
Če si bil štirinajst dni odzuni ti še vedno ostane štirinajst dni za odgovor.
Sicer pa upam da bo pokal uspel, tako kot je enkrat uspel Daihatsu pokal, za katerega mislim da ga je tvoj oče rihtu. In da se boste ti in fantje navozili.

Lep pozrdav pa brez zamere
Nič ni bolj žalostno kot gledati Mercedesovo zvezdo, ki te ne pripelje nikamor.
 
Uporabniški avatar
no_name
Novinec
 
Prispevkov: 413
Pridružen: To okt 04, 2005 2:37 pm

Napisal/-a no_name To apr 11, 2006 9:15 am

organizator bo delal z minusom oz. vsa priprava in vse ostalo gre na moj račun da bodo lahko fantje poceni dirkali...


tega pa še nisem slišal......vse lepo in prav ampak ta izjava pa je malo za lase privlečena :rofl
kdo pa še danes dela kaj zastonj :?:
 
Jekc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Ne feb 05, 2006 11:09 am
Kraj: Godešič

Napisal/-a Jekc To apr 11, 2006 9:19 am

Nino ti mi samo povej na kateri email ti naj pošiljam vprašanja,...
Ker moj email je naslednji: jkc@email.si
 
Uporabniški avatar
Nino Adam
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 34
Pridružen: Pe jan 13, 2006 10:17 am
Kraj: Miklavž na Dr. polju

Napisal/-a Nino Adam To apr 11, 2006 3:26 pm

najprej to kar mi najmanj diši....zastonj oz. z minusom bomo delali tisti ki počnemo to za dušo in z srcem...tukaj v CORA Racing Teamu nas je pa kr nekaj...napisal sem da je za 1x prijavljenih 13 tekmovalcev...

JeZn res je da je Daihatsu pokal organiziral moj oče le da pod AMZS in kaj se je zgodilo....klasika :) zato smo se mi lotili te zadeve izven vseh organizacij in mislimo to naredit klubsko kot sem že omenil...vsega skupaj nas je 40 članov od tega 13 tekmovalcev...tudi to sem povedal........in JeZn res hvala..si pa vsi želimo da uspe.

Pa fantje morate vedet da ne gre za državno prvenstvo ampak še 1x povdarjam da bo to zgolj druženje vseh ki jih zanima avtošport in tukaj v našem klubu jim bo še pač omogočeno da zelo poceni probajo se tudi sami pomeriti z ostalimi na dirkališču...to je poanta...poleg tega pa bodo še denarne nagrade.

Zakaj nam pa ne gre za zaslužek...jaz služim denar v svoji stroki in avtošport jemljem kot hobi...tako kot bom jaz vlagal v avto bodo vsi ostali...zakaj bi moral jaz služit??? Tukaj bo vsak po malem organizator in pomagali si bomo med sabo da bo klub osbstal....hobi varianta..tukaj nikoli ni bilo zaslužka....kogar pa ne zanima to kot hobi pa hvala lepa :)
Je prišo v pizzerijo in rekel: "eno pico brez vsega!"
 
Jekc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Ne feb 05, 2006 11:09 am
Kraj: Godešič

Napisal/-a Jekc To apr 11, 2006 9:12 pm

Jaz bom imel kar homologirano kletko Omp,je to vseeno ali jo moram imeti po tvojem načrtu? Kdaj bi se mi lahko dobili na kakšnem sestanku in rekli kakšno besedo skupaj?!
 
Uporabniški avatar
Nino Adam
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 34
Pridružen: Pe jan 13, 2006 10:17 am
Kraj: Miklavž na Dr. polju

Napisal/-a Nino Adam Ne apr 16, 2006 12:21 pm

Ce je homologirana toliko bolje....za skupni sestanek smo se nekaj pogovarjali da bo v zacetku junija...lahko pa se dobimo prej na kakšni kavi...
Je prišo v pizzerijo in rekel: "eno pico brez vsega!"
 
Uporabniški avatar
majaCRX
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 578
Pridružen: Po feb 10, 2003 6:37 pm

Napisal/-a majaCRX Pe apr 28, 2006 5:46 pm

No, kdaj vas bomo lahko gledali? Datum?
 
Uporabniški avatar
drsokodj
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Sr nov 30, 2005 9:56 pm

Napisal/-a drsokodj To maj 02, 2006 6:35 pm

Dobr ste si tole organizirali! ni kej rečt.

:D
Slika
Slika
Slika
Slika
 
Casper_1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: To feb 01, 2005 1:03 pm
Kraj: šentjur

Napisal/-a Casper_1 To maj 02, 2006 7:42 pm

ja ja, nino, ne moreš iz svoje kože :P :P , sej prav tako. no jst letos še ne bom zraven (finance). mi je pa všeč da še nisi nehal s tem, pa da se še bom lahko kdaj peljal s tabo po mb ulicah.
no lepo se imej pa res upam da bo tole gratalo
 
Uporabniški avatar
JeZn
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 46
Pridružen: Če apr 14, 2005 1:16 pm
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica

Napisal/-a JeZn Če maj 25, 2006 11:51 am

Kdaj se začne sezona, da pridemo pogledat :?:
Nič ni bolj žalostno kot gledati Mercedesovo zvezdo, ki te ne pripelje nikamor.
 
Uporabniški avatar
69 freak
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 56
Pridružen: Po maj 29, 2006 4:17 pm

Napisal/-a 69 freak Po maj 29, 2006 4:19 pm

Smo zainteresirani...
rad bi dobil pravilnik in me zanima če bo zadeva sploh nastala...
Eleanor my unicorn.
http://www.superspecial.si/
 
xaerox
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 62
Pridružen: Ne maj 28, 2006 12:26 am
Kraj: ljubljana

Napisal/-a xaerox Sr jun 07, 2006 11:21 pm

alo kdaj bo sezonaa? heh da se nagledam
2.0ide
3.0 v6
3.5 v6
 
Krown
Novinec
 
Prispevkov: 134
Pridružen: Sr jun 14, 2006 12:32 pm
Kraj: okolica Šk. loke

Napisal/-a Krown To jul 04, 2006 8:04 pm

Ali se še kaj dogaja okoli tega,ali je že vse skupaj propadlo?
 
Uporabniški avatar
shakes
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne feb 05, 2006 12:44 pm
Kraj: brežice

Napisal/-a shakes To jul 04, 2006 10:58 pm

pobje.... kdaj bodo avti na stezi??? živčni smo že..... :pray: :pray: :pray:
Kar me ne ubije, me naredi močnejšega:)
 
xaerox
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 62
Pridružen: Ne maj 28, 2006 12:26 am
Kraj: ljubljana

Napisal/-a xaerox Sr jul 05, 2006 4:25 pm

ma vids da ns j****** u tintaro
2.0ide
3.0 v6
3.5 v6
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov