Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Nesreča

Napisal/-a NeRo To jul 15, 2003 8:27 am

Vredno ogleda. Asja Zupanc na Hit Rallyju :lol:

http://users.volja.net/slodirke/Asja.WMV
 
Galantfrik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1030
Pridružen: To apr 16, 2002 11:26 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Galantfrik To jul 15, 2003 8:55 am

LoL... Kakšen komentar, ko je avto obstal na strehi... "Yeah!!!" :lol: :lol: :lol:
Slika
 
Kr_eden
Novinec
 
Prispevkov: 209
Pridružen: Ne dec 08, 2002 4:59 pm
Kraj: kras

Napisal/-a Kr_eden To jul 15, 2003 8:59 am

Hm, sta se kr zavrteli...
Škoda, da unadva, k sta dobila nastavljen kamen na cesti nista imela kamere v avtu (po možnosti malo boljše od te...)

P.S.:NeRo, pa kaj ti maš tisto imprezo na sliki?

lp,

kr eden
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo To jul 15, 2003 10:52 am

Galantfrik: so odrezali še k Asja reče: "Mislim da sva za danes končale."

Kr_eden: testni avto
 
fric
Novinec
 
Prispevkov: 368
Pridružen: Po jan 20, 2003 12:16 pm

Napisal/-a fric To jul 15, 2003 11:10 am

NeRo je napisal/-a:Galantfrik: so odrezali še k Asja reče: "Mislim da sva za danes končale."


Lahko njej, ki dvomom da je kadarkoli v svojem življenju razkirala kakšen tolar, težko zaslužen s svojima rokama, za dirkanje. Lahko takšnim dirkačem, ki jim drugi vse k riti znosjo! Takšni vedno uživajo v nesrečah. Če pa bi morala Micro popravljat sama, s sredstvi iz lastnega žepa, bi pa malo bolj premišljeno vozla, ne pa na vsakem rally-ju avto "ubila". :x
 
Uporabniški avatar
totimato
Novinec
 
Prispevkov: 254
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:47 pm
Kraj: MB

Napisal/-a totimato To jul 15, 2003 12:31 pm

fric je napisal/-a:
NeRo je napisal/-a:Galantfrik: so odrezali še k Asja reče: "Mislim da sva za danes končale."


Lahko njej, ki dvomom da je kadarkoli v svojem življenju razkirala kakšen tolar, težko zaslužen s svojima rokama, za dirkanje. Lahko takšnim dirkačem, ki jim drugi vse k riti znosjo! Takšni vedno uživajo v nesrečah. Če pa bi morala Micro popravljat sama, s sredstvi iz lastnega žepa, bi pa malo bolj premišljeno vozla, ne pa na vsakem rally-ju avto "ubila". :x


Je pa res, da takšni spektakli privabljajo gledalce in posledično so sponzori, ki so nalepljeni na takšnem avtomobilu, dobili večji učinek za svoj denar (pri reportaži vedno prikažejo takšne dogodke). Potreben pa je večji denar za sponzorstvo takšne ekipe s strani sponzorjev.

lp

totimato
Človek, ki bi si kupil fička, če bi imel garažo.
 
Uporabniški avatar
Alex
Uporabnik
 
Prispevkov: 890
Pridružen: Pe okt 25, 2002 2:37 pm
Kraj: 'Zgornja' Primorska

Napisal/-a Alex To jul 15, 2003 12:32 pm

Ampak res no...da ona prjavi :: Yeah :: :roll: ... ja kje je pa mel sovoznik roko...hmm, eno ziher na kameri... :P
Ampak to, da je pesek na asfaltu nekaj drugega kot makadam ji pa očitno še niso povedal... :wink:
Se zgodi, tudi najboljšim... zanima pa me kaka brzina je bla, videt ni blo ne vem koko hitro...Slika
There's no better car than SAXO 1.6i 16V VTS...for this once
 
fric
Novinec
 
Prispevkov: 368
Pridružen: Po jan 20, 2003 12:16 pm

Napisal/-a fric To jul 15, 2003 2:09 pm

totimato je napisal/-a:
fric je napisal/-a:
NeRo je napisal/-a:Galantfrik: so odrezali še k Asja reče: "Mislim da sva za danes končale."


Lahko njej, ki dvomom da je kadarkoli v svojem življenju razkirala kakšen tolar, težko zaslužen s svojima rokama, za dirkanje. Lahko takšnim dirkačem, ki jim drugi vse k riti znosjo! Takšni vedno uživajo v nesrečah. Če pa bi morala Micro popravljat sama, s sredstvi iz lastnega žepa, bi pa malo bolj premišljeno vozla, ne pa na vsakem rally-ju avto "ubila". :x


Je pa res, da takšni spektakli privabljajo gledalce in posledično so sponzori, ki so nalepljeni na takšnem avtomobilu, dobili večji učinek za svoj denar (pri reportaži vedno prikažejo takšne dogodke). Potreben pa je večji denar za sponzorstvo takšne ekipe s strani sponzorjev.

lp

totimato


Ja po tvoji logiki je treba avte samo razbijat. Očitno jaz delam tu napako, zato pa tako težko pridem do kakšnega denarja. :roll:
Mislim, da me ne bi nihče financiral, če bi avte razbijal kot Asja!

Alex je napisal/-a:... zanima pa me kaka brzina je bla, videt ni blo ne vem koko hitro...Slika


Bodi prepričan, da je v avtu občutek čisto drugačen.
 
Uporabniški avatar
totimato
Novinec
 
Prispevkov: 254
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:47 pm
Kraj: MB

Napisal/-a totimato Ne jul 20, 2003 4:51 pm

fric je napisal/-a:Ja po tvoji logiki je treba avte samo razbijat. Očitno jaz delam tu napako, zato pa tako težko pridem do kakšnega denarja. :roll:
Mislim, da me ne bi nihče financiral, če bi avte razbijal kot Asja!


Sploh nisem tega mislil. Ni zanimivost samo v tem, da športniki razbijajo avtomobile, ampak v tem, da zanimivo vozijo. Ampak tudi razbijanje je lahko zanimivo, sploh, če ostali vozniki bolj turistično vozijo. Marsikdaj je bilo res zanimivo, ko je avto zletel s ceste, se v postopku izjemno malo poškodoval in čez 10 sek. nadaljeval dirko.

Po mojem, najboljši vozniki (in najbolj zanimivi) vozijo po mejah - svojih in od avtomobila. Skromno mnenje gledalca.

lp

totimato
Človek, ki bi si kupil fička, če bi imel garažo.
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair Ne jul 20, 2003 5:37 pm

Spet neki cudni formati. :roll: A se ne da v nekaj normalnega spravt, kje naj dobim da mi bo delal.
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush Ne jul 20, 2003 8:21 pm

fric je napisal/-a:
NeRo je napisal/-a:Galantfrik: so odrezali še k Asja reče: "Mislim da sva za danes končale."


Lahko njej, ki dvomom da je kadarkoli v svojem življenju razkirala kakšen tolar, težko zaslužen s svojima rokama, za dirkanje. Lahko takšnim dirkačem, ki jim drugi vse k riti znosjo! Takšni vedno uživajo v nesrečah. Če pa bi morala Micro popravljat sama, s sredstvi iz lastnega žepa, bi pa malo bolj premišljeno vozla, ne pa na vsakem rally-ju avto "ubila". :x


Asjo osebno poznam in verjemite da se mora zelo zelo potrudit da zbere dovolj denarja za dirke. Vse njene finance so obrnjene v to smer. Ni tko simpl kot se zdi komu verjetno. Folk si sploh ne zna predstavljat kolk te zadeve koštajo.
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Napisal/-a menjekul Ne avg 10, 2003 9:49 pm

ne bom kritiziral ničesar sam zdelo se mi je da gredo punce počasi :? :shock:

fino mi je,ko je kašna ženska ekipa saj so tudi v motociklizmu,rally dakarju,ipd...
 
GrP
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Pe jan 31, 2003 6:37 pm

Napisal/-a GrP So avg 16, 2003 9:48 pm

Poglejte si na spletni strani tega rallyja - www.ak-zasavje.com/rallygorica v rubriki multimedia/audio njeno izjavo, ko pol kasneje komentira svoj kreš :)
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov