Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
C4V4L13R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1763
Pridružen: To jan 16, 2007 8:34 pm
Kraj: Pod Gorjanci

Napisal/-a C4V4L13R Če dec 18, 2008 9:54 pm

:lol:
zle sm se pa kr nasmeju. ej hitri, ja js sm tud nfs obrnu pa nism meu sm lancerja v garaži hahahaha :lol: :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
gecco
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1726
Pridružen: To nov 13, 2007 2:20 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a gecco Če dec 18, 2008 9:56 pm

hitrigregy je napisal/-a:se nekej bi rd uprasou ce lahk? zakaj cist usak k mu poves kolk cajta mas izpit ti rece d si mulc p primitivc?to je ful razlicn od osebe sam se tega ne da nobenmu dopovedat... lakh me mate za mulca al p zacetnika sam dokler me ne poznate ste lahk brihtni in use sam k bom p js o vs brau u crni kroniki bom pa crkavou od smeha k bom slisou d je to edn izmed vs k mi odcitate d nimam nc u glau.p d nau kdo kej zameru k se sam pogovarjamo p js ful pocas popiz... sam pisem p govorim p zmeri tko! aja se neki k mi je en prbou kao nesreco dozivu....mojo mt je vlak zbou(k sm meu 3 leta) k je bla u autu tko d mi ne bote pametni glede nesrec prosm!


Dej si ti preberi kaj vse si napisal v zadnjih postih in na kak način, potem se pa še enkrat vpraši zakaj ti pravjo mulc in primitivc
''you cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa''
''Four wheels move the body. Two wheels move the soul.''
Slika
 
Uporabniški avatar
C4V4L13R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1763
Pridružen: To jan 16, 2007 8:34 pm
Kraj: Pod Gorjanci

Napisal/-a C4V4L13R Če dec 18, 2008 10:00 pm

pa še btw, če bi bil pismen, se nebi spravu to sem pisat, ker nima nobene veze s šovom, ki se je dogajal...
 
hitrigregy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če dec 18, 2008 7:38 pm

Napisal/-a hitrigregy Če dec 18, 2008 10:02 pm

abbe je napisal/-a:
hitrigregy je napisal/-a:se nekej bi rd uprasou ce lahk? zakaj cist usak k mu poves kolk cajta mas izpit ti rece d si mulc p primitivc?to je ful razlicn od osebe sam se tega ne da nobenmu dopovedat... lakh me mate za mulca al p zacetnika sam dokler me ne poznate ste lahk brihtni in use sam k bom p js o vs brau u crni kroniki bom pa crkavou od smeha k bom slisou d je to edn izmed vs k mi odcitate d nimam nc u glau.p d nau kdo kej zameru k se sam pogovarjamo p js ful pocas popiz... sam pisem p govorim p zmeri tko! aja se neki k mi je en prbou kao nesreco dozivu....mojo mt je vlak zbou(k sm meu 3 leta) k je bla u autu tko d mi ne bote pametni glede nesrec prosm!

no da to napisem po pa nam vec sodelovel v debati.
1.zarad tvojega pisanja po forumu
2. v enem letu ne dobis nic izkusenj v voznji,neves kako na kaj odreagirat kaj naredit v dani situaciji.
3.noben ni reku da si primitivec.
4.da se vozis z letnimi gumami je neodgovorno,da se vozis 180 "po mestu" je zalostno...zato pa se da predvidevat da bos v crni kroniki,ker jih je velik takih k si ti nazalost blo v crni kroniki.
ne me narobe zastopit.ampak ko dobis izpit za avto pomen da gres lahko na cesto,ne pa da znas vozt.pa se doug nebos znau.men vrjam
bos ze cez par let skontau kaj ti hocem povedat.



ja pa sej to js use vem da pac nism se izkusen voznik.ampak na ziuce mi gre k mi nekdo rece d sploh nimam izpita in da sm solarcek...lej lepo sm vam povedou da ljudem povem svoje ponavadi use to leti bolj na zajebancijo kt pa na kksne groznje!!!sej sm vam reku fantje da se pogovarjamo in ne utrujamo drug drugmu za brez veze ker s tem ne bomo spremenil sveta. aja pa se nekej ti povem...ce hods u citiram: car design school pol se ti tud nekej sanja o tej temi....
 
hitrigregy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če dec 18, 2008 7:38 pm

Napisal/-a hitrigregy Če dec 18, 2008 10:04 pm

C4V4L13R je napisal/-a::lol:
zle sm se pa kr nasmeju. ej hitri, ja js sm tud nfs obrnu pa nism meu sm lancerja v garaži hahahaha :lol: :lol: :lol:


oh kok si otrocji!!! nfs je ze 100 let za leseno zlico :lol:
 
Uporabniški avatar
C4V4L13R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1763
Pridružen: To jan 16, 2007 8:34 pm
Kraj: Pod Gorjanci

Napisal/-a C4V4L13R Če dec 18, 2008 10:04 pm

dihej, dihej :lol:
 
Uporabniški avatar
gecco
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1726
Pridružen: To nov 13, 2007 2:20 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a gecco Če dec 18, 2008 10:05 pm

:lol: :lol:
''you cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa''
''Four wheels move the body. Two wheels move the soul.''
Slika
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Če dec 18, 2008 10:05 pm

:pop:

Aja kaj so že une terme :?:
Zadnjič spremenil chevy, dne Če dec 18, 2008 10:05 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
hitrigregy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če dec 18, 2008 7:38 pm

Napisal/-a hitrigregy Če dec 18, 2008 10:05 pm

gecco je napisal/-a:
hitrigregy je napisal/-a:se nekej bi rd uprasou ce lahk? zakaj cist usak k mu poves kolk cajta mas izpit ti rece d si mulc p primitivc?to je ful razlicn od osebe sam se tega ne da nobenmu dopovedat... lakh me mate za mulca al p zacetnika sam dokler me ne poznate ste lahk brihtni in use sam k bom p js o vs brau u crni kroniki bom pa crkavou od smeha k bom slisou d je to edn izmed vs k mi odcitate d nimam nc u glau.p d nau kdo kej zameru k se sam pogovarjamo p js ful pocas popiz... sam pisem p govorim p zmeri tko! aja se neki k mi je en prbou kao nesreco dozivu....mojo mt je vlak zbou(k sm meu 3 leta) k je bla u autu tko d mi ne bote pametni glede nesrec prosm!


Dej si ti preberi kaj vse si napisal v zadnjih postih in na kak način, potem se pa še enkrat vpraši zakaj ti pravjo mulc in primitivc


zgleda da mas prou...res je d sm pisou marsikej ampak ce si ekstroverten tko k js se ne pomen d si primitiuc...
 
hitrigregy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če dec 18, 2008 7:38 pm

Napisal/-a hitrigregy Če dec 18, 2008 10:07 pm

C4V4L13R je napisal/-a:dihej, dihej :lol:



hahahaha naus bruhou...hahaha


ce se hvals s tem kaj si meu u garazi u navideznem svetu to pomeni d mas u svoji garazi kosilnco al pa kej podobnga...pa sam tok da ves...nisi smesen ce ti pise da si poznavalec foruma... :lol:
 
Uporabniški avatar
gecco
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1726
Pridružen: To nov 13, 2007 2:20 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a gecco Če dec 18, 2008 10:11 pm

hitrigregy je napisal/-a:
C4V4L13R je napisal/-a:dihej, dihej :lol:



hahahaha naus bruhou...hahaha


ce se hvals s tem kaj si meu u garazi u navideznem svetu to pomeni d mas u svoji garazi kosilnco al pa kej podobnga...pa sam tok da ves...nisi smesen ce ti pise da si poznavalec foruma... :lol:


Imaš svojga coupeja v Salonu? Da si ogledamo mrcino ;)
Drgač pa kaka je pa tvoja navidezna garaža...Lancerji pa 1200KM Skylini :)
''you cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa''
''Four wheels move the body. Two wheels move the soul.''
Slika
 
hitrigregy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če dec 18, 2008 7:38 pm

Napisal/-a hitrigregy Če dec 18, 2008 10:11 pm

fantje ne mislm se vec kregat z vami ker niste moj tip cloveka(oz. tak tip kt sm jst) vi mate rajs druge stvari js druge.ce p mislte d sm se zato upisou sm d bi vm pamet soliu se motite.sm sm prsou zdr tega k sm zalublen u pleh...ce je p vs glauni cilj (eta. djmo ga zacetnika) si lahk prvoscte
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Napisal/-a primozek68 Če dec 18, 2008 10:13 pm

Banovci

He he he
 
hitrigregy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če dec 18, 2008 7:38 pm

Napisal/-a hitrigregy Če dec 18, 2008 10:14 pm

gecco je napisal/-a:
hitrigregy je napisal/-a:
C4V4L13R je napisal/-a:dihej, dihej :lol:



hahahaha naus bruhou...hahaha


ce se hvals s tem kaj si meu u garazi u navideznem svetu to pomeni d mas u svoji garazi kosilnco al pa kej podobnga...pa sam tok da ves...nisi smesen ce ti pise da si poznavalec foruma... :lol:


Imaš svojga coupeja v Salonu? Da si ogledamo mrcino ;)
Drgač pa kaka je pa tvoja navidezna garaža...Lancerji pa 1200KM Skylini :)


kok si ti en trot...brez zamere...sam ce se ti ne da dopovedat mojih sanj si res... mojo mrcino da bi rd vidu?haha optimist si rajs nogo odrezem...navidezna garaza je pospraulena in notr razbit lancer evolutio x...srecen?
 
Uporabniški avatar
rok46
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2861
Pridružen: Ne avg 01, 2004 6:32 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rok46 Če dec 18, 2008 10:17 pm

se vid da je veseli december, pa da majo srednešolci počitnce...ga pod mostom pijejo, pol pa na forum usi pa so pametni
Slika
 
Uporabniški avatar
C4V4L13R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1763
Pridružen: To jan 16, 2007 8:34 pm
Kraj: Pod Gorjanci

Napisal/-a C4V4L13R Če dec 18, 2008 10:17 pm

pa ti sam seb vrjamš?
poleg tega, kva pa mislš da si, da lahko žalš ostale uporabnike tle gor?
 
hitrigregy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če dec 18, 2008 7:38 pm

Napisal/-a hitrigregy Če dec 18, 2008 10:17 pm

mene ful zanima ce je kdo biu na auto showu u domzalah(mislm da 2005 nisem pa siguren).pa ce mi lahko kaksno fotko poslje ce jo ima?
 
hitrigregy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če dec 18, 2008 7:38 pm

Napisal/-a hitrigregy Če dec 18, 2008 10:19 pm

C4V4L13R je napisal/-a:pa ti sam seb vrjamš?
poleg tega, kva pa mislš da si, da lahko žalš ostale uporabnike tle gor?



lepo sm ti povedou d naus zameru!!!!kaksni ostali uporabniki ce se sam ti gres kle kr neki!!koga sm pa se uzalu razn tebe?sory ce sm te uzalu
 
Uporabniški avatar
gecco
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1726
Pridružen: To nov 13, 2007 2:20 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a gecco Če dec 18, 2008 10:21 pm

hitrigregy je napisal/-a:
gecco je napisal/-a:
hitrigregy je napisal/-a:
C4V4L13R je napisal/-a:dihej, dihej :lol:



hahahaha naus bruhou...hahaha


ce se hvals s tem kaj si meu u garazi u navideznem svetu to pomeni d mas u svoji garazi kosilnco al pa kej podobnga...pa sam tok da ves...nisi smesen ce ti pise da si poznavalec foruma... :lol:


Imaš svojga coupeja v Salonu? Da si ogledamo mrcino ;)
Drgač pa kaka je pa tvoja navidezna garaža...Lancerji pa 1200KM Skylini :)


kok si ti en trot...brez zamere...sam ce se ti ne da dopovedat mojih sanj si res... mojo mrcino da bi rd vidu?haha optimist si rajs nogo odrezem...navidezna garaza je pospraulena in notr razbit lancer evolutio x...srecen?


kar odreži si tisto nogo...vsaj en objestnež manj na cesti

uživi v termah
''you cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa''
''Four wheels move the body. Two wheels move the soul.''
Slika
 
hitrigregy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če dec 18, 2008 7:38 pm

Napisal/-a hitrigregy Če dec 18, 2008 10:22 pm

lej dej najbols da nehava k je en bl trmast k tdrug in nauva dalec prsla tko da res vrz pusko u kuruzo p gremo dalje k se mi res res res res res res ne da vec s tabo ubadat :roll:
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov