Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
andq
 
Prispevkov: 0
Pridružen: Pe jul 02, 2010 8:33 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a andq To okt 19, 2010 10:53 pm

Odlicno je bilo. Hvala organizatorjem!

Zanima me ce kdo ima kaksen posnetek (filme ali slike) mojega srebrnega Evo X? Bom hvalezen.

(Oprostite, ampak ne govorim/pisem Slovensko zelo dobro, ker sem z Poljske :? )
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Napisal/-a LoCo To okt 19, 2010 11:50 pm

andq je napisal/-a:Odlicno je bilo. Hvala organizatorjem!

Zanima me ce kdo ima kaksen posnetek (filme ali slike) mojega srebrnega Evo X? Bom hvalezen.

(Oprostite, ampak ne govorim/pisem Slovensko zelo dobro, ker sem z Poljske :? )



Ubistvu ti gre zelo dobro :)
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
Štrubelj
Uporabnik
 
Prispevkov: 813
Pridružen: Ne avg 21, 2005 9:21 pm
Kraj: Nemogoče določit

Napisal/-a Štrubelj Sr okt 20, 2010 10:03 am

andq je napisal/-a:Odlicno je bilo. Hvala organizatorjem!

Zanima me ce kdo ima kaksen posnetek (filme ali slike) mojega srebrnega Evo X? Bom hvalezen.

(Oprostite, ampak ne govorim/pisem Slovensko zelo dobro, ker sem z Poljske :? )


govoriš odlično, ti pa si tisti, zarad katerga sem ene par time attackov nazaj na poti domov uniču sklopko (hotel sem te uloviti :P na avtocesti, pa je samo zružlo) :lol: (nisi ti kriv, ampak sem sam ker se tudi na poti domov nisem umiril :P )
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Napisal/-a pinny Sr okt 20, 2010 10:18 am

treba bi blo narest kak TA na kakem poligonu na Vanskem, dab se vidl kir pa tm razturi :D
 
GodOfAll
Novinec
 
Prispevkov: 299
Pridružen: So maj 07, 2005 7:39 pm
Kraj: Fračji dol

Napisal/-a GodOfAll Sr okt 20, 2010 11:31 am

pinny je napisal/-a:treba bi blo narest kak TA na kakem poligonu na Vanskem, dab se vidl kir pa tm razturi :D

Sej tm že maš, eventu se pa reče trening varne vožnje. Lahko pa probaš z ene 120 spelat čez uno rampo k ti rit odnese.
 
Uporabniški avatar
ales.
Uporabnik
 
Prispevkov: 813
Pridružen: So avg 26, 2006 5:39 am
Kraj: celje

Napisal/-a ales. Sr okt 20, 2010 11:41 am

ancl je napisal/-a:no js sm bil pa zj prvič na racelandu in ugotovil da rabim nujno špero na mojem lupotu,pa drugič probat odpeljat na slick gumah,potem pa verjetno izboljšam rezultat :lol: a ma še kdo kake slikce,al pa video?? ;)
lp


ne se zdej na gume zgovarjat heheehe
naslednjič ko bo TA bi te proso za eno vožnjo po poligonu :d
Zadnjič spremenil ales., dne Sr okt 20, 2010 12:09 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
[url=http://www.Slikomat.com/slika/3671979.htm][img]http://www4.slikomat.com/09/0324/wa3-100-17.jpg[/img][/url]
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Napisal/-a Matey_ Sr okt 20, 2010 11:59 am

andq je napisal/-a:Odlicno je bilo. Hvala organizatorjem!

Zanima me ce kdo ima kaksen posnetek (filme ali slike) mojega srebrnega Evo X? Bom hvalezen.

(Oprostite, ampak ne govorim/pisem Slovensko zelo dobro, ker sem z Poljske :? )


Ha, nič se sekirat. Verjemi, da ve veliko ''slovenskih državljanov'', ki govorijo veliko slabše slovensko kot ti ;)

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Sr okt 20, 2010 12:01 pm

andq je napisal/-a:Odlicno je bilo. Hvala organizatorjem!

Zanima me ce kdo ima kaksen posnetek (filme ali slike) mojega srebrnega Evo X? Bom hvalezen.

(Oprostite, ampak ne govorim/pisem Slovensko zelo dobro, ker sem z Poljske :? )


Zelo dobro govoriš oz. pišeš. Celo boljše, kot nekateri na forumu, ki so rojeni v SLO ;)
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Napisal/-a skopusnik Sr okt 20, 2010 1:47 pm

andq, evo nekej slik zate ;)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
ps: pr zadnji sm dal predogled ker sm jo pozabu pomanjšat :)
 
ancl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To okt 19, 2010 9:11 pm

Napisal/-a ancl Sr okt 20, 2010 5:27 pm

ales. je napisal/-a:
ancl je napisal/-a:no js sm bil pa zj prvič na racelandu in ugotovil da rabim nujno špero na mojem lupotu,pa drugič probat odpeljat na slick gumah,potem pa verjetno izboljšam rezultat :lol: a ma še kdo kake slikce,al pa video?? ;)
lp


ne se zdej na gume zgovarjat heheehe
naslednjič ko bo TA bi te proso za eno vožnjo po poligonu :d


ja lej na neki se je treba zgovarjat :roll: drgač za vožnjo se je pa za zment ;)
 
King Alex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Če sep 09, 2010 3:45 pm

Napisal/-a King Alex Sr okt 20, 2010 5:41 pm

andq je napisal/-a:Odlicno je bilo. Hvala organizatorjem!

Zanima me ce kdo ima kaksen posnetek (filme ali slike) mojega srebrnega Evo X? Bom hvalezen.

(Oprostite, ampak ne govorim/pisem Slovensko zelo dobro, ker sem z Poljske :? )


Respect,nekateri v Sloveniji zivijo 20+let pa še neznajo slovensko pisat(čefurji.press),tako da samo svaka čast ;) 8) 8) 8) 8)


Doskonała pozdrowienia pojazdu o trzecie miejsce 8) :)
 
Uporabniški avatar
andq
 
Prispevkov: 0
Pridružen: Pe jul 02, 2010 8:33 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a andq Sr okt 20, 2010 8:19 pm

@ skopusnik - Hvala za fotke! Zadnja je tudi v redu. Cem vecje tem boljse :)

@ Štrubelj - Zal me da se je to zgodilo :( Nisem tega vedel. A z kaksnem autom si ti vozil?

@ King Alex - Hvala za cestitke! Vidim da govoris Poljsko :)

Moram vam povedati da je za meni zelo zanimivo brati in pisati na Slovenskem forumu:) Pol stvarov ne razumem in pisem tudi samo ze slovarjem, ampak je dobra zabava:)
 
Uporabniški avatar
strajnarR
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Ne maj 30, 2010 10:29 am

Napisal/-a strajnarR Sr okt 20, 2010 9:43 pm

@ andq, Vsa čast! Za to tvojo Slovenščino, če ne bi napisal, da ti "ne GRE" dobro, sploh ne bi sam pogruntal.
A smem vprašati kaj delaš v Sloveniji? Služba, družba? ... :D ali samo Time atteck Raceland? :roll: :D
Fait Bravo 1.9 JTD
 
Uporabniški avatar
andq
 
Prispevkov: 0
Pridružen: Pe jul 02, 2010 8:33 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a andq Sr okt 20, 2010 10:37 pm

strajnarR je napisal/-a:@ andq, Vsa èast! Za to tvojo Slovenšèino, èe ne bi napisal, da ti "ne GRE" dobro, sploh ne bi sam pogruntal.
A smem vprašati kaj delaš v Sloveniji? Služba, družba? ... :D ali samo Time atteck Raceland? :roll: :D


Hvala strajnarR :) Ucim se Slovenscine ze pol leta ampak ne tako to preprosto... V Slovenijo sem se pripeljal zaradi sluzbi eno leto nazaj in mislim da tu ostanem še dva leta (èe Time Attack še bo organiziran, seveda :D )
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Napisal/-a Matey_ Če okt 21, 2010 7:27 am

andq je napisal/-a:
strajnarR je napisal/-a:@ andq, Vsa čast! Za to tvojo Slovenščino, če ne bi napisal, da ti "ne GRE" dobro, sploh ne bi sam pogruntal.
A smem vprašati kaj delaš v Sloveniji? Služba, družba? ... :D ali samo Time atteck Raceland? :roll: :D


Hvala strajnarR :) Ucim se Slovenscine ze pol leta ampak ne tako to preprosto... V Slovenijo sem se pripeljal zaradi sluzbi eno leto nazaj in mislim da tu ostanem še dva leta (če Time Attack še bo organiziran, seveda :D )


Če je to tvoja slovenščina po pol leta učejna, potem ti lahko rečem samo ''kapo dol''. Res čestitke za odličen napredek. Lahko si marsikomu za vzgled !!!!! :clapclap :bow
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
strajnarR
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Ne maj 30, 2010 10:29 am

Napisal/-a strajnarR Če okt 21, 2010 9:44 am

Lahko si marsikomu za vzgled !!!!! :clapclap :bow


Točno tako! ;)
Fait Bravo 1.9 JTD
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a Schkorc Če okt 21, 2010 10:29 am

skopusnik je napisal/-a:Schkorc: :lol: mislm da si se mal zmotu :-P Najbrž mislš ti Gregija, ne mene ;) jst sm njegov sosed drgač...je pa reku da ne bo letos kupoval gum če ne bo več TA-jev, tko da se bote kej zmenil drugo leto pa skupej kupil...

Res sem vaju "zamešal" (pa ne prvič) :D... Ne vem, nekako sem enkrat na RK forumu dobil občutek (ko je tekla debata o rdečem RSu), da je ena in ista oseba pod tema dvema nickoma (alter ego pa take fore :D), sedaj pa mešam, čeprav sem si že prišel gor, da to ni to :)... Nima veze, sem videl, da si mu že predal info naprej...
BTW A vajina soseda nima pa nobenih vez in poznanstev za gume :D?

BigBoSS je napisal/-a:...se definitivno vidimo naslednjič, takrat z resno nastavljenim podvozjem in ready to drive into 54s times :) ...

Mislim, da boš naslednjič že brez sprememb na avtu peljal 54.xxx čase ;) (sploh če se ne boš vozil po praznih gumah :lol:). Aja pa Raceland ni Grobnik ipd. dirkališča, kar se tvojih gum tiče :D. Tako da preden si čisto prenastaviš (pokvariš) avto raje počakaj na naslednjo sezono oziroma na tvojim gumam primerno temperaturo ;), in potem nastavljaj avto naprej, ko boš imel realno referenco glede časa, ker avto že sedaj deluje hiter. Glede na to, da voziš S9B mislim, da lahko pričakuješ cca. 0.5s boljši čas ob bolj primernih temperaturah.

ancl je napisal/-a:no js sm bil pa zj prvič na racelandu in ugotovil da rabim nujno špero na mojem lupotu,pa drugič probat odpeljat na slick gumah,potem pa verjetno izboljšam rezultat :lol: a ma še kdo kake slikce,al pa video?? ;)
lp

Dobrodošel med tistimi, ki bomo decembra pisali: "Dragi Božiček. Ker sem letos bil zelo zelo priden mi prosim prinesi špero za moj avto. Obljubim, da bom drugo leto še bolj priden in da se bom še bolj trudil izboljšati svoj čas..." :lol:...
Če te bi zanimale točno takšne slick gume, kot so bile na tvojem Lupotu na Ivarčkem (na RLju delajo malo bolje :D)) se nam lahko pridružiš pri nakupu.


@andq: Čestitke za dosežen čas. Kar precejšen napredek glede na prejšnje TimeAttack-e...
Ne morem se odločit, ali sem te v tvojem najhitrejšem krogu oviral (v tistem krogu si zapeljal čez ciljno črto samo 1 sekundo za mano :)) in bi bil drugače še hitrejši, ali pa sem ti bil dobra motivacija, češ en renault 5 pa že ne bo hitrejši :D?

pinny je napisal/-a:treba bi blo narest kak TA na kakem poligonu na Vanskem, dab se vidl kir pa tm razturi :D

Tudi jst bi rad, da bi se na Vranskem odvijalo kaj podobnega... ampak ne vem kdaj bo komu dejansko uspelo kaj takšnega organizirati tam :?. Lansko leto smo bili dejansko precej blizu tega, da bi tam organizirali avtoslalom, ampak se je potem pri realizaciji žal ustavilo. Mogoče bi sedaj, ko ima CVV Vransko novega direktorja (pardon direktorico :)), ki je mogoče bolj naklonjena takšnim zadevam, komu uspelo.
Je pa asfalt kar dober, proga za slalom, ki smo jo testirali je pa tudi zanimiva :twisted: .

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Napisal/-a skopusnik Če okt 21, 2010 1:08 pm

Schkorc je napisal/-a:BTW A vajina soseda nima pa nobenih vez in poznanstev za gume :D?

LP, Primož


Hehe, moja sestra nima nobenih vez za gume :lol:
 
ancl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To okt 19, 2010 9:11 pm

Napisal/-a ancl Če okt 21, 2010 6:03 pm

Schkorc je napisal/-a:
skopusnik je napisal/-a:Schkorc: :lol: mislm da si se mal zmotu :-P Najbrž mislš ti Gregija, ne mene ;) jst sm njegov sosed drgač...je pa reku da ne bo letos kupoval gum če ne bo več TA-jev, tko da se bote kej zmenil drugo leto pa skupej kupil...

Res sem vaju "zamešal" (pa ne prvič) :D... Ne vem, nekako sem enkrat na RK forumu dobil občutek (ko je tekla debata o rdečem RSu), da je ena in ista oseba pod tema dvema nickoma (alter ego pa take fore :D), sedaj pa mešam, čeprav sem si že prišel gor, da to ni to :)... Nima veze, sem videl, da si mu že predal info naprej...
BTW A vajina soseda nima pa nobenih vez in poznanstev za gume :D?

BigBoSS je napisal/-a:...se definitivno vidimo naslednjič, takrat z resno nastavljenim podvozjem in ready to drive into 54s times :) ...

Mislim, da boš naslednjič že brez sprememb na avtu peljal 54.xxx čase ;) (sploh če se ne boš vozil po praznih gumah :lol:). Aja pa Raceland ni Grobnik ipd. dirkališča, kar se tvojih gum tiče :D. Tako da preden si čisto prenastaviš (pokvariš) avto raje počakaj na naslednjo sezono oziroma na tvojim gumam primerno temperaturo ;), in potem nastavljaj avto naprej, ko boš imel realno referenco glede časa, ker avto že sedaj deluje hiter. Glede na to, da voziš S9B mislim, da lahko pričakuješ cca. 0.5s boljši čas ob bolj primernih temperaturah.

ancl je napisal/-a:no js sm bil pa zj prvič na racelandu in ugotovil da rabim nujno špero na mojem lupotu,pa drugič probat odpeljat na slick gumah,potem pa verjetno izboljšam rezultat :lol: a ma še kdo kake slikce,al pa video?? ;)
lp

Dobrodošel med tistimi, ki bomo decembra pisali: "Dragi Božiček. Ker sem letos bil zelo zelo priden mi prosim prinesi špero za moj avto. Obljubim, da bom drugo leto še bolj priden in da se bom še bolj trudil izboljšati svoj čas..." :lol:...
Če te bi zanimale točno takšne slick gume, kot so bile na tvojem Lupotu na Ivarčkem (na RLju delajo malo bolje :D)) se nam lahko pridružiš pri nakupu.


@andq: Čestitke za dosežen čas. Kar precejšen napredek glede na prejšnje TimeAttack-e...
Ne morem se odločit, ali sem te v tvojem najhitrejšem krogu oviral (v tistem krogu si zapeljal čez ciljno črto samo 1 sekundo za mano :)) in bi bil drugače še hitrejši, ali pa sem ti bil dobra motivacija, češ en renault 5 pa že ne bo hitrejši :D?

pinny je napisal/-a:treba bi blo narest kak TA na kakem poligonu na Vanskem, dab se vidl kir pa tm razturi :D

Tudi jst bi rad, da bi se na Vranskem odvijalo kaj podobnega... ampak ne vem kdaj bo komu dejansko uspelo kaj takšnega organizirati tam :?. Lansko leto smo bili dejansko precej blizu tega, da bi tam organizirali avtoslalom, ampak se je potem pri realizaciji žal ustavilo. Mogoče bi sedaj, ko ima CVV Vransko novega direktorja (pardon direktorico :)), ki je mogoče bolj naklonjena takšnim zadevam, komu uspelo.
Je pa asfalt kar dober, proga za slalom, ki smo jo testirali je pa tudi zanimiva :twisted: .

LP, Primož


hehehee evo glih pisu božičku,zj pa čakat na špero :lol: drgač pa za gume se bomo pa zmenli,me zanimajo,... danes sm dobu glih nove felgne za lupija tako da lahk dam te mal poravnat potem pa slicke gor ter počakat na novo sezono :shock:
 
ancl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To okt 19, 2010 9:11 pm

Napisal/-a ancl Če okt 21, 2010 6:06 pm

a še ma kdo kako sliko od mojga lupota iz dirke?? :vrum bil bi hvaležen če bi kdo objavu... :tomidelej:
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov