Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a sašo5 So nov 06, 2010 9:37 pm

LoCo je napisal/-a:Malo offtopic k je debata o tiščanju sem in tja...

Kje vi najdete te prazne ceste, kadar se sami vozite da mal "stopte na plin" k je lih situacija temu primerna? Pa vi sami seb verjamete kaj pišete al kaj?

pravkar_Drnovo - Čatež 10km prazno, lepo na polno prepihal ventile..........samo moraš priznat, da se po naših cestah ne da vozit več na polno, razen kakega odseka; sam si omenil Višnjo goro_uro nazaj - katastrofa.......poglej; ta dva sta izbrala eno nevarnejših cest v bližnji in širši okolici, teh 120km vozit na polno enostavno ne gre, pa si lahko "z drugega planeta" ampak nasrkal boš zaradi drugega - tistih 90% nevarnih, ki mislijo, da so dobri/varni in nevem kaj še vse ne in Marin je bil dejanska prva liga (TopGun) med vozniki, samo v glavi pa ni imel vse pošlihtano, žal mi ga je, verjamem, da je (in še bo) tudi njemu hudo, ampak jebiga; staro pravilo_ko desni sedež ni prazen, pozabi na sproščanje adrenalina, in nikoli, nikoli ne dirkaj z kolegom po cesti, sem napisal za primer Popovič-Norbedo in lani tisti Žan z BMW foruma - vozi na polno, dirkaj, ampak sam s sabo, za svojo dušo in če te vidim v špeglu, da greš kot sneta sekira, isti moment se ti umaknem in nimam te namena lovit, pa čeprav imaš jugeca..... - Grobnik je pa druga pesem, tam da dirkajmo in komu ni žal blatnika/branika, lahko se tudi "drsamo" smo sami enaki, ceste pa (nažalost) moramo pustit tudi za druge.........sarkastično bi rekel_tudi za tiste s CE tablicami :-P
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a lancia hf So nov 06, 2010 9:39 pm

Matjaz46 je napisal/-a:pa kaj vsi nekaj filozofirate!

spet ena tema ko nebo imela konca, tak da jaz predlagam da se zapre.


Nič bat, to je samo še ena tema za "angelčke", ki radi pred tujim pragom pometajo, svojega imajo pa u :lol: Zato so se tudi sedaj zgleda malo umirili :D
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
rok46
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2861
Pridružen: Ne avg 01, 2004 6:32 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a rok46 So nov 06, 2010 10:05 pm

da mu vsi po vrsti jebete mater, fotra, mat in celo žlahto je razlog samo en. pač fant je mel dober avto, foter je bogataš in b**** kakršn je (sarkazem), je omogoču svojemu sinu vse kar lahko. res, neumno ne? ker ni vsem nam v planu, da bomo nekoč svojim otrokom omogočal VSE kar bo v naši moči? eni več, eni manj.

tip je živel svoje sanje, dobri avtomobili in dirkanje kadar se mu je zahotelo. pa še znan je bil!

smrtonosna kombinacija slava&denar ko gre nekomu nekaj narobe. takrat vsi vsekajo po njemu, ker mu pač prvoščjo nesrečo, ker je do tedaj živel kot je sam hotu.

si mislte kako more bit njemu? podira se mu svet. ubil je mlado punco zaradi trenutna neprevidnosti. grozi mu zapor, prepoved dirkanja in po vsej verjetnosti nebo kmalu sedel nazaj v dirkalnik. in kar je najhuje punce nebo nazaj in tega se zaveda, ker vzet človeško življenje je nekej najhujšga. kako ste lahko take kurbe, da nekej tazga prvoščte bilo komu? kot da se že sam ne sekira in mu jebete vse po spisku in govorite kakšno kazen bi mogu dobit. pa sej veste, več kot 130 po avtocesti nikol, ker si divjak, norc, b****...in ko boš naredu nesrečo in ubil človeka ko neboš vozu po pravilih te je treba nagačt, ko boš pa vse to ISTO naredu z vožnjo po pravilih boš pa samo revež, bogi, ker se je to moglo zgodot ravno tebi.

bolj polahko vsi skupej!
Slika
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a mr.ramo So nov 06, 2010 10:20 pm

DevilJDM ..pozabil si napisat da js tud nism takozvani profesionalni voznik :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a abbe So nov 06, 2010 11:23 pm

pa zakaj vsi naprej mecete to da je bil znan da je bogat pa da je bil profesionalni voznik?
ka ma to veze s tem,a ce pa nebi bil bi pa lahko dirkal pa delal bedarije pa ga nebi obsojal?
njemu se je to nardil s ferrarijem ostalim se pa to dogaja z "navadnimi" avti.
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
Speedfighter
Uporabnik
 
Prispevkov: 1323
Pridružen: Če feb 17, 2005 3:57 pm
Kraj: Domžale

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Speedfighter So nov 06, 2010 11:31 pm

Morda offtopic, pa vendar: nikoli ne bom razumel ljudi, ki sproščajo adrenalin za volanom na javnih cestah? Da ne omenjam tistih pol-angelčkov, ki to počnejo le, kadar so sami v avtu? Pomislite kdaj medtem kdo se nahaja v ostalih vozilih, ki jih med svojim sproščanjem adrenalina tako ali drugače ogrožate? Vožnja za ritjo in blendanje vozniku v vozilu z otroci na zadnjih sedežih, ki po AC s 130km/h prehiteva tovornjak je za vas oblika sproščanja adrenalina?? Pacienti brez primere ste! Pa še malo morje je takih situacij samooklicanih mojstrov volana, ki ste nad zakonom in preveč vasezagledani - končno spreglejte, da se po javnih cestah vozijo družine z otroci in ne vaši namišljeni tekmeci na dirkališču!

Že otroke v vrtcu učijo da "Cesta ni igrišče" - žalostno, da to, kar osvoji vsak malček, polnoletnim ljudem z vozniškim izpitom še kar ni jasno...
 
Uporabniški avatar
SamoK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Po feb 05, 2007 6:36 pm
Kraj: Maribor

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a SamoK Ne nov 07, 2010 2:12 am

LoCo je napisal/-a:Če bi mel vi Ferrarije bi se pa 130 vozil okrog pa razlagal kako spoštujete zakonodajo in skrbite za varnost v prometu... .


Lahko mas ti space shuttle pa bos se vedno moral vozit 130km/h po avtocesti.. in spostoval zakone!
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a damjan Ne nov 07, 2010 5:07 am

daj ne s*** samoK...
Zakaj si pa ti kupil M BMW-ja če je maksimum pr nas 130 na uro??
za šminkeraj? za pokazat se??
dejte si vsi priznat da ni vse tako rožnato kot pišete eni...
 
Uporabniški avatar
MRC
Novinec
 
Prispevkov: 159
Pridružen: To nov 20, 2007 7:08 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a MRC Ne nov 07, 2010 8:47 am

Očitno je ta tema pod TEKMOVANJA zato ker tekmujete kdo bo večje bedarije pisal.
Pač še ena prometna nesreča in na žalost smtna žrtev. Ne vem kaj je tu zdaj za pametovat.
 
Prokarjon
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: Pe avg 29, 2008 2:56 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Prokarjon Ne nov 07, 2010 1:28 pm

Tukaj ga eni žal mal neupravičeno branite. Za to kar se je zgodilo, kategorično NI opravičila. Tako to je in tega ne more nihče demantirati.

Ja bil je hiter voznik, ampak takih voznikov je še malo morje, žal, za nekatere, je on pač imel finance da se je lahko gonil po ligah kot se je in nabiral izkušnje, večina jih žal te možnosti nima. Smo skupaj online furali lani in letos tisto eno dirko ko je prišel, in je bil res da skoraj vedno v ospredju, ni pa bil noben alien. Sicer pa nekaj je na pisti najti zadnje 3 desetinke, drugo je na cesti vedno prav odreagirat...

Kolikor vem mu je že bila odvzeta dirkšaka licenca na hrvaškem ravno zaradi objestnosti, pa mu je na koncu to še dobro delo, ker je bil "primoran" iti v tujino. Domov se je seveda vrnil junak!



Kar se pa nesreče tiče. Noben, pa prav noben, mi ne bo pamten, da je normalno če trije (3) gonijo celo pot po AC in pri tem prehitevaš avtomobile tudi z več kot 100kmh večjo hitrostjo od njih, ob enem pa moraš bit pozoren še na dva druga "dirkača".(da ne govorim da na postenku nadzornih kamer, ko sta še letela tik pred nesrečo, nista mela varnostne med sabo niti 10m). Ja, vsi trije so bili izkušeni vozniki, ma nikoli nisi dovolj izkušen in DOBER, da boš gonil v končni fazi na tako nepredvidljivem mestu kot je AC. Dobro vemo da že 150kmh včasih peljat po AC je teško, ker ti budale delajo svakojakepizdrarije. Da maš pa j***a še z dvema dirkat, predvidevam da pod 200kmh ni šlo niti enkrat, si pa totalna budala ki misli da je bog. Če se ne zavedaš kako hitro gre lahko nekaj narobe v nekontroliranem okolju, potem nisi ravno zdrav. Dober voznik ali ne, drugi te lahko zajebeo. End of story.

Sem že vozil zverino, pa mi na kraj pameti ni padlo da bi po AC konstanto gonil kolikor je dalo, kaj šele da bi še z dvema to počel. Je tako, da ko imaš priliko in misliš da ti gre vse kot pomaslu se začneš izživljat...


PS: Punca, pri svojih dvajsetih, pa menda res ni vozila avta na tak način. Ta je zelo leva.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a sašo5 Ne nov 07, 2010 2:18 pm

Prokarjon je napisal/-a:
Kar se pa nesreče tiče. Noben, pa prav noben, mi ne bo pamten, da je normalno če trije (3) gonijo celo pot po AC in pri tem prehitevaš avtomobile tudi z več kot 100kmh večjo hitrostjo od njih, ob enem pa moraš bit pozoren še na dva druga "dirkača".(da ne govorim da na postenku nadzornih kamer, ko sta še letela tik pred nesrečo, nista mela varnostne med sabo niti 10m). Ja, vsi trije so bili izkušeni vozniki, ma nikoli nisi dovolj izkušen in DOBER, da boš gonil v končni fazi na tako nepredvidljivem mestu kot je AC. Dobro vemo da že 150kmh včasih peljat po AC je teško, ker ti budale delajo svakojakepizdrarije. Da maš pa j***a še z dvema dirkat, predvidevam da pod 200kmh ni šlo niti enkrat, si pa totalna budala ki misli da je bog. Če se ne zavedaš kako hitro gre lahko nekaj narobe v nekontroliranem okolju, potem nisi ravno zdrav. Dober voznik ali ne, drugi te lahko zajebeo. End of story.


to je poanta vsega, zato se gre in to sem že sam napisal v zgornjem postu, kot odgovor Locotu.....
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Matey_ Ne nov 07, 2010 2:39 pm

Prokarjon je napisal/-a:
Kar se pa nesreče tiče. Noben, pa prav noben, mi ne bo pamten, da je normalno če trije (3) gonijo celo pot po AC in pri tem prehitevaš avtomobile tudi z več kot 100kmh večjo hitrostjo od njih, ob enem pa moraš bit pozoren še na dva druga "dirkača".(da ne govorim da na postenku nadzornih kamer, ko sta še letela tik pred nesrečo, nista mela varnostne med sabo niti 10m). Ja, vsi trije so bili izkušeni vozniki, ma nikoli nisi dovolj izkušen in DOBER, da boš gonil v končni fazi na tako nepredvidljivem mestu kot je AC. Dobro vemo da že 150kmh včasih peljat po AC je teško, ker ti budale delajo svakojakepizdrarije. Da maš pa j***a še z dvema dirkat, predvidevam da pod 200kmh ni šlo niti enkrat, si pa totalna budala ki misli da je bog. Če se ne zavedaš kako hitro gre lahko nekaj narobe v nekontroliranem okolju, potem nisi ravno zdrav. Dober voznik ali ne, drugi te lahko zajebeo. End of story.



Hvala bogu ... nekdo, ki vidi zakaj se vsi zgražamo ... ne zato ker je slaven ... ampak zato ker je i**** ... ravno tko bi se zgražali nad njim, če bi bil Lojzek ...
... eni mu pa še ''podporo'' dajete ... za takega je podpora sam ''štrik'' ...

P.S. in ne nisem perfekten voznik ...
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Kavs
Novinec
 
Prispevkov: 341
Pridružen: Pe maj 28, 2010 7:23 am

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Kavs Ne nov 07, 2010 3:22 pm

Prokarjon je napisal/-a:Tukaj ga eni žal mal neupravičeno branite. Za to kar se je zgodilo, kategorično NI opravičila. Tako to je in tega ne more nihče demantirati.

Ja bil je hiter voznik, ampak takih voznikov je še malo morje, žal, za nekatere, je on pač imel finance da se je lahko gonil po ligah kot se je in nabiral izkušnje, večina jih žal te možnosti nima. Smo skupaj online furali lani in letos tisto eno dirko ko je prišel, in je bil res da skoraj vedno v ospredju, ni pa bil noben alien. Sicer pa nekaj je na pisti najti zadnje 3 desetinke, drugo je na cesti vedno prav odreagirat...

Kolikor vem mu je že bila odvzeta dirkšaka licenca na hrvaškem ravno zaradi objestnosti, pa mu je na koncu to še dobro delo, ker je bil "primoran" iti v tujino. Domov se je seveda vrnil junak!



Kar se pa nesreče tiče. Noben, pa prav noben, mi ne bo pamten, da je normalno če trije (3) gonijo celo pot po AC in pri tem prehitevaš avtomobile tudi z več kot 100kmh večjo hitrostjo od njih, ob enem pa moraš bit pozoren še na dva druga "dirkača".(da ne govorim da na postenku nadzornih kamer, ko sta še letela tik pred nesrečo, nista mela varnostne med sabo niti 10m). Ja, vsi trije so bili izkušeni vozniki, ma nikoli nisi dovolj izkušen in DOBER, da boš gonil v končni fazi na tako nepredvidljivem mestu kot je AC. Dobro vemo da že 150kmh včasih peljat po AC je teško, ker ti budale delajo svakojakepizdrarije. Da maš pa j***a še z dvema dirkat, predvidevam da pod 200kmh ni šlo niti enkrat, si pa totalna budala ki misli da je bog. Če se ne zavedaš kako hitro gre lahko nekaj narobe v nekontroliranem okolju, potem nisi ravno zdrav. Dober voznik ali ne, drugi te lahko zajebeo. End of story.

Sem že vozil zverino, pa mi na kraj pameti ni padlo da bi po AC konstanto gonil kolikor je dalo, kaj šele da bi še z dvema to počel. Je tako, da ko imaš priliko in misliš da ti gre vse kot pomaslu se začneš izživljat...


PS: Punca, pri svojih dvajsetih, pa menda res ni vozila avta na tak način. Ta je zelo leva.


Avto se da furati online?

Svashta-eni brez interneta se srat ne bi znali.....

Koliko pa vozis grobnik? Lih tolk da vidmo, ce je res bil le par desetink pred tabo.....:) :mrgreen:
 
Prokarjon
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: Pe avg 29, 2008 2:56 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Prokarjon Ne nov 07, 2010 4:39 pm

Sicer nisem nikjer direktno rekel da je bil par desetink pred mano, je pa res bil.
Sicer pa vabljen na kkšno online dirko da se prepričaš o kakovosti online dirkanja.
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a airmike Ne nov 07, 2010 4:52 pm

Prokarjon je napisal/-a:Sicer nisem nikjer direktno rekel da je bil par desetink pred mano, je pa res bil.
Sicer pa vabljen na kkšno online dirko da se prepričaš o kakovosti online dirkanja.



Pa drgač pravi avto si že fural?
 
krt2
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: So jun 21, 2008 9:02 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a krt2 Ne nov 07, 2010 5:02 pm

Prokarjon je napisal/-a:Sicer nisem nikjer direktno rekel da je bil par desetink pred mano, je pa res bil.
Sicer pa vabljen na kkšno online dirko da se prepričaš o kakovosti online dirkanja.


online dirkanje

izjava tedna
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a cruiser1 Ne nov 07, 2010 5:03 pm

wroom je napisal/-a:
AJA PA KOK SE VS JE USEDL UČERI V AVTO PO 3 PIVIH !!!!!!

Nismo mi Angelni!!!!


Jaz sem se včeraj res vsedel v avto po tem, ko sem pil! Ampak v taxi tako, kot vedno kadar pijem! Še nikoli nisem vozil pijan in NIKOLI nisem napihal!

Pa nehajte že zagovarjati nekega divjaka s takim načinom, kot v mali šoli, ko vas je vzgojiteljica dobila pri kakšni pizdariji ste najprej obtožili še ostale: "saj Marjan je tud to naredu" :roll:

Res je veliko voznikov, ki prekoračijo dovoljeno hitrost, tudi sam jo včasih malo prekoračim. Ne motijo me vozniki, ki me kolikortoliko varno prehitijo pa avtocesti z cca150km/h. Motijo me pa divjaki, ki povsod tišijo in s svojo nekotrolirano nastopaško vožnjo izzivajo in ogrožajo. Če se vrnem k mojima dvem znancema, ki sem jih že omenjal naj povem, da sta dobila že nešteto kazni zaradi prehitre vožnje, dobila cel kup kazenskih točk, celo napihala in dobila odvzem izpita... o takih pavijanih govorim in sem žal spada tudi dotični dirkač o katerem teče debata. In nehajte s tem, da smo se spravil nanj samo zato, ker je slaven ali karkoli že. Jaz sem že rekel, da prvič slišm za njega in tudi Ferrari mi je čist nezanimiv avto, da bi ga nekomu zavidal. Zame je tale Marin isti tepec, kot moja dva znanca in še mnogi drugi podobni idioti, neglede na to ali vozijo yugota, chalengerja ali pa ferarija!
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a lancia hf Ne nov 07, 2010 7:00 pm

Al mate res nekateri veselje kritizirati druge, in še v isti sapi povedat, da delate podobno.
Na AC, kar je več kot 130 km/h je že cpp prekršek, pa naj bo to 140 ali pa 240 km/h
Tukaj je razlika samo posledica te hitrosti.
Pa ne da ga zagovarjam, samo eni mate res že kar malo nedorasle, ali celo najodlane poste, v takih in podobnih temah. :roll:
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Kavs
Novinec
 
Prispevkov: 341
Pridružen: Pe maj 28, 2010 7:23 am

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Kavs Ne nov 07, 2010 7:28 pm

Prokarjon je napisal/-a:Sicer nisem nikjer direktno rekel da je bil par desetink pred mano, je pa res bil.
Sicer pa vabljen na kkšno online dirko da se prepričaš o kakovosti online dirkanja.


14.tega sm na Grobniku. Oglasi se kaj.

Za razliko od večine mam life in nimam cajta igrat računalniških igerc (več). Pri 16 ih pa sem bil top 5 world takrat v GP 2 pa zaradi tega danes še vedno nisem vozil v Interlagosu (ki mi je btw tudi najbolj ležala)....

Tolk o tem.


LP
 
Prokarjon
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: Pe avg 29, 2008 2:56 pm

Re: Huda nesreča Marina Čolaka (neuradno)

Napisal/-a Prokarjon Ne nov 07, 2010 7:57 pm

To nima več nobene veze zdaj s Čolakom in nesrečo.

Za online dirkanje se prijavi na drug forum. Jaz sem tukaj samo komentiral da je bil konstantno hiter, kar pa na koncu nič ne šteje pri dirkanju na AC. Ali je to morda normalno?


PS: Danes bit med top 5 vozniki online je praktično nemogoče, konkurenca je prevelika.
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov