Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a LoCo Po nov 15, 2010 2:47 pm

Pozdravljeni!

Najprej beseda moderatorjem - glede na to da tu ne gre za najavo eventa, vas vseeno prosim da topic ostane v temi "Tekmovanja", ker so vsi udeleženci Time Attacka nekako navajeni brati o TA-ju v tem forumu. Upam da je to sprejemljivo.

No pa začnimo...

Kot organizator letošnje serije TA-jev bi se rad najprej zahvalil vsem, ki ste tako pridno sodelovali na eventih, fotografom, ki so tako pridno objavljali material in pa gledalcem, ki so prišli navijat za naše vzhajajoče zvezde.

Z vsemi rad delil svoj pogled na letošnjo sezono Time Attacka. Začeli smo kot navaden trackday z dobrimi 20 udeleženci a smo že za drugi timeattack skoraj podvojili število udeležencev in od tam naprej ves čas samo na bolje. Letošnja sezona je bila zame učenje in sem prepričan da bomo za drugo leto, lahko postregli še boljšo sezono TA-jev. No pa če grem kar po utrinkih, ki so mi ostali v spominu iz letošnje sezone:

- celodnevni TA, katerega sem izbral datum, ki je bil potem v resnici najbolj vroč dan letošnjega poletja... spil sem 8 litrov pijače na racelandu brez da bi šel enkrat na WC.. Tale bo dolgo v spominu :D
- nočni TA, čeprav najbolj atraktiven obenem najslabši (organizacijsko) event v celi sezoni, smo se pa naučili kako ga bomo izpeljali drugo leto :)
- izleti iz steze v letošnji sezoni ... ni jih bilo veliko ampak smo vseeno polomili malo plastike in en vodni hladilnik :D
- "goljufivi Saxo" :D :D :D
- Hamzo vs. Stig
in še in še ...

Dovolj obujanja spominov, gremo na 2011!

Vabim vas na sestanek Time Attack in sicer v Nedeljo 21. Novembra ob 16h v Derbi baru ( http://zemljevid.najdi.si/search_maps.j ... xsbar=page ), kjer bi z udeleženci letošnje sezone rad predebatiral predvsem pravilnik in napake letošnje sezone. Že vnaprej vas prosim, da se udeležite tisti ki imate kaj za povedat in ste pripravljeni na konstruktivno debato za še boljšo sezono 2011.



Za zaključek sezone 2010 pa bi se rad še zahvalil vsem, ki so letos pripomogli k temu da je Time Attack to kar je!

Glavna pokrovitelja:
Motus CEE d.o.o. - zastopnik za olja REPSOL (http://www.motus-cee.com)
RSR Motrsport - Different kind of Chip-Tuning (http://www.rsrmotorsport.com)
Hvala za vse nagrade, ki smo jih lahko podelili letos v Vašem imenu!

Prav tako nam je nekaj nagrad letos namenilo podjetje "Avtocenter Špan" - zastopnik za pnevmatike TOYO (http://www.span.si)

In ostali:
Domen Staut - hvala za Raceland, čeprav majhno je to vrhunsko dirkališče. Veselimo se uničevanja tvojega asfalta tudi drugo leto.
Goltez Matjaž Timing - izjemna časomerilska podpora in šale za hladne dni
Schkorc - ker je s svojo "štajersko ekipo" rešil 2 dogodka pred pomislekom o odjavi :D
malisport - pomoč na vsakem dogodku, karkoli smo rabili
Gofra - pomoč pri izdelavi najav Time Attack
Bistri in Erman - ker sta bila na vseh uradnih eventih leta 2010
TurboMan - izjemni filmčki in pa seveda legendarni bonus movie :D :D
Omahens in Zian - Vrhunske fotke
Hidrometeorološki zavod - ker so nam dež namenili samo enkrat

In pa seveda moja desna in leva roka, občasno še desni gleženj - wuky, ki je skrbel za vse tisto kar jaz nisem :D

Če sem koga pozabil, se opravičujem...

Until next year ....
Driftanje prepovedano!!!!
Slika
LoCo :)
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
wuky
Novinec
 
Prispevkov: 491
Pridružen: So jul 10, 2004 12:44 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a wuky Po nov 15, 2010 2:56 pm

LoCo je napisal/-a:In pa seveda moja desna in leva roka, občasno še desni gleženj - wuky, ki je skrbel za vse tisto kar jaz nisem :D

oops Mi je bilo v veselje sodelovati pri vsakem TimeAttacku in ni mi žal tudi minute, ki sem jo vložil pa čeprav je bilo dela ogromno ! ;)

Slika
 
Uporabniški avatar
TurboMan
Novinec
 
Prispevkov: 100
Pridružen: Po jun 10, 2002 6:33 pm
Kraj: Nurburgring Nordschleife

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a TurboMan Po nov 15, 2010 5:29 pm

js bi sam izkoristu priliko pa čestital locotu in vsem ostalim, ki ste omogočil time attack serijo!


svaka čast fantje za idejo, vrhunsko izvedbo in vse ostalo. upam da bo zadeva postala stalnica!
 
Uporabniški avatar
StAn_
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Po sep 11, 2006 1:54 pm

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a StAn_ Po nov 15, 2010 8:00 pm

Pogledat sem prišel 4 evente, na zadnjem ta vikend pa tudi vozil, vsa čast vsem, super ste, le tako naprej!!!!
 
smasher
 

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a smasher Po nov 15, 2010 9:40 pm

Pohvale in zahvala tudi z moje strani, sicer sem bil na zadnjem prvič.

A če bo boh dau :) se vidimo še na vseh naslednjih ;)

Lp, Srčnik
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a skopusnik Po nov 15, 2010 10:09 pm

Pohvale za izvedbo, drugo leto se pa spet vidmo, pridem spet fotografirat :D
www.mihafabijan.si
Renault Sport
 
BigMAc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Pe nov 12, 2010 8:04 am

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a BigMAc To nov 16, 2010 10:39 am

Loco, wuky, mali in vsi ostali ki ste sodelovali pri TA lahko rečem samo hvala in vsaka čast. Bil sm na ene 4 do 5 eventih. Večino samo kot pomoč na zadnjem pa vozu. Se mi zdi da se je stvar super razvila. In upam da bo nasledno leto še kak več.
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a Schkorc To nov 16, 2010 3:05 pm

Bom še v tej temi pohvalil LoCo-ta in wuky-ja, ki sta poskrbela za to, da smo nekateri mesečno praznili denarnice kot da bi odplačevali kak kredit :shock: :-D.

LoCo je napisal/-a:...
Vabim vas na sestanek Time Attack in sicer v Nedeljo 21. Novembra ob 16h v Derbi baru ( http://zemljevid.najdi.si/search_maps.j ... xsbar=page ), kjer bi z udeleženci letošnje sezone rad predebatiral predvsem pravilnik in napake letošnje sezone. Že vnaprej vas prosim, da se udeležite tisti ki imate kaj za povedat in ste pripravljeni na konstruktivno debato za še boljšo sezono 2011.
...

Namen tega posta je predvsem komentiranje zgornjega citata... Sedel sem na par podobnih sestankih in je tako, da več kot je ljudi več je predlogov/želja/... Za slalome je bilo malo drugače (lažje), ker smo se dobivali po par (2-3) iz vsakega društva in ne vsi tekmovalci in organizatorji.
V praksi je potem veliko pogovarjanja in zelo malo zmenjenega, zato mogoče ne bi bilo neumno, da se neki okvirni predlogi napišejo že na forum. Drugače mislim da se bo sestankovalo nekje do aprila :D (ali pa še celo naslednjo sezono :lol:).


BTW @TurboMan: Kje si bil tokrat, kamera te je čakala :).

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
Uporabniški avatar
malisport
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Ne maj 30, 2010 10:48 pm

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a malisport To nov 16, 2010 3:58 pm

LoCo: Za kakršno koli pomoč sem ti vedno na voljo.

Kaj se pa tiče letošnjega TA, pa lahko letijo same pohvale LoCo-tu, da se je spomnil in seveda organiziral tako vrsto tekmovanja. Vsak, ki je karkoli kdaj organiziral, prokleto dobro ve, da treba imeti "j***a". Kajti pritegniti tako število voznikov in pa tudi gledalcev na naše skronmo dirkališče (hvala bogu, da ga imamo), je ene vrste čudež.
Za leto 2011 si verjetno vsi želimo, da ostane TA vsaj na tej ravni, tako organizacijsko, kot po številu voznikov.
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a LoCo To nov 16, 2010 4:02 pm

Schkorc je napisal/-a:V praksi je potem vno eliko pogovarjanja in zelo malo zmenjenega, zato mogoče ne bi bilo neumno, da se neki okvirni predlogi napišejo že na forum. Drugače mislim da se bo sestankovalo nekje do aprila :D (ali pa še celo naslednjo sezono :lol:).
LP, Primož


Jz glavne stvari ze imam v mislih, bi si pa želel da tisti ki majo namen prit tja, da majo sabo sprintano svojo kopijo pravil s seboj in zraven napisan kaj jih moti, kaj bi spremenili da bi blo boljs in predvsem na podlagi česa dajejo ta predlog. :)
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
TurboMan
Novinec
 
Prispevkov: 100
Pridružen: Po jun 10, 2002 6:33 pm
Kraj: Nurburgring Nordschleife

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a TurboMan To nov 16, 2010 6:06 pm

Schkorc je napisal/-a:BTW @TurboMan: Kje si bil tokrat, kamera te je čakala :).

LP, Primož



mah sej tut če bi bil, sem se spomnu, da ne bi mogu montaže nardit, ker mam prešvoh kompjutr za HD :D :D
 
Uporabniški avatar
MRC
Novinec
 
Prispevkov: 159
Pridružen: To nov 20, 2007 7:08 pm

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a MRC To nov 16, 2010 7:47 pm

Tudi jaz bi pohvalil vse, ki ste sodelovali pri organizaciji in upam, da bo drugo leto tega še več!
Vsaj nekaj jar lahk vozim, pa da me zveza pusti pr miru :)

Pa ne preveč komplicirat s pravilnikom, ker za vse tk nikol ni prav.
 
Uporabniški avatar
eXtreme69
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: Če maj 06, 2010 9:22 pm

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a eXtreme69 Sr nov 17, 2010 3:46 pm

Pohvale iz moje strani, se vidmo naslednj leto!
Slika
 
Uporabniški avatar
uroš sojer
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 54
Pridružen: Po avg 10, 2009 8:15 am

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a uroš sojer Sr nov 17, 2010 4:31 pm

LoCo je napisal/-a: in pa gledalcem, ki so prišli navijat za naše vzhajajoče zvezde.
LoCo :)

:har :tomidelej:
Drugače pa hvala tistmu tm gor,da se vsaj nekje v tej deželici da malo zdivjat.
Pohvale Loco-tu,oprodi,ups-Wuky-ju,stricu s štoparico-ta je faca.
Imam pa pripombo-dobil sem čepico,t-shirt in posledično sem šel na naslednji event z velikimi pričakovanji,vendar doživel grenko razočaranje ob plačilu prijavnine.
Stari,kje so Time Attack bermude!!!??? :evil:
ne mi z dizlom baba
 
Uporabniški avatar
dawet
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Sr jan 17, 2007 10:26 pm
Kraj: SG, MB

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a dawet Sr nov 17, 2010 4:55 pm

Vse pohvale ekipi TimeAttack :pivo

Naslednje leto se bom potrudil in si vzel čas za več kot samo 2 obiska :)

LP
 
Uporabniški avatar
DevilJDM
Novinec
 
Prispevkov: 104
Pridružen: Če jul 22, 2010 11:03 pm

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a DevilJDM Če nov 18, 2010 12:23 am

uroš sojer je napisal/-a:
LoCo je napisal/-a: in pa gledalcem, ki so prišli navijat za naše vzhajajoče zvezde.
LoCo :)

:har :tomidelej:
Drugače pa hvala tistmu tm gor,da se vsaj nekje v tej deželici da malo zdivjat.
Pohvale Loco-tu,oprodi,ups-Wuky-ju,stricu s štoparico-ta je faca.
Imam pa pripombo-dobil sem čepico,t-shirt in posledično sem šel na naslednji event z velikimi pričakovanji,vendar doživel grenko razočaranje ob plačilu prijavnine.
Stari,kje so Time Attack bermude!!!??? :evil:

mislim da od TA 4 naprej ni bilo vec majic in podobnega ob prijavnini :D edino prijavnina je bila 5€ drazja :D

Lp
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a LoCo Če nov 18, 2010 1:00 am

DevilJDM je napisal/-a:
mislim da od TA 4 naprej ni bilo vec majic in podobnega ob prijavnini :D edino prijavnina je bila 5€ drazja :D

Lp


Če si hotel s tem povedat, da sem TA usmeril bolj v svoj žep ti bom zadevo razložil tkole: problem je bil to, da po TA4 nisem več upal riskirati še enkrat naredit minusa kot sem ga na TA4. Prav si prebral - minusa. Pa takrat nisem hotel nič jamrat, ti pa povem da je bil minus dovolj velik da sem bil pripravljen zaključit s TA-ji v tistem trenutku, ampak je bil odziv dovolj velik da smo nadaljevali.

Upam pa da bom z materialom nabranim letos lahko pritegnil mal več sponzorjev za drugo leto in bomo lahko na vsakem eventu mel majice, kape, šale, rokavice, nogavice, tangice itd...:)
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
DevilJDM
Novinec
 
Prispevkov: 104
Pridružen: Če jul 22, 2010 11:03 pm

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a DevilJDM Če nov 18, 2010 1:46 am

loco narobe si razumel.

Nikakor nisem hotel napeljati na to. Sam vem kako velik je samo strosek najema dirkalisca, da ne omenjamo potem se placilo mojstru za meritev casov, fanta z zastavico in seved da wuky, ti in pa se marsikdo dela te zadeva brezplacno. In tudi vem da s tako nizko prijavnino se tezko pokrije osnovne zadeve, kaj sele da bi nekdo na ta nacin sluzil.
Zavedam se tudi da so zacetki zmeraj najtezji, in ze to da je bil letos Repsol, chip-tunning in se kaksna firma, sponzor na takem eventu pravi dosezek. Upam da ti za drugo leto uspe pridobiti se kaksne sponzorje in s tem ne mislim sedaj samo zato da bi imeli tekmovalci na voljo vec nagrad, ampak tudi v smislu da bo tebi lazje pri organizeranju, financiranju oz. pri vsem kar spada zraven in pa da bi tudi ti imel kaj vec od tega ( denar/material/popusti ), ceprav vem da to delas z veseljem do tega sporta in ne da bi se s tem okoriscal.

Tebi, wuky-u in vsem ostalim ki ste krivi za to ta event sploh obstaja, da se je obdrzal in seveda da se bo se naprej odvijal, dam pa lahko samo roko, recem svaka cast in veliko srece v prihodnje. Ce se bo pa potrebovala kaksna pomoc, bom pa tudi z veseljem pomagal ce bom le lahko.


Lp
 
Uporabniški avatar
bojc T
Novinec
 
Prispevkov: 120
Pridružen: Sr nov 02, 2005 4:32 pm

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a bojc T Če nov 18, 2010 7:27 am

Ja tud od mene pohvale za dobro organizacijo vsem, ki imajo prste zraven.
Pa upam da se drug let kej vidmo, oziroma vsaj tolk kot letos :D
Lp bojc T
 
Symon
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2737
Pridružen: Če apr 10, 2003 5:00 pm

Re: Time Attack - Zaključek, sestanek, zahvala!

Napisal/-a Symon Če nov 18, 2010 7:45 am

LoCo je napisal/-a:Upam pa da bom z materialom nabranim letos lahko pritegnil mal več sponzorjev za drugo leto in bomo lahko na vsakem eventu mel majice, kape, šale, rokavice, nogavice, tangice itd...:)

Če ne drugega se lahko zgovarjaš na visoko udeležbo in zanimanje kar je sponzorjem bistvenega pomena. Še iz moje strani hvala vsem za organizacijo, ene 2x sem prišel gledat in 2x voziti. Upam, da bom tudi drugo leto čim večkrat na Racelandu. :)
....100NX GTi redtop....200SX S13 stage2....Clio182....Civic EJ9...Clio200 CUP...
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov