Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx To jan 25, 2011 8:58 pm

~toMmy~ je napisal/-a:
speedfreak je napisal/-a:lej enkrat si izbijte to superiornost vw ja iz glave, ker za razliko od vas vseh ga js imam in ga vozim vsak dan torej vem kako je na stvari.

če bo po sreči vama dokazeva vse 26.2 da boste utihnil enkrat za vselej, pišuka sm jezen zdle :twisted:


Če ciljaš na domnevno sueriornost VW-ja nasploh, si malo mimo vsekal s tem, da ga drugi nimamo! :D Še vedno ne štekam, zakaj za vraga gre človek kupit NOV avto, ki ga že od začetka sovraži. A ga res nisi niti en kilometer zapeljal, preden si ga kupil al kaj? Če je kdo tu za kritizirat, si to ravno ti, zmetal si lep kup denarja za avto, ki ti gre očitno na jetra in potem vsem na forumu "jokaš" kako "hudo" ti je. WTF?! :mrgreen:

Drugače pa pri takšnem dragu je cel kup dejavnikov, že majhna zamuda na štartu lahko pomeni veliko izgubo, mogoče si štartal preveč agresivno, če ti ASR dela takšne preglavice, mogoče celo on slabše štarta in bi te drugače pustil čisto zadaj, mogoče nove zimske gume vplivajo negativno na pospeške itd.

Vglavnem prodaj že enkrat ta jetra, pa si kupi nekaj, kar ti bo subjektivno bolj pasalo in boš vse slabosti enostavno spregledal (pri Astri nisi pol toliko jamral, pa bi se je tudi dalo pošteno skritizirat). Na takšen način se da čisto vsak avto skur***, ne vem pa zakaj bi ga šel sploh kupovat, če ti ni všeč, verjetno nisi ta denar kar tako "usput" vrgel za njega...


no z avtom nisem prevozil niti metra preden sem ga kupil,.

drugo kot drugo, kje piše da mi avto ni vsec, kupil sem ga zarad tega ker mi je ful luskan.

tretje je bla ta tema odprta z namenom utisanja nekaterih na forumu, ki trdijo kako je stari 1.6 motor za en drek in da ga tsi nese za 2 razreda, da o tem, da je ta isti tsi povsem dovolj za tourana, medtem ko je bil stari 1.6 premalo še za golfa ne bi.

če bi dobro prebral bi opazil da sem z izključenim asr bil hitrejsi, ker mu je drugače pobral vso moč in je avta enostavno zmanjkal, če si kdaj vozu polota tsi bi poznal obcutek.

skratka ne sovrazim ga od zacetka ampak od kar sem ga malo spoznal in videl da ni ravno nekaj posebnega kot se hvali, pač čisto povprečen j**c...tudi sam motor kot celotni avto je bolj kot ne eno zalostno povprecje, kje na vseh testih vidijo to kvaliteto in ne vem kakšne poziotivne stvari js ne vem, js ne najdem veliko pozitivnih stvari pri tem avtu, pa nisem navajen ravno na ne vem kaksne dirkalnike..ali pa opel ni toliko slab :mrgreen: .

aja, kaj tocno bi pa lahko skritiziral na astri, ki je ob vecji tezi zrla manj, boljs sla in na kateri ni nic ropotalo in se ni tresla kljub skoraj 4 letom starosti?
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx To jan 25, 2011 9:00 pm

pskoda je napisal/-a:@speedfreak pa daj no, ne ga prodat, avto je nov pod garancijo veš kaj se je delalo z njemu. Pač avto ima okrog 105 konjev in to je to. Če boš kupil katerokoli drugo znamko ti ne bo nič več dal za te konje. Cordoba je stara šola, zdaj ne vem kako je z težo, ampak ti imaš po moje menjalnik z daljšimi prestavami (manjša poraba) in ni mišljen za drag + tega da ti imaš 1.2 on pa 1.6 in o porabi je po moje kar velika razlika.

Pejta leteči štart, pa ne do 100km/h ampak recimo +150km/h. :D :D


tudi to bova sla, menim da bo prednost polota večja v tem primeru. teza je tu tu nekje, 20 kil gor dol, pri porabi je pa razlike kak liter, več niti ne...prej manj, je pa res da nisva sla se nikol neposredne primerjave po isti relaciji.

skratka kmalu sledi drag od 40 do konca.....ker je cordoba hitrejsa mislim da rezultatov raje ne bom objavil tukaj ( pod hitrejsa mislim da ima vecjo koncno )
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
im nobody
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3321
Pridružen: Pe feb 03, 2006 11:18 pm
Kraj: laško

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a im nobody To jan 25, 2011 9:02 pm

passat 1.9 tdi 110,235 nm
Na levi pas...do konca gas
viewtopic.php?t=72616&postdays=0&postorder=asc&start=60
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx To jan 25, 2011 9:03 pm

im nobody je napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=3vtkPzZUeFc&playnext=1&list=PLB8B649F5CDCF8845&index=84

cordoba popuši za keks



sej si blizu celja, pridi in poglej....ne veš kako ta cordoba gre, za svoje konje noro vlece, pa je cist serijska, ce odstejem umazanijo :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a pskoda To jan 25, 2011 9:06 pm

Si pogruntal, da opel ni slab :?: :!: Če gledam corsa vs grande mi tudi corsa deluje bolje, bolj kompaktno, boljši materijali (v notranjosti). Opel se je zelo popravil glede pred leti ki so bile taka j**c.a da večja ne morejo bit
Zadnjič spremenil pskoda, dne To jan 25, 2011 9:09 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a King1 To jan 25, 2011 9:08 pm

speedfreak je napisal/-a:aja, kaj tocno bi pa lahko skritiziral na astri, ki je ob vecji tezi zrla manj, boljs sla in na kateri ni nic ropotalo in se ni tresla kljub skoraj 4 letom starosti?


Naj ti osvežim spomin na astro. Astra je bila DIZL in imela je veliko več kubikov in takoj zatem tudi veliko več navora. Mislim, da okoli 105NM, kar pa ni malo. =P

lp
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx To jan 25, 2011 9:08 pm

pskoda je napisal/-a:Si pogruntal, da opel ni slab :?: :!: Če gledam corsa vs grande mi tudi corsa deluje bolje, bolj kompaktno, boljši materijali (v notranjosti)



sej js vem da opel ni slab, to trdijo predvsem vw loverji pa tsti ki ga nikol niso mel,...
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx To jan 25, 2011 9:09 pm

King1 je napisal/-a:
speedfreak je napisal/-a:aja, kaj tocno bi pa lahko skritiziral na astri, ki je ob vecji tezi zrla manj, boljs sla in na kateri ni nic ropotalo in se ni tresla kljub skoraj 4 letom starosti?


Naj ti osvežim spomin na astro. Astra je bila DIZL in imela je veliko več kubikov in takoj zatem tudi veliko več navora. Mislim, da okoli 105NM, kar pa ni malo. =P

lp


ja in? sej je ne primerjam s tsi, sam prasal sem kaj bi lahko na njej kritiziral, imela je pa 280 nm
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a King1 To jan 25, 2011 9:14 pm

speedfreak je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:
speedfreak je napisal/-a:aja, kaj tocno bi pa lahko skritiziral na astri, ki je ob vecji tezi zrla manj, boljs sla in na kateri ni nic ropotalo in se ni tresla kljub skoraj 4 letom starosti?


Naj ti osvežim spomin na astro. Astra je bila DIZL in imela je veliko več kubikov in takoj zatem tudi veliko več navora. Mislim, da okoli 105NM, kar pa ni malo. =P

lp


ja in? sej je ne primerjam s tsi, sam prasal sem kaj bi lahko na njej kritiziral, imela je pa 280 nm


Ja sej polo pa ga ima 175NM, se pravi, da sem imel prav. :mrgreen: Nego z čim pa v tej temi primerjaš? ;)
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx To jan 25, 2011 9:21 pm

King1 je napisal/-a:
speedfreak je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:
speedfreak je napisal/-a:aja, kaj tocno bi pa lahko skritiziral na astri, ki je ob vecji tezi zrla manj, boljs sla in na kateri ni nic ropotalo in se ni tresla kljub skoraj 4 letom starosti?


Naj ti osvežim spomin na astro. Astra je bila DIZL in imela je veliko več kubikov in takoj zatem tudi veliko več navora. Mislim, da okoli 105NM, kar pa ni malo. =P

lp


ja in? sej je ne primerjam s tsi, sam prasal sem kaj bi lahko na njej kritiziral, imela je pa 280 nm


Ja sej polo pa ga ima 175NM, se pravi, da sem imel prav. :mrgreen: Nego z čim pa v tej temi primerjaš? ;)


z cordobo dragi moj. astro si ti omenil prvi pol pa še tommy, js je nisem.

dost mam, moderatorje prosim, da tole temo in vse ostale moje teme o tsi-ju zbrisejo, ker je tole boj z mlini na veter, priznam, tsi je najboljsi motor na vsetu, hitrejsi je od veyrona in varcnejsi od rikse na kitajskem....pa pokvar se tak nikol ne....ne da se mi več.....ne pišem več nič.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a pskoda To jan 25, 2011 9:27 pm

To pa je zato, ker je na a.com nekaj ljudi ki niso nikol imel drugega kot vw in ga hvalijo kot bi bila firma od fotra
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx To jan 25, 2011 9:28 pm

pskoda je napisal/-a:To pa je zato, ker je na a.com nekaj ljudi ki niso nikol imel drugega kot vw in ga hvalijo kot bi bila firma od fotra


še slabš je, sploh nikol niso mel vw, še manj pa tsi-ja, pol ga pa hvalijo k da majo delnice pri vw :twisted:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a King1 To jan 25, 2011 9:29 pm

pskoda je napisal/-a:To pa je zato, ker je na a.com nekaj ljudi ki niso nikol imel drugega kot vw in ga hvalijo kot bi bila firma od fotra



Res je. ;) ;)

lp

p.s. OFF: Pero mal si temo o corsi gsi preber.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a pskoda To jan 25, 2011 9:35 pm

King1 je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:To pa je zato, ker je na a.com nekaj ljudi ki niso nikol imel drugega kot vw in ga hvalijo kot bi bila firma od fotra



Res je. ;) ;)

lp

p.s. OFF: Pero mal si temo o corsi gsi preber.


OFF: Se bi rad peljal a :wink: ?! Ni problema, se bomo zmenil na srečanju
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a King1 To jan 25, 2011 9:39 pm

pskoda je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:To pa je zato, ker je na a.com nekaj ljudi ki niso nikol imel drugega kot vw in ga hvalijo kot bi bila firma od fotra



Res je. ;) ;)

lp

p.s. OFF: Pero mal si temo o corsi gsi preber.


OFF: Se bi rad peljal a :wink: ?! Ni problema, se bomo zmenil na srečanju


Važi važi. Sej ni treba ful glih tok, da dobim občutek. ;)

lp
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a pskoda To jan 25, 2011 9:42 pm

Kaj si pa mislil, da te bom vozil kot precednika :?: :!: Bencin je drag :!: To ni TSI, ki pije max 2l na 100km :!: :ppppp :rofl :rofl
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3789
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a Blinder To jan 25, 2011 9:58 pm

polo tsi
+ mogoče ima več moči kot deklarirano
+ mejbi bolj ploščata krivulja moči
- težji štart zaradi turbo luknje in laga
- turbo lag po menjavi prestave

PRecej vloge igra tudi kolko hitro se menja prestavo, pa koliko se maltratira avto pri štartu. Tistih 190 km/h pa se vidi le po avtocesti lahko, 400m ne zadošča =P Cordoba ima končno hitrost 185 al 188 km/h.
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a ~toMmy~ To jan 25, 2011 10:06 pm

speedfreak je napisal/-a:no z avtom nisem prevozil niti metra preden sem ga kupil,.

drugo kot drugo, kje piše da mi avto ni vsec, kupil sem ga zarad tega ker mi je ful luskan.

tretje je bla ta tema odprta z namenom utisanja nekaterih na forumu, ki trdijo kako je stari 1.6 motor za en drek in da ga tsi nese za 2 razreda, da o tem, da je ta isti tsi povsem dovolj za tourana, medtem ko je bil stari 1.6 premalo še za golfa ne bi.

če bi dobro prebral bi opazil da sem z izključenim asr bil hitrejsi, ker mu je drugače pobral vso moč in je avta enostavno zmanjkal, če si kdaj vozu polota tsi bi poznal obcutek.

skratka ne sovrazim ga od zacetka ampak od kar sem ga malo spoznal in videl da ni ravno nekaj posebnega kot se hvali, pač čisto povprečen j**c...tudi sam motor kot celotni avto je bolj kot ne eno zalostno povprecje, kje na vseh testih vidijo to kvaliteto in ne vem kakšne poziotivne stvari js ne vem, js ne najdem veliko pozitivnih stvari pri tem avtu, pa nisem navajen ravno na ne vem kaksne dirkalnike..ali pa opel ni toliko slab :mrgreen: .

aja, kaj tocno bi pa lahko skritiziral na astri, ki je ob vecji tezi zrla manj, boljs sla in na kateri ni nic ropotalo in se ni tresla kljub skoraj 4 letom starosti?


No že v štartu si sam sebe "nategnil", če ga nisi testiral, meni osebno ni za vozit všeč praktično noben malček, razen športnih izvedb, Polo mi je bil všeč le zato, ker je nekoliko bolj "resen" od konkurence. Razne "nasmejane" maske in "igriva" notranjost mi pač ne pašejo na avto.

Primerjava z 1.6 na podlagi drag-a je le droben delček cele zgodbe in ne pove veliko, ker v tem sploh ni glavna prednost TSI-ja. Glavno prednost vidim v elastičnosti, porabi, sami teži itd. To, da je ta motor dovolj za Tourana, je res za velik odstotek naših voznikov, zame se tam pod 2.0 TDI sploh ni za pogovarjat.

Sem prebral, da je bil hitrejši z izključenim ASR-om, itak v tem primeru le ta pobira gas na polno, na snegu je pri naših VW-jih še dobro v primerjavi z nekaterimi drugimi, ki te dobesedno ustavijo v klanec. Če ni pod snegom kakšne izrazite ledene podlage, pridem komot z dokaj novimi UG7+ z vklopljenim v naš klanec s polnim gasom, kjer je primerna le 2. prestava(s 1. se ustaviš, v 3. pa letiš ven iz ovinka). Ne vem zakaj bi moral vozit ravno Polota TSI, saj je podobno pri večini novejših avtov.

Astra... Ob večji teži je žrla manj? Ja čudno, saj tvoj nadomestni Golf je tudi, tako kot vsak dokaj sodoben dizel pri podobnem režimu vožnje. O tresenju je bilo že nekaj napisanega še preden si kupil svojega, očitno se tudi s tem nisi preveč ubadal, sicer so ti pa to zrihtali. Glede porabe TSI-ja si takrat tudi povedal še pa još in ti je kot večini z razčiščenimi pojmi v glavi bilo jasno, da se z dizlom ob podobni vožnji nikakor ne more primerjat ter da ob priganjanju enostavno gre čez 2.38470987 litra na sto, zdaj se pa spotikaš ob njo, kot da si verjel trditvam nekaterih nadebudnežev, ki jim meče gorivo nazaj v tank.

Pri Astri me najbolj zmoti notranjost, od armature do sedežev, enostavno mi ne ugaja niti najmanj, razumem pa tiste, ki jim je všeč, smo si pač različni. Opel je bil pri hiši in čeprav so bile z njim same težave, mi je zaradi svoje posebnosti še vedno pri srcu. Ti novejši bolj "množični" mi pa ne odgovarjajo, čeprav so objetkivno gledano solidni avti, pa sem vozil dve različni Vectri l. 03, GTC-jko in novo Astro s 180KM. Izkušnje z Vectrama in novo Astro so bile pa podobne, kot z našo nesrečno Frontero (ena Vectra je šla v varnostni način, druga zakuhala, nova Astra me je pa dve uri zabaval z opozorilnimi lučkami).

Za razliko od tebe se pri nakupu izogibam zadev, ki mi ne pašejo, tudi če se mi zdijo na prvi pogled dobre, ker je to enostavno čisti mazohizem. Pa tudi zaradi svojih negativnih izkušenj oz. ker mi kaj ne paše, ne obešam tega na veliki zvon in ne vsiljujem vsem svojega mnenja s stotimi temami. Pri avtomobilitičnih navdušencih je vedno prisoten določen delež subjektivnega dojemanja in to je vedno potrebno jemati v zakup pri podajanju in prebiranju mnenj, še najbolj pa pri nakupu, kjer si to zanemaril. Za moje pojme vsak, ki se ima za "antiznačkara" ali laže sam sebi ali so mu pa avti zgolj prevozno sredstvo. Tebi VW očitno ne sede, šel si ga pa kupit, ker je bil luškan?

Pa nekar čisto vsakega pozitvnega mnenja obračat na neko religiozno privrženost, ker to enostavno ni. Meni je pri večini na tem forumu takoj jasno, kdo bi dal levo roko za določeno znamko na podlagi božanskih prikazni in komu pač odgovarja in je sposoben bit tudi kritičen, nekaj subjektivnosti bo pa vedno prisotno, ker nismo roboti. Ti to večkrat veselo mečeš v isto skledo in odkar si se po lastni krivdi zaje*** s tem nakupom, je treba frustracije izkazovat oz. vsiljevat na forumu na tisoč in en način in iskat krivdo v tistih, ki jim tak avto odgovarja.

Nasplošno imam dobro mnenje o tebi na podlagi pisanja po tem forumu, ampak s tem jokanjem si pa šel čez vse meje, ker iščeš na vsak način napake in slabosti tudi tam kjer jih ni oz. te pri prejšnjih avtih niso zmotile. PROSIM PRODAJ ŽE ENKRAT TA AVTO, ČE TE OČITNO SPRAVLJA OB ŽIVCE, PA SI KUPI NEKAJ KAR TI PAŠE! ;)
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
Ausc
Novinec
 
Prispevkov: 193
Pridružen: Pe apr 09, 2010 1:40 pm

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a Ausc Sr jan 26, 2011 3:33 pm

speedfreak je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:To pa je zato, ker je na a.com nekaj ljudi ki niso nikol imel drugega kot vw in ga hvalijo kot bi bila firma od fotra


še slabš je, sploh nikol niso mel vw, še manj pa tsi-ja, pol ga pa hvalijo k da majo delnice pri vw :twisted:


Dej prodaj ze tega polota, ce je tak j**c, da ne bo treba celemu forumu poslusati tega tvojega brezveznega simfanja. Za 105 konjev gre avto dobro, me ne bos preprical v nasprotno in tudi dvomim da koga, ki se je ze peljal z njim (ne pravim da je avto raketa, ampak za svojo velikost in svoje konje gre pac v redu). Zdaj ce pricakujes da bos z njim prehiteval porsche in ferrarije, si se pa malo ustel ze na startu. In ja, ga vozim ze vec kot pol leta, tako da priblizno vem, kako gre in kaksen avto je. :roll:
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3583
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a ban Sr jan 26, 2011 3:37 pm

Ausc je napisal/-a:
speedfreak je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:To pa je zato, ker je na a.com nekaj ljudi ki niso nikol imel drugega kot vw in ga hvalijo kot bi bila firma od fotra


še slabš je, sploh nikol niso mel vw, še manj pa tsi-ja, pol ga pa hvalijo k da majo delnice pri vw :twisted:


Dej prodaj ze tega polota, ce je tak j**c, da ne bo treba celemu forumu poslusati tega tvojega brezveznega simfanja. Za 105 konjev gre avto dobro, me ne bos preprical v nasprotno in tudi dvomim da koga, ki se je ze peljal z njim (ne pravim da je avto raketa, ampak za svojo velikost in svoje konje gre pac v redu). Zdaj ce pricakujes da bos z njim prehiteval porsche in ferrarije, si se pa malo ustel ze na startu. In ja, ga vozim ze vec kot pol leta, tako da priblizno vem, kako gre in kaksen avto je. :roll:

Se strinjam, kupi si veyrona. ;)
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov