Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a Renault VG Sr jan 26, 2011 3:52 pm

Ausc je napisal/-a:Dej prodaj ze tega polota,
Saj ga hoče ;) http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4454354&show=1
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3583
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a ban Sr jan 26, 2011 4:14 pm

Renault VG je napisal/-a:
Ausc je napisal/-a:Dej prodaj ze tega polota,
Saj ga hoče ;) http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4454354&show=1

Kje so pa slike? Če ni slik pa cene noben ne pride pogledat.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx Sr jan 26, 2011 4:47 pm

~toMmy~ je napisal/-a:
speedfreak je napisal/-a:no z avtom nisem prevozil niti metra preden sem ga kupil,.

drugo kot drugo, kje piše da mi avto ni vsec, kupil sem ga zarad tega ker mi je ful luskan.

tretje je bla ta tema odprta z namenom utisanja nekaterih na forumu, ki trdijo kako je stari 1.6 motor za en drek in da ga tsi nese za 2 razreda, da o tem, da je ta isti tsi povsem dovolj za tourana, medtem ko je bil stari 1.6 premalo še za golfa ne bi.

če bi dobro prebral bi opazil da sem z izključenim asr bil hitrejsi, ker mu je drugače pobral vso moč in je avta enostavno zmanjkal, če si kdaj vozu polota tsi bi poznal obcutek.

skratka ne sovrazim ga od zacetka ampak od kar sem ga malo spoznal in videl da ni ravno nekaj posebnega kot se hvali, pač čisto povprečen j**c...tudi sam motor kot celotni avto je bolj kot ne eno zalostno povprecje, kje na vseh testih vidijo to kvaliteto in ne vem kakšne poziotivne stvari js ne vem, js ne najdem veliko pozitivnih stvari pri tem avtu, pa nisem navajen ravno na ne vem kaksne dirkalnike..ali pa opel ni toliko slab :mrgreen: .

aja, kaj tocno bi pa lahko skritiziral na astri, ki je ob vecji tezi zrla manj, boljs sla in na kateri ni nic ropotalo in se ni tresla kljub skoraj 4 letom starosti?


No že v štartu si sam sebe "nategnil", če ga nisi testiral, meni osebno ni za vozit všeč praktično noben malček, razen športnih izvedb, Polo mi je bil všeč le zato, ker je nekoliko bolj "resen" od konkurence. Razne "nasmejane" maske in "igriva" notranjost mi pač ne pašejo na avto.

Primerjava z 1.6 na podlagi drag-a je le droben delček cele zgodbe in ne pove veliko, ker v tem sploh ni glavna prednost TSI-ja. Glavno prednost vidim v elastičnosti, porabi, sami teži itd. To, da je ta motor dovolj za Tourana, je res za velik odstotek naših voznikov, zame se tam pod 2.0 TDI sploh ni za pogovarjat.

Sem prebral, da je bil hitrejši z izključenim ASR-om, itak v tem primeru le ta pobira gas na polno, na snegu je pri naših VW-jih še dobro v primerjavi z nekaterimi drugimi, ki te dobesedno ustavijo v klanec. Če ni pod snegom kakšne izrazite ledene podlage, pridem komot z dokaj novimi UG7+ z vklopljenim v naš klanec s polnim gasom, kjer je primerna le 2. prestava(s 1. se ustaviš, v 3. pa letiš ven iz ovinka). Ne vem zakaj bi moral vozit ravno Polota TSI, saj je podobno pri večini novejših avtov.

Astra... Ob večji teži je žrla manj? Ja čudno, saj tvoj nadomestni Golf je tudi, tako kot vsak dokaj sodoben dizel pri podobnem režimu vožnje. O tresenju je bilo že nekaj napisanega še preden si kupil svojega, očitno se tudi s tem nisi preveč ubadal, sicer so ti pa to zrihtali. Glede porabe TSI-ja si takrat tudi povedal še pa još in ti je kot večini z razčiščenimi pojmi v glavi bilo jasno, da se z dizlom ob podobni vožnji nikakor ne more primerjat ter da ob priganjanju enostavno gre čez 2.38470987 litra na sto, zdaj se pa spotikaš ob njo, kot da si verjel trditvam nekaterih nadebudnežev, ki jim meče gorivo nazaj v tank.

Pri Astri me najbolj zmoti notranjost, od armature do sedežev, enostavno mi ne ugaja niti najmanj, razumem pa tiste, ki jim je všeč, smo si pač različni. Opel je bil pri hiši in čeprav so bile z njim same težave, mi je zaradi svoje posebnosti še vedno pri srcu. Ti novejši bolj "množični" mi pa ne odgovarjajo, čeprav so objetkivno gledano solidni avti, pa sem vozil dve različni Vectri l. 03, GTC-jko in novo Astro s 180KM. Izkušnje z Vectrama in novo Astro so bile pa podobne, kot z našo nesrečno Frontero (ena Vectra je šla v varnostni način, druga zakuhala, nova Astra me je pa dve uri zabaval z opozorilnimi lučkami).

Za razliko od tebe se pri nakupu izogibam zadev, ki mi ne pašejo, tudi če se mi zdijo na prvi pogled dobre, ker je to enostavno čisti mazohizem. Pa tudi zaradi svojih negativnih izkušenj oz. ker mi kaj ne paše, ne obešam tega na veliki zvon in ne vsiljujem vsem svojega mnenja s stotimi temami. Pri avtomobilitičnih navdušencih je vedno prisoten določen delež subjektivnega dojemanja in to je vedno potrebno jemati v zakup pri podajanju in prebiranju mnenj, še najbolj pa pri nakupu, kjer si to zanemaril. Za moje pojme vsak, ki se ima za "antiznačkara" ali laže sam sebi ali so mu pa avti zgolj prevozno sredstvo. Tebi VW očitno ne sede, šel si ga pa kupit, ker je bil luškan?

Pa nekar čisto vsakega pozitvnega mnenja obračat na neko religiozno privrženost, ker to enostavno ni. Meni je pri večini na tem forumu takoj jasno, kdo bi dal levo roko za določeno znamko na podlagi božanskih prikazni in komu pač odgovarja in je sposoben bit tudi kritičen, nekaj subjektivnosti bo pa vedno prisotno, ker nismo roboti. Ti to večkrat veselo mečeš v isto skledo in odkar si se po lastni krivdi zaje*** s tem nakupom, je treba frustracije izkazovat oz. vsiljevat na forumu na tisoč in en način in iskat krivdo v tistih, ki jim tak avto odgovarja.

Nasplošno imam dobro mnenje o tebi na podlagi pisanja po tem forumu, ampak s tem jokanjem si pa šel čez vse meje, ker iščeš na vsak način napake in slabosti tudi tam kjer jih ni oz. te pri prejšnjih avtih niso zmotile. PROSIM PRODAJ ŽE ENKRAT TA AVTO, ČE TE OČITNO SPRAVLJA OB ŽIVCE, PA SI KUPI NEKAJ KAR TI PAŠE! ;)


Tommy, svaka ti čast, tako pisanje mi je všeč, kljub " konfliktom" ki sva jih imela napišeš svoje mnenje utemeljeno in to cenim.

kar se tsi-ja tiče, bom še 100 tič in ZADNJIČ napisal, avto ni slab, zajebal sem se sam, ker sem kupil avto v katerem se ne počutim najboljše, gre dobro za svoje konje, žre tudi moči primerno, razjezijo me samo fanatična poveličevanja nekaterih forumašev, ki ga še vozili niso nikoli, od tu sledi moje provociranje.

vsak avto ki sem ga imel ali vozil ima napake in za vsakega jih lahko naštejem dosti ampak to ne pomeni da je avto zanič, kakor tudi polo ni, če bi me dobro poznal, bi vedel da je velika večina teh"jokanj" in jamranj le provokacija, ker če kaj sovražim je brezvezno poveličevanje katerekoli znamke, sploh so pa VW in honde tu v prednosti.

Skratka, polči je čist ok, če dobim dobro ceno ga bom res prodal, drugače vam bom pa še nekaj časa najedal z njim :DDD .

pa še tole, vidiš, men so pa pri astri ravno sedeži bili najboljši del, kako smo si različni....

pa še sam tole..men sam vw sede, kar se je vidlo pri golfu, kjer nisem pošpljuval čisto nič, pa bi lahko če bi bil tak pluvač pa jamrač, ampak nisem, ne glede na vtis in image ki sem ga pridobil s polotom, pri katerem so me razočarale tudi določene zadeve, katerih na testni vožnji verjetno ne bi opazil, ampak nič ne de, zato je pa garancija.Ozadje mojega provociranja so tudi določeni ljudje, ki mi govorijo da pretiravam, da vw ja ne more met napak, da si domišljam da trese, ko si pa že sam napisal da to ni osamljen primer....zaradi takih ljudi potenciram vsako zadevo....priznam, da mogoče preveč izzivam take ljudi, ker slepec ne bo spregledal pa če mu še tako razlagaš kako lepo je nebo, zato se pač vsem opravičujem.

lep pozdrav.

p.s..oglasi se na srečanje da spoznaš tega famoznega tsi-ja :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx Sr jan 26, 2011 4:48 pm

ban je napisal/-a:
Renault VG je napisal/-a:
Ausc je napisal/-a:Dej prodaj ze tega polota,
Saj ga hoče ;) http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4454354&show=1

Kje so pa slike? Če ni slik pa cene noben ne pride pogledat.


a mogoče kdo ne ve kako izgleda polo?
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3583
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a ban Sr jan 26, 2011 5:02 pm

speedfreak je napisal/-a:
ban je napisal/-a:
Renault VG je napisal/-a:
Ausc je napisal/-a:Dej prodaj ze tega polota,
Saj ga hoče ;) http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4454354&show=1

Kje so pa slike? Če ni slik pa cene noben ne pride pogledat.


a mogoče kdo ne ve kako izgleda polo?

Vemo kako zgleda trendline, ne pa boavista paket :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a ~toMmy~ Če jan 27, 2011 5:47 pm

speedfreak je napisal/-a:pa še sam tole..men sam vw sede, kar se je vidlo pri golfu, kjer nisem pošpljuval čisto nič, pa bi lahko če bi bil tak pluvač pa jamrač, ampak nisem, ne glede na vtis in image ki sem ga pridobil s polotom, pri katerem so me razočarale tudi določene zadeve, katerih na testni vožnji verjetno ne bi opazil, ampak nič ne de, zato je pa garancija.Ozadje mojega provociranja so tudi določeni ljudje, ki mi govorijo da pretiravam, da vw ja ne more met napak, da si domišljam da trese, ko si pa že sam napisal da to ni osamljen primer....zaradi takih ljudi potenciram vsako zadevo....priznam, da mogoče preveč izzivam take ljudi, ker slepec ne bo spregledal pa če mu še tako razlagaš kako lepo je nebo, zato se pač vsem opravičujem.

lep pozdrav.

p.s..oglasi se na srečanje da spoznaš tega famoznega tsi-ja :mrgreen:


Saj sem že takrat čudil, da se nisi odločil za Golfa in izkazalo se je, da bi naredil dosti bolje za svoje počutje med vožnjo. =P

Na srečanje mogoče pridem, ne morem pa nič obljubit, ker imam vikende dokaj zasedene. :?

P.S.: Dodaj slike, če ga misliš dejansko prodat, ker tak oglas ne deluje preveč prepričljivo.
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a Courage™ Če jan 27, 2011 7:14 pm

sej ne morem verjet da se vedno posiljujes folk z temami o tsiju...
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a _furby_ Če jan 27, 2011 7:27 pm

:lol:
zdej bos pa lahko corso kupu =P
turbo inside
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a srcnik Če jan 27, 2011 11:19 pm

Prav tečen si že s temi temami za druge uporabnike foruma. Provocirati pojdi na kak drug forum, ker tukaj so tvoje teme že tečne.

Avto pa zamenji in v bodoče, ne biti i****, če nov avto kupuješ, pojdi na testno vožnjo!!!

Lp
 
Uporabniški avatar
acid
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1910
Pridružen: Po okt 13, 2003 1:29 am
Kraj: Vuzenica/MariboR

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a acid Pe jan 28, 2011 1:03 am

speedfreak da ti bo pa ta avto tak na živc stopo si pa nism mislo :o :lol: , kar se tiče cordobe nebom komentiral, dokler ne vidim.... Je pa uporabnik Ausc lepo napisal, da avto ni slab, tud sam se ga vozo in mi neboš reko da za 105km nikam ne gre, prav fajn se pelje, ti si preveč zahtevn in preveč pričakuješ zato je pa tak. ;) Pa uspešno prodajo ti želim, za šenk pa ga takoj vzamem =P
*** VOLKSWAGEN GOLF MKV TSI GT 170PS ***
 
Uporabniški avatar
Jerch_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1464
Pridružen: So jan 26, 2008 5:23 pm
Kraj: še neustaljen :D

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a Jerch_ Pe jan 28, 2011 1:36 am

pa kaj se na tem forumu samo še lapa in lapa.. ajde da bi bla tema o cepcih na cesti bi še razumel, ker noben ne želi pomesti pred svojim pragom.. ampak pri primerjavi na podlagi govoric mi gre pa samo na smeh. odzivni čas oz. dober voznik+dobre gume so do 100km/h tako ali tako 90% rezzltata. mislim, da bi najprej morali probavati z enakimi avti. lede na to, da imaš ti speedfreak kolega king1 in patrika, ki imata če se ne motim enaka avta, jih enkrat prosi da se pomerite. pa zaradi naključnih faktorjev še menjajte med poskusi avte.. in če gladko izgubiš pomeni, da nisi relavanten za draganje oz. si slab voznik... ;)
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a X-Hair Pe jan 28, 2011 4:14 pm

Če že probujete, potem za dejansko videnje kateri avion je hitrejši, uporabite leteči štart. speedfreak pusti že strastne zagovornike svojih znamk. Kot si že omenil, ne boš ga prepričal, pa da se ubiješ. Jaz se nasmehnem ob kakšnem postu, ko me hoče nekdo v nekaj prepričat, pa čeprav sem v dani situaciji bil jaz udeležen in vem kako je bilo. Sam kaj češ, eni že vejo zakaj je treba prepričevati. Sam sem probal novo astro 1.4T 140KM, če sem si prav zapomnil. Sam bom rekel, ni neki baš nešto in sem s svojim sigurno hitrejši. Ampak svoje kvalitete najbrž pokaže drugje. Avto v ovinku nevtralen, lega prov odlična, motor pa je kakršen je. Glede tvoje TSI rakete, je pa najbrž zanimivo, da bi mogoče lahko za isto porabo peljal hitreje. Skratka več dejavnikov. In najbrže je 1.2TSI en lep šparovček za to kar ponuja, če že 1.8T ni bil neki požiralnik. Mene so pa počasi začel mikat dizli. Zakaj? Vem, da motor 1.9 ne more pit 7l. :mrgreen:

Pa še ena primerjava kaj naredi velikost in teža. 16ventilskih 100KW proti dizlskih 110KW + chip. Leteči štart iz 50-60km/h.
http://www.youtube.com/watch?v=GwwRDbOA7Wk
Zadnjič spremenil X-Hair, dne Pe jan 28, 2011 4:23 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
SlikaSlika
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx Pe jan 28, 2011 4:21 pm

Jerch_ je napisal/-a:pa kaj se na tem forumu samo še lapa in lapa.. ajde da bi bla tema o cepcih na cesti bi še razumel, ker noben ne želi pomesti pred svojim pragom.. ampak pri primerjavi na podlagi govoric mi gre pa samo na smeh. odzivni čas oz. dober voznik+dobre gume so do 100km/h tako ali tako 90% rezzltata. mislim, da bi najprej morali probavati z enakimi avti. lede na to, da imaš ti speedfreak kolega king1 in patrika, ki imata če se ne motim enaka avta, jih enkrat prosi da se pomerite. pa zaradi naključnih faktorjev še menjajte med poskusi avte.. in če gladko izgubiš pomeni, da nisi relavanten za draganje oz. si slab voznik... ;)

ona dva imasta lagune....noben od njih nima polota.

drugače pa najboljše da se tema zaklene, ker ne mislim več komentirat.

@tommy, golf mi je bil predrag, ker sem raje denar vložil v nepremičnino kot sem napisal.

@x-hair...js sem tudi bil totalni nasprotnikl dizlov, zdej me pa spet mikajo, delam dosti kilometrov in mi pač ni vseeno koliko pije avto.

to kar si napisal o astri maš tud point, ni vse v sami hitrosti avta ali pospeških ali karkoli, vsak avto ima svoje prednosti in slabosti, največja slabost, če ji sploh lahko tako rečemo pri polotu je, da se ne počutim dobro v njemu, oziroma mi je mogoče malo premajhen, drugače je cool avtoček.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a pskoda Pe jan 28, 2011 4:22 pm

X-Hair je napisal/-a:Če že probujete, potem za dejansko videnje kateri avion je hitrejši, uporabite leteči štart. speedfreak pusti že strastne zagovornike svojih znamk. Kot si že omenil, ne boš ga prepričal, pa da se ubiješ. Jaz se nasmehnem ob kakšnem postu, ko me hoče nekdo v nekaj prepričat, pa čeprav sem v dani situaciji bil jaz udeležen in vem kako je bilo. Sam kaj češ, eni že vejo zakaj je treba prepričevati. Sam sem probal novo astro 1.4T 140KM, če sem si prav zapomnil. Sam bom rekel, ni neki baš nešto in sem s svojim sigurno hitrejši. Ampak svoje kvalitete najbrž pokaže drugje. Avto v ovinku nevtralen, lega prov odlična, motor pa je kakršen je. Glede tvoje TSI rakete, je pa najbrž zanimivo, da bi mogoče lahko za isto porabo peljal hitreje. Skratka več dejavnikov. In najbrže je 1.2TSI en lep šparovček za to kar ponuja, če že 1.8T ni bil neki požiralnik. Mene so pa počasi začel mikat dizli. Zakaj? Vem, da motor 1.9 ne more pit 7l. :mrgreen:


O pa lahko, tudi 9l lahko pokaže :D

Ne vem koliko je tvoj avto močan, samo astra ti ne da nekaj hudega občutka da kam stegne, ko greš z njo v štric pa vidiš da je slika čisto druga
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a X-Hair Pe jan 28, 2011 4:26 pm

pskoda je napisal/-a:O pa lahko, tudi 9l lahko pokaže :D


Ja, ma sam pokaže. :mrgreen: Če je to za cel tank......je pa WTF???

pskoda je napisal/-a:Ne vem koliko je tvoj avto močan, samo astra ti ne da nekaj hudega občutka da kam stegne, ko greš z njo v štric pa vidiš da je slika čisto druga

To maš pa tudi res. Avto je totalni dolgčes. Tišiš gas, nič se ne sliši, zaviješ v ovinek in se spet nič ne zgodi kot sam to, da avto zavije. More človek imeti mal dela :mrgreen: Model, ko je šel zraven, se je samo smejal. Po 2min vožnje mi je takoj zaupal. Ko smo se vračal je še sam dodal. Ti kar tišči, tišči. Ja pa pišuka, sej tišim, če se pa nič ne dogaja, brezveze :lol: Sem bil prov navdušen nad avtom, sam še 100 poskočnih kljusetov je manjkal.


P.S. speedfreak, boš videl sedaj, kako se bo našla klapa, da se obremenjujemo s porabo. Ignoriraj. :lol:
Zadnjič spremenil X-Hair, dne Pe jan 28, 2011 4:33 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Mindflash
Novinec
 
Prispevkov: 365
Pridružen: To sep 19, 2006 6:27 pm
Kraj: Koper

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a Mindflash Pe jan 28, 2011 4:28 pm

X-hair kupi 1.2TSI... jaz sem slišal da sta mu do sedaj samo Chuck Norris pa Speedfreak nad 8l porabo spravla. :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a sašo5 Pe jan 28, 2011 4:29 pm

X-Hair je napisal/-a: Mene so pa počasi začel mikat dizli. Zakaj?

ker se staraš :D =P

PS. pa, da ne bi bil BMW slučajno :!: "krogi" moraji bit :mrgreen:
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx Pe jan 28, 2011 4:30 pm

X-Hair je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:O pa lahko, tudi 9l lahko pokaže :D


Ja, ma sam pokaže. :mrgreen: Če je to za cel tank......je pa WTF???

P.S. speedfreak, boš videl sedaj, kako se bo našla klapa, da se obremenjujemo s porabo. Ignoriraj. :lol:



ne skrbi, se ne sekiram ker škodi lepoti :mrgreen:

x-hair, daj se 26 tega oglasi v Domžalah, da se malo spoznamo, pa da malo mladičke naučimo obnašanja, mi ki smo že malo dlje na forumu :DDD
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a X-Hair Pe jan 28, 2011 4:48 pm

Mindflash je napisal/-a:X-hair kupi 1.2TSI... jaz sem slišal da sta mu do sedaj samo Chuck Norris pa Speedfreak nad 8l porabo spravla. :mrgreen:


Mene bolj zanimajo druge skrajnosti. ;) =P

sašo5 je napisal/-a:PS. pa, da ne bi bil BMW slučajno :!: "krogi" moraji bit :mrgreen:

Nič od tega. Tolk pa še nism star. :x :mrgreen:

speedfreak je napisal/-a:x-hair, daj se 26 tega oglasi v Domžalah, da se malo spoznamo,

To sploh ni slab predlog. Tommy ti tudi ulet, Jerch, pa take modele, ko pometejo pred svojim pragom in grejo šele potem naprej pometet, prav rad spoznam. :D Guštlju in gosiču bi tudi z veseljem dal roko + tisti, ki se je ukvarjal kako se ponoči vozim brez luči. Takrat sta mi res popestrila dneve. :cry
SlikaSlika
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: polo tsi vs cordoba 1.6 si

Napisal/-a maniaxxx Pe jan 28, 2011 4:56 pm

X-Hair je napisal/-a:
Mindflash je napisal/-a:X-hair kupi 1.2TSI... jaz sem slišal da sta mu do sedaj samo Chuck Norris pa Speedfreak nad 8l porabo spravla. :mrgreen:


Mene bolj zanimajo druge skrajnosti. ;) =P

sašo5 je napisal/-a:PS. pa, da ne bi bil BMW slučajno :!: "krogi" moraji bit :mrgreen:

Nič od tega. Tolk pa še nism star. :x :mrgreen:

speedfreak je napisal/-a:x-hair, daj se 26 tega oglasi v Domžalah, da se malo spoznamo,

To sploh ni slab predlog. Tommy ti tudi ulet, Jerch, pa take modele, ko pometejo pred svojim pragom in grejo šele potem naprej pometet, prav rad spoznam. :D Guštlju in gosiču bi tudi z veseljem dal roko + tisti, ki se je ukvarjal kako se ponoči vozim brez luči. Takrat sta mi res popestrila dneve. :cry



če si kaj spremljal naših 5 lanjskih srečanj boš opazil, da je bistvo v zajebanciji, smehu in v samih ljudeh, ne pa v plehu, to je bila tudi osnovna iodeja teh srečanj in se je trudiva z King1 držat kolikor se da..od Idrje do Domžal pa tudi ni tako daleč, čeprav nimaš TSI :mrgreen:

mojo telefonsko imaš v temi o srečanju in če boš le lahko se oglasi.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov