Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
MRC
Novinec
 
Prispevkov: 159
Pridružen: To nov 20, 2007 7:08 pm

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a MRC Po maj 09, 2011 7:39 pm

alexmazda je napisal/-a:
Edino kar bi lahko naredili več je prepoved vožnje tekmovalcem z dirkalnimi gumami

In da tega niso storili je moja največja zamera. Poleg neumne vstopnine... Ne gre se tukaj za biti pameten in general - a ni logično, da je nemogoče vozit lahek avto na zadnji pogon v dežju s slick gumami? :roll: Meni je, "dirkačem" in organizatorjem pa zgleda da ne.

Takšne stvari se morajo zmeraj izvajat v poskusu zagotavljanja največje možne varnosti za nastopajoče in gledalce. V tem primeru je zatajila organizacija in to na veliko. Žalostno pa je to, da bo drugo leto zopet isto.


Glede na to da toloko veš o dirkah bi te vprašal tri stvari:

Koliko dirk si že organiziral(ali vsaj pomagal kak trak potegnit)?

Koliko dirk si odpeljal?

In edino vprašanje na katerega pričakujev odgovor več od nič, koliko dirk si dosedaj videl?


Glede dirke pa samo upam da drugo leto bo in z boljšim vremenom.
 
Uporabniški avatar
ales.
Uporabnik
 
Prispevkov: 813
Pridružen: So avg 26, 2006 5:39 am
Kraj: celje

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a ales. Po maj 09, 2011 7:47 pm

točno tko kot je povedal mrc upajmo na najboljše in pa da bi lastniku letališča v SG Padel kak bat na glavo in bi znormalizial ceno da bi se lahko odvijal drag race
[url=http://www.Slikomat.com/slika/3671979.htm][img]http://www4.slikomat.com/09/0324/wa3-100-17.jpg[/img][/url]
 
Uporabniški avatar
BMW 850i
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po nov 03, 2003 3:53 pm
Kraj: Murska Sobota

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a BMW 850i Po maj 09, 2011 8:10 pm

Žal imam samo nekaj posnetkov, nisem hotel hitet, da bi mi se baterija izpraznila in nebi mogel snemat finalnih voženj. Žal do teh ni prišlo in zato tudi samo nekaj posnekov.

Žal je vreme uničilo sijajen začetek dirke, kjer je sodelovalo 68 odličnih vozil.

Nekaj posnetkov:

Opel Corsa Turbo

Renault 5

Fiat 126

Dragster

BMWji

Subaru, Mitsubishi

Ferrari
Predsednik AK Street race team MS
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a abbe Po maj 09, 2011 8:19 pm

jst sm biu prvic na drag prireditvah in mi je blo super,kljub vremenu.
si nisem mogu predstavlat da se eni avti tok "derejo".
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
GUFY
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne okt 17, 2004 9:13 pm

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a GUFY Po maj 09, 2011 8:58 pm

BMW 850i je napisal/-a:Žal imam samo nekaj posnetkov, nisem hotel hitet, da bi mi se baterija izpraznila in nebi mogel snemat finalnih voženj. Žal do teh ni prišlo in zato tudi samo nekaj posnekov.

Žal je vreme uničilo sijajen začetek dirke, kjer je sodelovalo 68 odličnih vozil.

Nekaj posnetkov:

Opel Corsa Turbo

Renault 5

Fiat 126

Dragster

BMWji

Subaru, Mitsubishi

Ferrari



Ali ima kdo posnetek moje vožnje z rumenim S3?
 
Uporabniški avatar
BMW 850i
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po nov 03, 2003 3:53 pm
Kraj: Murska Sobota

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a BMW 850i Po maj 09, 2011 9:11 pm

Žal, jaz imam samo to kar sem dal gor :(
Predsednik AK Street race team MS
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a mire Po maj 09, 2011 9:48 pm

Kje bo naslednji drag v SLO, ce sploh bo ??
rocna - bok - streha
Pravopis spreglej
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a jay To maj 10, 2011 10:21 am

zvok ferrarija je fenomenalen... še na 400metrih sega do štartne črte :twisted:

kovčeka pa je v štartu zelo potegnilo iz linije. Smo imeli plesne vaje za ograjo :)
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
Kovcek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: Po okt 14, 2002 11:50 am
Kraj: Murska Sobota

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a Kovcek To maj 10, 2011 11:22 am

jay je napisal/-a:kovčeka pa je v štartu zelo potegnilo iz linije. Smo imeli plesne vaje za ograjo :)


Z levim kolesom sem štartal direkt na izliti hladilni tekočini iz mercedesa oops
Lp

kovcek
 
Uporabniški avatar
alexmazda
Novinec
 
Prispevkov: 461
Pridružen: To jul 05, 2005 9:30 am

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a alexmazda To maj 10, 2011 12:19 pm

@MRC: poniževalni ton tvojega posta bom kar mirno spregledal, ker nisem tako mlad, da bi se ukvarjal z vsakim psevdo pasivno-agresivnim postom. Samo še en dokaz več, kako težko vam je sprejet konstruktivno kritiko, ane? Na vseh eventih, ki sem jih do sedaj obiskal je bilo možno dogodek zapustiti, kajti rešitev je bila ali zapestnica, ki jo je dobil vsak član v avtu (enotna cena po avtomobilu ne glede na število potnikov in vsak dobi zapestnico ter se prosto giblje ven in not), druga pametna rešitev pa je štempiljka, kot so vam jo predlagali nekateri tukaj. Če jo poštempljate malo višje na roki ni šans, da ima kdo izgovor da si jo je spral (OK, recimo 5% takih lopovov, ampak to je zanemarljivo).

Če pa že vztrajate na kartah, a je tako težko reči, da naj karto obdržijo in se z njo lahko gibljejo ven in not? Aja, samo potem lahko grejo jest in pit tudi drugam... Kar me je zmotilo pri temu je bilo dejstvo, da so se nekateri lahko vračali brez kart, medtem ko so jih eni morali ponovno plačati. Punca, ki je pobirala denar (rjavi daljši lasje, poleg nje pa bjonda) je samo rekla, naj bojo tiho in grejo mimo, "neizbrane" pa je varnostnik zaustavil. Prepirajte se kolikor hočete, ampak tako je bilo. Kar hočem reči s tem: nekateri so prišli not bp z eno karto, spet drugi so jih morali kupiti več. Se vam to zdi prav? :roll:

Ampak zdaj se bo spet ignoriralo vse zgoraj napisano in se me bo napadalo z vsemi razpoložljivimi sredstvi o tem, kako skopuški, neizkušen pri organiziranju itd sem. Če bi res bil, potem verjetno niti prve 5€ karte ne bi kupil, mar ne? Saj fajn, da se še nekdo ukvarja z organiziranjem draga v Slo, samo ne sprejet nobene kritike pa je tudi pod vsem nivojem, se vam ne zdi? Saj ste verjetno obiskali kakšen event izven Slo, pa vam je jasno, da se vse stvari ne izpeljejo na tak način.

Zdaj pa gasa udrihat po meni :DDD
 
Uporabniški avatar
MRC
Novinec
 
Prispevkov: 159
Pridružen: To nov 20, 2007 7:08 pm

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a MRC To maj 10, 2011 12:46 pm

Nič te ne ponižujem sam zanima me od kod toliko izkušenj glede vožnje z slick gumami na lahkih avtomobilih in organizacijo dirk,
da lahk pljuvaš po "dirkačih" in organizatorjih.


Ponavadi se ne zahakljam na take bedarije sam tega nisem mogel preskočit, ker sem bil na vseh dirkah v MS in zato, ker ena ni uspela
predvsem zaradi vremena ni treba tolk kritizirat.
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a monster_d To maj 10, 2011 6:45 pm

Še par avtov. http://www.youtube.com/watch?v=BaxQ6LnVEew
našo na youtube

Nevem če se vidi na posnetku dovolj, ampak sem opazil v živo da je peugeota 106 kar naenkrat zadaj par centimetrov zdignalo od tal. Zaradi Česa?
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a airmike To maj 10, 2011 6:59 pm

monster_d je napisal/-a:Še par avtov. http://www.youtube.com/watch?v=BaxQ6LnVEew
našo na youtube

Nevem če se vidi na posnetku dovolj, ampak sem opazil v živo da je peugeota 106 kar naenkrat zadaj par centimetrov zdignalo od tal. Zaradi Česa?


Tak ko piše v komentarju pod videom.....vse je zajebal z muziko :roll:
 
Uporabniški avatar
Kovcek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: Po okt 14, 2002 11:50 am
Kraj: Murska Sobota

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a Kovcek To maj 10, 2011 7:58 pm

monster_d je napisal/-a:Še par avtov. http://www.youtube.com/watch?v=BaxQ6LnVEew
našo na youtube

Nevem če se vidi na posnetku dovolj, ampak sem opazil v živo da je peugeota 106 kar naenkrat zadaj par centimetrov zdignalo od tal. Zaradi Česa?



Zato ker se je zašaltal :mrgreen:
Lp

kovcek
 
Uporabniški avatar
audi RS4
Novinec
 
Prispevkov: 224
Pridružen: Po sep 29, 2008 6:39 pm

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a audi RS4 To maj 10, 2011 8:03 pm

Ali je mogoče še kje kaj objavljeno o dogajanju v murski?
S4 2.2t avant l.93
A6 3.0 tdi quattro avavt L.2005
80 cabrio 2.8 l.93
80 1.9 tdi l.94
 
 
klemenko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Če maj 12, 2011 12:37 am
Kraj: Maribor

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a klemenko Če maj 12, 2011 1:01 am

airmike je napisal/-a:
monster_d je napisal/-a:Še par avtov. http://www.youtube.com/watch?v=BaxQ6LnVEew
našo na youtube

Nevem če se vidi na posnetku dovolj, ampak sem opazil v živo da je peugeota 106 kar naenkrat zadaj par centimetrov zdignalo od tal. Zaradi Česa?


Tak ko piše v komentarju pod videom.....vse je zajebal z muziko :roll:



NO TUKAJ JE:

NORMALNA ZADEVA!!

:D
http://www.youtube.com/watch?v=nhthEVpWQ5s
 
klemenko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Če maj 12, 2011 12:37 am
Kraj: Maribor

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a klemenko Če maj 12, 2011 2:23 am

monster_d je napisal/-a:Še par avtov. http://www.youtube.com/watch?v=BaxQ6LnVEew
našo na youtube

Nevem če se vidi na posnetku dovolj, ampak sem opazil v živo da je peugeota 106 kar naenkrat zadaj par centimetrov zdignalo od tal. Zaradi Česa?


zaradi poka iz izpusnega sistema!

kot je videno na novem videju!
 
valve
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe okt 17, 2008 4:55 pm

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a valve Če maj 12, 2011 4:47 pm

Obstajajo kje kakšni rezultati, da vidimo kakšni so bili časi posameznih avtov ?
 
Uporabniški avatar
dgreso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1470
Pridružen: Ne apr 11, 2004 7:32 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a dgreso Po maj 16, 2011 9:56 am

ales. je napisal/-a:točno tko kot je povedal mrc upajmo na najboljše in pa da bi lastniku letališča v SG Padel kak bat na glavo in bi znormalizial ceno da bi se lahko odvijal drag race


glede na to da je zdaj drug upravljalec letališča upamo da bojo dali dovoljenje. je pa nasledni problem v dovoljenjih, ker na upravni enoti v sg lani niso hotli slišaz za kako dovoljenje za "avtomobilistično" prireditev. dokler se jim ni povedalo da bojo avtomobili tam stali in ne tekmovali na 400m.

v glavnem, smo par dni nazaj spregovorli par besed okoli draga s človekom, ki je na slo drag race sceni znan in bomo vidli če nam uspe združit styling, avtoakustiko in drag race v en velik avtoshow.
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov