Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a monster_d Ne maj 08, 2011 9:38 pm

vreme je čisto pokvarilo zadevo. pohvala organizatorjem, s takega vremena se ni dalo nič boljšega spelat.
avtov je vedno več hitrejših. pa mađarske peglice... nebi se s tem pelal niti pod razno. eni avti so prav plesali po progi :roll:
lp
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a Doche Po maj 09, 2011 5:18 am

monster_d je napisal/-a:vreme je čisto pokvarilo zadevo. pohvala organizatorjem, s takega vremena se ni dalo nič boljšega spelat.
avtov je vedno več hitrejših. pa mađarske peglice... nebi se s tem pelal niti pod razno. eni avti so prav plesali po progi :roll:
lp


Ja tistega plesočega naduvanca celjskega z M3 bi takoj umaknil iz proge dol, mu vrnil denar pa naj gre domov.
 
Uporabniški avatar
Neyo-Neyo
Uporabnik
 
Prispevkov: 1064
Pridružen: Sr jan 05, 2005 10:38 pm

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a Neyo-Neyo Po maj 09, 2011 5:20 am

Doche je napisal/-a:
monster_d je napisal/-a:vreme je čisto pokvarilo zadevo. pohvala organizatorjem, s takega vremena se ni dalo nič boljšega spelat.
avtov je vedno več hitrejših. pa mađarske peglice... nebi se s tem pelal niti pod razno. eni avti so prav plesali po progi :roll:
lp


Ja tistega plesočega naduvanca celjskega z M3 bi takoj umaknil iz proge dol, mu vrnil denar pa naj gre domov.


Ti ne razumeš on je po vogalih progo sušil :D
....
 
Uporabniški avatar
alexmazda
Novinec
 
Prispevkov: 461
Pridružen: To jul 05, 2005 9:30 am

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a alexmazda Po maj 09, 2011 7:29 am

Še moj vtis kot obiskovalec. Moram priznati da sem izjemno razočaran tako nad organizacijo, kot tudi nad vsem ostalim na prireditvi. Sicer na samo prireditev nisem prišel od samega začetka, ker je nekje od 10 pa do 14 ure lilo v MS in se mi ni zdelo smotrno poskakovati po dežju. Ob 14:40 sem bil na kraju samem, vendar sploh nisem vedel kaj kdo vozi, kaj se dogaja in kaj sledi. Vsak se je vozil, kakor se mu je pač zahotelo in vsak po svoje; nekateri (beri srebrni M3) celo v nasprotno smer.

Ko bi vsaj nekdo po zvočnikih povedal gledalcem, kaj se dogaja in kaj sledi. Ampak ne. Pustili ste nas stati v dežju kot mokre cucke, kajti po plačani 5€ vstopnini nisi smel več ven, razen če si plačal še enkrat vstopnino. Te logike tudi ne razumem in ne štekam, kaj ste organizatorji s tem želeli doseči. Kaj pa če je kdo hotel med prekinitvijo oditi iz dežja na toplo? Ali na to niste pomislili? Glede na to, da so nekateri prišli iz malo dlje, kot iz okolice MS, se kaj takšnega pač ne dela.

Ko se je "tekmovanje" končno nadaljevalo, pa je sledilo edino, kar se v dežju lahko zgodi na slick gumah - nesreča. Upam, da je voznik cel, le kaj mu je bilo misliti, da je šel v dežju vozit na takih gumah. Tukaj gre apel na vse ostale udeležence drag racea in pa predvsem ali najbolj na organizatorje dirke. Kolikor izhaja iz vaših pravil, ste vi odgovorni za nastop vsakega posameznika, kajti "Koncno dovoljenje
za nastop pa bo podala tehnicna komisija po pregledu vozila ob prijavi" ali kadarkoli potem. Torej bi lahko vse, ki so imeli nameščene slick gume začasno ali povsem diskvalificirali in do same nesreče ne bi sploh prišlo! Citiram vašo nalogo, ki ste jo zanemarili zaradi pehanja po ponovnih 5€ vstopninah "Prav tako si organizator pridružuje pravico do izlocitve vozila iz nadaljnjega tekmovanja,v primeru da se ugotovi, da je vozilo oz. vožnja prenevarna glede na dispozicije samega cestišca, na katerem poteka tekmovanje". Zakaj se niste držali lastnih pravil?

Enako mi ni najbolj jasno, zakaj se je dirke udeležilo toliko voznikov, ki niso imeli registriranih vozil. Mi lahko pojasni kdo, zakaj je bilo temu tako?
 
Uporabniški avatar
Civy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Če maj 26, 2005 12:27 pm
Kraj: LJUBLJANA

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a Civy Po maj 09, 2011 7:36 am

alexmazda je napisal/-a:Še moj vtis kot obiskovalec. Moram priznati da sem izjemno razočaran tako nad organizacijo, kot tudi nad vsem ostalim na prireditvi. Sicer na samo prireditev nisem prišel od samega začetka, ker je nekje od 10 pa do 14 ure lilo v MS in se mi ni zdelo smotrno poskakovati po dežju. Ob 14:40 sem bil na kraju samem, vendar sploh nisem vedel kaj kdo vozi, kaj se dogaja in kaj sledi. Vsak se je vozil, kakor se mu je pač zahotelo in vsak po svoje; nekateri (beri srebrni M3) celo v nasprotno smer.

Ko bi vsaj nekdo po zvočnikih povedal gledalcem, kaj se dogaja in kaj sledi. Ampak ne. Pustili ste nas stati v dežju kot mokre cucke, kajti po plačani 5€ vstopnini nisi smel več ven, razen če si plačal še enkrat vstopnino. Te logike tudi ne razumem in ne štekam, kaj ste organizatorji s tem želeli doseči. Kaj pa če je kdo hotel med prekinitvijo oditi iz dežja na toplo? Ali na to niste pomislili? Glede na to, da so nekateri prišli iz malo dlje, kot iz okolice MS, se kaj takšnega pač ne dela.

Ko se je "tekmovanje" končno nadaljevalo, pa je sledilo edino, kar se v dežju lahko zgodi na slick gumah - nesreča. Upam, da je voznik cel, le kaj mu je bilo misliti, da je šel v dežju vozit na takih gumah. Tukaj gre apel na vse ostale udeležence drag racea in pa predvsem ali najbolj na organizatorje dirke. Kolikor izhaja iz vaših pravil, ste vi odgovorni za nastop vsakega posameznika, kajti "Koncno dovoljenje
za nastop pa bo podala tehnicna komisija po pregledu vozila ob prijavi" ali kadarkoli potem. Torej bi lahko vse, ki so imeli nameščene slick gume začasno ali povsem diskvalificirali in do same nesreče ne bi sploh prišlo! Citiram vašo nalogo, ki ste jo zanemarili zaradi pehanja po ponovnih 5€ vstopninah "Prav tako si organizator pridružuje pravico do izlocitve vozila iz nadaljnjega tekmovanja,v primeru da se ugotovi, da je vozilo oz. vožnja prenevarna glede na dispozicije samega cestišca, na katerem poteka tekmovanje". Zakaj se niste držali lastnih pravil?

Enako mi ni najbolj jasno, zakaj se je dirke udeležilo toliko voznikov, ki niso imeli registriranih vozil. Mi lahko pojasni kdo, zakaj je bilo temu tako?


aja celo? no to pa tud mene zanima.. :roll:

glede petke na slickih pa nimam besed...
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a _BANDIT_ Po maj 09, 2011 7:58 am

alexmazda je napisal/-a:Enako mi ni najbolj jasno, zakaj se je dirke udeležilo toliko voznikov, ki niso imeli registriranih vozil. Mi lahko pojasni kdo, zakaj je bilo temu tako?



Če že vse ostalo znaš tako lepo prebrat in citirat, potem si preberi še pravilnik dirke in boš videl, kdo lahko vozi. :roll:

Včeraj je pač vreme zajebalo situacijo, drugače bi blo dbest. No, men je blo dbest tud tako, le malo mi je bilo žal, da nisem s sabo vzel bunde.
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
Uporabniški avatar
alexmazda
Novinec
 
Prispevkov: 461
Pridružen: To jul 05, 2005 9:30 am

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a alexmazda Po maj 09, 2011 8:06 am

Vau, kako smo občutljivi. Fantje, zajebali ste, pa če vam je prav ali ne. Upam samo, da vam bo to dobra šola za naslednje leto, ob potencialnem slabem vremenu. Industrijska cesta je že itak v kurcu, kombinacija dež+slick gume pa se lahko samo slabo konča. Če tega ne vidite, potem vam ni pomoči. Kolegu bi raje naredili uslugo in mu prepovedali tekmovat...tako kot še parim na drsalkah.

lp
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a _BANDIT_ Po maj 09, 2011 8:27 am

Lahko se ponudiš za svetovalca za varnost, ko bodo v MS spet organizirali dirko. In močno upam, da jo bodo kmalu.

Konec koncev so edini v SLO, ki kaj takega še počnejo, zato kapa dol tem ljudem.

Lahko je zdej biti pameten, ko je stvar pečena. Če bi prekinili preden je prišlo do nesreče, bi se vsi zmrdovali, zakaj so to naredili. Folk je prišel tja vozit, ne afne guncat.
Drugače je pa tud tako, da moraš malo vedeti kaj voziš in koliko lahko nažigaš, da se ti bo še izšlo.
Kolikor vem voznik ni mel nič za povedat preko organizatorjev. Pač ga je zmetalo in ni uspel ujet vozila. Se naredi tudi najboljšim, jebiga. ;)

Aja, pa mene ne mešat med organizatorje, sem bil samo opazovalec. Oglašam se samo zato, ker mi gre full na k.urac, da so vedno potem po dirki nekateri pametni za popi.zdit.
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
GodOfAll
Novinec
 
Prispevkov: 299
Pridružen: So maj 07, 2005 7:39 pm
Kraj: Fračji dol

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a GodOfAll Po maj 09, 2011 8:39 am

Nimam nič z organizatorji, da ne bo pomote, bom pa reku takole: po bitki je lahko bit general.

Organizatorji so že zjutraj prestavili mejo za čelado iz 12 na 13s, ko je bila proga mokra sp spravili gledalce na levo stran, ko se je vozilo po desni strani. Doktor je na mokri stezi zahteval čelado za vse.
Edino kar bi lahko naredili več je prepoved vožnje tekmovalcem z dirkalnimi gumami in npr tistim hitrejšim od 13s (sploh zadnji pogon). V želji po nadaljevanju dirke so žal naredili napako - je pa fant del ekipe, tako da lahko uradno rečejo da je testiral progo, ki pa testa ni prestala.
 
Uporabniški avatar
alexmazda
Novinec
 
Prispevkov: 461
Pridružen: To jul 05, 2005 9:30 am

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a alexmazda Po maj 09, 2011 9:46 am

Edino kar bi lahko naredili več je prepoved vožnje tekmovalcem z dirkalnimi gumami

In da tega niso storili je moja največja zamera. Poleg neumne vstopnine... Ne gre se tukaj za biti pameten in general - a ni logično, da je nemogoče vozit lahek avto na zadnji pogon v dežju s slick gumami? :roll: Meni je, "dirkačem" in organizatorjem pa zgleda da ne.

Takšne stvari se morajo zmeraj izvajat v poskusu zagotavljanja največje možne varnosti za nastopajoče in gledalce. V tem primeru je zatajila organizacija in to na veliko. Žalostno pa je to, da bo drugo leto zopet isto.
 
Uporabniški avatar
f.taunus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1399
Pridružen: Če jan 25, 2007 9:25 am
Kraj: Ptuj-Ormož

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a f.taunus Po maj 09, 2011 9:53 am

To z vstopnino se mi zdi, da je že prejšnja leta bilo. Sem bil leta 2009 na dragrace v MS in se spomnim, da sem hotel iti v avto po pulover, ker je postalo mrzlo. Pa me je redar na vstopu/izstopu opozoril, da je vstopnica za enkratni vstop. Se pa je dalo zmenit, da sem skočil po pulover in se v isti minuti vrnil.
 
Uporabniški avatar
Kovcek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: Po okt 14, 2002 11:50 am
Kraj: Murska Sobota

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a Kovcek Po maj 09, 2011 10:57 am

@civy in ostali glede registracije:
1. nikjer v pravilniku (več) ne piše, da mora biti vozilo registrirano,
2. če na vozilu med dirko ni reg. tablic še ne pomeni, da ni registrirano
3. tudi če je vozilo registrirano, to ni garancija, da je vozilo varno za drag race

Glede vstopnine:
- če se vam zdi, da je bila prevelika vstopnina in bi vi lahko z manj kot 5 eur vstopnine pokrili stroške organizacije (povdarjam pokrili, ne pa zaslužili) take prireditve potem izvolite pa jo naredite sami,
- vstopnica za enkratni vstop iz razloga, ker smo nekoč že poskušali z raznimi trakovi in pečati pa ne vem kaj še, pa je vedno prihajalo do poneverb (ne vem, mogoče je na letošnji dirki motilo ene, da smo bolje poskrbeli za ograditev prizorišča in varnostnike, pa je verjetno bilo zelo težko priti not brez plačila vstopnine) - če ima kdo glede vstopnine kakšno pametno reštitev (pa da to nebi vplivalo na ceno vstopnine), potem na dan z njo

Ob prijavi pa se vsak tekmovalec podpiše (med drugim) pod naslednjo izjavo:
"Potrjujem, da sem seznanjen z vsemi tveganji in nevarnostmi pri udeležbi na dirki. Nase prevzemam vso moralno in materialno odgovornost za nastop na prireditvi in ne bom vlagal nobenih zahtev oz. terjatev proti organizatorju ali drugim tekmovalcem. Izjavljam, da imam veljavno vozniško dovoljenje B kategorije ter, da je zgoraj navedeno vozilo varno in tehnično brezhibno. Prav tako potrjujem, da poznam vsa tekmovalna pravila oz. pravilnik organizatorja. Zagotavljam, da bom le-te upošteval brez izjeme. Obvezujem se, da bom upošteval pravila dirke, ter navodila in odločitve žirije oz. organizatorja"

Vsako vozilo pa je bilo pred dirko pregledano s strani tehnične komisije (lastsniki hond imajo eno kronično bolezen, to je nepritrjeni akumulator), kjer smo pregledovali nekaj ključnih stvari na avtomobilu (gume, volanski mehanizem, pritrditev sedeža, varnostni pasi, iztekanje tekočin itd.)...

Voznike smo opozarjali in naprošali, da naj vožnjo prilagodijo trenutnim razmeram (večina je to upoštevala, bile pa so izjeme) - vsak tekmovalec pa je prišel na dirko z namenom, da vozi, ne pa da zraven gleda...gledalci, pa so prišli z namenom, da vidijo dirko in avtomobile v "akciji" - zato je bilo tudi opaziti veliko navdušenje med gledalci, ko smo prijeli za metle in voznike prosili naj z krožno vožnjo pomagajo posušiti cesto

Kot organizator, nobene odločitve nismo sprejeli, ne da bi se prej posvetovali z vozniki...

Žal pa so vremenske razmere terjale svoj davek, med drugim tudi nekaj zvite pločevine (nič hujšega)...če pa kdo misli, da je sposoben zadevo organizirati še bolje (tudi z manjšo vstopnino/prijavnino) in na istem ali večjem nivoju, pa naj samo izvoli...bom z veseljem prišel pogledat/vozit...

Zgoraj napisano ni nobeno opravičilo, ampak pojasnilo...

To je vse z moje strani v tej temi (sledili bojo še samo rezultati, takoj ko jih dobim)...
Lp

kovcek
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a croma_man Po maj 09, 2011 11:20 am

kovček, nimaš se tukaj kaj za zagovarjat, ker si še edini ki se je v naši prelepi domovini spravil to organizirat.

Glede vstopnic pa ti je pomoje najboljše naredit štempiljke, s tem boš najbrž 99% obiska pokril, še vedno bo pa 1% ki bo to kopiral in pa skakal prek ograj, tistih pa tako ali tako nemoreš rešit.
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
BMW 850i
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po nov 03, 2003 3:53 pm
Kraj: Murska Sobota

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a BMW 850i Po maj 09, 2011 2:56 pm

croma_man je napisal/-a:kovček, nimaš se tukaj kaj za zagovarjat, ker si še edini ki se je v naši prelepi domovini spravil to organizirat.

Glede vstopnic pa ti je pomoje najboljše naredit štempiljke, s tem boš najbrž 99% obiska pokril, še vedno bo pa 1% ki bo to kopiral in pa skakal prek ograj, tistih pa tako ali tako nemoreš rešit.



Ja dajali smo enkrat že štempiljke in ko so prišli nazaj so rekli, da so se umivali in se je spral pečat. In takih je bilo ogromno in ne tistih ki bi se vrnili, ampak tisti ki so prišli prvič tja (ki še sploh niso plačali vstopnino). In sedaj se pa prepiraj z vsakim in ne moreš za vse vedet, če je res ta že bil not.

Enkratni vstop. Ogromno prireditev je z enkratnim vstopom: sejmi, kino, športne tekme,... pa so vstopnine iste ali še dražje. Pa greš npr. nogometno tekmo gledat in je slaba tekma pa potem še postane slabo vreme pa ni bilo nobenega gola - nimaš nič od tekme - tam pa se nihče ne krega in jamra za tisto vstopnino. Pa je tovrstnih tekem ogromno, skoraj vsak teden lahko greš gledat nogometno tekmo kam.
Ta zadeva pa je enkrat na leto in trenutno edina v SLO.

Pa sedaj še to: nam ni potrebno delati dirke. Dirko delamo izključno za gledalce (takšne hitrosti, zanimiva vozila, itd. težko vidiš še kje za tak denar in v bližini) in za tekmovalce, da ta zadeva še sploh tukaj živi oz. da je še sploh možno si to v SLO ogledati oz. tekmovat.
Mi lahko gremo dirkat in gledat dirke na Madžarsko in ostale države in nimamo nobene odgovornosti, finančnega rizika, problemov, živcev, časa porabljenega za izvedbo takšnega dogodka,.... Tam pa lahko samo uživamo in gledamo prireditev - ni lepšega.

Sedaj pa nas samo šimfajte in ne vzpodbujajte - pa tega več ne bo možno si ogledati pri nas (pa nas rešite vseh zgoraj naštetih skrbi)

Hvala
Predsednik AK Street race team MS
 
Uporabniški avatar
ninjeti
Uporabnik
 
Prispevkov: 808
Pridružen: So maj 10, 2008 4:15 pm

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a ninjeti Po maj 09, 2011 3:16 pm

Jaz sem mnenja da preslišite te bedne komentarje takih ki nimajo pojma o organizaciji in čem podobnim. Če nek slovencelj ni pripravljen dati 5 eur da bo gledal pač nebo gledal (j***mti eni bi vse zastonj meli). Meni bi po pravici zaradi takih par izjem dol viselo in se nebi sekiral za tistih par eur manj. Jaz sem bil z videnim zadovoljen (glede na dane vremenske razmere) in upam, da bo vreme drugo leto sončno brez dežja in da se bo lahko prireditev odvila do konca.

LP
 
dr.sah
Novinec
 
Prispevkov: 206
Pridružen: So jan 19, 2008 9:54 pm

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a dr.sah Po maj 09, 2011 3:24 pm

no, če je pa 5 eur preveč, potem je bolje da ostanejo doma. Namreč, bencin tudi stane, a ne.

Groza, 5 eur je sindikalna cena, še pleskavica več košta, pa noben ne pizdi.

Samo tako dalje, vsaj nekdo ki se trudi z organizacijo.
 
Uporabniški avatar
AudiFreak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1257
Pridružen: Pe apr 28, 2006 2:53 pm
Kraj: Ried im Innkreis

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a AudiFreak Po maj 09, 2011 3:44 pm

Z moje strani hvala vozniku M3 V8, ker ga je blo zabavno gledat ko je šel 200 m postrani.
Nimam privilegijev za branje tega foruma, ampak vseeno berem.
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a _BANDIT_ Po maj 09, 2011 4:10 pm

ninjeti je napisal/-a:Jaz sem mnenja da preslišite te bedne komentarje takih ki nimajo pojma o organizaciji in čem podobnim. Če nek slovencelj ni pripravljen dati 5 eur da bo gledal pač nebo gledal (j***mti eni bi vse zastonj meli). Meni bi po pravici zaradi takih par izjem dol viselo in se nebi sekiral za tistih par eur manj. Jaz sem bil z videnim zadovoljen (glede na dane vremenske razmere) in upam, da bo vreme drugo leto sončno brez dežja in da se bo lahko prireditev odvila do konca.

LP


Tudi jaz sem tega mnenja. Če pa je tole z vstopnicami res tak problem, pa pač naštimajte štampiljko, vsakega štemplate ob izhodu in če se mu do ponovnega vhoda zbriše, je to čisto njegov problem, naj pa malo pazi. In potem brez izgovorov in izjem. Če se vidi greš not, če se ne, plačaj šeenkrat. Preprosto.
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
Uporabniški avatar
sovec1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 51
Pridružen: To jun 23, 2009 6:10 pm

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a sovec1 Po maj 09, 2011 5:18 pm

BMW 850i je napisal/-a:
croma_man je napisal/-a:kovček, nimaš se tukaj kaj za zagovarjat, ker si še edini ki se je v naši prelepi domovini spravil to organizirat.

Glede vstopnic pa ti je pomoje najboljše naredit štempiljke, s tem boš najbrž 99% obiska pokril, še vedno bo pa 1% ki bo to kopiral in pa skakal prek ograj, tistih pa tako ali tako nemoreš rešit.



Ja dajali smo enkrat že štempiljke in ko so prišli nazaj so rekli, da so se umivali in se je spral pečat. In takih je bilo ogromno in ne tistih ki bi se vrnili, ampak tisti ki so prišli prvič tja (ki še sploh niso plačali vstopnino). In sedaj se pa prepiraj z vsakim in ne moreš za vse vedet, če je res ta že bil not.

Enkratni vstop. Ogromno prireditev je z enkratnim vstopom: sejmi, kino, športne tekme,... pa so vstopnine iste ali še dražje. Pa greš npr. nogometno tekmo gledat in je slaba tekma pa potem še postane slabo vreme pa ni bilo nobenega gola - nimaš nič od tekme - tam pa se nihče ne krega in jamra za tisto vstopnino. Pa je tovrstnih tekem ogromno, skoraj vsak teden lahko greš gledat nogometno tekmo kam.
Ta zadeva pa je enkrat na leto in trenutno edina v SLO.

Pa sedaj še to: nam ni potrebno delati dirke. Dirko delamo izključno za gledalce (takšne hitrosti, zanimiva vozila, itd. težko vidiš še kje za tak denar in v bližini) in za tekmovalce, da ta zadeva še sploh tukaj živi oz. da je še sploh možno si to v SLO ogledati oz. tekmovat.
Mi lahko gremo dirkat in gledat dirke na Madžarsko in ostale države in nimamo nobene odgovornosti, finančnega rizika, problemov, živcev, časa porabljenega za izvedbo takšnega dogodka,.... Tam pa lahko samo uživamo in gledamo prireditev - ni lepšega.

Sedaj pa nas samo šimfajte in ne vzpodbujajte - pa tega več ne bo možno si ogledati pri nas (pa nas rešite vseh zgoraj naštetih skrbi)

Hvala



Ti primerjaš kino in nogometne tekme ,ki trajajo maksimalno dve uri z celodnevnim eventom? Halo tukaj ni primerjave! Pa tale da so se eni izgovarjali da so se umili je tudi milo rečeno bedna. V takem primeru se človeka enostavno odslovi , ob nakupu karte pa vse vsakemu jasno pove, da brez žiga noter več nemore in mirna bosna. Mislim da je vsakemu ki se malo spozna na podobne evente lahko takoj jasno čemu enkratni vstop, lepo bo človek cel dan notri in veselo kupoval vse kaj se da notri kupit, tako bodo vsi zaslužili ,recimo tisti ki prodajajo hrano in pijačo, in posledično bo tudi organizator imel več od tega , da ne naštevam dalje.

Cena karte se mi zdi povsem normalna, tudi če bi bla 10€ bi jo plačal,saj kot si sam povedal je to edini taki event v Sloveniji in vsaka vam čast da to organizirate. Tudi to ,da je treba pokrit stoške je jasna reč ,vendar se naučite sprejet tudi kakšno konstruktivno kritiko, kot je tale z enkratnim vstopom in ne takoj začet jokat in izpostavljat samo dobre stvari.
Lp!
 
Uporabniški avatar
ales.
Uporabnik
 
Prispevkov: 813
Pridružen: So avg 26, 2006 5:39 am
Kraj: celje

Re: Dragrace Murska Sobota, 8.5.2011

Napisal/-a ales. Po maj 09, 2011 6:38 pm

že to da vidiš prave dragsterje ki voziji polovico proge s sproščenim gasom in peljejo 12 sec je vredno dati 5€

veliko hitrih avtomobilov ko je videlo da je začelo deževati je spakiralo in so šli ker niso hteli tvegati tisti ki so ostali so vedeli v kaj se spuščajo
[url=http://www.Slikomat.com/slika/3671979.htm][img]http://www4.slikomat.com/09/0324/wa3-100-17.jpg[/img][/url]
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov