Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a skopusnik Sr jul 06, 2011 8:44 am

Tomažič je bivši podprvak Seicento pokala ;) kasneje je pa z Yugom dirkal :)
www.mihafabijan.si
Renault Sport
 
urosch
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Ne dec 28, 2008 11:04 pm

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a urosch Sr jul 06, 2011 10:06 am

TurboMan je napisal/-a:nisem, ker tudi ne bi mogel bit prisoten na vseh TAjih, omejen sem z opremo (švoh komp npr :lol: )


tako da mislm da je tkole bolš, dam na youtube pa je


nekakšen prispevek slovenskemu amaterskemu (ni mišljeno slabšalno) motošportu



Ti šment. Sem upal, da imaš boljše pogoje, ker tvoje filmčke vedno z veseljem pogledam in sedaj sem oz. pri prejšnem postu vprašal "zakaj za vraga nič ne daš na cd/dvd", ker bi prvi stal v vrsti za nakup.

No, veliko sreče in še tako dobro delaj filmčke za profesionalno in amatersko raven našega motošporta.
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a Schkorc Sr jul 06, 2011 10:17 am

Marko16V je napisal/-a:Tomažič je že kar nekajkrat vozil na racelandu...nazadnje se ga spomnem iz ford trackdaya, je vozil s 306ko in postavil zelo dober čas.

Napisal sem, da mislim, da je bil prvič na TAju :). Kako naj vem, za vse ostale dogodke na Racelandu :D... Drugače pa dobro pelje... še eden več, ki me bo kmalu prehitel oops :).

skopusnik je napisal/-a:Tomažič je bivši podprvak Seicento pokala ;) kasneje je pa z Yugom dirkal :)

Tega pa nisem vedel (drugače mu ne bi dajal "nasvetov" in mu pamet solil :))... Se pa zdaj počutim malo bolje, ko vem, da sem bil hitrejši od dirkača oz. celo podprvaka =P :D... No vseeno je neizogibno, da bo kmalu hitrejši od mene :).

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a srcnik Sr jul 06, 2011 12:27 pm

Slika Pol pa dans iščem 5 min ta del da sm ga lahk citiral:


Schkorc je napisal/-a:Kar se tiče drugega dela tvojega posta _B3yBo_... Se vidi, da si prešprical podelitev :D. To kar predlagaš je dejansko bilo omenjeno. Torej, da bi v prihodnje imeli vsi avtomobile v vrednosti cca 500€, in bi jih zmagovalci po eventu morali predati/zamenjati za avtomobile poražencev :D.


Sicer sem sam tudi zamudil podelitev, ker sem ravno jedel oops

Sicer pa raje predlagam drugo opcijo, kot pa menjavo hitri počasni, ker bi verjetno prišlo do izživljanj in posledično prehitrega uničevanja avtov, dobro bi delovalo nekaj takšnega kot imajo finci: od 6:00 naprej

Doda se še obvezno slikovno objavljanje sprememb avtomobila na forumu, da so lahko vsi na istem in da dobijo tudi netekmovalci občutek kaj jih čaka in kako se lotiti dela, če bi se radi pridružili dogajanju.

Odkupna cena bi morala biti nekje med 500€ in 1000€, edino kar bi blo dobro imet je nek prostor za parkiranje blizu dirkališča, da ne bi bilo potrebe po registraciji.

Aja, pa js sm takoj za :)
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a Schkorc Sr jul 06, 2011 12:50 pm

srcnik je napisal/-a:Sicer pa raje predlagam drugo opcijo, kot pa menjavo hitri počasni, ker bi verjetno prišlo do izživljanj in posledično prehitrega uničevanja avtov, dobro bi delovalo nekaj takšnega kot imajo finci: od 6:00 naprej
Odkupna cena bi morala biti nekje med 500€ in 1000€

Saj v bistvu je bilo točno tako rečeno, ampak jaz sem nekako nehote napisal neko svojo verzijo :D.

Torej kdo bo organizator, interesa očitno je nekaj :D.

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a srcnik Sr jul 06, 2011 3:02 pm

Slika
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a X-Hair Če jul 07, 2011 9:45 am

Schkorc je napisal/-a:
skopusnik je napisal/-a:Tomažič je bivši podprvak Seicento pokala ;) kasneje je pa z Yugom dirkal :)

Tega pa nisem vedel (drugače mu ne bi dajal "nasvetov" in mu pamet solil :))... Se pa zdaj počutim malo bolje, ko vem, da sem bil hitrejši od dirkača oz. celo podprvaka =P :D... No vseeno je neizogibno, da bo kmalu hitrejši od mene :).

LP, Primož


Pa kljub temu te je z zanimanjem poslušal? :D Ja. Ni bil prvič dol. Je bil že nekajkrat in takrat s tistim pižojem je naredil katastrofalni čas. Dobra 1.00 se mi zdi. Bi moral pogledat na spletno stran. Ni mu dalo miru, ker je bil kolega z dvojko 8 ventilerjem in sfukanim podvozjem pred njim. Dokler ni vzel Sciroccota 2.0TFSI in nas vse okisal ni bil miren. :mrgreen: Sicer pa fant totalna faca in za akcijo. 8) Me je melo, da bi prišel pofirbcat, ker me je njegov čas resnično zanimal, kako se bo boril z vami. Jaz morem nazaj zvohat eno dvojko. =P
SlikaSlika
 
šinki²
Novinec
 
Prispevkov: 104
Pridružen: So okt 30, 2010 6:43 pm
Kraj: idrija

Re: Time Attack Chapter 5: Summer Heat 1.7.2011

Napisal/-a šinki² Če jul 07, 2011 8:45 pm

X-Hair je napisal/-a:Jaz morem nazaj zvohat eno dvojko. =P


http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3261830&show=1 :mrgreen:
Pa še za une tvoje spuste z oblakovega vrha pa nazaj gor bo bolš kot gti. A ti je od pokojnega ostalo kej kosov.
ex šinki

okužen z rallyus virusom
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov