Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a skopusnik Po jun 27, 2011 9:18 pm

sej kliknš HD(720p) ;) mogoče ti ni prec pokazal, ker se filmček najprej naloži v slabši kvaliteti (prec ko si uploadal na YT), potem maš pa boljšo kvaliteto :)
www.mihafabijan.si
Renault Sport
 
Uporabniški avatar
error 90
Uporabnik
 
Prispevkov: 1043
Pridružen: Ne nov 23, 2008 1:29 am
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a error 90 Po jun 27, 2011 10:12 pm

Ja ..moraš malo počakati da se vse "naštima" :D

No več videov je itak v mojem profilu na YT. Slike bojo pa upam da jutri :D...

Slika

Slika

Slika
:DDD :DDD :DDD =P

Več jutri :)
Slika
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a Schkorc To jun 28, 2011 10:48 am

skopusnik je napisal/-a:...
Zato le pohvale organizatorjem vseh dirk, ki jim le te uspe izpeljati.
...

Tem pohvalam se pa v celoti pridružim tudi jaz (BTW mogoče me boš zato kdaj razumel, zakaj tako kompliciram pri naših amaterskih tekmovanjih ;))...

Sama izvedba letošnje dirke na Gorjancih se mi je zdela dobra. Mogoče bi edino na momente lahko tekmovalce spuščali z malo večjim zamikom na progo in bi tako malenkost raztegnili dogajanje. Ker tako so se nekajkrat peljali kar precej eden za drugim... Drugače pa iz mojega vidika nimam pripomb.

Kar pa se tiče celotne organizacije, pa bi lahko bilo bolje. Prva stvar, ki se je spomnim in jo moram skritizirati je vstopnina. Ampak ne mislim tega, kar sedaj večina misli ;). Sama vstopnina ali višina le te me sploh ne moti, ampak občutek dobivam, da smo bili tisti, ki smo plačali vstopnino v manjšini :(. Večina lokalcev je prišla čez "hosto", OK pa naj, ampak tisti (in bilo jih je kar precej), ki pa so pri štartu mučili tisto bogo punco, ki je pobirala vstopnino in ji namenili zelo ne-lepe besede in potem brez plačila vstopili mimo nje čez "vhod"... no ti pa so svojevrstni carji :roll:. Tisto punco so tako užalili, da je na začetku druge vožnje zapustila svoje mesto in so vsi imeli prost vstop. Sicer so potem nekateri s kartami malo grdo gledali... Organizator bi lahko sploh na "glavni vhod" postavil dva varnostnika (tista poklicna z "opremo") pa bi malo drugače zgledalo.
Druga stvar je že omenjena reklama, katere praktično ni bilo. Ko smo se peljali čez Novo mesto, smo videli plakat za dirko, ampak to je bil plakat za prihajajoči Rally Maribor :D... In če organizator pričakuje obisk, se to ne bo zgodilo, če nihče ne ve o eventu. Jaz sem "reklamo" (in to 2x) zasledil samo v časopisu (Novicah, če ne delam preveč reklame), pa še to imam občutek, da (obakrat!) niti ni bila "reklama" organizatorja, ampak kritika s strani naše zveze za avtošport in to na račun celotnega Revoza in francoskega Renaulta, češ kako lahko sploh pomislijo na to, da ne sponzorirajo tega dogodka, če pa imajo "toliko" denarja :roll:... Če bi kdo toliko časa, kot so ga namenili preučevanju Revozovih sponzorstev v preteklosti, raje namenil promociji dirke in iskanju drugih sponzorjev... pa pustimo to.


Moram pa napisati, da popolnoma razumem FLINKa. Dirka je bila "poden" za kar nekaj obiskovalcev (v smislu pestrosti). Ampak za to niso ravno krivi organizatorji in/ali tekmovalci, ker ti se precej trudijo ;). Nekaj časa nazaj se je ugotavljalo koliko že narejenih dirkalnikov se skriva po SLO garažah. Odgovor je: precej več kot pa se jih vozi po dirkah... Kot je grega983 napisal, ne poznamo dovolj ozadja ;). In žal je tu precej velik globalen problem, ki pa ga en organizator, en tekmovalec ali celoten klub, žal ne bodo rešili...

grega983 je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a:HEHE 20 let stara Lancia, pa je štrene mešala formulam, ker avtomobili ji niso bili konkurenčni :mrgreen: =P


Ded, sej stroj pa je taprav :)

Tukaj ni vse v avtu (ki je raketa in pol, da ne bo pomote), ampak v tem primeru ima Bubnič precej precej (in še malo več) j**c (kapo dol).

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
LinuxFuter
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 641
Pridružen: Ne jun 01, 2008 1:26 pm
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a LinuxFuter To jun 28, 2011 11:10 am

Koliko pa je sploh bila vstopnina? Ker višje ob progi je niso pobirali :mrgreen: Najbolje bi bilo, da karte preverjajo med dirko tako, kot v Ilirski Bistrici ali si pa najdejo toliko sponzorjev da kart ne rabijo pobirati :DDD
Me pa prav zanima če se bo kak organizator dirke tle oglasil ter povedal če mislijo kdaj podaljšat progo (za tistih 700 m da bi dirka štela lahko v FIA Championship)?
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a Schkorc To jun 28, 2011 11:31 am

@LinuxFuter: Vstopnina je bila 10€... in ja vem, da je na precej mestih niso pobirali :evil:.

Kje je sploh cilj, koliko naprej od tiste gostilne ob progi? Oziroma koliko pred vrhom?

LinuxFuter je napisal/-a:ali si pa najdejo toliko sponzorjev da kart ne rabijo pobirati :DDD

To so verjetno sanje vsakega organizatorja, ampak realnost je žal daaaalllleeeečččč stran... Bi bilo potrebno še precej stvari spremeniti, če bi želeli kaj resnejšega potegniti od tega dirkanja.

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
FLINK
Uporabnik
 
Prispevkov: 1065
Pridružen: To jul 29, 2003 3:34 pm
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a FLINK To jun 28, 2011 12:28 pm

Schkorc: Ravno to sem zelel jaz povedati (kakor si ti razumel moj post). Povsem se strinjam s tabo glede dirke.

In garantiram, da 90% gledalcel ni placalo karte. Pac 'slovenska' in 'podgurska' miselnost je itaq taka, da se treba znajdt (zastonj not), hkrtati pa imeti vrhunsko organizacijo, vrhunske avte ter po moznosti se kej zastonj reklamnega dobit (drugace je ze nekaj narobe).
:)
 
LinuxFuter
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 641
Pridružen: Ne jun 01, 2008 1:26 pm
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a LinuxFuter To jun 28, 2011 12:59 pm

@Shkorc: cilj je bil 4300 metrov naprej, blizu odcepa za Dolž. Sicer pa je okolica malce razgibana, tako da je malce težje pobirat vstopnino, ker je več odcepov in vasi naokoli, kar prinese malce preveč bližnjic za dostop brez kart. Bi vseeno lahko vsaj polovici folka prodal karte.
 
brrr
Novinec
 
Prispevkov: 150
Pridružen: Če maj 28, 2009 10:34 am

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a brrr To jun 28, 2011 2:28 pm

srcno upam, da se gorjanci spet poberejo in postane dirka, kot je ze bila. meni osebno je z dirkaskega vidika dalec najlepsa gorska pista v sloveniji (zahtevni dolgi hitri ovinki, mljac kombinacija v koroski vasi). gledalcem sicer ne ponudi toliko kot kaksna ilirska (cel kup hardov, vecini zanimivi predvsem spusti tekmovalcev) in verjamem, da v kolikor vozni park ni 'oh in sploh' veliki vecini hitro postane dolgcas. 90+%
gledalcem se pac ne sanja kaj dosti o linijah in zmoznostih avtomobila in edino, kar jim steje je, da po obcutku tekmovalec 'cim bolj mim prleti'.

ce ves kaj gledas, je tudi yugo ali 40+ let star oldtimer sila zanimiv. ampak ce bi raja vedela kaj gleda, tudi F1 nebi bila dalec najbolj gledana vrsta motosporta.
 
Uporabniški avatar
error 90
Uporabnik
 
Prispevkov: 1043
Pridružen: Ne nov 23, 2008 1:29 am
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a error 90 So jul 02, 2011 5:42 pm

Končno sem se lotil s pregledov vseh slik.

Evo nekaj jih je tukaj več pa v albumu

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika



Več slik na http://www.mojalbum.com/error90/gorjanc ... 26-06-2011

Komentarji dobrodošli.
Slika
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov