Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
207sport
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 648
Pridružen: Pe feb 01, 2008 1:37 pm

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a 207sport Po jun 27, 2011 1:32 pm

FLINK je napisal/-a:Dirka za moje pojme je bila totaln poden ;) prijavljenih le 46 tekmovalcev, od tega 10 starodobnikov, yugecov in formul....mogoce 15 avtomobilov.

Prvih 10 avtov bv (starodobniki), nato so bli yugeci....nekaj avtomobilov in na koncu formule oz 'prototipi'....blo konec lustnega vsakic po 15min.

Ali kdo ve, koliko je bila cena, da si odpeljal '00' ?? Ker nekaj casa nazaj, ko sem bil se pri tej stvari in se dogovarjal za to ni bilo hudo veliko....vceraj je bila pa dejansko le ena prava '0', druga dva je imela firma.

Lp


cena za predvozilo naj bi bla 250€ informacijo sm dubu od kolega k je bozu...prjav se lahko pa kdor koli.
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a skopusnik Po jun 27, 2011 3:27 pm

FLINK : Okej, če si že pameten...prijavljenih je bilo 52 tekmovalcev! Kot veš, se je dirka vrnila po 2 letih premora. Prijavilo se je celo več tekmovalcev, kot smo mnogi pričakovali. Zakaj so starodobniki bv?? pa pejt ti s ferrarijm dirkat, k maš tolk dnarja pa znaš pelat. kaj je z yugeci narobe? A če nima 300 konj mislš da ne more bit zanimiv? Verjemi, da fantje in dekleta v Yugotih in vseh drugih avtih vozijo po svojih najboljših močeh. In ja, je mal dle trajal k 15 min. ne vem kam si ti gledal tacajt, da nisi vidu ko si prvi mim peljal.

najlaži je bit pa pameten ne. nared licenco, kup avto in opremo pa da te vidmo, s kako makino boš dirku pa zmagou. al pa še naprej pametuj za tipkovnco

in če je mela firma dva predvoznika? zdej je pa že to pomembno kdo je predvoznik :lol: sej naloga predvoznika ni dirkanje, ampak "pregled" proge ;)
www.mihafabijan.si
Renault Sport
 
Krown
Novinec
 
Prispevkov: 134
Pridružen: Sr jun 14, 2006 12:32 pm
Kraj: okolica Šk. loke

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a Krown Po jun 27, 2011 3:30 pm

Lep pozdrav ,

pišem, ker opažam, da ima ponovno nek fant pritožbe čez dirko in Yugote,ter starodobnike. Jaz sem dirkalnega Yugota na gorskih vozil 4 leta, letos ne vozim zarad osebnih razlogov. Upam si rečit, da ti niti zaslužiš ne v celem letu toliko kot pride sezona gorskih z enim odlično pripravljenim Yugom. Jaz sem v 4 sezonah zapravil za dirke z nakupom Yugota in vse kar spada zraven, servisi, ekipa, treningi,.. nekaj preko 40,000eurov, kar pomeni približno 10,000 eurov na leto. S tem, da sem moral vzdrževati še avto za normalno vožnjo, vmes med dirkanjem sem kupil še Integralko,.. Da pa zna biti Yugo še vedno ZELO hitr pa vedno dokaže leteči Korošec Franjo, ki prehiteva tudi veliko močnejše, dražje dirkalnike.

Beseda o starodobnikih, Škode starodobniki dosegajo cene okoli 30,000 eurov in več, Oscar Kral voznik Škode 130Rs pa je večkratni Evropski prvak med starodobniki, prehiti tudi veliko novejših Lancerjev, Imprez, Cliov,..

Dirka sama je bila dobro organizirana, vse je potekalo dobro, tudi ob nesreči Udovča se je vse hitro uredilo. Je pa težko glede na trenutne razmere dobit na štart hujše bolide.Pa še dokler bo v Slovenija Aš 2005 kakeršen je, je že to uspeh, da fantje sploh še hodimo na dirke,pa čeprav na lastne stroške in se zaradi dirk odrekamo drugim normalnim stvarem. Je pa dobr to, da je bilo veliko gledalcev,lepo vreme kar da tudi nam dirkačem zagon, pa še odličen občutek je ko se pelješ med vsemi temi gledalci.

Za predvoznika, pa je običajno dokaj poceni, sam ne smeš razbit avta, ne smeš se izživljat, ker potem hitro postane prevelik strošek. Tudi običajno so predvozniki glavni sponzorji, ali pa kakšen hud avto z dobrim voznikom.

Se opravičujem, ker sem se toliko razpisal,

Lep dan še naprej,
Blaž Jenko
 
FLINK
Uporabnik
 
Prispevkov: 1065
Pridružen: To jul 29, 2003 3:34 pm
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a FLINK Po jun 27, 2011 3:37 pm

skopusnik je napisal/-a:FLINK : Okej, če si že pameten...prijavljenih je bilo 52 tekmovalcev! Kot veš, se je dirka vrnila po 2 letih premora. Prijavilo se je celo več tekmovalcev, kot smo mnogi pričakovali. Zakaj so starodobniki bv?? pa pejt ti s ferrarijm dirkat, k maš tolk dnarja pa znaš pelat. kaj je z yugeci narobe? A če nima 300 konj mislš da ne more bit zanimiv? Verjemi, da fantje in dekleta v Yugotih in vseh drugih avtih vozijo po svojih najboljših močeh. In ja, je mal dle trajal k 15 min. ne vem kam si ti gledal tacajt, da nisi vidu ko si prvi mim peljal.

najlaži je bit pa pameten ne. nared licenco, kup avto in opremo pa da te vidmo, s kako makino boš dirku pa zmagou. al pa še naprej pametuj za tipkovnco

in če je mela firma dva predvoznika? zdej je pa že to pomembno kdo je predvoznik :lol: sej naloga predvoznika ni dirkanje, ampak "pregled" proge ;)


Kdo je rekel, da se ti ne trudijo? Nic nimam proti tekmovanju starodobnikov-fajn jih je pogledat, oni pa verjetno dirkajo predvsem za svojo duso in predvsem popolnoma ljubiteljsko in brez obveznosti.
Peljalo ni 52 tekmovalcev.
Nic nimam niti proti yugecom-ampak ni to ravno nekaj, kar bi bilo clovek z veseljem gledal.
Avtomobilov pravih je bilo koliko? Saj je vsak od udelezenih prakticno dobil nagrado.
Formule in prototipi so popestrili dogajanje ampak kaj je to...ni to to.

Se vedno lahko druge dirke privabijo 1X vec tekmovalcev in se vec....! zakaj? ne vem in me ne zanima. Ampak vem, da je tole dirkanje tu totaln poden. to je bil tudi odziv vecina folka.
Razumem, da morajo tekmovati starodoniki (10 prvih avtov)...nato so sledili avti....kakih 20? in nato se 'posladek' :)
Sicer ne vem zakaj tako zagovarjas to progo oziroma organizatorja in, da naj si jaz kupim avto in naj dirkam. Vem, kako je tukaj vcasih bilo napeto in vem, kako je bilo lansko leto in tudi to leto na razlicnih dirkah-primerjal sem le s tem in ne posameznih tekmovalcev.

Za predvoznika pa sprasujem, ker sem vcasih vedel kaksne so cene in je bilo prijavljenih vedno nekaj posameznikov. V nedeljo je bil prijavljen le eden in ne vem, zakaj....ce se je gibala cena res med 250-300 eur pomoje ni to bila ravno neka ovira.
:)
 
FLINK
Uporabnik
 
Prispevkov: 1065
Pridružen: To jul 29, 2003 3:34 pm
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a FLINK Po jun 27, 2011 3:45 pm

Krown je napisal/-a:Lep pozdrav ,

pišem, ker opažam, da ima ponovno nek fant pritožbe čez dirko in Yugote,ter starodobnike. Jaz sem dirkalnega Yugota na gorskih vozil 4 leta, letos ne vozim zarad osebnih razlogov. Upam si rečit, da ti niti zaslužiš ne v celem letu toliko kot pride sezona gorskih z enim odlično pripravljenim Yugom. Jaz sem v 4 sezonah zapravil za dirke z nakupom Yugota in vse kar spada zraven, servisi, ekipa, treningi,.. nekaj preko 40,000eurov, kar pomeni približno 10,000 eurov na leto. S tem, da sem moral vzdrževati še avto za normalno vožnjo, vmes med dirkanjem sem kupil še Integralko,.. Da pa zna biti Yugo še vedno ZELO hitr pa vedno dokaže leteči Korošec Franjo, ki prehiteva tudi veliko močnejše, dražje dirkalnike.

Beseda o starodobnikih, Škode starodobniki dosegajo cene okoli 30,000 eurov in več, Oscar Kral voznik Škode 130Rs pa je večkratni Evropski prvak med starodobniki, prehiti tudi veliko novejših Lancerjev, Imprez, Cliov,..

Dirka sama je bila dobro organizirana, vse je potekalo dobro, tudi ob nesreči Udovča se je vse hitro uredilo. Je pa težko glede na trenutne razmere dobit na štart hujše bolide.Pa še dokler bo v Slovenija Aš 2005 kakeršen je, je že to uspeh, da fantje sploh še hodimo na dirke,pa čeprav na lastne stroške in se zaradi dirk odrekamo drugim normalnim stvarem. Je pa dobr to, da je bilo veliko gledalcev,lepo vreme kar da tudi nam dirkačem zagon, pa še odličen občutek je ko se pelješ med vsemi temi gledalci.

Za predvoznika, pa je običajno dokaj poceni, sam ne smeš razbit avta, ne smeš se izživljat, ker potem hitro postane prevelik strošek. Tudi običajno so predvozniki glavni sponzorji, ali pa kakšen hud avto z dobrim voznikom.

Se opravičujem, ker sem se toliko razpisal,

Lep dan še naprej,
Blaž Jenko


Nikjer se nisem pritozeval cez yugote niti cez starodobnike, da se ne trudijo oziroma ni to gromozanski strosek. Sicer se pa vsak posameznik v zivljenju odloci kaj bo pocel v zivljenju in kaj ne...ce se odloci nekdo tekmovat ne vem, zakaj stoka, da je to drago. ampak pustmo off.

Zelel sem le povedat, da je ima sama dirka verjetno najslabso udelezbo v Sloveniji. Zakaj, ne vem niti me ne zanima. Ne zdi se mi pa ravno zanimiva dirka, ce je polovico tekmovalcev z jugeci in starodobniki, 1/4 formul in 'tistih' 20 avtomobilov (res huda je bila le lancia...).
:)
 
Uporabniški avatar
error 90
Uporabnik
 
Prispevkov: 1043
Pridružen: Ne nov 23, 2008 1:29 am
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a error 90 Po jun 27, 2011 3:47 pm

@FLINK... Si plačov karto?

Meni je čisto v redu da so yugoti . Še sejčentote bi lahko nazaj dal. Doker je tako je čisto v redu. Hvala bogu da je letos sploh bila dirka. Organizajija je bila v redu. proga je bila brez kamenčka. Tudi ko se je Udovč razletu so hitro in dobro počistl olje čeprov zo bili jezni ker smo vsi bili na cesti :Dž


PS: mislim da je bila tale dirka včeraj na gorjanich daleč najbolje obiskana že zaradi tega ker je eno leto ni bili, zaradi vremena, pa tut nasplošno so ljudje vedno hodili vsako leto gledat dirko na gorjance
Slika
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a airmike Po jun 27, 2011 3:50 pm

Meni je užitek pogledati dobro pripravljen avto z dobrim voznikom ki se pelje po progi kot da mu gori pod nogami. Pa ni važo če je z Yugo-tom ali z ferarrijem....
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a skopusnik Po jun 27, 2011 4:08 pm

FLINK je napisal/-a:Kdo je rekel, da se ti ne trudijo? Nic nimam proti tekmovanju starodobnikov-fajn jih je pogledat, oni pa verjetno dirkajo predvsem za svojo duso in predvsem popolnoma ljubiteljsko in brez obveznosti.
Peljalo ni 52 tekmovalcev.
Nic nimam niti proti yugecom-ampak ni to ravno nekaj, kar bi bilo clovek z veseljem gledal.
Avtomobilov pravih je bilo koliko? Saj je vsak od udelezenih prakticno dobil nagrado.
Formule in prototipi so popestrili dogajanje ampak kaj je to...ni to to.

Se vedno lahko druge dirke privabijo 1X vec tekmovalcev in se vec....! zakaj? ne vem in me ne zanima. Ampak vem, da je tole dirkanje tu totaln poden. to je bil tudi odziv vecina folka.
Razumem, da morajo tekmovati starodoniki (10 prvih avtov)...nato so sledili avti....kakih 20? in nato se 'posladek' :)
Sicer ne vem zakaj tako zagovarjas to progo oziroma organizatorja in, da naj si jaz kupim avto in naj dirkam. Vem, kako je tukaj vcasih bilo napeto in vem, kako je bilo lansko leto in tudi to leto na razlicnih dirkah-primerjal sem le s tem in ne posameznih tekmovalcev.

Za predvoznika pa sprasujem, ker sem vcasih vedel kaksne so cene in je bilo prijavljenih vedno nekaj posameznikov. V nedeljo je bil prijavljen le eden in ne vem, zakaj....ce se je gibala cena res med 250-300 eur pomoje ni to bila ravno neka ovira.


Prijavljenih je pa bilo ;) peljal jih je 49.
Kaj je zate pravi avto? Zakaj yugo ni pravi avto? pa stare škode in bmwji? :)

Čudno, jaz nisem nikogar slišal da bi grajal tole dirko :) Bi rekel da so bili prej navdušeni nad vrnitvijo dirke :)
Zagovarjam celotno slovensko dirkaško sceno, še posebej pa dirke, ki so v moji okolici ;) Potem tudi veš, da je blo marsikje drugje vcasih napeto in veliko tekmovalcev? izjema je le Ilirska Bistrica, ki šteje za EP. Poglej GHD Rogla. Nekaj let nazaj druga največja GHD v Sloveniji, pa je ne organizirajo več :) Zato le pohvale organizatorjem vseh dirk, ki jim le te uspe izpeljati.
Za letos pa ne vem kje si že vidu velik tekmovalcev, če je bila tole prva dirka (GHD). Druge discipline - druga zgodba.
www.mihafabijan.si
Renault Sport
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a grega983 Po jun 27, 2011 4:31 pm

Eh, mu je pol oproščeno, ker kot kaže tk ne spremlja scene in ne pozna vsega ozadja :roll:

Mi je po svoje kr žal, da nisem šel tega v živo pogledat. Če ne drugega je vedno užitek spremljat v živo Bubničevo raketo.
Škoda da ni zraven še Valanta, bi bila scena taprava :D
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
FLINK
Uporabnik
 
Prispevkov: 1065
Pridružen: To jul 29, 2003 3:34 pm
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a FLINK Po jun 27, 2011 5:36 pm

skopusnik je napisal/-a:
FLINK je napisal/-a:Kdo je rekel, da se ti ne trudijo? Nic nimam proti tekmovanju starodobnikov-fajn jih je pogledat, oni pa verjetno dirkajo predvsem za svojo duso in predvsem popolnoma ljubiteljsko in brez obveznosti.
Peljalo ni 52 tekmovalcev.
Nic nimam niti proti yugecom-ampak ni to ravno nekaj, kar bi bilo clovek z veseljem gledal.
Avtomobilov pravih je bilo koliko? Saj je vsak od udelezenih prakticno dobil nagrado.
Formule in prototipi so popestrili dogajanje ampak kaj je to...ni to to.

Se vedno lahko druge dirke privabijo 1X vec tekmovalcev in se vec....! zakaj? ne vem in me ne zanima. Ampak vem, da je tole dirkanje tu totaln poden. to je bil tudi odziv vecina folka.
Razumem, da morajo tekmovati starodoniki (10 prvih avtov)...nato so sledili avti....kakih 20? in nato se 'posladek' :)
Sicer ne vem zakaj tako zagovarjas to progo oziroma organizatorja in, da naj si jaz kupim avto in naj dirkam. Vem, kako je tukaj vcasih bilo napeto in vem, kako je bilo lansko leto in tudi to leto na razlicnih dirkah-primerjal sem le s tem in ne posameznih tekmovalcev.

Za predvoznika pa sprasujem, ker sem vcasih vedel kaksne so cene in je bilo prijavljenih vedno nekaj posameznikov. V nedeljo je bil prijavljen le eden in ne vem, zakaj....ce se je gibala cena res med 250-300 eur pomoje ni to bila ravno neka ovira.


Prijavljenih je pa bilo ;) peljal jih je 49.
Kaj je zate pravi avto? Zakaj yugo ni pravi avto? pa stare škode in bmwji? :)

Čudno, jaz nisem nikogar slišal da bi grajal tole dirko :) Bi rekel da so bili prej navdušeni nad vrnitvijo dirke :)
Zagovarjam celotno slovensko dirkaško sceno, še posebej pa dirke, ki so v moji okolici ;) Potem tudi veš, da je blo marsikje drugje vcasih napeto in veliko tekmovalcev? izjema je le Ilirska Bistrica, ki šteje za EP. Poglej GHD Rogla. Nekaj let nazaj druga največja GHD v Sloveniji, pa je ne organizirajo več :) Zato le pohvale organizatorjem vseh dirk, ki jim le te uspe izpeljati.
Za letos pa ne vem kje si že vidu velik tekmovalcev, če je bila tole prva dirka (GHD). Druge discipline - druga zgodba.


Zakaj pa lahko ena Sevnica ali Ilirska bistrica in podobno dobijo enkrat vec tekmovalcev? Pa od tega ni polovica tekmovalcev oldtimerjev in placanih formul? Pa dirke stejejo isto za tocke v DP in turi EU nekatere....
:)
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a skopusnik Po jun 27, 2011 5:41 pm

Sevnica? Kdaj? A letos? ;)
A ti nism reku da je Ilirska evropsko prvenstvo?
www.mihafabijan.si
Renault Sport
 
Uporabniški avatar
error 90
Uporabnik
 
Prispevkov: 1043
Pridružen: Ne nov 23, 2008 1:29 am
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011

Napisal/-a error 90 Po jun 27, 2011 5:43 pm

Video
http://www.youtube.com/watch?v=0aScX3y9kI0

Več videov in slik bo.. ko bom imel čas vse pregledat in naložit :lol:
Slika
 
LinuxFuter
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 641
Pridružen: Ne jun 01, 2008 1:26 pm
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a LinuxFuter Po jun 27, 2011 5:47 pm

Organizacija je bila v osnovi dobra ampak (od najbolj banalnih do najhujših):
-Lahko bi postavili anteno za zvočnik pri bedavincu nekam drugam, ne pa da vsak ki pride zraven z skuterjem moti zvok, ali pa naj postavijo varnostnika tam zraven da vsak b****r z kitajskim motorjem ali pa sklumpano šterko ne moti ozvočenja.
-Lahko bi postavili še en zvočnik, ki bi bil usmerjen proti šikani pri bedavincu, ker v tistem trikotniku kejr so lahko stali gledalci ni bilo nič slišat.
-Lahko bi dali kak plakat vsaj po Novem mestu ali pa oglas na radio Krka par dni pred tem.
-Najamite še 3 (2 sta bi bila dovolj, ampak ziher je ziher) varnostnika, ki bosta pazili da kak neumen narod ne stoji direktno v coni, kjer je prepovedno za gledalce (direkt kjer dirkalnik lahko ven leti :roll: ) , ker postvlajo na kocko naslednje izvedbe dirke gorjancev (vedno je bila problem varnost... ) ali pa mogoče da rata še kaj več iz te dirke, za dodatek pa ovirajo pogled vsem, ki se legalno postavijo v tisto ubogo trikotno zaplato zemlje, kjer imaš razgled na šikano, a zaradi parih bebcev ne moreš videti naslednjega ovinka.

Nabor dirkalnikov je bil zanimiv, samo malce več običnih (kit-car) dirkalnikov manjka.
Zadnjič spremenil LinuxFuter, dne Po jun 27, 2011 6:17 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
Tomas666
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 768
Pridružen: Po jun 04, 2007 8:53 am
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011

Napisal/-a Tomas666 Po jun 27, 2011 6:08 pm

error 90 je napisal/-a:Video
http://www.youtube.com/watch?v=0aScX3y9kI0

Več videov in slik bo.. ko bom imel čas vse pregledat in naložit :lol:


"ej majstr. kaj sm ti reku,za ograjo..." :lol: vam je podgurc težil :mrgreen:
Slika
 
LinuxFuter
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 641
Pridružen: Ne jun 01, 2008 1:26 pm
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011

Napisal/-a LinuxFuter Po jun 27, 2011 6:24 pm

Tomas666 je napisal/-a:"ej majstr. kaj sm ti reku,za ograjo..." :lol: vam je podgurc težil :mrgreen:


Edino pravilno :mrgreen: Ko je dirka v Ilirski Bistrici še pomislit ne smeš da bi šel čez ograjo, razn ko je vsega konec in se samo čaka da grejo dirkalniki dol.
 
FLINK
Uporabnik
 
Prispevkov: 1065
Pridružen: To jul 29, 2003 3:34 pm
Kraj: Novo mesto

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a FLINK Po jun 27, 2011 6:37 pm

skopusnik je napisal/-a:Sevnica? Kdaj? A letos? ;)
A ti nism reku da je Ilirska evropsko prvenstvo?


Govorim ti obdobje zadnjih 3 let....
:)
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a lancia hf Po jun 27, 2011 7:11 pm

HEHE 20 let stara Lancia, pa je štrene mešala formulam, ker avtomobili ji niso bili konkurenčni :mrgreen: =P
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a grega983 Po jun 27, 2011 8:10 pm

lancia hf je napisal/-a:HEHE 20 let stara Lancia, pa je štrene mešala formulam, ker avtomobili ji niso bili konkurenčni :mrgreen: =P


Ded, sej stroj pa je taprav :)
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Re: GHD PETROL GORJANCI 2011,

Napisal/-a skopusnik Po jun 27, 2011 8:19 pm

FLINK je napisal/-a:
skopusnik je napisal/-a:Sevnica? Kdaj? A letos? ;)
A ti nism reku da je Ilirska evropsko prvenstvo?


Govorim ti obdobje zadnjih 3 let....

Oh joj. dejmo začet gledat za zadnih 30 let :roll: počakaj na ostale letošnje dirke, pa boš potem povedal če jih je bilo na Gorjancih tko zlo mal. Ker dvomim da bo kje drugje velik večja številka, razen v Ilirski Bistrici.
www.mihafabijan.si
Renault Sport
 
Uporabniški avatar
error 90
Uporabnik
 
Prispevkov: 1043
Pridružen: Ne nov 23, 2008 1:29 am
Kraj: Novo mesto
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov