Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a damjan Če okt 27, 2011 8:10 am

Kavs je napisal/-a:
Rajmond je napisal/-a:
Symon je napisal/-a:
BigBoSS je napisal/-a:sem tudi sam hotel dvignit tlak pa nisem našel kompresorja da bi se malo igral s tem. drugič bo treba še to kramo sabo vlečt. :) na vsak način bo pa treba kupit en umerjen manometer, da ne bo še tam odstopanj.

Pri vulkanizerju pomeriš zastonj, je faca. 8)

Schkorc nikoli nisem čisto razumel tega zavarovanja? To plačaš rešilce in Teranota, da te potenge iz peska ali še kaj drugega? oops

Fotke so pa super! 8)



Zavarovanje je ako razbijes zastitno ogrado, ako ulje pustis na progo itd.

Cesto smo imali problema, nekome pukne motor, cela proga je od ulja. Progu treba ocistit, cena je vec od 500€ i onda nastane problem. Automotodrom Grobnik trazi ciscenje proge, vozac koji je napravio stetu nima za platit itd. Ovako das 10€ i si na miru.



- kad nekdo spravi pesek na stezo - treba jo očistiti odmah! Tako je u Europi na svih stezah.
- ako nemaš briefinga in ljudje pridejo ob vseh urah - nastavi navodila na papir i da se ti svi podpisejo - ako se nekdo ne drzi navodil - crna zastava
- u navodilih nujno mora pisati : KAD DOĆE BRZI ZA TABO - SPUSTI GA NAPRED - ovo je u Europi

Največ problemov radijo italjani sa puno novca (navadno je to kakvi novi BMW, nema veze M3 zadnji put, tokrat 335) kad misle da je boga za j***a prijeo kad je platio 100000 eur za voz. Vozi pa 10 sekundama slabsi krog in nemas sanse da ga prehitis. Jer kad si ob boku - on te zatvara kao na utrki.


Evo ovo moraš 100% porihtat. Kad boš jednega izbacao sa crno zastavo - ona bude mir za vedno!

Ako ne porithaš, dočem sa kolama za 1000 eur in onda boš video kakvo je kad se zaćne utrka. :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Spet pol hrvatsko , pol slovensko a je... ga :)


o tem sem govoril tudi jaz zadnjič...
ker v nasprotnem primeru sem jaz k****n ker spuščam hitrejše naprej....
potemtakem bi lahko vozil idealno linijo in me nebi brigalo za dogajanje za mano....pač...ko jih šljivi...
ampak kot si rekel....to ni dirka...in nima smisla da nekoga zapiram...
ker,če v 2 krogih nisem mogel prehiteti zelenega Punta od Leme,potem ti je jasno da ga je bilo po celi pisti...nalašč ali ne...ni blo fer...
pol ga pa končno začnem po levi prehitevat,,,pridem vzporedno z njim....on pa direktno v mene....dobesedno...in kaj? zapeljal sem naravnost na travo...boljše kot pa da mi je šel cel levi bok
 
drmocar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 578
Pridružen: Če feb 26, 2004 6:06 pm

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a drmocar Če okt 27, 2011 10:01 am

Tudi moje izkušnje so bile take...nekateri so nalašč zapirali hitrejše. Sva vozila dva kroga za enim skretom od AMG-ja in se nama nikakor ni hotel umaknit, pa čeprav sva bila na čisto vseh ovinkih dosti hitrejša :roll: Sem se po koncu dneva prav čudil da ni bilo nobene nesreče. To se nebi smelo dogajati! Pri nas na Time Attack-u se take enkrat opozori in če še naprej dela bedarije ima prepoved nadaljne vožnje, pa nima veze če imaš še cel dan pred sabo. Enega reda je treba naučiti ljudi!
 
Uporabniški avatar
Rajmond
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Po nov 08, 2010 11:02 pm

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a Rajmond Če okt 27, 2011 11:29 am

Kada se netko tako ponasa, dodjite do mene i upozorite me na tog vozniksa. Potem cu ja s njim popricat. Ne morem videt sve, trebam i vasu pomoc.
Next Grobnik Track Day - 01.6.2014.!!!
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a croma_man Če okt 27, 2011 12:06 pm

sledeči put če bit više akcije u boxima nego na stazi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Slika
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a damjan Če okt 27, 2011 12:24 pm

:DDD hahahhahahahahahaha vlego:)
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a Schkorc Če okt 27, 2011 1:45 pm

@MyWay!: Hvala za fotki ;).

Rajmond je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:Sedaj sem že drugič dobil listek, koliko ur imaš zakupljenih, zakaj je potrebno ta listek vedno kazati (in ga hraniti), saj pa so na avtu štartne številke in se lahko tja napiše, če že ne more imeti "štarter" teh podatkov koliko ur ima kdo zakupljenih. Kako je bilo v začetku leta, ko ni bilo teh listkov?

Tesko je komunicirati izmedju prijva v boxu5 i startera na izlazu iz boxa. Dali smo mogucnost da ulazite kad zelite, das mu listic s vremenom, on zabiljezi tvoj prvi izlaz i od tada pocne tvoj cas koji si zakupil.

To, da se čas začne šteti s prvim izhodom na pisto je super. Kar se listkov tiče, saj OK, ampak malo se mi je smilil tale možakar v Westfieldu :):
Slika
brez strehe, v kombinezonu z rokavicami in potem pri vhodu na pisto on v vsej tej bojni opremi, pri avtu, ki verjetno nima odlagalnih prostorov, mora poiskati ta listek :D (BTW začuda mu to ni delalo večjih težav, ker ga je imel takoj pri roki).

Rajmond je napisal/-a:Za menjanje guma, dali smo box 10. Tamo su decki ostavili gume i alat, sve je na jednom mestu i sve je sigurno. Uvijek imas nekoga ko menja u pit lineu. Kad ulazimo na druga vrata, di je gumi servis, tamo damo onaj predstartni prostor koji je u zici za menjanje guma, tako da sve bude na jednom mjestu i da vam niko nista ne krade. Na ovom track day-u, meni su ukrali GoPro :evil:

Vse lepo in prav, ampak še vedno ne vem ali je dovoljeno menjati v pit line-u, ali ne :)? Zanima me tukaj (tam kjer je parkiran Clio):
Slika
To, da lahko stvari pospravim v garažo (box), mi je povedal tudi možakar, ki je bil tam pri prijavah (Lotus Challenge jakna), ko sem ga spraševal o menjavi, ampak o sami menjavi pa je rekel da naj menjam zunaj na parkirišču.

Rajmond je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:Najboljša stvar: ob 15:50 grem na progo, vprašam štarterja do kdaj se vozi, pogleda moj listek koliko ur imam zakupljenih in potem še njegov seznam, pa reče: "Pa ti voziš do 17h", pa jaz nazaj, a ni od 16-17h rezervirano za timeattack?, pa on: "pa neznam, ti samo vozi" :D.


Decko je prvi put pa je malo zbunjen.

Dečko je faca :). Sem bil pa presenečen, da me je od vseh še največ razumel :D.

Rajmond je napisal/-a:Svi predlogi za jos boljsi track day su dobro dosli... :D

Pravila se napiše na forum ali na spletno stran in bo že veliko narejenega ;).
Aja pa tisto tablo omejitev 60 po boksih bi jaz prvo prečrtal za trackdaye :!: Se čudim, da še ni nihče nikogar povozil v boksih?

drmocar je napisal/-a:Sva vozila dva kroga za enim skretom od AMG-ja...

Pa ne morš no, LOL :D.

Jst pa niti nisem imel težav s tem, da bi mi bili ljudje na poti, pa ne vem kje je vzrok :D...

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
Kavs
Novinec
 
Prispevkov: 341
Pridružen: Pe maj 28, 2010 7:23 am

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a Kavs Če okt 27, 2011 2:04 pm

drmocar je napisal/-a:Sva vozila dva kroga za enim skretom od AMG-ja...

Pa ne morš no, LOL :D.

Jst pa niti nisem imel težav s tem, da bi mi bili ljudje na poti, pa ne vem kje je vzrok :D...

LP, Primož


K boš enkrat vozu pod 1:50 jih boš pa mel. :) :twisted:
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a Schkorc Če okt 27, 2011 2:18 pm

Kavs je napisal/-a:
Jst pa niti nisem imel težav s tem, da bi mi bili ljudje na poti, pa ne vem kje je vzrok :D...

K boš enkrat vozu pod 1:50 jih boš pa mel. :) :twisted:

Ne, a res :D. Saj drugače res nisem imel večjih težav s tem, da bi mi ljudje bili na poti, ampak to še ne pomeni, da nisem nikogar ulovil =P. Ker kljub temu, da je čas bolj slab, sem čez ovinke presenetljivo "hiter" in tam se celo da koga obvoziti :twisted:. Kaj da bi imel še ene 100KM več :twisted: :D...

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a damjan Če okt 27, 2011 2:23 pm

V Lotus Challenge jakni je biu Rajmond:):)

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 5824_n.jpg
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a Schkorc Če okt 27, 2011 2:55 pm

Aja, nisem vedel :).

Ne vem zakaj, ampak po spremljanju dogajanja (sploh prvič, ko sem bil na Grobniku), sem si v glavi ustvaril sliko, da je "glavni" tale možakar oops:
Slika

Saj počasi, bom vedel kako in kaj, sam malo slovensko-hrvaščine se še moram naučiti :) (to je očitno slabost tega, če ne hodiš na morje :D).


BTW En hud filmček: http://www.youtube.com/watch?v=hD16QxePw1c (na 2:07 se celo vidi malo moje rakete za obema začetnima Audijema :D).

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
Uporabniški avatar
=ZiAn=
Uporabnik
 
Prispevkov: 1007
Pridružen: Pe okt 13, 2006 4:27 pm
Kraj: LJ

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a =ZiAn= Če okt 27, 2011 3:10 pm

Evo še moje slike, prijeten pa čim manj stresen ogled vam želim :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

Lp
...Prava nemška zverina bučno zahrumi v turobno jutro, ljudje prično padati na kolena, ko se mimo njih zapeljem v audi a šest petici. "Mati tudi jaz bom nekoč" zašepeta mladi fant svoji materi, ki ji spolzi solza po zgubanem licu...
 
Uporabniški avatar
Rajmond
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Po nov 08, 2010 11:02 pm

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a Rajmond Če okt 27, 2011 4:19 pm

Schkorc je napisal/-a:Aja, nisem vedel :).

Ne vem zakaj, ampak po spremljanju dogajanja (sploh prvič, ko sem bil na Grobniku), sem si v glavi ustvaril sliko, da je "glavni" tale možakar oops:
Slika

LP, Primož


:DDD

:D :D :D :D :D

To je Massimo, jako dobar fant, ali njega samo smes prasat di je wc, di su hostese ili di sam ja...nista drugo =P

Za sva prasanja potrazi ili mene ili fanta koji vozi Taxi Clio
Next Grobnik Track Day - 01.6.2014.!!!
 
Uporabniški avatar
Rajmond
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Po nov 08, 2010 11:02 pm

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a Rajmond Če okt 27, 2011 4:28 pm

Schkorc je napisal/-a:Vse lepo in prav, ampak še vedno ne vem ali je dovoljeno menjati v pit line-u, ali ne :)? Zanima me tukaj (tam kjer je parkiran Clio):
Slika


Gume mozes menjati v pit line-u di je taj rdeci Clio. Mislim da je tamo menjal gume i E30 plave barve. Mi smo dali box 10 za gume kako bi sve bilo na jednem mestu. Puno decki je mjenjalo gume na parkingu ispred boxa10, dalo je gume v box i slo s avtom u pit line.


Schkorc je napisal/-a:Pravila se napiše na forum ali na spletno stran in bo že veliko narejenega ;).
Aja pa tisto tablo omejitev 60 po boksih bi jaz prvo prečrtal za trackdaye :!: Se čudim, da še ni nihče nikogar povozil v boksih?


Radimo na tome, naslednji put svako ce dobit papir sa kratkim pravilima. Ki mi ta pravila moze prevesti na Slovenski?

Tabla 60 je kad su dirke, ali tad niko ne sme bit u pit line-u. Na track day-u kroz pit line vozis 10-20km/h. Meni su takve stvari normalne, ali nekima valjda nisu. Odmah na pocetku sam upozorio crni bmw e39 za hitrost v boxu...
Next Grobnik Track Day - 01.6.2014.!!!
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a skopusnik Če okt 27, 2011 4:38 pm

Lahko jst probam prevest, menda mi bo ratal :lol:
www.mihafabijan.si
Renault Sport
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a damjan Če okt 27, 2011 5:28 pm

Rajmond je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:Aja, nisem vedel :).

Ne vem zakaj, ampak po spremljanju dogajanja (sploh prvič, ko sem bil na Grobniku), sem si v glavi ustvaril sliko, da je "glavni" tale možakar oops:
Slika

LP, Primož


:DDD

:D :D :D :D :D

To je Massimo, jako dobar fant, ali njega samo smes prasat di je wc, di su hostese ili di sam ja...nista drugo =P

Za sva prasanja potrazi ili mene ili fanta koji vozi Taxi Clio



hahahahahahahhahaha faca
:bow :bow :bonk :bonk :bonk :bonk :tomidelej: :tomidelej:
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a Schkorc Če okt 27, 2011 6:34 pm

Rajmond je napisal/-a::DDD

:D :D :D :D :D

To je Massimo, jako dobar fant, ali njega samo smes prasat di je wc, di su hostese ili di sam ja...nista drugo =P

Za sva prasanja potrazi ili mene ili fanta koji vozi Taxi Clio

Zdaj vsaj vem kateri si ti ;).
Ampak samo v vednost, ta možakar (Massimo) je bolj pogosto viden kot ti, oblečen v "Grobnik Trackday" oblačila in okoli vratu STUFF izkaznico. Na naših eventih so tako označeni tisti ljudje, ki spadajo med organizatorje in na katere se obrne, če rabiš kakšno info. Pa še pogosto je v bližini prijav (kjer bi morala biti info točka). Kako naj ne bi mislil, da si to ti :). In ljudje naj te iščejo kot možakarja z Lotus Challenge odpremo :).


Rajmond je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:Aja pa tisto tablo omejitev 60 po boksih bi jaz prvo prečrtal za trackdaye :!: Se čudim, da še ni nihče nikogar povozil v boksih?

Tabla 60 je kad su dirke, ali tad niko ne sme bit u pit line-u. Na track day-u kroz pit line vozis 10-20km/h. Meni su takve stvari normalne, ali nekima valjda nisu. Odmah na pocetku sam upozorio crni bmw e39 za hitrost v boxu...

Tudi meni so takšne stvari samoumevne (s tem da se imam za povprečnega spremljevalca dirk), ampak ko bo nek novinec videl tablo omejitev 60 si bo mislil, da je to pač OK. Glede na stanje v pit lin-u je še 20km/h preveč :).

@=ZiAn=: Super fotke, hvala


Lp, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a airmike Če okt 27, 2011 6:40 pm

Schkorc je napisal/-a:

Rajmond je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:Aja pa tisto tablo omejitev 60 po boksih bi jaz prvo prečrtal za trackdaye :!: Se čudim, da še ni nihče nikogar povozil v boksih?

Tabla 60 je kad su dirke, ali tad niko ne sme bit u pit line-u. Na track day-u kroz pit line vozis 10-20km/h. Meni su takve stvari normalne, ali nekima valjda nisu. Odmah na pocetku sam upozorio crni bmw e39 za hitrost v boxu...

Tudi meni so takšne stvari samoumevne (s tem da se imam za povprečnega spremljevalca dirk), ampak ko bo nek novinec videl tablo omejitev 60 si bo mislil, da je to pač OK. Glede na stanje v pit lin-u je še 20km/h preveč :).

Lp, Primož


Ko bo vidu pa prečrtano tablo bo pa mislil da je neomejeno....pol ste šele naj**** :)
 
Uporabniški avatar
=ZiAn=
Uporabnik
 
Prispevkov: 1007
Pridružen: Pe okt 13, 2006 4:27 pm
Kraj: LJ

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a =ZiAn= Če okt 27, 2011 7:30 pm

Kaj pa če naredite tako da bo volk cel in koza sita :P Preprosto se namesto 60 da čez nalepka 10 pa je mir? Bo najmanj kompliciranja ;)

P.s.@Schkorc, hvala ;)
...Prava nemška zverina bučno zahrumi v turobno jutro, ljudje prično padati na kolena, ko se mimo njih zapeljem v audi a šest petici. "Mati tudi jaz bom nekoč" zašepeta mladi fant svoji materi, ki ji spolzi solza po zgubanem licu...
 
Kavs
Novinec
 
Prispevkov: 341
Pridružen: Pe maj 28, 2010 7:23 am

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a Kavs Če okt 27, 2011 8:18 pm

Schkorc je napisal/-a:
Rajmond je napisal/-a::DDD

:D :D :D :D :D

To je Massimo, jako dobar fant, ali njega samo smes prasat di je wc, di su hostese ili di sam ja...nista drugo =P

Za sva prasanja potrazi ili mene ili fanta koji vozi Taxi Clio

Zdaj vsaj vem kateri si ti ;).
Ampak samo v vednost, ta možakar (Massimo) je bolj pogosto viden kot ti, oblečen v "Grobnik Trackday" oblačila in okoli vratu STUFF izkaznico. Na naših eventih so tako označeni tisti ljudje, ki spadajo med organizatorje in na katere se obrne, če rabiš kakšno info. Pa še pogosto je v bližini prijav (kjer bi morala biti info točka). Kako naj ne bi mislil, da si to ti :). In ljudje naj te iščejo kot možakarja z Lotus Challenge odpremo :).


Rajmond je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:Aja pa tisto tablo omejitev 60 po boksih bi jaz prvo prečrtal za trackdaye :!: Se čudim, da še ni nihče nikogar povozil v boksih?

Tabla 60 je kad su dirke, ali tad niko ne sme bit u pit line-u. Na track day-u kroz pit line vozis 10-20km/h. Meni su takve stvari normalne, ali nekima valjda nisu. Odmah na pocetku sam upozorio crni bmw e39 za hitrost v boxu...

Tudi meni so takšne stvari samoumevne (s tem da se imam za povprečnega spremljevalca dirk), ampak ko bo nek novinec videl tablo omejitev 60 si bo mislil, da je to pač OK. Glede na stanje v pit lin-u je še 20km/h preveč :).

@=ZiAn=: Super fotke, hvala


Lp, Primož


Ne bi bilo škode če bi bili v boksih samo vozniki in sovozniki. Za gledalce je prostor drugje.......
 
Uporabniški avatar
Rajmond
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Po nov 08, 2010 11:02 pm

Re: Grobnik Avto Track Day - sobota 22.10.2011. od 10 do 17u

Napisal/-a Rajmond Pe okt 28, 2011 2:10 pm

Schkorc je napisal/-a:Zdaj vsaj vem kateri si ti ;).
Ampak samo v vednost, ta možakar (Massimo) je bolj pogosto viden kot ti, oblečen v "Grobnik Trackday" oblačila in okoli vratu STUFF izkaznico. Na naših eventih so tako označeni tisti ljudje, ki spadajo med organizatorje in na katere se obrne, če rabiš kakšno info. Pa še pogosto je v bližini prijav (kjer bi morala biti info točka). Kako naj ne bi mislil, da si to ti :). In ljudje naj te iščejo kot možakarja z Lotus Challenge odpremo :).

Lp, Primož


Svi od STAFF-a smo bili obleceni v Grobnik Track Day po ljeti, ali sada nam kasne jakne. Jedini je imal jaknu Grobnik Track Day voznik Taxi Clia, Massimo ni imel nikakvu jaknu Grobnik Track Day. On nis ne dela, samo se sece oko info pulta...objasnit cu ti v 4 oka ko je i zasto je on...njega prasajte samo di sam ja i nic vec :D
Next Grobnik Track Day - 01.6.2014.!!!
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov