Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Uporabniški avatar
eentox
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: Ne apr 24, 2005 6:39 pm

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a eentox To okt 21, 2014 7:59 am

wizard607 je napisal/-a:Heh moj kolega je pred nekaj leti kupil avto, in zgodba je res kriminalna...Prek avto neta(znamke ne bom izdal)....Avto super super zunaj zgleda fenomenalno se pelje krog dva z avtom vse ok razen avto je malo glasen. Ampak ok dokaj mali avto z za tak avto ogromnimi gumami, vsaj za moje pojme, pač avto je bil športnega izgleda. Tip z 5cm računov od servisev
vse na avtu homologirano tehnični gre skozi skoraj v prvo samo nek del je bilo potrebno zamenjat(tehničnega je opravil še star lastnik obakrat pred njim) bil gotov in zopet na tehničnem za 1 urco. Pred tem mu pove da je avto sicer bil rahlo naslonjen kar nakazujeta 2 nova žarometa +relativno majhna praska spredaj. V glavnem kolega nabavi še nekaj za avto pa tako malo, pa se mu ne da vgrajevat, kliče avtomehanika(našega kolega človek milina od človeka pošten preveč za to delo ki ga opavlja) da naj mu naredi te zadeve v avto ker njemu ni pa tako iz preventive preveri če je potrebno slučajno na avtu še kaj menjat (vmes ugotovi da ne dela hupa). Mine 14 dni(od nakupa) nakar se avto znajde končno pri avtomehaniku. Kliće kolega avtomehanika in sledi šok pravi avtomehanik kolegu naj mu oni ko mu je prodal avto kr denar vrne nazaj... Z Avtom je VSE NAROBE!!!! Kolega šokiran kak vse kaj???' Ha?? Šokrian gre do avtomehanika nakar mu začne le ta naštevat napake(bil zraven bom pisal dobesedno ta pogovor): Hupa ne dela ker je bil ruknjen avto neko stikalo al nwm kaj zlomljeno cena 750€ vsi 4 žmigavci ti utripajo ko daš kontakt ne??? 250€ stikalo... Airbagov ni(ali so bli pa so bili nefunkcjonalni) nekdo je lučko za opozorila kr ven odšraufal(uničil) da se nebi vidlo...
Avto je glasen ne??' Ja niso gume lager je+ neka kugla pa nwm kaj še vse zraven 400€ je to.... Kak je te avto tehničnega naredil če pa zadaj bremze sploh ne delajo(zopet ne bom povedal na katerem tehničnem čeprav bi kako komisijo to zanimalo vrjetno)saj tud ročna je čisto na koncu(to še tak ni strošek)+ volan ma zrak. Napake mi kr javlja 1x neki servis ne da se mi gledat sploh keri drugič zopet nekaj(bilo je vse v nemščini izpisano pa se tudi meni ni dalo brat kaj pomeni) to je tak računalnik fuč v avtu, pa avta sploh nisem do konca pogledal mu doda.
V glavnem kolega kliče človeka da ga je nasral naj mu da denar nazaj on noče kolega pojedo bi ga na sodišču če bi ga hoto buhtelj raje šel prodat avto v Romunijo.
Cela policiska posaja ga je prepričevala naj ga pritisne ker sicer videno kupljeno pa 8 dni pa ne vem kaj še vse ne samo dobil bi pa to 100% ker so bile skrite napake pa ne ena ampak 10.
+ tega je tip ki mu je prodal avto zgleda hodil na servis samo po račune menjave pa ni bilo. Tolko da je mel za pokazat da je avto full vzdrževan.
V glavnem pazite se folk kaj kupujete ne nasedajte nobenemu pa vsem računom tudi ne in ne hodite na tehničnega z avtom z prodajalcem ki je iz bljižnih krajev mogoče je da bo koga tam podkupil samo da se reši avta.


Se je od vas korenjakov kdo vprašal ali je sploh sposoben sam kupovati avto?!?!? Če je z avtom VSE narobe potem se to vidi takoj ne pa po 14 dnevih! Od tega kar si naštel samo pomanjkanje airbagov težko opaziš pri kupovanju, ostalo pa VSE :roll:
Poleg tega pa tudi nevem ali ste ta avto peljali mehaniku ali zlatarju (glede ne cene) ??
Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov