Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
FreaK_22
Novinec
 
Prispevkov: 184
Pridružen: Po jun 12, 2006 5:12 pm

Odvzem vozniškega dovoljenja...

Napisal/-a FreaK_22 To sep 09, 2014 12:42 pm

Lep pozdrav,

Pred mesecem dni sem napihal 0,66 mg in so mi odvzeli vozniško dov. (105 člen, 4 točke petega odstavka )danes sem imel sodnico in mi je dala globo 18 pik ter 1200€ kazni (baje je zagrožena med 1200-5000€ kazni) in mi je rekla ,da se mora narediti prvo zdravniški test/izpit , čez nekaj časa bo sodišče poslalo pravnomočno kazen in ko dobim pravnomočno rešeno predložim zdravniško spričevalo, da bi rad obdržal izpit, nato bom kasneje dobil delavnice (po moje zaradi izbijanja pik) in čez 2 oz. 3 mesece bom dobil z strani sodišča ,da mi je odvzeto vozniško dovoljenje in nato se jaz pritožim/zaprosim za podaljšanje in ga dobim nazaj... Zdaj pa nevem, je imel kdo od vas taki isti primer??? Ker je to cela kolobocija :( Hvala za pomoč
Allways tuning
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Odvzem vozniškega dovoljenja...

Napisal/-a ojnica To sep 09, 2014 7:28 pm

Sorodnik je imel probleme, vse bo pisal v odločbah, kazen se lahko plačuje po obrokih, hodil je tud na delavnice, naredil zdravniški, CPP, vožnja.
 
voznik5
Novinec
 
Prispevkov: 101
Pridružen: Če feb 12, 2009 10:51 pm

Re: Odvzem vozniškega dovoljenja...

Napisal/-a voznik5 To sep 09, 2014 7:34 pm

FreaK_22 je napisal/-a:Lep pozdrav,

Pred mesecem dni sem napihal 0,66 mg in so mi odvzeli vozniško dov. (105 člen, 4 točke petega odstavka )danes sem imel sodnico in mi je dala globo 18 pik ter 1200€ kazni (baje je zagrožena med 1200-5000€ kazni) in mi je rekla ,da se mora narediti prvo zdravniški test/izpit , čez nekaj časa bo sodišče poslalo pravnomočno kazen in ko dobim pravnomočno rešeno predložim zdravniško spričevalo, da bi rad obdržal izpit, nato bom kasneje dobil delavnice (po moje zaradi izbijanja pik) in čez 2 oz. 3 mesece bom dobil z strani sodišča ,da mi je odvzeto vozniško dovoljenje in nato se jaz pritožim/zaprosim za podaljšanje in ga dobim nazaj... Zdaj pa nevem, je imel kdo od vas taki isti primer??? Ker je to cela kolobocija :( Hvala za pomoč


to je še najmanj kar se ti je naredilo. kaj če bi koga ubil zaradi vožnje pod vplivom alkohola? razmišljaj malo!
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Odvzem vozniškega dovoljenja...

Napisal/-a ojnica Pe sep 12, 2014 8:52 pm

Če si zaspan pa zapeleš na drug pas je pa kaj :roll: =P ni vse alkhol.
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Odvzem vozniškega dovoljenja...

Napisal/-a pinny Pe sep 12, 2014 9:14 pm

Mene bi blo sram kaj takega na forum sploh napisat!
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Re: Odvzem vozniškega dovoljenja...

Napisal/-a a_sist Pe sep 12, 2014 9:34 pm

pinny je napisal/-a:Mene bi blo sram kaj takega na forum sploh napisat!


Vsaj ima j***a povedat da se je njemu to zgodilo, ne pa da sprašuje za 'prijatelja'.
No escape from the mass mind rape...
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov