Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
majcabrio
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: To sep 09, 2014 8:23 pm

Re: ponarejena vinjeta

Napisal/-a majcabrio Če sep 11, 2014 7:43 pm

hvala za info,baje so se pa te zadeve masovno tiskale nekje v tujini...
 
lovec1990
Novinec
 
Prispevkov: 159
Pridružen: So mar 08, 2014 1:00 pm

Re: ponarejena vinjeta

Napisal/-a lovec1990 Ne sep 14, 2014 8:01 pm

Majand je napisal/-a:
majcabrio je napisal/-a:najprej vecini hvala za nic....
nisem 18 letni solarcek zal...
sprjaznil sem se tudi da bom pozrl godljo ki sem jo skuhal...
ce ima pa se kdo kaksen koristen nasvet pa naj deli, ostalih skodozeljnesev zal res ne rabimo,oz jim zelim enako nazaj,v isti meri..
sem zadevo npisal na forum ceprav me je kolega opozoril,da bo odziv tak kot je,a probat ni greh...
aja fantje- mnogo dobrih poslov se sklene v gostilnah...zal tudi kak slab....nazadnje se kot vidim res vse skompenzira in smo vsi na poti na zale, dva metra pod ruso, kjer ni razlik.
lep pozdrav in hvala


Predno si šel to pisat na ta forum bi moral vedeti da je tu večina uporabnikov nezmotljivih, zato moraš razumeti njihovo osuplost, ko si omenil da te je nekdo nategnil s ponarejeno vinjeto. Zaradi tega je večina odgovorov nekoristno nabijanje brez vsebine.


niso nezmotljivi samo kupujejo original vinjete in na prodajnih mestih kjer jih prodajajo ne pa od tipa v gostilni
 
proceed31
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe maj 09, 2014 1:10 pm

Re: ponarejena vinjeta

Napisal/-a proceed31 Po nov 10, 2014 11:30 am

Vem, da malo pozen odgovor a vseeno. Majcabrio. Tiskale v tujini? Pa ja ;) V Šentvidu lani decembra je bilo za celo paleto vinjet naštemplanih tako, da originala nisi ločil od ponaredka. pa si lahko držal oba v roki. Za 30 eur si dobil letno in od tam jih ma nalimano sigurno 5% "ta revnih" Ljubljančanov. Delane pa za izvoz, Romunija in Italija.
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: ponarejena vinjeta

Napisal/-a hahehihoh Po nov 10, 2014 12:24 pm

proceed31 je napisal/-a:Vem, da malo pozen odgovor a vseeno. Majcabrio. Tiskale v tujini? Pa ja ;) V Šentvidu lani decembra je bilo za celo paleto vinjet naštemplanih tako, da originala nisi ločil od ponaredka. pa si lahko držal oba v roki. Za 30 eur si dobil letno in od tam jih ma nalimano sigurno 5% "ta revnih" Ljubljančanov. Delane pa za izvoz, Romunija in Italija.


Na zs mi javi kje lahko dobim tako vinjeto za 2015? :D
 
proceed31
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe maj 09, 2014 1:10 pm

Re: ponarejena vinjeta

Napisal/-a proceed31 Po nov 10, 2014 2:31 pm

za letos nebi vedel a lani je blo ponaredkov ko dreka, še na market.ba so bile (bosanska bolha). Imel si jo možnost za 30-40€ kupit (baje) celo v eni izmed avtopralnic v lj, če si bil "preverjeni" uporabnik
 
Uporabniški avatar
darkside
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 581
Pridružen: Po jan 17, 2011 10:08 am

Re: ponarejena vinjeta

Napisal/-a darkside Po nov 10, 2014 4:32 pm

sicer je že en mesec od objave. a je že kaj rešeno oz. se je zadeva premaknila?

sicer nikomur ne privoščim kazni ali kakih problemov ampak me res zanima kako zabit moraš biti da kupiš vinjeto par eur ceneje in to še brez računa? take stvari se grem sam samo v primeru da dobim račun. vinjeto od tipa v bifeju pa niti kupil ne bi.

druga stvar ki me zanima, kako si pa imel nalepljeno da je bilo tako hitro opazit če so razlike res tako prekleto minimalne da jih lahko vidiš le z drugo vinjeto ki je prava in povrh vsega da bi to opazil na hitro ker še nisem videl da bi kdo malo bolje vinjeto pogledal.
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov