Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
klekej
Novinec
 
Prispevkov: 487
Pridružen: So avg 01, 2009 3:40 pm

Na servisu opraskali avto

Napisal/-a klekej Če feb 19, 2015 4:10 pm

Avto peljem na pooblaščen servis in ga čez dve uri prevzamem, na žalost šele doma opazim poškodbe na prednjih vratih (lak se še kruši). Ker takoj nisem imel časa, ga nisem peljal nazaj, a že po telefonskem pogovoru mi pravijo, da tega ne bodo krili, saj je bil avto ob prevzemu preveč umazan, da bi lahko opazili vse poškodbe (ta poškodba dejansko ni zabeležena na sprejemnem listu). Naj se s tem sploh ukvarjam ali že v štartu obupam? Notri majo kamere, lahko so ga pri pranju, zunaj jih verjetno nimajo.. Avto nima parking kaskota, tako da iz tega naslova ne morem uveljavljati škode.
 
jaqckoo
Novinec
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Ne sep 15, 2013 6:55 pm

Re: Na servisu opraskali avto

Napisal/-a jaqckoo Če feb 19, 2015 8:19 pm

Bo najcenej če sam plačaš enga avtoličarja.
l.p.
Ni važno, samo da gre po vseh štirih .
 
klekej
Novinec
 
Prispevkov: 487
Pridružen: So avg 01, 2009 3:40 pm

Re: Na servisu opraskali avto

Napisal/-a klekej Pe feb 20, 2015 12:55 pm

Sicer ne vidim poante, da ste temo prestavili v Pravne nasvete, saj me bolj zanimajo izkušnje lastnikov v podobnih situacijah, ampak ok..

Še enkrat klical gor, sprejemnik mi pravi naj pripeljem avto danes (ne morem zaradi odstotnosti) ali drug ponedeljek (prihodnji teden ima dopust). Že vidim kako bo čez dva tedna problem, da je sedaj pa minilo že toliko časa.. :roll:
 
Nikola_Tesla
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 616
Pridružen: So maj 12, 2012 8:43 pm

Re: Na servisu opraskali avto

Napisal/-a Nikola_Tesla Pe feb 20, 2015 2:44 pm

Vedno kaj ušpičijo... meni so poleg krušenja laka še recimo šipe popraskali da groza.

V glavnem če se jim naslikaš moraš računati na dodatne probleme.

V izogib težavam je najbolje, da jih več ne obiskujete.

**********

Živimo v času "prevare in pljačke" na vsakem koraku.

Lp.
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Na servisu opraskali avto

Napisal/-a .com Pe feb 20, 2015 3:05 pm

no, ravno čas ''prevare in pljačke'' ni, je pa res, da servis zaposli mladega nadobudneža, ki je pravkar prišel iz srednje avtomehaničke in je še vajenec... Tak ti bo (nehote/nevede) garant popraskal vozilo; višje pozicionirani nad njim pa tega ne bodo želeli priznati...začaran krog
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Na servisu opraskali avto

Napisal/-a _furby_ Ne feb 22, 2015 4:11 pm

Meni so tako na servisu (privatnik) poskodovali rob vrat in zraven se naredili bunko 10x10 cm.
Poklical tega njihovega sefa, pokazal, poslikal ... ni blo treba nic dokazovat in se kregat. Slo je z police od delavnice al nekako tako in se neko fransizo je moral placat servis. Ne spomnem se tocno ker je blo ene 6 let nazaj
turbo inside
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov