Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
DejanAce
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Če feb 19, 2015 11:35 am

Radar informacije

Napisal/-a DejanAce Po feb 23, 2015 2:55 pm

Kr sm bol nov me zanima, kak je tole z radarji, kak deluje.

Dans sm se peljal okol 60, ko sm policaja videl sm tkoj zaviral, kake 1,5 sec je imel pištolo prot men, kr dol jo je spustil, on drug policaj se je pa neki po telefonu pogovarjal. On k je mel pištolo je pa pol neki okol gledal, nič več na cesto. Torej bom najbrž dobil položnco al sm rešen? Me je slikal?

Kak je zdj s tem, a s pištolo te avtomatsko slika in položnico dobiš al te ustav?

Kaj me razjez, skos pazim te omejitve še na ravninah, pa še onim za mano grem vćasih na jetra, pol pa me mal nese pa so kr policaji veselo z pištolo.

Lp
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Radar informacije

Napisal/-a čare Po feb 23, 2015 2:58 pm

Ko je spustil pištolo te je odrešil vseh grehov.Nič ne boš dobil,ker če bi šel prehitro bi te ustavil na licu mesta.
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Re: Radar informacije

Napisal/-a X-Hair Po feb 23, 2015 3:10 pm

Je točno tako kot je napisal čare. Ne rabiš sedaj več spraševat, kaj pa če, ker ni nobenega če več. ;)
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
darkside
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 581
Pridružen: Po jan 17, 2011 10:08 am

Re: Radar informacije

Napisal/-a darkside To feb 24, 2015 10:52 am

Saj če si uspel pravi čas zavirat preden je on slikal potem je tako vse v redu. Če te je pa on slikal od dlje in je bil skrit in ko si ga ti videl je bilo prepozno potem pa bi se znalo zgoditi (pri nas sicer štopajo če priletiš na radar).

Če te je slikal bi moral videti kakšen blisk (tako vsaj pravijo ostali ki so prileteli na rad - sam še nisem imel te "sreče").

Drugače pa tako je ja, se voziš normalno po omejitvah pa pritisneš kdaj pa kdaj par km nad omejitvijo, tisti ki pa to delajo redno pa jim ne bodo nič.

V primeru da bo položnica boš dobil 80 eur (vir ampak to ni polovička ampak celoten znesek) in bolje da kar plačaš.
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Radar informacije

Napisal/-a primozek68 To feb 24, 2015 2:13 pm

darkside je napisal/-a:Saj če si uspel pravi čas zavirat preden je on slikal potem je tako vse v redu. Če te je pa on slikal od dlje in je bil skrit in ko si ga ti videl je bilo prepozno potem pa bi se znalo zgoditi (pri nas sicer štopajo če priletiš na radar).

Če te je slikal bi moral videti kakšen blisk (tako vsaj pravijo ostali ki so prileteli na rad - sam še nisem imel te "sreče").

Drugače pa tako je ja, se voziš normalno po omejitvah pa pritisneš kdaj pa kdaj par km nad omejitvijo, tisti ki pa to delajo redno pa jim ne bodo nič.

V primeru da bo položnica boš dobil 80 eur (vir ampak to ni polovička ampak celoten znesek) in bolje da kar plačaš.


Blisk od radarske pištole a ne? Jao jao.
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
darkside
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 581
Pridružen: Po jan 17, 2011 10:08 am

Re: Radar informacije

Napisal/-a darkside Sr feb 25, 2015 12:44 am

Saj sem napisal v oklepaju da tako pravijo tisti ki so prileteli na radar. Jaz še nisem (na srečo) da bi povedal iz prve roke

tako da jao tebi nazaj.....
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov