Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
zelenik
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Ne nov 21, 2010 8:20 am

Micra-t Leasing

Napisal/-a zelenik Če mar 12, 2015 8:26 pm

Prosil bi za nekaj informacij glede lizinga. Določene zadeve mi niso najbolj jasne glede lizinga.

Odločam se za nakup novega avtomobila, ki bi bil deloma na lizing oz. avtohiša vsili lizing vsaj minimalni in ti da za to nek popust. Zanima me konkretno za lizing pri Micrat-Leasing. Na spletni strani imajo online izračun vendar mi niso najbolj jasni "Stroški", ki so tam zavedeni: http://www.micrat-leasing.si/2010/IzracunNovoVozilo.php

A so stroški odobritve vezani na vrednost vozila ali na znesek za katerega vzameš kredit. Se pravi je razlika če je avto vreden 15k€ in vzameš 13k€ lizinga ali če je avto vreden 25k€ in prav tako vzameš 13k€ lizinga, ostalo pa je polog. Če je ta razlika, me zanima na osnovi česa je oz. v čem je finta teh sprejemljivih stroškov za isto vsoto financiranja.
 
zelenik
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Ne nov 21, 2010 8:20 am

Re: Micra-t Leasing

Napisal/-a zelenik Pe mar 13, 2015 7:10 pm

Če bo kdo kdaj prebiral tole temo, bom akr sam odgovoril ker sem danes dobil direktne odgovre od avto hiše.
Posluje se preko summit-leasinga tako, da kar se tiče informativnih izračunov se lahko obrnete na summit-leasing.

Tisti stroški na tej strani ne vem kaj pomenijo in vbistvu niti nima veze, saj celoten izračun ne drži. Vsaj za primer nakupa novega avto pri Flaminu (Opel, Citroen, Peugeot) ne velja in je informativni izračun od summit-leasinga precej ugodnejši.
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov