Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
pručkica
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: To jan 26, 2016 8:26 am

ukradli so mi ničvreden avto

Napisal/-a pručkica To jan 26, 2016 8:42 am

pozdravljeni!

nekaj mesecev nazaj so ukradli avto, ki sicer ni bil moj ampak napisan na mene, avto je bil fiat uno vreden 250€ (če) in za sam avto se ne sikiram me pa zanima če kdo kaj več ve o nevarnostih, ki lahko nepričakovano pridejo ali lahko zamahnem z roko in grem miren naprej ( nočem raznih položnic itd.) možno da ga je odpeljal pajk, v tem primeru bi gotovo že moral dobiti položnico na dom, ali ne?

hvala za odgovore
 
ninjaxx
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Po avg 12, 2013 10:35 pm
Kraj: Maribor

Re: ukradli so mi ničvreden avto

Napisal/-a ninjaxx To jan 26, 2016 8:51 am

Prijavi ga kot ukradenega.
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3583
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: ukradli so mi ničvreden avto

Napisal/-a ban To jan 26, 2016 8:52 am

Če se zgodi kakšna pi**** boš ti nosil posledice, kot lastnik. Tako da, če gre za krajo jo prijavi na policijo.
 
pručkica
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: To jan 26, 2016 8:26 am

Re: ukradli so mi ničvreden avto

Napisal/-a pručkica To jan 26, 2016 11:31 am

ban je napisal/-a:Če se zgodi kakšna pi**** boš ti nosil posledice, kot lastnik. Tako da, če gre za krajo jo prijavi na policijo.


ok, hvala!
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4343
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: ukradli so mi ničvreden avto

Napisal/-a Firediver To jan 26, 2016 12:02 pm

Leta nazaj (10+) je bil na enem forumu izpostavljen podoben primer, ki se je končal po nekaj dneh tako, da so tak avto brez vrednosti našli skurjenega (zažganega) na barju.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2356
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: ukradli so mi ničvreden avto

Napisal/-a DePalmo To jan 26, 2016 1:18 pm

In ker avto ni bil prijavljen kot ukraden, sklepam da je lastnik nosil posledice...

Zato pa se vse take pizdarije prijavi na policijo, ker potem ti ne nosiš odgovornosti (razen če je prijava lažna, potem pa ...). Če ga pa najdejo, ga pa lahko dobiš nazaj :) Sklepam pa da je nekdo imel doma Uno Turbo in je rabil kose iz tvojega, zato pa je tudi šel.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: ukradli so mi ničvreden avto

Napisal/-a Fnatic Če jan 28, 2016 7:30 am

Kolegici so pred par leti ukradli unota. Našli 4 dni kasneje v Ljubljanici na Rakovi Jelši. Na srečo ali nesrečo so ga ukradli samo zaradi avtoradia.
Kolega pa je imel Polota totalno nagnitega in ga je sam našel na poti na bus naslednji dan zakurjenega blizu svoje hiše. Po podatkih policije, so ga želeli uporabiti za getaway vozilo (ne vem, kako vejo, da so želeli ampak oni že vejo). Tako da prijavit čimprej, da ne bo res kaka pi****ija.
Ba-dum tssssssss =P
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov