Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
shadowtrx
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr nov 16, 2016 4:43 pm

lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a shadowtrx Sr nov 16, 2016 4:51 pm

LP, se opravicujem prvo kot prvo ker se ne gre za avtomobil ampak za skuter. Ugl skuter sem prodal okoli leto nazaj in(budala, vem) nisem naredil prepisa. Od takrat je zamenjal 2 3 lastnika in danes so zadnjega od teh policisti tudi ustavili in motor zasegli, predvidevam da zaradi tega ker nima izpita. Zanima me ce lahko js kako najebem ker nisem naredil prepisa? Gre se pa za typhoona 50
Hvala
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a lancia hf Sr nov 16, 2016 5:31 pm

Na kratko imel boš celga hudiča ........... lastne izkušnje, ker sem prodal jaz 10 let nazaj tako avto v avtohišo .......... k sreči sem imel ogromno poznanstva in so tako policija kot zavarovalnice to prevzele ........ jaz sem bil samo ob bonifikacijo 25 posto ker so kradli bencin in naredili 3 prometne nesreče.Pač obešajo vse na zadnjega lastnika
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
shadowtrx
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr nov 16, 2016 4:43 pm

Re: lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a shadowtrx Sr nov 16, 2016 5:35 pm

Zdej sem govoril z sedajsnjim lastnikom( neuradnim) motorja in stvar je taka da ga ubistvu sploh niso ustavili med voznjo ampak je bil motor parkiran in so ga vzeli zaradi suma da je ukraden in tudi on je rekel da je motor njegov da ga je kupil od mene vendar da nismo se naredili prepisa in so rekli tudi da je mozno da ga naredimo te dni ma da raje pocakamo 10-11 dni da oni preverijo to use. Pomoje to malo olajsa zadevo glede na to da ni bil ustavljen med voznjo, kaj menite?
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a lancia hf Sr nov 16, 2016 5:42 pm

In kakoso prišli do tega da je "kao" ukraden :?:
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
shadowtrx
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr nov 16, 2016 4:43 pm

Re: lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a shadowtrx Sr nov 16, 2016 5:52 pm

Nimam pojma kaj razmisljajo ker ta isti motor so oni imeli na postaji 2 leti nazaj(vzeli ga lastniku od katerega sem ga jaz kupil) ter mu ga nato vrnili in kako lahko zdej sumijo da je ukraden ce je bil narejen prepis name a ta isti motor so vrnili njemu?
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a lancia hf Sr nov 16, 2016 6:41 pm

Se pravi so papirji vse ok in si še vedno ti lastnik mopeda............ Komu si ga pa ti potem prodal pa nikogar ne zanima, zanima jih samo lastnik mopeda na kogar lahko pišejo kazni in vse ostalo ............
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a ojnica So nov 19, 2016 8:17 am

Česa vse se spomnejo teli bum*arji, 15 let nazaj se o prodaji motorja ni delal nobenga prepisa, pa sem 5 motorjev menjal. Tud sam nisem nikol delal s kupcem ne s prodajalcem kakršne koli pogodbe. Odgovor si dobil od predhodnika.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2356
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a DePalmo So nov 19, 2016 1:32 pm

Glede na to kako nekateri vozijo po cesti, se strinjam da so uvedli prepis motorjev in s tem tudi dokaz lastništva, pa mislim da celo z registracijo. Male prdule znajo eni fino nabrit in lahko naredi veliko škode in če ni zavarovano, kdo bo kril?

Osebno bi zahteval še registracijo za kolesa.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a Fnatic To nov 22, 2016 10:27 am

Tukaj bom napisal komentar samo na zadnji odstavek, ki niti ni tako pomemben za to temo ampak pač moram: Jaz bi tudi uvedel registracijo koles. Če morajo vse možne prdule imet registrirano vozilo, potem naj imajo še kolesarji, ki se vztrajno vozijo po cestah. Me ne moti to, kje se vozijo itd (o tem bi itak lahko marsikaj napisali) ampak, če se imajo za enake udeležence v prometu (sami pravijo, kako so enakopravni), potem se naj še enako registrirajo. Ne, nisem proti njim, ja, tudi sam kolesarim. Ampak po cesti nikoli, nimam ja*c.
Ba-dum tssssssss =P
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1793
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a emozul To nov 22, 2016 12:19 pm

OFF
Nimaš prav.
Prvo naj uredijo kolesarske steze, tako kot imajo nekje v tujini.
Ko se bo pa to uredilo, potem pa dajmo še to registrirat.

ON
Glej, si pač zajeb...., dobra šola za drugič.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2356
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a DePalmo To nov 22, 2016 12:33 pm

Še malo off. Če bi bile kolesarske ločene od ceste potem se ne rabi registracije, ker pa niso in se kolesarji veselo vozijo po cesti kot kamikaze (ok, bodimo pošteni, nekateri, nekateri se vozijo lepo in se jim gre da pridejo domov živi in zdravi) bi pa bila potrebna registracija in opravljanje izpita, kot za vse drugo.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: lastnik vozila jaz, ustavili drugega

Napisal/-a Fnatic To nov 22, 2016 3:06 pm

Še zadnji moj OFF: Se strinjam z DePalmo. Emozul, saj zato pa naj registrirajo :lol: Morda bi se jih tudi manj kradlo..Morda..ok, pustimo zdej to temo. Shadow, nimaš kej. Šola za naprej.
Ba-dum tssssssss =P
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov