Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Sr apr 23, 2008 5:38 pm

bzzero je napisal/-a:
abbe je napisal/-a:jst sm zadnc dobu kazen kao za napacno parkiranje.pred posto na jesenicah tm pac vsi parkirajo.in nas je blo parkiranih 6 avtou.dobu sem pa samo jest kazen.pa sm se prtoziu pa so me odbil ces ja sj tm nesmes parkirat...


A niso tm boksi pocahnani (prou pred posto)?

e tm ja.so boksi.ampak ce pogledas z druge strani ceste se vid tm na nekje 3m visine tabla da je prepovedano parkiranje.ampak kazn sm sam jst dobu
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bass Če apr 24, 2008 10:44 pm

Napačno si parkiral in si dobil kazen. Česa tu ne razumeš?
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Če apr 24, 2008 10:47 pm

bass je napisal/-a:Napačno si parkiral in si dobil kazen. Česa tu ne razumeš?

to da jo je napisau samo meni pa da je blo tn napacno parkiranih se par vozil kateri pa niso dobili kazni.
a ti ne znas brati?
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Če apr 24, 2008 10:52 pm

@abbe: verjetno so videli da imaš € za dodatno opremo ( styling ...) pa so mislili da boš imel tudi € za kazen, kaj češ.....
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Če apr 24, 2008 11:06 pm

adis je napisal/-a:@abbe: verjetno so videli da imaš € za dodatno opremo ( styling ...) pa so mislili da boš imel tudi € za kazen, kaj češ.....

ves zanimivo ampak mi je tut en bivsi policist nemigniu v tej smeri ces avto izstopa...
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bass Če apr 24, 2008 11:43 pm

abbe je napisal/-a:
bass je napisal/-a:Napačno si parkiral in si dobil kazen. Česa tu ne razumeš?

to da jo je napisau samo meni pa da je blo tn napacno parkiranih se par vozil kateri pa niso dobili kazni.
a ti ne znas brati?


Kršil si zakon, doletela te je sankcija. Ostalo se te ne tiče. Pika.

Res zgledna slovenceljska mentaliteta. Vsi ostali krivi samo ti nič. Drugič še s ključem porajsaj ostale avtomobile, da bodo tudi njihovi lastniki malo trpeli, ne le ti, ubogi revež, ker si edini sami samcati kazen dobil.

Če te pa res tako matra zakaj si ti edini dobil kazen je pa forum res zadnji kraj kjer boš našel odgovor. Piši na redarstvo ali pa na policijo, pa se še tam malo zblamiraj.

Ne vem sicer koliko si star, čudi pa me, da še nisi slišal, da življenje ni fer že samo po sebi. Prej se sprijazniš s tem dejstvom, lažje boš preživljal preostanek svojega življenja. Če se boš pa na vsakih 20€ obešal in v vsakemu nesmislu iskal logiko, potem ti pa ni pomoči...en dan se boš prebudil, vstal, se pogledal v ogledalo, nazaj pa te bo gledal 60letni zagrenjeni starček, kaj dosti več jih s takim razmišljanjem ne boš dočakal.

Tudi jaz sem prejšnji mesec dobil kazen za parkiranje pred lastnim blokom, kjer parkiram že zadnjih šest let, pa sem komu jokal? Še oddahnil sem si, da mi niso nabili lisic...nimaš kaj. C'est la vie.
Kozarec napol poln, kolega moj...življenje je prekratko za take malenkosti.

Pa brez zamere in lep pozdrav.
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Napisal/-a a_sist Pe apr 25, 2008 6:38 am

abbe je napisal/-a:
bass je napisal/-a:Napačno si parkiral in si dobil kazen. Česa tu ne razumeš?

to da jo je napisau samo meni pa da je blo tn napacno parkiranih se par vozil kateri pa niso dobili kazni.
a ti ne znas brati?


Ni važno, če meni krava crkne - važno da tud sosedu...
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Pe apr 25, 2008 9:29 am

a_sist je napisal/-a:
abbe je napisal/-a:
bass je napisal/-a:Napačno si parkiral in si dobil kazen. Česa tu ne razumeš?

to da jo je napisau samo meni pa da je blo tn napacno parkiranih se par vozil kateri pa niso dobili kazni.
a ti ne znas brati?


Ni važno, če meni krava crkne - važno da tud sosedu...

aja a res kaj pa dvojna merila ,sikaniranje
Zadnjič spremenil abbe, dne Pe apr 25, 2008 9:32 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Pe apr 25, 2008 9:32 am

bass je napisal/-a:
abbe je napisal/-a:
bass je napisal/-a:Napačno si parkiral in si dobil kazen. Česa tu ne razumeš?

to da jo je napisau samo meni pa da je blo tn napacno parkiranih se par vozil kateri pa niso dobili kazni.
a ti ne znas brati?


Kršil si zakon, doletela te je sankcija. Ostalo se te ne tiče. Pika.

Res zgledna slovenceljska mentaliteta. Vsi ostali krivi samo ti nič. Drugič še s ključem porajsaj ostale avtomobile, da bodo tudi njihovi lastniki malo trpeli, ne le ti, ubogi revež, ker si edini sami samcati kazen dobil.

Če te pa res tako matra zakaj si ti edini dobil kazen je pa forum res zadnji kraj kjer boš našel odgovor. Piši na redarstvo ali pa na policijo, pa se še tam malo zblamiraj.

Ne vem sicer koliko si star, čudi pa me, da še nisi slišal, da življenje ni fer že samo po sebi. Prej se sprijazniš s tem dejstvom, lažje boš preživljal preostanek svojega življenja. Če se boš pa na vsakih 20€ obešal in v vsakemu nesmislu iskal logiko, potem ti pa ni pomoči...en dan se boš prebudil, vstal, se pogledal v ogledalo, nazaj pa te bo gledal 60letni zagrenjeni starček, kaj dosti več jih s takim razmišljanjem ne boš dočakal.

Tudi jaz sem prejšnji mesec dobil kazen za parkiranje pred lastnim blokom, kjer parkiram že zadnjih šest let, pa sem komu jokal? Še oddahnil sem si, da mi niso nabili lisic...nimaš kaj. C'est la vie.
Kozarec napol poln, kolega moj...življenje je prekratko za take malenkosti.

Pa brez zamere in lep pozdrav.

ni nobene zamere pa nism nic tzagrenjen ampak ce jo ni drugm napisau zakaj jo je morau men.
sj me nemot da je ni dau drugm mot me da je dsu men kazn,k da ni mogu se mojga avta na mir pustit.
drgac se pa ne sekiram prevec zarad dnarja sam se mi pa c ne zdi prou.
Ni vse res kar napišem
 
jurci20
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če jan 03, 2008 6:24 pm

Napisal/-a jurci20 So maj 03, 2008 10:10 am

policaji so se začel skrivat v naseljih, kolegu je napisal kazen za hitrost čeprav mu ni pokazal hitrosti samo položnco mu dal + izgubil izpit + 1000 eur ...

KAKO LAHKO VZAME IZPIT ČE NIMA DOKAZA DA SI RES TOLKO VOZU ( meritev, slikca ) kaj če se policaj zmisli hitrost?? sam zarad tega si ob izpit takoj danes + še kaj....

kaj nardit v takem primeru?
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe So maj 03, 2008 11:20 am

jurci20 je napisal/-a:policaji so se začel skrivat v naseljih, kolegu je napisal kazen za hitrost čeprav mu ni pokazal hitrosti samo položnco mu dal + izgubil izpit + 1000 eur ...

KAKO LAHKO VZAME IZPIT ČE NIMA DOKAZA DA SI RES TOLKO VOZU ( meritev, slikca ) kaj če se policaj zmisli hitrost?? sam zarad tega si ob izpit takoj danes + še kaj....

kaj nardit v takem primeru?

vrjetno ti je prijatelj kaksno informacijo zamolcal.neverjamem da bi mu kar tako uzeu izpit pa da ni nic pokazau tvoj kolega bi biu pa kr tiho al kako?upam da ni kj podpisovau...
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
Matevz S.
Novinec
 
Prispevkov: 200
Pridružen: Če jun 29, 2006 5:21 pm
Kraj: vsepovsod

Napisal/-a Matevz S. Sr maj 07, 2008 6:23 pm

jurci20 je napisal/-a:policaji so se začel skrivat v naseljih, kolegu je napisal kazen za hitrost čeprav mu ni pokazal hitrosti samo položnco mu dal + izgubil izpit + 1000 eur ...

KAKO LAHKO VZAME IZPIT ČE NIMA DOKAZA DA SI RES TOLKO VOZU ( meritev, slikca ) kaj če se policaj zmisli hitrost?? sam zarad tega si ob izpit takoj danes + še kaj....

kaj nardit v takem primeru?


VOZNIŠKIH NE JEMLJE POLICIJA AMPAK SODIŠČE, razen začasnega odvzema za 24 ur v primeru pozitivnega alkotesta ali odklona le-tega.

Če je nekdo prekoračil za več kot 50 km/h v naselju ( beri 18 kazenskih točk) bo policist vozniku predočil prekršek, zbral podatke o prekršku in njegove osebne podatke, ter napisal OBDOLŽILNI PREDLOG NA OKRAJNO SODIŠČE. Sodišče pa bo izdalo sodbo, kjer bo določena denarna kazen, stroški postopka, kazenske točke in prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja.

PS: se opravičujem za VPITJE!
 
Uporabniški avatar
Kukec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 663
Pridružen: Ne feb 06, 2005 6:38 pm
Kraj: ok. MB

Napisal/-a Kukec Sr maj 07, 2008 7:09 pm

sorry za off topic samo če smo že tukaj...
a je možno da te ustavi in ti pokaže hitrost izmerjenega pred teboj(to mislim tistega ki ga je že prej ustavil), ali se mu zbriše po določenem času..??
 
Uporabniški avatar
kolesar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2913
Pridružen: Pe sep 15, 2006 3:24 pm
Kraj: štajerska

Napisal/-a kolesar Sr maj 07, 2008 7:54 pm

mogoč mu ni pokazu slike ker ga je kangu sliku ;)
 
krnekiBIZ
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Po mar 26, 2007 7:18 pm

Napisal/-a krnekiBIZ Ne maj 25, 2008 10:38 pm

Kukec je napisal/-a:sorry za off topic samo če smo že tukaj...
a je možno da te ustavi in ti pokaže hitrost izmerjenega pred teboj(to mislim tistega ki ga je že prej ustavil), ali se mu zbriše po določenem času..??


Možno je, vendar ne bo. Vsi podatki se zapisujejo baje na neki evidenčni list in ne verjamem da bi bilo lepo če bi se vsi podatki od ostalih sklapali s prvim.

So "usposobljeni" za to, tako da mi lahko verjameš da ne bo poakzal hitrosti od enega prej..

Kar se pa tiče da je spisana samo kazen brez tega da ti je pokazal, da si vozil toliko in toliko, mi je pa kolega rekel, da je bil verjetno kangoo, ki te je slikal, in da če boš dal pritožbo, dobiš zraven slikico, tak da si praktično zajebal samega sebe, saj zgubiš možnost polovičke pa še sodne stroške plačaš.. jeba sam ni kej..

počas skoz vas! jest sm že plaču, upam da mi ne bo treba nikol več!
 
Uporabniški avatar
Maki3
Novinec
 
Prispevkov: 135
Pridružen: To mar 06, 2007 11:59 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a Maki3 To okt 14, 2008 4:36 pm

abbe je napisal/-a:
bass je napisal/-a:Napačno si parkiral in si dobil kazen. Česa tu ne razumeš?

to da jo je napisau samo meni pa da je blo tn napacno parkiranih se par vozil kateri pa niso dobili kazni.
a ti ne znas brati?


imam enak primer..kaj ukrenat kam in kako se pritozit? :roll: dans dobo pa sm prleto pa je reko da je ze poslau drugac bi mi zbriso... :roll:
 
Uporabniški avatar
H2
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:23 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a H2 To okt 14, 2008 4:53 pm

Tudi če pošlje lahko prekliče.. Vsaj nam je nazadnje tako, ko smo imeli avto parkiran pred hišo..
Plačaj tistih 20€ in bo mir.. Brezveze se je pritoževat, ker traja in sam oskenslal te bodo 100% .. Potem boš imel pa sodne stroške + 40€ ?
 
Uporabniški avatar
AuDi™
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: So sep 13, 2008 8:55 am
Kraj: GO

Napisal/-a AuDi™ To okt 14, 2008 9:56 pm

abbe je napisal/-a:
bass je napisal/-a:Napačno si parkiral in si dobil kazen. Česa tu ne razumeš?

to da jo je napisau samo meni pa da je blo tn napacno parkiranih se par vozil kateri pa niso dobili kazni.
a ti ne znas brati?


To tud mene pizdi, pa naj bom "slovencelj" stokrat.. Me ne moti to da recimo ostalih 12 avtov ki so v istem prekrsku niso dobili kazni, pac pa to, da jst edina, zakaj. Nimam nben hud avto, zlupan clio tko da izstopa ne, edin v uno smer (ta grdo)..
In pol se to, pred mojo bajto se lahko ustavi kdorkol, da ja lahko hodjo v stacuno, na posto, v bar.. ko pa moj frend ustav za par minut, dobi listek?! In pol se goni zdej kdo ma prov in kdo ne. Ce mislis talat listke al dej vsem al nobenmu, sami sebe v drek tlacijo, banda redarska :P
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bass Sr okt 15, 2008 12:30 pm

Life sucks, get used to it. ;)
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2175
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Napisal/-a tomzzi Sr okt 15, 2008 5:50 pm

zbrisano
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov