Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Uporabniški avatar
xopy
Novinec
 
Prispevkov: 176
Pridružen: So avg 30, 2003 10:51 pm
Kraj: Vipavska dolina

Napisal/-a xopy Pe maj 05, 2006 9:20 pm

meni so pa dali potrdilo, ki naj bi ga pokazal policajem, da sem opravil tehničnega in da čakam na papirje.

Se pa strinjam in sploh ne vem zakaj, ne takoj vpiše (čeprav na roke - saj menda zna pisati!) v homologacijski kartonček, da je to to in potem se podpiše in vnese žig! Mogoče pa ta oseba, ki preglejuje zadeve ni dovolj kvalificirana, da bi žig z seboj nosla - momogrede jaz tudi čakam na kartonček že več kot 1 mesec!

Sicer pa danes tudi ni tako težko kupit en prenosnik pa en printer - že vsak zavarovalni agent ga ma, zakaj ga tudi g. iz LPPja nebi mel?
kaj bi dal, da se avto nebi kvaril...
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mad Pe maj 05, 2006 10:09 pm

seat je napisal/-a:upam,da me moderatorji ne bojo obsodili ircanja :D

Lej vse lepo in praw.Ampak ali ni TUV potrdilo o ustreznosti izdelka ni pa potrdilo kako je ta izdelek vgrajen.Torej bi morali na LPP "končane styling vrhunce" tut testirat ne pa da se samo in zgolj ozirajo na to ali ima določen izdelek TUV ali ne,to je čista bedarija. Papir TUV mi še ne garantira,da je izdelek,ki je montiran na mojem avtu 100% varen in brezhiben.Še tako dober izdelek in še tako dober TUV lahko pokvari in naredi smrtno nevaren,nepravilna montaža.Zamisli si da na LPP-ju dajo enmu modelu na podlagi TUV-a štempel v homogolizaciski kartončekin za aluwing tip se lahko po mili volji vozi po cestah ampak,ker na LPP-ju gledajo samo TUV-e so spregledali,da je racimo ta aluwing slabo pritrjen in kaj kmalu se lahko zgodi,da na AC ta aluwing popusti pod težo zračnega upora in začne frčeti po zraku..............(nadaljevanje si zamislite)
Resno sem zato,da se na tem področju nardi enkrat red.

... se strinjam 100 % - isto se strinjam, da niso vsi strokovnjaki in doživel sem tudi na Pro avto v Kopru kjer pride iz Lpp-ja tehnik, da je šel po mojem avtu šarat in gledat vse v nulo ( spoštujem take ljudi), ker si ne morem predstavljat kako lahko pustijo skozi tiste mikro avtomobilčke ki imajo gor 16,17 col meni pa taisti avto z petnajstko poje silent bloke v treh mesecih ... WV Polo ... :P :P :P pa ne me razgrist sedaj - varnost je za oba pomembna ...(glede čakanja; tudi mislim, da je predolgo)
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Pe maj 05, 2006 10:44 pm

ok, prvo kot prvo seat, napiše se HOMOLOGACIJA in ne homogolizacija :P

drgač pa tut jst ne vem, zakaj ne more unga kartončka kr na licu mesta potegnt čez printer in je to to.. pa jst recmo sm že pred 3emi tedni oddal vlogo na lpp pa še zmer nism dobu nobenga vabila.. in kaj nj jst delam umes? nej potrgam folije dol s stekel? ipd.?

bah.. kurč*nje na tem forumu itak ne bo nč pomagalo, je treba it km drgam, sam kdo bo pa to delou? jst predlagam tko k je blo že v eni drugi temi ,da nardimo en množičen protest pa en jutr recmo zapremo vse ceste glavnih mest alpakej podobnga.. zberemo se ob 6h zjutrej, zaparkeramo vsa križišča, čez pa spuščamo samo avte na nujni vožnji..

al pa da zaparkeramo vse policijske postaje in policijske avte (to je blo tut že predlagan), hkrati pa še tm okol parlametna in centra vse, tko da bojo politiki mal trpel.. alpakej podobnga.. to pisanje po forumu ne bo spremenilo nič..

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
red_mamba
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 545
Pridružen: To jul 02, 2002 7:36 pm

Napisal/-a red_mamba Pe maj 05, 2006 11:09 pm

še mojih 50 centov

ko se bo zamenjala 1 al pa 2 generacije naših politikov se bojo stvari mal obrnale, k pri šla sveža kri ki je odraščala z homo kartončki :twisted:

v končni fazi je vse v $$$. če čisto logično pogledamo je TUV potrdilo da je izdelek varen za uporabo. Piše na kateri avto se lahko montira in na katerem je bi A-testiran. In zakaj ti škifu ne morš dat eno A4 mapo TUVov namest kartončka. K so preleni da bi pol čez tiste TUVe pogledali, če majo res utemeljeni sum da ti kaj ne štima na avtu. Valda se jim ne da brat, glavno je da $$$ vlečejo pa drek mešajo.
In bi bil zakon z stališča varnosti čisto dovolj če bi vsak, ki bi kaj na avto vrgu, moral meti zraven TUV za ta dodatek. Zakaj morš it še enkrat testirat če je že A-test narjen :roll:
Testirat bi poslali tiste primerke, ki res kaj nebi štimalo z papirji, montažo....

Men se to zdi čist odveč, povrhu vsega je pa DISKRIMINACIJA kot je en uporabnik napisal, ko imaš avte k so v takem stanju da še stiskalnica noče met opravka ka šele da bi ga normaln človek na cesto spustu.

money makes the world go around, kaj čmo :roll:
Bad things happen to good people all the time for no reason!

Adijo Slovenija
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov